Esileht Beebi ja mitmikud Millised hällid on sobilikud pikemale ja paksemale lapsele?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Millised hällid on sobilikud pikemale ja paksemale lapsele?

Postitas:
Kägu

Eelmise lapsega oli nac vanem Maxi cosi, need olid väikemad kui tuttavatel uued mudelid juba siis.
Mul esimene oli märtsilaps ja ei mahtunudki talvel hälli ära, tooliga oli tohutu jama, sest see oli talle ikka liiga suur, aga saime kuidagi hakkama.
Teine laps sünnib suvel, kui kaalutõus saab sama ¨eff olema, siis ta vb. isegi ei istu talvel ja samas ei mahu ka hälli.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Millised hällid on sobilikud pikemale ja paksemale lapsele?

Osta siis juba 0-18 kg turvatool, mida saab mõlemas sõidusuunas kasutada või selg sõidusuunas ja alates sünnist. Kallimad nad muidugi on, aga see-eest ei pea siis lapse kasvades kohe eraldi turvatooli ostma hakkama. Toon suvalised näiteks:
http://www.turvatoolid.com/veebipood/category.php?id_category=6

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen kaalunud sedagi. Ootan siiski hällide kohta ka infot. Iseäranis tahaks kuulda Maxi cosi kohta midagi sellist, et nüüd on laiemad:D ilmselt ei ole siiski

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olen kaalunud sedagi. Ootan siiski hällide kohta ka infot. Iseäranis tahaks kuulda Maxi cosi kohta midagi sellist, et nüüd on laiemad:D ilmselt ei ole siiski[/tsitaat]

Mul on praegu 8,5 kg kaaluv ja 70 cm pikk laps (6,5-kuune) MC hällis. Pikkuselt on ok, pea üle ääre ei ole, aga talvekombega on kitsas. Loodan mõned kuud ikka kevadeni välja sellega venitada, kuni õhemad riided jälle selga saab. Turvahäll ise on 3 a vana, aga minu meelest on need uuemad samade mõõtmetega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

play unisystem häll on väga ruumikas

Please wait...
Postitas:
ave

Meie suvel sündinud kaalu- ja pikkus kõvera tipus olevad lapsed kasutasid Britax Römer turvahälli. Kaalub häll rohkem kui MC-d aga ruumi on ka rohkem.

Please wait...
Postitas:
mamps2012

Maxi Cosi on üsna kitsas jah. Mul esimese lapsega oli ja kuigi ta oli üsna väike, kasvas ca 10 kuuselt välja. Praegu olen ka otsingutel. Kiddy mingid hällid pidavat olema väga hea süsteemiga nii palju kui lugenud olen. Peatugi käib üles-alla nii et mahub üsna pikalt.
Aga tahan enne oma silmaga ikka üle näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Emmaljunga on kuni 13 kilosele. Laps praegu 10 kg, kohe saab 10-kuuseks ja mahub ilusti veel koos talvekombega hälli.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Beebi ja mitmikud Millised hällid on sobilikud pikemale ja paksemale lapsele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.