Esileht Ajaviite- ja muud jutud millised iluvead teil on

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 84 )

Teema: millised iluvead teil on

Postitas:
Kägu

RE: millised iluvead teil on

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tahtsin küsida, et palju see maksma läks, kaua taastusid, kas oli mingeid turseid, sinikaid? 🙂 Ning kui paljud muutust märkasid?
[/tsitaat]

Mul opereeriti nii nina otsa kui ka luud, M. Luht. Muutusi märkan ainult mina ja minu abikaasa. Isegi ema ei saanud alguses aru, et käisin opi tegema.
narkoosist ärkamine oli raske, op kestis viis tundi, pool päeva oksendasin, ninast voolas veri, õudne pilt oli. Kandsin ninakipsi ja nina sees oli plaat umbes kaks nädalat, silmade ümber olid sinikad. Olin nagu koletis pärast opi, kuid siis hakkas kõik parenema. Komplekatsioone ei esinenud. Olen väga rahul ilukirurgi tööga, maksis eekides 45000.-

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No midagi väga hullu ei tohiks olla omast arust, vähemalt midagi sellist, mida parandada ei anna. Natuke kõhnem võiks muidugi olla, kuigi ma olen ka praegu normaalkaalus. Aga see on parandatav viga. Rinnad võiks olla pringimad, peale rasedust vajusid kuidagi ära. See ei ole parandatav viga, sest ma ei taha mingeid oppe, kardan tagajärgi. Aga noh – väga hullud need rinnad nüüd ka pole. Ujula/jõusaali riietusruumis ma näen selliseid tisse kogu aeg, enamusel naistel, kes sünnitanud, on samasugused. Piltidelt vaatan, et mul on suhteliselt suur nina, aga mitte nüüd nii silmatorkavalt suur. Pole hullu. Kuhugi opile küll sellepärast ei lähe. Vahel on mul vinnid. Kohe päris hullusti. Aga neid annab ravida siis jälle ja samal ajal saab neid edukalt jumestuskreemiga varjata. Hambad võiksid valgemad olla. Aga valgendama ma neid küll ei lähe, sest siis võivad tagajärjeks olla hoopis katkised hambad (hetkel on mul tugevad hambad, auke on neis minu 27 eluaasta jooksul olnud vaid 1 kord).

Please wait...

Postitas:
Kägu

elu on liiga lühike, et mingit osa endast vihata või ebameeldivaks pidada.

ma olen ikka tiba parem kui mingid mõttetud iluparameetrid, mis niikuinii muutuvad iga aasta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
millimallikas85

on palju sünnimärke, mõned armid ja naaaatukene pekki siin-seal, aga mis neist häbeneda.. eriti kahte esimest, viimane võibolla tõesti näitab, et olen laisk ja ei viitsi toitumisele ja liikumisele nii suurt tähelepanu pöörata..aga kuna seda pekki on ka normaalkaalu mõistes veel üsna vähe, siis mul veel mingid häirekellad ei löö.. ühesõnaga ma ei viitsi häbenemisega tegeleda, mul suva mis teised arvavad..

Please wait...

Postitas:
Kägu

kuldset tooni juuksed on värvi alla peidetud, aga karvad altpoolt….
Muu on OK

Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma täitsa rahul kõigega. Kaalus võiks alla võtta, kuid muuga ma enda pead ei vaeva.

Inimese sisu on palju olulisem, kui välimus.

Please wait...

Postitas:
Kägu

küür häirib. arstide poolt leebemalt öeldud – ümarselgsus. hull ei ole ja kui väga tähele panen ja end ikka pulksirgena hoian, pole paha. aga… ikkagi on küür ning lisaks veel nõgus selg.

ühesõnaga, sitt rüht.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on psoriaas. Ei saa vist küll iluvea alla liigitada, aga nii ta on. See häirib. Ja olen ka ülekaaluline. Muidu täitsa pandav.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]kuldset tooni juuksed on värvi alla peidetud, aga karvad altpoolt….
Muu on OK[/tsitaat]Need alumised annab ju kõige täiega eemaldada 🙂
Minu iluvead – tumedad silmaalused ja pisuke tsellu. Aga ma ei lase kummastki ennast häirida. Esimest katab meik ja teist trenn ja kerge päevitus.
Kui nüüd päris soovimiseks läheks, siis ma võtaks tsipa suuremad rinnad (ikka sama pringid nagu mu praegused) ja veidi paksema näonaha 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mõelge end ilusaks. miks on mingid kriteeriumid, et see on ilus ja too ei ole?

Please wait...

Postitas:
Kägu

aknearmid näos on kõige jubedam. ja tekkinud on need just viimase 5 a jooksul (olen 35). ja muudkui tuleb uusi juurde, sest viimasel ajal ongi sellised suured sügavad mädased vistrikud, mis isegi ravitsedes ja pigistamata millalgi öösel puruks lähevad ja lõppeks laia sügava augu järele jätavad. näonahk on juba täiesti ebatasane põskedel, nagu liivaluited vms. ka ülakehal on armid ja punnid. aknega võidelnud olen kõigi mõeldavate ja mõeldamatute koduste ja meditsiinilist sees- ja välispidiste vahenditega juba üle 20 a ja aja jooksul vist sadu tuhandeid (esialgu vast kroonides või mine tea) tuulde pildunud.
lisaks tsellu, kollakad hambad, suurevõitu nina… aga need tunduvad nahaprobleemi kõrval täiesti tühised 🙁 ja need armid jäävad ju igavesti. üritan sellele mitte mõelda, aga kui mõtlen, nutan vahel omaette. juukseid ja tukka hoian pikana, kannan paksu meiki ja õues võimalusel nokkmütse (näole langeb vari), aga inimestele on ikka raske hästi valgustatud kohas otsa vaadata. isegi mõte, et keegi mind näiteks supermarketi valguses sabas seistes profiilis silmiteb, on talumatu – sikutan juukseid alateadlikult põskedele varjuks. oleks need armid pubekaeast pärit, oleksin vast harjunud, aga praktiliselt keskeas sedasorti aknega maadelda ja lisaks kortsukestele mädanevat nahka hooldada ja arme peita on peaaegu et liiga raske koorem mulle psüühiliselt. vahel olen mõelnud enesetapust, aga eks lapse pärast tuleb ikka pingutada ja ka suu naerule vedada.

Please wait...

Postitas:
Kägu

olen vist õnnelik inimene: mittemidagi ei soovi muuta, kõik tundub ideaalne. Kaal kipub teinekord 2-3 kg kõrgemale tõusma, aga selle saab ruttu alla tagasi.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]aknearmid näos on kõige jubedam. ja tekkinud on need just viimase 5 a jooksul (olen 35).[/tsitaat]Kas sa toitumist ka oled proovinud muuta? Näiteks loobuda piimatoodetest vms?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

aknega minge nahaarsti juurde, mitte ärge piinelge oma tarkuse ja apteegi käsimüügikosmeetika otsas. Minu õele kirjutas spets kreemid nahaarst ja aitas väga hästi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[tsitaat]aknega minge nahaarsti juurde, mitte ärge piinelge oma tarkuse ja apteegi käsimüügikosmeetika otsas. Minu õele kirjutas spets kreemid nahaarst ja aitas väga hästi. [/tsitaat]

kirjutasin ju, et olen üle 20 aasta aknega ebavõrdset võitlust pidanud, meeletu hulga ravimeetodeid proovinud ja raha raisanud – loomulikult kuulub siia ka üle 10 a nahaarste mööda käimist, igasugu retseptikeemia sissesöömist ja pealemäärimist, erinevad dieedid, valgusravi, loodusravi, stressiravi, kõik-kõik-kõik… ei ole iga inimese organism lihtsalt loodud nii, et nahk võiks iial veatu olla, minu kogemus on selline 🙁

Please wait...

Postitas:
lükkatõmba

Mul opereeriti nii nina otsa kui ka luud, M. Luht. Muutusi märkan ainult mina ja minu abikaasa. Isegi ema ei saanud alguses aru, et käisin opi tegema.
narkoosist ärkamine oli raske, op kestis viis tundi, pool päeva oksendasin, ninast voolas veri, õudne pilt oli. Kandsin ninakipsi ja nina sees oli plaat umbes kaks nädalat, silmade ümber olid sinikad. Olin nagu koletis pärast opi, kuid siis hakkas kõik parenema. Komplekatsioone ei esinenud. Olen väga rahul ilukirurgi tööga, maksis eekides 45000.-
[/tsitaat]luht on siiski nina-kõrva-kurguarst, mitte ilukirurg.

Please wait...

Postitas:
Kägu

sul siis paha lugu jah.

ma nägin sellest uk-saates \”piinlikud haigused\” kord, kuidas üks aknearmidega naisterahvas suunati mingile laser-ravimisele. tema oli rahul ja tõesti, näonahk paranes ikka kohe kõvasti. armid vähenesid. kus eestis seda tehakse, ei tea.

sul vist valusam probleem ka see, et mädased punnid tekivad jätkuvalt. talupoja loogikaga võin oletada, et lisaks heale eelsoodumusele, hormonaalsele keerispöörisele, mida neljakümnendates naine menopausi lähenemisega kogeb (sama sisuliselt, mis puberteediaeg ju), on ju linnaõhk must, kindlasti kasutad meiki, mis omakorda teeb asjale karuteenet, sest arme vaja varjata. kui proovida ikkagi kõiki neid toiduaineid vähendada, mis põletikke soosivad, leiva-saiatooted, kui neis on kasutatud pärmi, vein, õlu, süüa pigem naturaalset jogurtid, mitte neid magustatuid (jube hea on naturaalne jogurt banaani ja meega), magada kindlasti normaalselt, võtta eesmärgiks tihti õues liikumine, siis ehk saab keha tasakaalu tagasi paika ja vähenevad ka punnid?

ma eeldan, et sa ei suitseta, sest suitsetamine teeb hullemaks olukorra. kui suitsetad, siis jäta maha. eks see omakorda tähendab mingiks ajaks stressitõusu ja punnid hoogustuvad, aga hiljem peaks ainult paremaks minema.

ah, vaevalt ma rääksin nüüd siin midagi, mida sa juba ei teaks. 🙂

Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänu perekoolile olen teada saanud, et mul on sellised suguelundid, mida peaksin ilmtingimata teiste ees häbenema.
Et minu suguelundid on väga koledad, et mitte öelda lausa rõvedad. Ja kindlasti peaksin ma selle teemaga operatsioonile minema.
Mu mees on küll väga rahul, aga osa kägusid tegi mulle ruttu selgeks, et mu mees lihtsalt valetab mulle.

Muid iluvigasid ei tea endal olevat. Meestele meeldin ma üldjuhul meeldin. Tõsi, ilma riieteta pole need mehed mind näinud.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]lükkatõmba kirjutas:[/small]
luht on siiski nina-kõrva-kurguarst, mitte ilukirurg.[/tsitaat]

ta teeb ka iluoperatsioone, järelikult ilukirurg ka.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Ninajuurel on mul tugevad vaod nn \”kurjusekortsud\”. Olen lühinägelik ja eriti prille kanda noorena ei tahtnud, nüüd siis kolmekümnendates on tulemus käes. Plaanin teha täitesüste.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on umbes 30 cm pikkune operatsiooniarm kõhul. Arm on kole ja peal selline põlle moodi asi, mida ei saa ka trenniga ära. Arst tegi kirvetööd ja haav läks peale operatsiooni mädanema, sellepärast siis ka see koledus. Näos paar armi. Lisaks kätel väga palju sünnimärke. Mõned ülekilod ja tsellu. Olen saanud meestelt päris palju \”komplimente\” just selle armi koha pealt ja tänu sellele ei julge enam mehi ligi lasta. Et siis tore, et üks eesti arst suutis mu elukese ja enesehinnanguga midagi sellist teha. Äitäh!
Kokkuvõtvalt: kole olen!

Please wait...

Postitas:
Kägu

vistrikud on. võrreldes pubeka eaga on ikka üli hea olukord nüüd aga siiski, pole näonahk just super.
Ma ei tea kas kõõrdsilmsus läheb ka iluvea alla? See õnneks natukenegi varjatav sest teatud asendis vaatavad silmad pahumpidi.
Veidi ülekilosid ka aga see on kättevõtmise asi.

Please wait...

Postitas:
Kägu

halb hingeõhk. hullemat ei saa ollagi. kõik muu on kökimöki selle kõrval. enesehinnang on täielik null.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Meelekohtadel sügavad aknearmid ja puseriti alumised hambad. Rinnad pole ka enam see ja lihastoonus võiks parem olla. Aga nooremana oli mul enda arust tunduvalt rohkem iluvigu.

Please wait...

Postitas:
Kägu

mul on väga koledad hemorroidid. muu üle ei kurda.

Please wait...

Postitas:
Alfonss

[tsitaat]halb hingeõhk. hullemat ei saa ollagi. kõik muu on kökimöki selle kõrval. enesehinnang on täielik null.[/tsitaat]

lase mandlid ära lõigata, mul see aitas.

Please wait...

Postitas:
Jarka

[tsitaat]Mul on umbes 30 cm pikkune operatsiooniarm kõhul. Arm on kole ja peal selline põlle moodi asi, mida ei saa ka trenniga ära. Arst tegi kirvetööd ja haav läks peale operatsiooni mädanema, sellepärast siis ka see koledus. Näos paar armi. Lisaks kätel väga palju sünnimärke. Mõned ülekilod ja tsellu. Olen saanud meestelt päris palju \”komplimente\” just selle armi koha pealt ja tänu sellele ei julge enam mehi ligi lasta. Et siis tore, et üks eesti arst suutis mu elukese ja enesehinnanguga midagi sellist teha. Äitäh!
Kokkuvõtvalt: kole olen![/tsitaat]

Kuidas majanduslik olukord on? Mõnes heas kliinikus saaks selle asja korda hea raha eest.

Please wait...

Postitas:
Kägu

väga pikalt kestnud tugev akne. Alles hiljuti olen asja lõpuks vaikselt kontrolli alla saanud, kuigi olen juba 30+.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on üsna lühikesed ja väga kõverad jalad. Sinna juurde 42 nr jalad ja ongi keskmine Frodo valmis. Seelikut-kleiti pole juba aastaid kandnud (va mõned maani mudelid).

Please wait...

Postitas:
Kägu

Kole olen, kui selle korda saaks, oleks täitsa pandav…

Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 84 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud millised iluvead teil on

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.