Esileht Ajaviite- ja muud jutud millised iluvead teil on

Näitan 24 postitust - vahemik 61 kuni 84 (kokku 84 )

Teema: millised iluvead teil on

Postitas:
pärnakas29

RE: millised iluvead teil on

Nina on mul õiges kohas..aga augukesed kuidagi naljakalt ebasümmeetriliselt..
Nojah, hambad on kah suus, isegi mõni hästi varjatud plomm..aga ikkagi peidan oma suud nagu joodik oma ainsat ja viimast pudelikest;)
Sageli varjan oma küüni…miski seletmatu ja mõistmatu minus..sunnib neid aeg-ajalt närima..nagu kobras maitsav puud…

Please wait...
Postitas:
Jarka

[small]pärnakas29 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nina on mul õiges kohas..aga augukesed kuidagi naljakalt ebasümmeetriliselt..
Nojah, hambad on kah suus, isegi mõni hästi varjatud plomm..aga ikkagi peidan oma suud nagu joodik oma ainsat ja viimast pudelikest;)
Sageli varjan oma küüni…miski seletmatu ja mõistmatu minus..sunnib neid aeg-ajalt närima..nagu kobras maitsav puud…[/tsitaat]

Ära küüni näri, jäädki muidu hammastest ilma, siis on pühjust ka päriselt olematuid hambaid varjata. Kopral on ju vastavad hambad, sul lagunevad peale esimese küüni lammutamist.

Tegelt saan ma praegu naerukrambid. Kujutasin ette, kuidas sa oma küüni varjad ja siis salamahti vahel hiilid palehigis seda närima, nii et keegi ei näeks. Tule parem aknaid kleepima.

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

[tsitaat]Nina on mul õiges kohas..aga augukesed kuidagi naljakalt ebasümmeetriliselt..
Sageli varjan oma küüni…miski seletmatu ja mõistmatu minus..sunnib neid aeg-ajalt närima..nagu kobras maitsav puud…[/tsitaat]küün ehitataksegi puust.

Please wait...
Postitas:
pärnakas29

Jarka, mäletad ju…Sa oled minust liiga kaugel, et paneksin verema oma aknakleepimis tünni…ja haaraksin juba kopitanud pintsli järele

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuldset tooni juuksed on värvi alla peidetud, aga karvad altpoolt….
Muu on OK[/tsitaat]

Ma ei saa absoluutselt aru teie probleemist, et oma loomulikult punaseid juukseid peidate ja veel alumise otsa karvu häbenete seepärast. Andke mulle selline eripära ja ma oleksin väga õnnelik. Ma veel rõhutaksin ka seda, kui oleksin punapea. Kahjuks olen kartulikoor.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tänu perekoolile olen teada saanud, et mul on sellised suguelundid, mida peaksin ilmtingimata teiste ees häbenema.
Et minu suguelundid on väga koledad, et mitte öelda lausa rõvedad. Ja kindlasti peaksin ma selle teemaga operatsioonile minema.
Mu mees on küll väga rahul, aga osa kägusid tegi mulle ruttu selgeks, et mu mees lihtsalt valetab mulle.

Muid iluvigasid ei tea endal olevat. Meestele meeldin ma üldjuhul meeldin. Tõsi, ilma riieteta pole need mehed mind näinud.[/tsitaat]

Ja sellise avaldusega sinu aadressil esines ilmselt kommentaator maiii?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Jarka

[tsitaat]Jarka, mäletad ju…Sa oled minust liiga kaugel, et paneksin verema oma aknakleepimis tünni…ja haaraksin juba kopitanud pintsli järele[/tsitaat]

Jaaa, tervelt 150km kaugusel.

Please wait...
Postitas:
pärnakas29

päris naerma jab kohe..arvan, et minu kopitanud pintsel on see, mis muudkui kasvatab miinuseid? 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]päris naerma jab kohe..arvan, et minu kopitanud pintsel on see, mis muudkui kasvatab miinuseid? ;)[/tsitaat]
Miinuseid saavad sinu teemast mööda kommentaarid, mis ei ole ei vaimukad ega naljakad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
põrguline

mul on konksnina,see pidavat olema nii mina kui mina ola saab ja keegi ei kujutaks mind ette ilma mu ninata (need, kellega rääkinud olen), aga ma sooviks keskmist tavalist nina. okei ninaga ma veel võin leppida kuna see mul lapsepõlvest saati juba piltidel salvestunud ja väga minaks saaund (mis sest, et ma sellest ninast lahti taaks saada). kõige suurem probleem on minu meelst mu kihvadega. ma ei suuda siiani andestada oma teismeea hambaarstile ja ka oma vanematele, et lasti enneaegselt hambaid välja tõmmata esihammaste klambrite panemise eesmärgil. olin 2,5 aastat u ilma ülemiste kihvadeta ja see tõi omakorda kaasa hmmaste kokkukasvamise. kihvade kasvamise ajaks (püsihambad) olid ülejäänud hambad kokku vajunud ja nii ongi mul kihvad esiletõusvad. tänu sellele, et omal ajal ema lasi hambaarstil ette jäävadd hambad enneaegselt välja tõmmata. u 66 aastat tagasi ütlses ortodont, et beketid, mind ei aita, sama info sain pool aastast tagasi :S selleks, et end taas ilusa naeratuse omanikuks lugeda, peaksin ma maksa oma 4500¤. see on ju ulme. mu haridus ja töökogemus oleks suuteline mind seda summat välja käima jupikaupa, kui elu vastaks reaalsusele, st hambaravi hind vastaks reaalsusele. ma ei ole suuteline maksma oma kõverate vampiiri kihvade fikseerimise(tglt ka vaadake vampiiri päevikuid, saate aimu :S mu kihvadest) ja kujutage ette, et peate lepingut sõlmima firmaga, kus esindajana naeratab vastu elukihvadega tegelane.ainus, mis ma loodan, on see, et mu laps, keda ma ilma lapse isa toeta kasvatan,ei päriks minult negatiivsust ja oleks minust edukam. õnneks tean ma, milliseid asbekte tähele panna oma lapse suhtes seoses hambraviga. ei mingeid varajaseid hammaste väljatõmbamisi.
mul oleks v
imalus saada väga heale ametikohale, aste kõrgem ui oli enne LHP jäämist, ag see eldab enesekindlust, mid minul tänu mu kunagisele hambaarstile ei saagi olema. aga vähemalt mu nina on mu enda nina 😀 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja sellise avaldusega sinu aadressil esines ilmselt kommentaator maiii?[/tsitaat]Jah, see oli maiii!

Aga vist ka mõni anonüümsem tegelane \”kiitis\” takka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

paksud kintsud ja tagumik, kehakaal on küll normaalne, aga keha on ebaproportsionaalne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Põrguline, kui ortodont ei saanud sind hammastega 66 aastat tagasi aidata, kekib küsimus, kui vana sa siis oled. Lhp ja töö?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

lase mandlid ära lõigata, mul see aitas.[/tsitaat]

mandlid lõigatud. olematut hambakivi puhastatud, hammaste panoraamröntgen tehtud, et salajasi auke leida. hingeõhk on ikkagi tappev, ei liialda. eluisu pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

mandlid lõigatud. olematut hambakivi puhastatud, hammaste panoraamröntgen tehtud, et salajasi auke leida. hingeõhk on ikkagi tappev, ei liialda. eluisu pole.[/tsitaat]

võivad olla toitumisprobleemid, st hais tuleb maost, seedimata toiduained: piimatooted, saiatooted, minu puhul nt. kapsas tekitab halba hingeõhku. teine variant on toidutükikesed hammaste vahel. mul on hambad väga tihedalt ja pean iga päev hamba niidiga puhastama sest väiksemgi toidutükike läheb roiskuma ja tekitab mädahaisu.

Please wait...
Postitas:
põrguline

no vabandage väga selle \”66 aasta eest\”, aga tõesti kell 2.30 öösel vahetult enne arvuti kinni panekut avastasin selle teema ja kirjutasin ja ei lugenud üle, mida kirjutasin. kui natukene mõistlikkust oleks siis saaks aru, et apsakas ja tegemist ikkagi nr 6ga, st 6 aastat tagasi ja mitte 66 aastat tagasi. praegu lugedes on mu kirjutises nii mõnedki näpukad trükkimisel veel. point ikka jõudis kohale, mis ongi foorumis kirjutatul oluline

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul on palju asju, millega on vedanud ja palju, mille olen ise lahendanud ja ilusaks saanud. vedanud on kehakaaluga ja sportliku kehakujuga. no sellele on pidev sport muidugi kaasa aidanud. olen oma kehakujuga väga rahul, sh rinnad. tsellut ka väga pole. olen pikk ja sale. näonahk on aastaid probleemne olnud, kuid nüüd juba u 1,5a väga ilus. korda sain öko pesuvahendeid kasutades ning kreemi asemel astelpajuõli. juuksed olid varem blondeeritud ja katkised, jäid ka liiga õhukeseks. nüüd olen 2a hennatanud ja juuksed on paksud ja läikivad, pikaks hakkavad ka juba saama. nägu on enamvähem ilus, mitte küll tavapärase modelli oma, aga isikupärane ja ok.

aga üks suur iluviga on, mis väga häirib ja mida väga häbenen – olen väga karvane 🙁 jalad, käed, isegi rinnanibude ümbrus, kõht. kohutav. jalgu eriti ilusaks ei saanudki vanasti – ka epileerimisega oli kasv väga kiire ja siis kasvasid karvad ka sisse ja tulemus oli igatepidi kole. kas olid mingid karvad ikkagi väljas või siis oli lihtsalt retsitud, täpiline, paljude sissekasvanud karvadega ja põletikuliste kohtadega nahk. nüüd, kui olen paar korda laseriga sääri teinud, on naaaaatukene parem, ehk et peale vahatamist/epileerimist võin kaugelt isegi jalgu näidata ehk. rindade pealt olen laseriga teinud u 5x aga ikka kasvavad tagasi. masendav. suur abi on olnud koduse vahatamise avastamisest. sellega saab suhteliselt kiirelt suuri pindu puhtaks. käed, reied, sääred. aga see on korraks lahendus, karvad kasvavad kiirelt tagasi. oh, mis ma küll annaks sellise beebinaha eest nagu mõnel on – mingid imepeened udemed ainult. mul on ikka karm karvkate, paksud mustad karvad. ohh, rõve :((

Please wait...
Postitas:
Kägu

5 kg kaalu rohkem kui vaja. Kõrvad peast eemal.
Aga kõge hullem on metsikult rasedusega lõhki veninud kõht ja lisaks üle keisriarmi rippuv nahavolt. Seda nahavolti ei kaota ka kaalu langus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koledad küüned

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]mul on palju asju, millega on vedanud ja palju, mille olen ise lahendanud ja ilusaks saanud. vedanud on kehakaaluga ja sportliku kehakujuga. no sellele on pidev sport muidugi kaasa aidanud. olen oma kehakujuga väga rahul, sh rinnad. tsellut ka väga pole. olen pikk ja sale. näonahk on aastaid probleemne olnud, kuid nüüd juba u 1,5a väga ilus. korda sain öko pesuvahendeid kasutades ning kreemi asemel astelpajuõli. juuksed olid varem blondeeritud ja katkised, jäid ka liiga õhukeseks. nüüd olen 2a hennatanud ja juuksed on paksud ja läikivad, pikaks hakkavad ka juba saama. nägu on enamvähem ilus, mitte küll tavapärase modelli oma, aga isikupärane ja ok.

aga üks suur iluviga on, mis väga häirib ja mida väga häbenen – olen väga karvane 🙁 jalad, käed, isegi rinnanibude ümbrus, kõht. kohutav. jalgu eriti ilusaks ei saanudki vanasti – ka epileerimisega oli kasv väga kiire ja siis kasvasid karvad ka sisse ja tulemus oli igatepidi kole. kas olid mingid karvad ikkagi väljas või siis oli lihtsalt retsitud, täpiline, paljude sissekasvanud karvadega ja põletikuliste kohtadega nahk. nüüd, kui olen paar korda laseriga sääri teinud, on naaaaatukene parem, ehk et peale vahatamist/epileerimist võin kaugelt isegi jalgu näidata ehk. rindade pealt olen laseriga teinud u 5x aga ikka kasvavad tagasi. masendav. suur abi on olnud koduse vahatamise avastamisest. sellega saab suhteliselt kiirelt suuri pindu puhtaks. käed, reied, sääred. aga see on korraks lahendus, karvad kasvavad kiirelt tagasi. oh, mis ma küll annaks sellise beebinaha eest nagu mõnel on – mingid imepeened udemed ainult. mul on ikka karm karvkate, paksud mustad karvad. ohh, rõve :(([/tsitaat]

mis imet see astelpajuõli siis su näoga tegi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

minul on õhukesed juuksed, pikad kõrvad (just nimelt, nagu saitsikul, mitte lokaatorid), koledavõitu jalad, kehvad hambad ja lame tagumik. naljakas on see, et üldmuljes peetakse mind ilusaks naiseks. riiete, hoolika soengu ja maitseka meigiga võib imet teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei viitsi enam millegi pärast pödeda… olen kena just sellisena nagu olen. aga rakse on väga tundliku näonahaga, talvel veresooned kipuvad lõhkema pöskedel. liiga kuumas samuti. mässamist on palju, et mitte nii punane olla:). teiseks on krooniline lööve ölavartel, seda on vöimalik leevendada vahenditega aga päris ära ei kao. önneks suvel jumet saades ei paista see nii väga silma. samas olen ise kahvatuma jume fänn….

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]5 kg kaalu rohkem kui vaja. Kõrvad peast eemal.
Aga kõge hullem on metsikult rasedusega lõhki veninud kõht ja lisaks üle keisriarmi rippuv nahavolt. Seda nahavolti ei kaota ka kaalu langus.[/tsitaat]

Kõhuplastika aitab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tõstan

Please wait...
Näitan 24 postitust - vahemik 61 kuni 84 (kokku 84 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud millised iluvead teil on

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.