Esileht Koolilaps Millised jalanõud kehalises okt-nov 1. klassis?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Millised jalanõud kehalises okt-nov 1. klassis?

Postitas:

Milliseid jalanõusid soovitate 1. klassi lapsele õue praeguste ilmadega? Tõenöoliselt jääb kooliaasta lõpuni enamus kehalise tunde õue. Enne koolivaheaega olid tavalised tossud, aga ilmad lähevad jahedamaks ja niiskemaks. Nad käivad kehalises ka looduses jalutamas, seega mõtlesin, et äkki on mingeid sobivaid niiskuskindlaid saapad mis ei oleks samal ajal väga jäigad ja millega saaks vajadusel ka 100m joosta. Lugesin kuskilt, et Reimal on mitmeid veekindlaid mudeleid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.10 19:41; 21.10 19:52; 21.10 22:01; 22.10 12:30; 24.10 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pärast sügisvaheaega nad on tavaliselt siiski võimlas, tuleb võimlemisveerand koos võimlemissussidega. Vb mõnes koolis on teisiti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäävad välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.10 19:41; 21.10 19:52; 21.10 22:01; 22.10 12:30; 24.10 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Timberlandi kevad-sügissaapad, madala säärega, õhukesed, aga niiskuskindlad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 20:50; 23.10 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed kannavad Keen matkajalatseid. Need on ülimugavad, painduvad ja veekindlad. Neid on nii kõrgema kui madalama säärega.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 21:38; 22.10 10:10; 22.10 22:25; 23.10 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pärast sügisvaheaega nad on tavaliselt siiski võimlas, tuleb võimlemisveerand koos võimlemissussidega. Vb mõnes koolis on teisiti.

Meie koolis ka pärast vaheaega võimlas, alati nii olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed kannavad Keen matkajalatseid. Need on ülimugavad, painduvad ja veekindlad. Neid on nii kõrgema kui madalama säärega.

Pole varem seda firmat kasutanud. Oskad äkki näite tuua kui pikk on mingil suurusel sisetald, ise mõõtes. Vaatsin netist, et tootja annab näit. 34 suurusele sisetalla pikkuseks 21cm. Kas ise mõõtes saaks ka sama tulemuse?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.10 19:41; 21.10 19:52; 21.10 22:01; 22.10 12:30; 24.10 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed käivad täiesti tavaliste botastega, sest kuigi neil on gore-tex matkajalatsid olemas, siis need sportimiseks kuigi mugavad ei ole, liiga rasked. Kui ka saab jalg veidi märjaks, siis sokid kilekotti ja koju pessu, botased lahti ja kuivama koolis.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 08:58; 23.10 16:04; 23.10 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka Keeni omad. Elu on näidanud, et hilissügisestes tundides pigem jalutatakse ja sörgitakse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed kannavad Keen matkajalatseid. Need on ülimugavad, painduvad ja veekindlad. Neid on nii kõrgema kui madalama säärega.

Pole varem seda firmat kasutanud. Oskad äkki näite tuua kui pikk on mingil suurusel sisetald, ise mõõtes. Vaatsin netist, et tootja annab näit. 34 suurusele sisetalla pikkuseks 21cm. Kas ise mõõtes saaks ka sama tulemuse?

Kuna ma just juhuslikult oma nooremale lapsele 34 suuruses jalatsid ostsin, siis mõõtsin ära. Ma sain sisetalla pikkuseks täpselt 22cm. Samas kanna juures on selline ca 0.5cm kõrgendus/pehmendus, et jalats mugavalt jalas püsiks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 21:38; 22.10 10:10; 22.10 22:25; 23.10 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma just juhuslikult oma nooremale lapsele 34 suuruses jalatsid ostsin, siis mõõtsin ära. Ma sain sisetalla pikkuseks täpselt 22cm. Samas kanna juures on selline ca 0.5cm kõrgendus/pehmendus, et jalats mugavalt jalas püsiks.

Tänan. Mõtlesin, et katsetan neid saapaid, hetkel ka allahindlused. Nagu keegi eespool ütles, sügisel nad pigem jalutavad või mängivad mingeid sportlike õuemänge. Mulle meeldib see isegi rohkem kui saalitund.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.10 19:41; 21.10 19:52; 21.10 22:01; 22.10 12:30; 24.10 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veekindlad jooksutossud- mugavad, kerged, saab joosta, hüpata, kõndida ja jalad jäävad kuivaks- soojaks. Igasugused kobakad matkasaapad Eesti maastikul välistaksin.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugused kobakad matkasaapad Eesti maastikul välistaksin.

Sa ilmselt pole Keeni jalatseid näinud, kui neid kobakateks pead. Need on ideaalsed Eesti maastikul ja Eesti ilmadega. Hinnad on kohati küll krõbedad, aga igat oma senti väärt.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 21:38; 22.10 10:10; 22.10 22:25; 23.10 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugused kobakad matkasaapad Eesti maastikul välistaksin.

Sa ilmselt pole Keeni jalatseid näinud, kui neid kobakateks pead. Need on ideaalsed Eesti maastikul ja Eesti ilmadega. Hinnad on kohati küll krõbedad, aga igat oma senti väärt.

Ja samuti tundub, et kirjutaja pole näinud Timberlandi jalatseid, mis on mugavad ja kerged.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 20:50; 23.10 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ilmselt pole Keeni jalatseid näinud, kui neid kobakateks pead. Need on ideaalsed Eesti maastikul ja Eesti ilmadega. Hinnad on kohati küll krõbedad, aga igat oma senti väärt.

No see sõltub ju, mida seal kehalises tehakse, meil tehakse ikkagi sporti õues. Matkamine on teine teema. Mina ise olen matkaja ja lapsed kannavad minuga koos maastikul liikudes loomulikult matkasaapaid ( ei kõnni ju ainult rajal). Aga aja peale heal tasemel jooksmiseks matkasaapad ei sobi. Botaseid on muidugi ka veekindlamaid. Aga minul on halb kogemus. Veekindlad jalatsid ei ole just odav ost, eriti kolmele lapsele korraga. Ostsin ikka ära ja lõpptulemusena selgus, et lapsed ei kandnud neid kalleid jalanõusid peaaegu üldse, ülikerged riidest pealisega botased tundusid neile mugavamad. Aga kui raha on ja soovi jagub, siis miks mitte proovida, minagi proovisin. Aga vajadusel saab ka hakkama nii, et jooksed tavaliste botastega ja jalutuskäikudel käid samade saabastega, millega kooli tulid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 08:58; 23.10 16:04; 23.10 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ilmselt pole Keeni jalatseid näinud, kui neid kobakateks pead. Need on ideaalsed Eesti maastikul ja Eesti ilmadega. Hinnad on kohati küll krõbedad, aga igat oma senti väärt.

No see sõltub ju, mida seal kehalises tehakse, meil tehakse ikkagi sporti õues. Matkamine on teine teema. Mina ise olen matkaja ja lapsed kannavad minuga koos maastikul liikudes loomulikult matkasaapaid ( ei kõnni ju ainult rajal). Aga aja peale heal tasemel jooksmiseks matkasaapad ei sobi. Botaseid on muidugi ka veekindlamaid. Aga minul on halb kogemus. Veekindlad jalatsid ei ole just odav ost, eriti kolmele lapsele korraga. Ostsin ikka ära ja lõpptulemusena selgus, et lapsed ei kandnud neid kalleid jalanõusid peaaegu üldse, ülikerged riidest pealisega botased tundusid neile mugavamad. Aga kui raha on ja soovi jagub, siis miks mitte proovida, minagi proovisin. Aga vajadusel saab ka hakkama nii, et jooksed tavaliste botastega ja jalutuskäikudel käid samade saabastega, millega kooli tulid.

Minu 7aastane käis suvel mitmepäevastel jalgpallivõistlustel ka just nendesamade Keeni matkajalatsitega. Ütles, et on nendega palju mugavam joosta kui spets putsadega.

https://matkasport.ee/kerged-matkajalatsid/3230-11510-hikeport-wp-noortele.html#/29-varv-must/86-varv_filtreerimiseks-must/1390-suurus-34/3722-tootja_varv-black_blue_jewel

Neid kannab nii kooliteel, õues kehkatunnis kui jalkatrennis ja midagi muud jalga panna ei tahagi. Kobakatest saabastest on asi küll kaugel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 21:38; 22.10 10:10; 22.10 22:25; 23.10 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ilmselt pole Keeni jalatseid näinud, kui neid kobakateks pead. Need on ideaalsed Eesti maastikul ja Eesti ilmadega. Hinnad on kohati küll krõbedad, aga igat oma senti väärt.

No see sõltub ju, mida seal kehalises tehakse, meil tehakse ikkagi sporti õues. Matkamine on teine teema. Mina ise olen matkaja ja lapsed kannavad minuga koos maastikul liikudes loomulikult matkasaapaid ( ei kõnni ju ainult rajal). Aga aja peale heal tasemel jooksmiseks matkasaapad ei sobi. Botaseid on muidugi ka veekindlamaid. Aga minul on halb kogemus. Veekindlad jalatsid ei ole just odav ost, eriti kolmele lapsele korraga. Ostsin ikka ära ja lõpptulemusena selgus, et lapsed ei kandnud neid kalleid jalanõusid peaaegu üldse, ülikerged riidest pealisega botased tundusid neile mugavamad. Aga kui raha on ja soovi jagub, siis miks mitte proovida, minagi proovisin. Aga vajadusel saab ka hakkama nii, et jooksed tavaliste botastega ja jalutuskäikudel käid samade saabastega, millega kooli tulid.

Minu 7aastane käis suvel mitmepäevastel jalgpallivõistlustel ka just nendesamade Keeni matkajalatsitega. Ütles, et on nendega palju mugavam joosta kui spets putsadega.

https://matkasport.ee/kerged-matkajalatsid/3230-11510-hikeport-wp-noortele.html#/29-varv-must/86-varv_filtreerimiseks-must/1390-suurus-34/3722-tootja_varv-black_blue_jewel

Neid kannab nii kooliteel, õues kehkatunnis kui jalkatrennis ja midagi muud jalga panna ei tahagi. Kobakatest saabastest on asi küll kaugel.

No need ei ole matkasaapad, need ongi need veekindlad botased. Matkasaapad toetavad hüppeliigest ja on veidi kõrgemad. Praegu sügisel nendega ilma radadeta metsa vahel on jalad kohe märjad, sest liiga madalad. Jah võibolla meile ei sattunud kõige mugavamad aga vaadates hinda ja seda kui kiiresti minu lapsed neist välja kasvavad, siis ma ilmselt enne neile selliseid ei osta, kuni jalakasv veidigi ei aeglustu. Kuigi jah, need on üsna normaalse hinnaga. Rakveres ma lastele alla 60 euroseid veekindlzid jalatseid ei leidnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 08:58; 23.10 16:04; 23.10 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA. Ostsin Keeni jalatsid. Poolsaapa moodi. Eks näis. Kõikide kogemused on erinevad ja olen valmis ka eksima. Kuigi olen kindel, et need saapad seisma ei jää, kuskil kindlasti leiavad kasutust. Laps on kandnud Timberlandi talvesaapaid, k/s saapaid, tahtsin katsetada midagi uut. Paljudel on välja kujunenud oma lemmikud, sama ka mul, aga soovisin valikut natuke laiendada, on nii palju häid jalanõusid, millest pole kuulnudki. Lugesin netist, et matkajad kiidavad ka väga Keeni sandaale.

Käisin ise eile tossudega väljas ja tegelikult hakkas jalgadel natuke jahe ja ma ei käinud märjal murul vaid mööda teed. Võimalik, et just niiskuse tõttu.

Tegemist on 1. klassi lapsega. 1. klassis ei toimu kehalises mingeid erilisi spordivõistlusi või tehniliste spordialade väljaõpet, eriti veel vastu talve. Käivad looduses matkamas, mängivad staadionil erinevaid sportmänge, hüppavad kaugust, jooksevad. Mul on hea meel, et nad on väljas, ükskõik mida nad seal ka ei tee. Samas majas on lasteaed, hommikul jätavad vanemad lapsed õue ja tundub, et nad viiakse tuppa ainult sööma, magma või wc-sse. Koolilapsed käivad ka pikemate vahetundide ajal õues.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.10 19:41; 21.10 19:52; 21.10 22:01; 22.10 12:30; 24.10 16:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Koolilaps Millised jalanõud kehalises okt-nov 1. klassis?