Esileht Väikelaps Millised jalanõud praegu poistel jalas?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Millised jalanõud praegu poistel jalas?

Postitas:

Mis teie poistel praeguste ilmadega jalas on? Minu omal (6a) on tavalised kummikud, aga kardan, et varsti läheb nendega külmaks. Mul on alati raskusi sügisjalanõudega. Palun soovitusi 🙂 Ja kust te konkreetsed jalatsid olete ostnud? Suur tänu!

Lapse jalg on hetkel 34. Võiksin vabalt ka vähekasutatud jalatsid osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 12:38; 09.10 15:42; 10.10 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gore-tex või muud veekindlalt töödeldud kõigemad k/s tossud on kõige lollikindlam valik, jalg on kuiv ja kui osta voodriga, siis kannatab kuni +5 või nii käia.
Ja Lemigo Panda tüüpi voodriga kummikud (meie nendega ei käi talvel külmakraadidega, sest eva materjal on libe ja ronida lausa ohtlikult libe). Magaziiinis on neid tavaliselt kõige odavam valik, hansapostis on olnud jne.

nt https://ee.sportsdirect.com/karrimor-mount-mid-childrens-waterproof-walking-shoes-036035#colcode=03603590

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 12:46; 09.10 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll vähe nooremad lapsed, aga umbes nii:
5 kraadi ja soojem, vihm – kummikud (soki paksusega saab reguleerida)
külmem kui 5, vihm/lörts/lombid – voodriga kummikud
10 ja soojem, kuiv – tossulaadsed jalatsid
külmem kui 10, kuivapoolne – poolsaapad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks just poistel? 🙂
Tüdrukul on kraadivahemikus -10 kuni +10 lambavillasisuga kummikud.
Soojema märja ilma puhul kummikud ilma voodrita, kuival tossud.
Alla -10 talvesaapad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaialaps kannab Demar voodriga kummikuid (Mammut). Praegu just ideaalsed, ei pea sooja sokki jalga panema. Koolipoiss käib Viking gore-tex k/s saabastega. Mõlemad variandid on minu arvates head.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 14:54; 09.10 21:51; 09.10 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mammut

Kas võiksid öelda, kus poodides Tallinnas Demari kummikuid ja Vikingi saapaid müüakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 12:38; 09.10 15:42; 10.10 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Demari kummikuid on Mustamäe teel Um5 poes. Googelda, neil saab nii tellida kui kohapealt osta. Oma lapsele just täna ostsin need mammutid lambavillaga. 17.99 maksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Demari talvesaapad Kenny ja Furry jne on ka imelised asjad (kuigi siin teemas oli juttu k/s jalanõudest), ca 30.- hinna eest on saabast niiet! Terve talve, lörtsid ja lumed saab läbi, lapsel jalg ei higista, pehme, kerge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 12:46; 09.10 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Demareid on eelpool mainitud Um5 poes. Ise tellin Photopointi e-poest, kui neil kogu kaubale allahindlus on, siis saab ca 14€-ga.
Viking saapaid on nt Kaubamajas ja Prismas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 14:54; 09.10 21:51; 09.10 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru, miks osad lapsed kevadel ja sügisel kogu aeg kummikutega käivad. Nagu siit ka lugeda võib. Minu arvates ebamugav.

Oma lapsed käivad praegu kõik ks tossudega. Ei oska paremat nime anda. Kõrge lõikega, gore-tex. Praegu on Geox ja Kavat. Oleme kasutanud ka Vikingi omi. Kuuesel rüblikul pole veel seest märjaks saanud kuigi tunde ollakse õues märja muru peal.

Kummikud lähevad käiku ainult siis kui tõesti lausvihmaga vaja pikemalt kõndida vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru, miks osad lapsed kevadel ja sügisel kogu aeg kummikutega käivad. Nagu siit ka lugeda võib. Minu arvates ebamugav.

Oma lapsed käivad praegu kõik ks tossudega. Ei oska paremat nime anda. Kõrge lõikega, gore-tex. Praegu on Geox ja Kavat. Oleme kasutanud ka Vikingi omi. Kuuesel rüblikul pole veel seest märjaks saanud kuigi tunde ollakse õues märja muru peal.

Kummikud lähevad käiku ainult siis kui tõesti lausvihmaga vaja pikemalt kõndida vms.

Meil on nüüd iga päev sadanud, porilompe on palju ja minu lasteaialaps käib kõikidest lopidest läbi. Kahjuks on just kodu lähedal sellised lombid, kus vesi ulatub üle k/s saapa ääre, seega on minu arvates kummikud ainuõiged praeguse ilmaga. Koolilaps ei ole enam lompide fänn ja tänu sellele saab ta k/s saabastega käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 14:54; 09.10 21:51; 09.10 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ei pane neid gore tex tosse varba otsagi, kandmisest rääkimata. Osta, millised tahad, ükski ei kõlba. Tema arust ta võiks käia tavaliste riidest tenniselaadsetega kui ma laseks. Õnneks kannab kummikuid, seega kummik ongi praegu mõistlik meie jaoks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru, miks osad lapsed kevadel ja sügisel kogu aeg kummikutega käivad. Nagu siit ka lugeda võib. Minu arvates ebamugav.

Oma lapsed käivad praegu kõik ks tossudega. Ei oska paremat nime anda. Kõrge lõikega, gore-tex. Praegu on Geox ja Kavat. Oleme kasutanud ka Vikingi omi. Kuuesel rüblikul pole veel seest märjaks saanud kuigi tunde ollakse õues märja muru peal.

Kummikud lähevad käiku ainult siis kui tõesti lausvihmaga vaja pikemalt kõndida vms.

Millistest poodidest neid soetad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 12:38; 09.10 15:42; 10.10 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie sügise lemmikud on Lemigo voodriga kummikud. Varasügisel saab voodri välja võtta. Neid saab Magaziinist ja ilmselt mujalt ka ja teised lemmikud on Gelert saapad.

https://ee.sportsdirect.com/gelert-softshell-mid-childrens-walking-boots-036122#colcode=03612203

Neid siin hetkel küll nr 34 ei ole, aga võib olla poes kohapeal on või teine variant, mis meil ka olnud, ka väga hea

https://ee.sportsdirect.com/gelert-horizon-waterproof-childrens-walking-boots-036019#colcode=03601926

Need mõlemad saapad on tõesti head eriti veel selle hinna eest. Kuigi originaalis on need seotavate paeltega, siis mina vahetan need kumminööri ja stopper nupu vastu ise ära, et oleks lihtsam jalga panna. Kuna need saapad on nii hea hinnaga, siis see väikene paelte vahetus pole mingi probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 6 ja 3 a poiste lemmikud on Reima Patter wash. Peavad vett ka sopalobmis ja sobivad hästi ka väiksema miinusega. Päris miinus 10ga pole proovinud nagu nad lubavad. Ametlikult on need ikkagi k/s jalanõud.
Hetkel 34 päris ei leidnud sealt lehelt, aga sealt tasub uurida, neil täieneb valik pidevalt.
https://www.outletstore.ee/et/a/reimatec-saapad-patter-wash-soft-grey-1
https://www.outletstore.ee/et/a/reimatec-saapad-wetter-wash-black

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teie poistel praeguste ilmadega jalas on?

Kõrge kontsaga kingad ja võrksukad.

/Rinnakaspreili

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Väikelaps Millised jalanõud praegu poistel jalas?