Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puuvillase soki asemel vali meriino või muu villane.
Puuvill imab higi endasse, jahtub maha ja teeb jalad külmaks ning niiskeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Missugused jalatsid tal praegu on?

Minul hakkavad jalad higistama siis, kui on kunstnahast saapad või kummikud. Seepärast ostan endale alati täisnahast jalatseid. Hea hingavaid jalatseid tegev firma on Geox, sest sellel on talla all ka õhuaugud sees. Kui jalatsi pealmine osa on mingist riidematerjalist, siis mul veel on okei, aga kui on kunstnahk, siis ei sobi üldse.

lastele täisnahast jalatseid saab osta näiteks CCC jalatsipoest, seal ntx firma Lasocki.

Geoxi ma olen ostnud eranditult yooxist, sealt saab parema hinnaga kui Eesti jalatsipoodidest, aga see ei tee meie talve jaoks piisavalt sooje talvesaapaid. Kevad-suvi on mu lapse jalatsid enamasti sealt.

Ühtlasi jälgi seda, et lapse sokid oleks naturaalsest materjalist, mitte polüestrist. Kui suuremaks kasvab, siis saab ntx tööriiete poest osta higistamisvastaseid sokke. Bambusest sokke tehakse ka lastele, need juhivad niiskust eemale. Ja saapa sisse võib proovida ka lisatalda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puuvillased sokid on üllatuseks saapa/kummiku sees kõige halvemad, eriti veel kui jalg higistab. Proovi talveks või nüüd termosokke, mis on sellised seest karvased ja kohevad ja justnimelt polüestrist. Need seest karvased on külma ilma jaoks.
Veel paremad on meriinovillasokid, ka meie suva teeb neid. Soojemaks ajaks on õhukesed niidisoki moodi. Sellised on allahindluses juba aastaid vist, villasokid 1.- eest https://www.suvashop.com/kids/socks-kids/basic-socks-kids/suva-childrens-warm-and-soft-fine-wool-socks
Seal on ka angooravilla ja frotee moodi koega talvesokke. Vaata, kas on vahest aru saada, kui jalg saapast võttes on soe ja kuiv.
Ema, kelle laste jalad higistavad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 19:52; 30.10 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui on nt talvel suure külmaga vaja kahte paari sokke, siis naha lähedale alati termosokk, mitte puuvillane!

Aga ilma voodrita tavalised kummikud on higistamisele kalduvale jalale ikka pahad, märjaga oleks head goretex matkatossud/ kõrgemad sügisbotased. Ja talvesaapaks nt lambavillavoodriga Demarid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 19:52; 30.10 17:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )