Esileht Väikelaps Millised kogemused allergoloog dr. Kivivarega Tartus?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Millised kogemused allergoloog dr. Kivivarega Tartus?

Postitas:

Küsimus siis pealkirjas, kellel millised kogemused selle arstiga? Endal suvel minek 5a. tüdrukuga tema juurde, kahjuks varem polnud aegasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin pojaga tema juures ja õde käis oma lapsega ka. Mõlemad olime väga rahul. Ta ei ole selline ninnu-nännutaja, aga minu meelest väga põhjalik ja hooliv.

Ja aja saamine on täiesti õnneküsimus- nooremaga võtsin tasulise aja, sest järjekord oli ka ligi 3 kuud. Käisin tasulises ära ja läksin siis registratuuri vanemale lapsele aega panema ja pakuti järgmiseks päevaks 🙂 Tagantjärele tarkus, aga ma nüüd prooviks aeg-ajalt etteregistreerimisnumbril helistada ja küsida, millal lähim vaba aeg- võimalik, et keegi jällegi ära öelnud ja saab hoopis kiiremini aja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta on tõesti üsna konkreetne ja otsese ütlemisega arst, aga midagi ette heita küll ei oska. Tegi kõik, mis vaja. Lihtsalt, nagu juba öeldud, sellist ninnu-nännu värki ei tasu oodata, pigem ta keskendub probleemile ja lahendusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njah..selline üsna äkilise loomuga arst, lastega suhtleb, nagu täiskasvanud inimestega, nt eeldab seda, et viieaastane istub paigal ja kuulab tähelepanelikult arsti soovitusi! Korraks kõrvalevaatamise eest sai arstilt võimsalt noomida 😀
Emana saan aru, et arst on arst ja oma erialal kindlasti pädev kuid minu poiss, kes on muidu väga tolerantne ja asjalik, lausa nuttis hirmust kui pidi järgmine kord sinna tagasi minema.Probleemile saime lahenduse, kuid hirmu allergoloogi juurde mineku ees saime pealekauba.
Sellega on samuti, nagu hambaarstiga, kui leiad sobiva, kes saab lapsega kontakti, on terveks eluks hambaarsti juures käimine tore, aga kui satub esimeseks ebameeldiv hambaarst, on hingeline trauma garanteeritud.
Nb isegi mulle meenutas pr Kivivare nõukaaja lugupeetud doktoreid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Millised kogemused allergoloog dr. Kivivarega Tartus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.