Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millised külmkapid teil ja olete rahul

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Millised külmkapid teil ja olete rahul

Postitas:
Kägu

sooviks,et kindlasti no frost,ei jaksa enam mitu korda aastas sügavkülma osa sulatada.Millised paremad,kas whirlpool ok

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

samsungi side by side no frost juba ligi 15 aastat, töötab laitmatult siiani.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Whirlpool on väga ok.
Minu soovitus – suurem on parem, eriti kui see suurus on laiusesse!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on olnud kasutusel nii no frost Whirlpool, Bosch, Electrolux, Samsung, LG, AEG kui ka Liebherr (erinevates elukohtades muidugi). Ühegi kohta pole tegelikult halba sõna öelda ja nii mugav on, ei pea midagi sulatama.

Probleem tekkis AEG külmikuga. Oli no frost ja vanem mudel, vist 2005 ostetud ehk siis oli ka vanem tehnoloogia. Külmik oli täiesti töökorras, mingi 10 aastat järjest töötanud aga kodus paar kuud remonti tehes oli välja lülitatud. Hiljem uuesti tööle pannes ei hakanud enam külmutama, mitu päeva ootasin aga normaalset temperatuuri enam sisse ei võtnud. Arvasin, et vist mingid vajalikud vedelikud olid liiga kaua seisnud ja süsteem ei saanud enam normaalselt toimima hakata või midagi sellist. Vahetasin lihtsalt välja.

Odavam Electrolux tekitas millegipärast sügavkülma osa põhja jääkamakaid (vist sellepärast, et mul see ikka tuugalt täis). Sahtleid oli raske välja tõmmata ja seda pidi ikka aeg-ajalt puhastama.

Suurem on muidugi parem, aga kui pole ruumi seda ära mahutada, siis tavamõõdus külmikuga saab ka edukalt hakkama.

No frosti puhul arvesta ka sellega, et see hakkab alguses sisse lülitades igasuguseid hääli tegema. See on normaalne, süsteem vajab õigete temperatuuride saavutamiseks lihtsalt natuke aega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

samsung no frost. muidu rahul aga veidi vaiksem võiks olla.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

samsung no frost. muidu rahul aga veidi vaiksem võiks olla.

meie oma ülivaikne, aga vanematel mul selline, mis rögistab ja ohkab aegajalt, parandajad on väitnud, et see normaalne. niisuguse otsa ei tahaks küll sattuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on Samsung. Ei teagi, kas on no frost, aga küllap ikka on, kui ma pole seda 5-6 aasta jooksul sulatanud ja ikkagi töötab. Ei ole jääd kuhugi kogunenud. Meil on see u 160 cm kõrge ja sügavkülmakirst on veel eraldi. Enne kirstu ostmist kippus sügavkülma osa 4-liikmelisele perele väikeseks jääma.
Enne seda oli kapp, millest jäi veidi halb maik, kuna muidu igati korras kapil läks üks uksehing katki ja oligi kogu lugu selle kapiga. Kusagil seda ei parandatud, uurisime. Oli vist 4-5 aastat kasutusel olnud. Oli kas Bosch, või äkki ka Samsung? Millegipärast arvan, et uut Samsungi ma siis poleks lubanud osta , nii et ehk ikka Bosch oli.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Electrolux no frost. Üldiselt rahul. Väga vaikne. Aga külmik on integreeritav ja seest on üsna kitsas, kindlasti väiksem kui meie vana eraldiseisev külmik. Ei osanud sellele mõelda, kui ostsime.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

hetkel Electrolux, umbes 5a vana, no frost. väidetavalt kõik A-d.
algul oli ok, kuigi häirisid tema kõikvõimalik häälegamma ja -ulatus: mürin, kolin, viled, sahinad, plärin jne, eriti öisel ajal, kuigi köök on all- ja magamistoad ülekorrusel.
Kõige rohkem ajab vihale see, et kui ta iseenesetarkusest end sulatabki, siis see vesi ei jookse tagant välja, vaid koguneb külmkapi põhja, kust see siis uksevahelt piki sügavkülmiku ust põrandale niriseb (isegi kausi allapanek ja imavate lappide asetamine külmkapi põhja pole asja parandanud – ikka on põrand märg)
oleme püüdnud ka traadiga seda tagaseinas olevat vee äravoolutorustikku puhastada, aga miski ei aita.

eelmised kapid olid Minsk ja Minsk Atlant, mõlemad pidasid vastu ca 15a.
lisaks on meil majas olemas ka eraldi sügavkülmik, samuti minsk, selle eluea ajal pole ühtki probleemi.
kui see praegune electrolux lõplikult otsad annab, siis kindlalt on järgmine taas valgevene toode.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisaks no frostile võiks olla ka inverterkompressoriga. Mul on 2 no frost külmikut. Üks neist (LG) on inverterkompressoriga ja väga vaikne võrreldes teisega (samsung).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil on Liebherr, tavaline. Korra aastas sulatan.Väga rahul.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samsung no frost. Rahul. Meeldib sisu, eriti suured sahtlid uksel. Ainuke miinus on hapravõitu plastik. Kasutuses 5 aastat.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on Schaub Lorenz. Õigemini 2 erinevat mudelit, üks linnakorteris ja teine maakodus. 7 ja 5 aastat vanad. Töötavad laitmatult ja on väga vaiksed.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

meil ka Samsung no frost. väga rahul olen. vaikne, sulatanud olen 5a jooksul vaid ühe korra ja sedagi sellepärast, et keegi unustas sügavkülma ukse paokile ja tekkis jääkoorik.

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millised külmkapid teil ja olete rahul