Esileht Hobinurk Millised lood meeldisid “Eesti laul 2023” valikust?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 210 )

Teema: Millised lood meeldisid “Eesti laul 2023” valikust?

Postitas:

Millised lood meeldisid “Eesti laul 2023” valikust?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris palju oli kuulama panevat, isegi üllatusin. Kuulan edaspidi huviga.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Janek meeldis

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka mõtlesin, et nii palju on häid lugusid. Pole sellist asja enne olnud ???? Kohe ei teagi, kes lemmik.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti ootamatult hea tase sel aastal. Aga Sissi lugu on minu jaoks kindel võitja. Lihtsalt nii ilus ja võimas, vau!

+5
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäi ka Janek silma oma kõrge tasemega. Vokaalselt võimekas ja tunda, et on läbinud pärast superstaarisaadet korraliku arengu. Sissi meeldis ka, samuti kõrge tasemega lugu + ta ise kuidagi väga väljapeetud seal videos.

Üks asi muidugi Janeku puhul pisut häiris – ta kaelakee, mida ta ei kanna välja (liiga 90ndad ja kuidagi russilik). Loodetavasti mõni stilist vaatab ta enne lavale minekut üle 😀

+8
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Elysa. Meeldis juba eelmine aasta, see aasta on lihtsalt sõltuvusttekitav.

kui juba rämpsu kuulata, siis sellist:).

Elysa on kõige lugupidamistväärivam tibi, keda ma iial näinud olen:).

+2
-45
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ellip

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks asi muidugi Janeku puhul pisut häiris – ta kaelakee, mida ta ei kanna välja (liiga 90ndad ja kuidagi russilik). Loodetavasti mõni stilist vaatab ta enne lavale minekut üle ????

Vaatasin ka, et mis riietus see küll on.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elysa. Meeldis juba eelmine aasta, see aasta on lihtsalt sõltuvusttekitav. kui juba rämpsu kuulata, siis sellist:). Elysa on kõige lugupidamistväärivam tibi, keda ma iial näinud olen:).

Tema on jah keskealiste meeste unelmate naine, siis hakkavad kohe laulud ka meeldima.

+23
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elysa. Meeldis juba eelmine aasta, see aasta on lihtsalt sõltuvusttekitav. kui juba rämpsu kuulata, siis sellist:). Elysa on kõige lugupidamistväärivam tibi, keda ma iial näinud olen:).

Tema on jah keskealiste meeste unelmate naine, siis hakkavad kohe laulud ka meeldima.

Mitte ainult keskealiste meeste. PK liberiametnikumuttide jaoks on ta muidugi kui punane rätik härjale.

+2
-29
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Janeki laul on hea

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alika, Janek, Ellip.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ellip

+ Alika ja see Jaapani tüdruk ka.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Robini lugu meeldis.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

+ Alika ja see Jaapani tüdruk ka.

See Jaapani tüdruk oli tore, aga Eestit esindama siiski nagu veidi sobimatu, sellepärast võistlusel suuri punkte ei annaks.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik jah, mulle ka see aasta päris mitmed meeldisid 🙂 Lemmikut veel valin.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle enamus lugusid küll meeldis, aga sellist vau-lugu, mida Eurovisioonil finaalisaajaks pakuks, minu jaoks ei olnud. Tase oli hea, aga igav.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

+ Alika ja see Jaapani tüdruk ka.

See Jaapani tüdruk oli tore, aga Eestit esindama siiski nagu veidi sobimatu, sellepärast võistlusel suuri punkte ei annaks.

Muidugi, Eestit tuleb esindama saata Aaaaalikaaa. Tõupuhas eestlane.

+3
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ollie lugu oli selline, mida algusest lõpuni ära kuulasin ja ei tahtnudki edasi kerida vahepeal. Pidin lausa googeldama, kes see laulja on, ja polegi välismaalane!
Janekil ka hea esitus.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäi ka Janek silma oma kõrge tasemega. Vokaalselt võimekas ja tunda, et on läbinud pärast superstaarisaadet korraliku arengu. Sissi meeldis ka, samuti kõrge tasemega lugu + ta ise kuidagi väga väljapeetud seal videos.

Üks asi muidugi Janeku puhul pisut häiris – ta kaelakee, mida ta ei kanna välja (liiga 90ndad ja kuidagi russilik). Loodetavasti mõni stilist vaatab ta enne lavale minekut üle ????

mis maailmas sa elad? 90ndad on tagasi!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elysa. Meeldis juba eelmine aasta, see aasta on lihtsalt sõltuvusttekitav.

kui juba rämpsu kuulata, siis sellist:).

Elysa on kõige lugupidamistväärivam tibi, keda ma iial näinud olen:).

vbl on tore inimene, aga millegipärast sellised kullakaevuri stereotüübiga noored naised ei tekita poolehoidu.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu meelest on sellel Janekil üpris ebameeldiv tämber ja laul kah selline keskmine leplandilik, igav. mis puudutab stiili, siis 90. a on tagasi küll (juba 10a), aga ma ei tea, kas artist või tema stilist soovis panustada just Maarjamäe uusrikka välimusele 😀 dobermann oli puudu ainult.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) Alika

2) Sissi

3) Andreas

4) Janek, väga korralik ballaad, aga stiilina kuidagi… pole kaasaegne. Mitte visuaalselt, saan aru, et 90ndad jne, aga muusikalises mõttes ka.

Loodan, et Alika võidab.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühtlaselt igav, ei olnud ühtki mida uuesti tahaks kuulata. Rääkimata sellest, et kuulaks veel ja veeeel nagu mõnel varasemal aastal on mõni võluv viisike olnud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi, Eestit tuleb esindama saata Aaaaalikaaa. Tõupuhas eestlane.

Mis enam mölised, sai juba teada, et sinu arust tuleb saata tõupuhas tibi Elysa. Tema küll eriline laulja ei ole, aga sinusugused mõelda, et mis kõik oleks, kui oleks raha.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mu meelest on sellel Janekil üpris ebameeldiv tämber ja laul kah selline keskmine leplandilik, igav. mis puudutab stiili, siis 90. a on tagasi küll (juba 10a), aga ma ei tea, kas artist või tema stilist soovis panustada just Maarjamäe uusrikka välimusele ???? dobermann oli puudu ainult.

Täna oli ta Terevisioonis, no täitsa venelase olek ka. Kui selline Eurovisioonile saata, oleks küll päris raske eurooplastele selgeks teha, et me ei ole samad kui kantpea venelased.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised lood meeldisid “Eesti laul 2023” valikust?

Mitte ükski.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks Alika peab klaverit mängima, mida see väheme klimberdamine juurde annab? Saan aru, et taotletakse mingit Lady Gaga “Star is born” vibega esitust, aga sellisel tasemel klaverit võib igaüks ise õppida mängima
Kui just pole kogenud ja üllatavate võimetega pianist, võiks keskenduda laulmisele

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühtlane hallus. Mis tüütult lolli juttu veel laulude vahele aetakse.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 210 )


Esileht Hobinurk Millised lood meeldisid “Eesti laul 2023” valikust?