Esileht Beebi ja mitmikud millised mähkmed vastsündinule?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: millised mähkmed vastsündinule?

Postitas:
Kägu

täiesti võõras maailm veel minu jaoks… aga millised võiksid olla esimesed mähkmed, mida koju varuda, et vastsündinu esimesed nädalad hakkama saada? Mis firma, mis mudel, mis suurus, kui palju jne 🙂 (riidest mähkmeid esialgu ei kasutaks, prooviks alguses siiski ühekordsetega, aga võiks olla võimalikult naturaalsed)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mudel ikka teipmähe, suurus nr 1. Kui naturaalset, siis vist mahkmed eu müüb ka biolagunevaid ühekordseid. Vüi guugelda biolagunevad mähkmed.

Lõpuks selgub kasutamise käigus, mis sobib. Nii et ära palju ette varu. Lisaks kasvavad lapsed nr 1 mähkmetest eriniirusel välja – mõni 2 nädalaga, mõni 1,5 kuuga

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga milliseid tavapoes müüdavatest võiks osta? Eks ilmselt tuleb paar sorti läbi katsetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu beebi oli sündides 50 cm ja 3180 g. Madalaim kaal oli 2912 g. Ta oli nii pisike et isegi pampersi nr 1 mähkmed olid suured. Sobisid libero newborn mähkmed, hiljem muumi nr 1, edasi pampersid 1,2 ja nüüd 3.

https://www.google.com/search?q=libero+newborn&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=en-ee&client=safari#imgrc=lg4aEoEtsDC8AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et ei peaks proovimiseks terveid pakke ostma siis saab tellida ka üksikult nt siit

 

https://beebibox.ee/mahkme-mix

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutan algusest peale Muumi mähkmeid. Kuidagi meeldivad kõige rohkem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutasin esimesed kuud Huggies Elite Soft nr 1 mähkmeid. Olid mõnusad pehmed aga kippusid lekkima. Muumid nr 1 saime ka kingiks, need tundusid vastsündinuga minu jaoks mitte nii pehmed aga samas lekkeid oli palju vähem. Mingist hetkest läksin ikka Muumide peale üle, suuremale lapsele olid head, ei lekkinud ja istusid hästi jalas. Mingi pampers jäi meil alles, läksid märjana kuidagi imelikuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastsündinu suurus on newborn esialgu, kuid laps kasvab ruttu ja varuda pole küll pakkide kaupa mõtet. Järgmine suurus oleks 1, siis 2 jne. Ostaks lihtsalt erinevate firmade number 1 suurus või newborn väikemas pakis, et proovida, millised sobivad lapse nahaga kõige paremini. Mis ei sobi, saad ju ära anda beebigruppides. Kõik mähkmed ei sobi kõigile. Minu laps kasutas Huggies ja Helen Harper mähkmeid, samas Pampers ei sobinud talle üldse. Need odavad Maxima omatoote mähkmed sobisid ka üsna hästi, optima linja oli äkki ja Muumid samuti olid üsna head. Minu enda lemmik oli neist Helen Harper.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju peaks varuma? Esialgu ongi väga tihe mähkmevahetus ööpäev läbi, seega varuks erinevate firmade newborn mähkmeid, et teada saada, milline on sobivaim sinu lapsele. Lemmiku leidmisel saad juba mõelda natuke varudele. Ette osta suurt kogust pole eriti mõtet, sest beebid kasvavad nii ruttu.

Kui plaanid kasutada ka niiskeid salvrätte, osta samamoodi mitme erineva firma omi, et proovida, milline sobib su lapsele. Ise neid kodus olles ei kasutanud, neid kasutasin, kui olin kodust väljas beebiga ja oli vaja mähet vahetada. Kodus pesin puhta veega puhtaks.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et ei peaks proovimiseks terveid pakke ostma siis saab tellida ka üksikult nt siit

https://beebibox.ee/mahkme-mix

Oh, aitäh hea soovituse eest! ???? Teengi nii, et võtan siit erinevaid prooviks ja edasi saab siis sobivamaid juba suurema pakina poest osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naty on tavapoes müüdavatest üks, mis on päriselt ka öko.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me kasutame ka Naty mähkmeid, aga mitte seetõttu, et on öko vaid laps on väga õrna nahaga. Pampers ei sobi ja haiseb. Huggies vms on ka ok, aga neid soft mähkmeid on saada vaid mõnes üksikus poes, siis olen Naty’dele truuks jäänud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meil sobis ka algul muumi mähkmed kõige paremini. Pampersid olid kuidagi suured (laps ca 3,5kg).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naty on tavapoes müüdavatest üks, mis on päriselt ka öko.

Muumi peaks ka olema. Olen ise kasutanud mõlemat ja mulle meeldib Muumi natuke rohkem, aga Naty on ka hea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule meeldivad Huggies mähkmed. Pampersitel on spetsiifiline lõhn, mis mulle vastu hakkab.

Vastsündinule arvestatakse 10 mähet päevas (esimesel kuul kindlasti).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastsündinule Muumi, Naty või Moltex ökomähkmed. Tavamähkmetel liiga hull keemia ja lõhnaained sees. Prismas on Muumi mähkmed kõige odavamad. Oleneb kas ajaline beebi või enneaegne. Me 3,5kg beebile sobis 1 väike pakk Muumi vastsündinu mähkmeid (2-5 kg) ja edasi juba nr 2 (3-6 kg). Nad võtavad alguses kaalus nii kiiresti juurde, et pole vaja kõige esimest mähkmesuurust palju varuda. Eriti, kui järgmine suurus kaalu järgi ka juba sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Beebi ja mitmikud millised mähkmed vastsündinule?