Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millised Netflixi sarjad …

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Teema: Millised Netflixi sarjad …

Postitas:
Kägu

… olete tülpinult/pettunult pooleli jätnud ja miks? (Niisama ajaviiteks meenutada.)
Mul tuleb viimastest hetkel meelde Jane the Virgin (viimane hooaeg, ei jaksanud seda jahmerdamist enam taluda, telenovelade paroodia läks juba liiga totraks novelaks ise ära, polnud enam vaimukas ega huvitav), You Me Her (selle kolmiku elukorraldus hakkas viimase hooaja lapseootuse lisandudes oksele ajama), 100 (eelviimane hooaeg, uute seikluste punnitamine ja jälle kari uusi tegelasi viskas üle), Sons of Anarchy (piilusin pärast 3. hooaega, mis edasi saama hakkab, ja see oli jätkamiseks lihtsalt liiga masendav). Glow puhul vaatasin nüüd ka viimase hooaja 1. seeria ära – pooleli ta jääb, uudsus on kadunud, täiesti mõttetu möga.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mitu korda alustasin “Breaking Badi” ja jätsin sinnapaika. Peategelaskuju ei meeldi üldse, nii tüütu ninatark mees. Nüüd olin pikalt haige ja vaatasin kõik hooajad ära. Eks miski ikka paelus. Nüüd vaatan “Better call Sauli” ja see meeldib mulle paremini. Mulle vist üldiselt ei sobi see narko- ja kartellivärk ja kemplemine. Samamoodi jäi “Narcos” pooleli, kuigi väga tunnustatud.

Siis jäi pooleli “Westworld”.

“Jane the virgin” vaatasin lõpuni ja meeldis. Eks seda seal ka pidevalt toonitati, et tegemist ongi moodsas võtmes telenovelaga.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

100 (eelviimane hooaeg, uute seikluste punnitamine ja jälle kari uusi tegelasi viskas üle)

Mulle The 100 väga meeldib, lemmiksari. Nii kahju, et ära lõpeb. Aga mina jätsin pooleli The OA. Vaatasin mingi 3 episoodi ära ja no ei haakinud. Kirjeldus oli väga põnev, aga kogu asi muudkui venis ja venis ja venis, kuni ma enam ei viitsinud.

Aga positiivse poole pealt oli hea leid Another Life. Juba ootan huviga uut hooaega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma jätsin selle The 100 pooleli juba esimesel hooajal, kui liiga pubekalikuks kiskus.
Olen ise vaadanud 3 hooaega “Sons of anarchy”, mis masendavat seal siis tulemas on?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma jätsin selle The 100 pooleli juba esimesel hooajal, kui liiga pubekalikuks kiskus.

See oli pubekas ainult alguses, juba 1. hooaja poole pealt hakkas tunduvalt paremaks minema. Mu lemmiksari peale Losti.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

The 100 on minu jaoks ka pubekasari, aga vaatan meeleldi. Viimane hooaeg aga mulle üldse ei meeldi. Tõeline kummi venitamine. OA oli tõesti alguses jube igav, aga läks pärast üüratut lahtiseletamist ikkagi huvitavaks.

Mul on selline eripära, et kui ma mingit sarja vaatama hakkan, siis kui olen paar episoodi vaadata jõudnud, vaatan kogu kupatuse ära, sest ma olen juba sinna oma aega investeerinud ja kahju oleks pooleli jätta. (Pakkuge, kes koolis kõik grupitööd valmis tegi :D)

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jäi pooleli Maniac. Võib-olla kunagi hiljem jätkan aga lihtsalt oli nii veider vaadata, hakkas ajudele, kuigi näitlejad on ju väga head.

Chewing Gum’i oli kuidagi liiga piinlik vaadata. Vist ei olnud õige aeg vaatamiseks, peategelane on muidu väga huvitav. Aga lihtsalt sellised situatsioonid, kus keegi end piinlikku olukorda paneb, hakkab füüsiliselt valus kohe. 😀 Kunagi vaatan kindlasti lõpuni.

Väga oleks tahtnud pooleli jätta House of Cards viimase hooaja. Kehv oli ja halb vaadata. Aga noh, aastaid juba vaadatud ja mingi masohhism ei lasknud niisama jätta.

Aga mina jätsin pooleli The OA. Vaatasin mingi 3 episoodi ära ja no ei haakinud. Kirjeldus oli väga põnev, aga kogu asi muudkui venis ja venis ja venis, kuni ma enam ei viitsinud.

Vaata vähemalt viimane osa ära, seal mingid pusletükid saavad paika ja täitsa huvitav oli. Aga muidu 2. hooaeg tehti ka sel aastal, seda ma pole veel vaadanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on selline eripära, et kui ma mingit sarja vaatama hakkan, siis kui olen paar episoodi vaadata jõudnud, vaatan kogu kupatuse ära, sest ma olen juba sinna oma aega investeerinud ja kahju oleks pooleli jätta. (Pakkuge, kes koolis kõik grupitööd valmis tegi :D)

😀 Mul sama “viga”.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

… olete tülpinult/pettunult pooleli jätnud ja miks? (Niisama ajaviiteks meenutada.)

Mul tuleb viimastest hetkel meelde Jane the Virgin (viimane hooaeg, ei jaksanud seda jahmerdamist enam taluda, telenovelade paroodia läks juba liiga totraks novelaks ise ära, polnud enam vaimukas ega huvitav), You Me Her (selle kolmiku elukorraldus hakkas viimase hooaja lapseootuse lisandudes oksele ajama), 100 (eelviimane hooaeg, uute seikluste punnitamine ja jälle kari uusi tegelasi viskas üle), Sons of Anarchy (piilusin pärast 3. hooaega, mis edasi saama hakkab, ja see oli jätkamiseks lihtsalt liiga masendav). Glow puhul vaatasin nüüd ka viimase hooaja 1. seeria ära – pooleli ta jääb, uudsus on kadunud, täiesti mõttetu möga.

“Suits”, “Lucifer”.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida te miinustate mind ma ei saa aru, ma ei öelnud nii pahasti.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Sons of anarchy”, mis masendavat seal siis tulemas on?[/quote]

Peategelased (see pere) tapavad lõpuks üksteist ära. Mitte päris ühekorraga, aga noh, jupikaupa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“The Handmaid’s Tale”, ostsin raamatu ka ekstra ja asusin lugema ja vaatama üheaegselt – no vabandust… mis jura see on? – ei, see vist tuli kusagilt mujalt.
“Braking Bad” – mõttetu narko kiitmine, samasse kategooriasse käib “Weeds”
“Sons of Anarchy” – no enam nõmedam olla ei saagi. Tobe kuritegevuse ülistamine
“Orange is the new black” – nojah….
“The Ranch”….ma ei tea, stuudiofilm…

Huvitavad leiud olid aga “Dead to me”; “Line of duty”; “The Ted Bundy tapes”; “The people vs OJ Simpson”; “Ray Donovan” (sealne peategelane Liev Schreiber sobib igasugustesse film-noir tüüpi asjadesse hästi)

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

mulle tuli nendest seriaalidest hoopis teine sõnum. narko ja kuritegevusega lõpetad kas vanglas või hauas. lisaks pidev stress ja kõikide kahtlustamine. ei tundu just tore elu

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mulle tuli nendest seriaalidest hoopis teine sõnum. narko ja kuritegevusega lõpetad kas vanglas või hauas. lisaks pidev stress ja kõikide kahtlustamine. ei tundu just tore elu

Küllap ta vaataski neist ainult paar esimest osa. Ise vaatasin nii Weeds kui Breaking … praktiliselt ühe hingetõmbega algusest lõpuni. Meeldisid. Samuti Orange is … Väga kahju, et selle hooajaga läbi sai.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Stranger things vaatasin lõpuni, kuigi kohati oli jabur.
Pooleli on Mindhunter (ei viitsi pikalt jälgida, aga ühe osa kaupa vaatan). Sama on Hinterland – nii veniv on loo jutustamine. Pooleli jäi ka Bodyguard.
Samas sarjad, mida ei saa pooleli jätta, sest nii põnev:
Marcella
Money Heist
Broadchurch

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“The Handmaid’s Tale”, ostsin raamatu ka ekstra ja asusin lugema ja vaatama üheaegselt – no vabandust… mis jura see on? – ei, see vist tuli kusagilt mujalt.

Huvitavad leiud olid aga “Dead to me”; “Line of duty”; “The Ted Bundy tapes”; “The people vs OJ Simpson”; “Ray Donovan” (sealne peategelane Liev Schreiber sobib igasugustesse film-noir tüüpi asjadesse hästi)

Issake, “The Handmaid’s Tale” on ikka tipptasemel viimase aja üks parimaid sarju üldse. Sa ei saanud vist asjale pihta.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitu korda alustasin “Breaking Badi” ja jätsin sinnapaika. Peategelaskuju ei meeldi üldse, nii tüütu ninatark mees

Kõige rumalam põhjus filmi mitte vaadata, mida iial kuulnud olen. Filmitegelase iseloom on sitt :D. Ülikõva seriaal on ju.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Issake, “The Handmaid’s Tale” on ikka tipptasemel viimase aja üks parimaid sarju üldse. Sa ei saanud vist asjale pihta.

Sari on tõesti väga hea. Aga seda on ka väga raske vaadata sest olukord on liiga realistlik. Pole tegelikult palju vaja, et midagi sellist ka meie maailmas juhtuda võiks. Minagi vaatan jupikaupa, mõjub masendavalt kui liiga palju korraga saab.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Braking Bad” – mõttetu narko kiitmine

Isver, järgmine loll. Kas tõesti oli su meelest selle filmi sisu “narko kiitmine”??

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sari on tõesti väga hea. Aga seda on ka väga raske vaadata sest olukord on liiga realistlik. Pole tegelikult palju vaja, et midagi sellist ka meie maailmas juhtuda võiks. Minagi vaatan jupikaupa, mõjub masendavalt kui liiga palju korraga saab.

Kust te vaatate seda “Handmaid’s Tale’i”? Ei suuda kusagilt leida, aga tahaks ka väga vaadata.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitu korda alustasin “Breaking Badi” ja jätsin sinnapaika. Peategelaskuju ei meeldi üldse, nii tüütu ninatark mees

Kõige rumalam põhjus filmi mitte vaadata, mida iial kuulnud olen. Filmitegelase iseloom on sitt :D. Ülikõva seriaal on ju.

Miks nii õelalt siis kohe? Pärast nimetad mind veel “esimeseks lolliks”. No tore. Jagasin lihtsalt oma kogemust (viisakalt) ja kohe teema kõige laidetavam kommentaar 😀 Loe uuesti, ma vaatasin sarja lõpuni ikkagi. Ja tegemist on ikkagi sarjaga, mitte filmiga.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jagasin lihtsalt oma kogemust (viisakalt) ja kohe teema kõige laidetavam kommentaar 😀 Loe uuesti, ma vaatasin sarja lõpuni ikkagi. Ja tegemist on ikkagi sarjaga, mitte filmiga.

Viisakas, aga lihtsalt rumal, sry. Sealt edasi ei viitsinudki lugeda, jälle sry.
Nüüd siis loen, et Narcos ka kehv su meelest. See ka ülihästi tehtud ja kvaliteetne sari ju!
P.s. Film on film, pole vahet, kas sari v mitte.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga tee ullikesele selgeks, millele ma selles sarjas pihta ei saanud?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isver, järgmine loll. Kas tõesti oli su meelest selle filmi sisu “narko kiitmine”??

Ahah, millest see sari siis räägib? Mittenarkootikumidest?

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jagasin lihtsalt oma kogemust (viisakalt) ja kohe teema kõige laidetavam kommentaar 😀 Loe uuesti, ma vaatasin sarja lõpuni ikkagi. Ja tegemist on ikkagi sarjaga, mitte filmiga.

Viisakas, aga lihtsalt rumal, sry. Sealt edasi ei viitsinudki lugeda, jälle sry.

Nüüd siis loen, et Narcos ka kehv su meelest. See ka ülihästi tehtud ja kvaliteetne sari ju!

P.s. Film on film, pole vahet, kas sari v mitte.

Ma pole kuskil maininud, et kehv ja ebakvaliteetne! Kirjutasin, et mul jäi pooleli, kuna mind lihtsalt ei paelu kogu see narkoässade vaheline jamamine. Sry sry sry.

Äkki kirjutad teemasse ka ja mainid, mis sarjad (filmid?!) sul pooleli on jäänud. Siis ma saan ka äkki lajatada, et see ju nii kvaliteetne, hästi produtseeritud ja äge sari, sa oled ikka tõeliselt rumal… Ja maini kindlasti ära ka põhjus, miks pooleli jätsid, vaatame, kas on adekvaatne põhjus.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas selle teadmise jaoks on vaja ära vaadata vägivaldsed ja suhteliselt lollide valikute tegemise õigustamised? Missugune on inimlik lugu nendes sarjades? Mida sa võtad endaga igapäevasesse ellu kaasa? Missuguse tegelasega sa tahaksid sealt suhestuda? Missugune on see uudne info, mille puhul sa ütled, et ahhaa!!
Kas terviklahendus mõjub üllatavalt, ehmatavalt?
Pakub see sulle mingit tugevat energialaengut? Tahaksid sa võtta sellest sarjast mingeid jooni oma kultuuriruumi üle?
Missugune on selle sarja õpetlik pool?

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ahah, millest see sari siis räägib? Mittenarkootikumidest?

Sa ütlesid “narko kiitmine”, eksole. Ja sõltumata sellest, et narkotsi näeb filmis palju, ei ole narkots iseenesest siiski filmi sisu. Head nuputamist!

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole kuskil maininud, et kehv ja ebakvaliteetne! Kirjutasin, et mul jäi pooleli, kuna mind lihtsalt ei paelu kogu see narkoässade vaheline jamamine. Sry sry sry.

Aa, selge siis. Tegelikult oli väga hea sari, aga sa lihtsalt ei viitsinud vaadata.
Kui ainus sarja mõte oli sinu jaoks kellegi kemplemine, siis sa vist päris hästi filmikunsti oma täies headuses hinnata ei suuda. Umbes sama tark väide nagu too tegelaskuju halva iseloomu pärast sarja mahategemune.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki kirjutad teemasse ka ja mainid, mis sarjad (filmid?!) sul pooleli on jäänud. Siis ma saan ka äkki lajatada, et see ju nii kvaliteetne, hästi produtseeritud ja äge sari, sa oled ikka tõeliselt rumal… Ja maini kindlasti ära ka põhjus, miks pooleli jätsid, vaatame, kas on adekvaatne põhjus.

Stranger Things – sisu on vastav 12a lapse intelligentsitasemele ja seetõttu ei paelunud. Teismeline poeg vaatas see-eest huviga.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust te vaatate seda “Handmaid’s Tale’i”? Ei suuda kusagilt leida, aga tahaks ka väga vaadata.

https://www1.subsmovies.nz/watch?tv_serie=5834204&ref_=m_tt_rec_tti
Ära vajuta sinna sinisele Watch now, vaid seal allpool on pleier, see must aken (kui oled osa ära valinud). Umbes 5 korda tuleb hüpikakna reklaame kinni panna, see on tüütu, aga kokkuvõttes saad hea kvaliteediga vaadata.

0
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millised Netflixi sarjad …