Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millised on olnud teie GTT (glükoositaluvus) testi vastused?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Millised on olnud teie GTT (glükoositaluvus) testi vastused?

Postitas:

Olen millegipärast jube närvis, vastused saan homme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 20:43; 09.02 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oled rahulikum, kui ütlen, et mul oli korras?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

korras oli ja sõbrannal ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole ülekaalus, ema poolsed onud on kõik suhkruhaiged. Minu teine laps sündis 4320 (raseduskilosid oli u 12)-sellepärast saadeti seda testi tegema
Loodan ka siis parimat.
Ju oleksin küsinud neilt, kellel korras polnud–kas tunnevad ennast kuidagi ka teistmoodi nt. väsinud vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 20:43; 09.02 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4,6mmol/L,pärast joomist 9,1mmol/L,tund peale joomist 5,3mmol/L.Normis.Minu ema teise astme diabeedik,elukaaslase vanaema esimese astme diabeedik.kui sa pole ülekaaluline siis vähe tõenäoline,et sul näidud kõrged.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese raseduse ajal oli korras, näidud järgmised: 5,42 8,71 6,57
Aga nüüd teise rasedusega gestatsioonidiabeedi diagnoos kirjas ja näidud olid midagi taolist: 6,3 12,6 9,3
Ei tasu ette muretseda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 22:45; 10.02 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul langes näit 0,2 võrra pärast lahuse joomist 🙂 Kõige kõrgem näit oligi täis kõhuga. Muidu kõik normi piires.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei olnud I ja II korras, kolmas ok. Diagnoositi diabeet, õppisin vereshkr mõõtma, korrigeerisin söömist. Üle 2 näddla käisin diabeediõe juures Merimetsas aru andmas oma veresuhkrupäevikut näitamas.
Aga jah, enne kui avastati, ma muudkui uimerdasin ja magasin, ise arvasin et rasedusest. Peale diagnoosi läksin krapsaks rasedaks :), viimased 3 raseduskuud kaal pigem langes kokku mõni kilo, kuigi kõhuymbermõõt suurenes!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli II korrast ära, peale lahuse joomist. Diagnoos pandi gestatsioonidiabeet ja määrati dieedile. Anti veresuhkru mõõtmise aparaat ja nüüd kuni raseduse lõpuni pean pisteliselt oma veresuhkrut ise kontrollima. Olin peale diagnoosi panemist ka haiglas sees ning sealne arst selgitas et tegelikkuses on mu näit piiripeal ja otseselt tõsist diabeeti pole aga kuna sünnib palju suuri beebisid siis nüüd on nõuded karmistunud (otsused vastu võetud lausa euroopa piires)ja näidud toodud allapoole, mil diabeedi diagnoos tuleb panna. Niipalju, kui olen käinud pärast ultrahelis, on tita arstide sõnul ideaalsete proportsioonidega:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean ka minema, kuid ei saanud täpselt aru. kas hommikul võib vett ikka juua?

Mul enesetunne hea, et ei saa aru ,miks pean seda tegema, ainult sellepärast, et proovid näitasid midagi muud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 17:40; 12.02 15:31; 09.03 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tohi isegi vett juua samal hommikul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 22:45; 10.02 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma võtsin 3-4 kuuga 8 kg.juurde ja veresuhkur natukene üle normi. Arst saatis ka testi tegema. on mõtet kohe joosta? prooviks toitumist muuta, kas siis läheb test paremaks ?
Häirib ,et nii palju erinevaid teste tuleb teha jne. Tuju kohe 0.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 17:40; 12.02 15:31; 09.03 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma võtsin 3-4 kuuga 8 kg.juurde ja veresuhkur natukene üle normi. Arst saatis ka testi tegema. on mõtet kohe joosta? prooviks toitumist muuta, kas siis läheb test paremaks ?
Häirib ,et nii palju erinevaid teste tuleb teha jne. Tuju kohe 0.[/tsitaat]

Sain siis vastuse ja kõik ok !
jubedalt hirmutati ,et paks ja kui kaal ka nii palju tõuseb ,siis ikka midagi viga 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 17:40; 12.02 15:31; 09.03 17:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millised on olnud teie GTT (glükoositaluvus) testi vastused?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.