Esileht Beebi ja mitmikud Millised on teie 11-kuused beebid?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Millised on teie 11-kuused beebid?

Postitas:
Kägu

Magavad hästi? Söövad mis sööke?Kõnnivad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hetkel laps juba vanem, 11-kuune oli mais. Vaatasin siis tehtud pilte ja videosid ning ülevaade selline: magas läbi ööi ilusti + 2-3 vaheund sõltuvalt päevast (laps on hea magaja olnud sünnist saati), seisis ja kõndis asjade najal (iseseisvalt kõndima hakkas 1a1k) ja sõi põhimõtteliselt sama mida meie (jälgisin, et ei oleks liiga soolane ega vürtsikas ning maiustusi ka ei andnud).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei maganud üldse, ärkas öö jooksul 3-4 korda ja uinus vaid rinnaga. Magama hakkas siis, kui rinnast võõrutatud oli. Sõi sama mida meie püreestatult ja vähem maitsestatult. Ei kõndinud ise, tugede najal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja.

Kindlasti on rahutu olek mööduv nähtus.
Hetkel beebil lõikumas ka teine ülemine hammas, mis põhjustab tihedalt nutmist.

Magamisega täpselt samamoodi nadid lood. Ärkab öö jooksul tihti- tahab süüa ( rp , segusid ei taha), on luti käega ära vehkinud.
Trall käib.
Magab 2x päevas uinakuid kokku 1.5-2 tundi. Mõnikord magab sinult 30 min ja siis on üleväsinud.

Ei kõnni, aga toe najal seisab püsti.
Käputada üritab, kuid üks jalg jääb kuidagi keharaskuse alla ning sellega asi lõppeb.

Midagi tahab siis osutab ja õh õh 😀 väga naljakas.

Sööb putrusid, purgitoite cous cous liha ja aedviljadega, kana aedviljade ja riisiga,banaan, juustud,toorjuustud,puuviljapüreed jne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Esimene laps:
11-kuuselt käputas. Sõi enam-vähem sama, mida meiegi ehk eraldi toitu talle eriti ei teinud, kui siis nt maal jne kui ei viitsinud koguaeg emale/ämmale meelde tuletada, et soolata palun. Olid esimesed sõnad olemas. Lutt oli ainult öösiti. Öösel ei söönud. Väga rõõmsameelene ja chill laps oli, ei võõristanud kedagi. Esimesed 2-3 aastat oli nö “ideaalne” laps 😀

Teine laps:
11-kuuselt kõndis ja jooksis iseseisvalt. Sõi sama, mida meiegi (kumbki laps pole mul püreesid tahtnud ja kiiresti läinud üle peretoidule). Lutt oli lõunaune ajal ja öösiti + autosõidud. Umbes sellel ajal võõrutasin öisest söömisest. Sõnu polnud. Võõristas meeletult, suur memmekas, küll rõõmsameelne nagu lapsed ikka, aga ka väga palju hüsteeriahoogusid (kui miski ei sobinud, läks kergesti just hüsteeriasse, paremuse poole hakkas asi liikuma umb 1,5a). Sain temaga tuld ja vilet esimesed 2 aastat, kõik, mis esimesel jäi tegemata, tegi teine laps kahekordselt 😀

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millised on teie 11-kuused beebid?