Esileht Pereelu ja suhted Millised on teie piirid suhtes?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Millised on teie piirid suhtes?

Postitas:

Millal teil suhtes olles armukadedus välja lööb, millised teie piirid on?
Ütleme näiteks olukordades, kus kaaslasel ei ole vastassoost lähedasi sõpru/sõbrannasid, vaid tuttavad tekivad töölt, üritustelt.
Kas nt probleem olekski vaid siis, kui kaaslane kellegi teisega suudleks, seksiks või mingid leebemad olukorrad tekitavad ka armukadedust ja reedetud tunnet?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 21:42; 10.08 22:16; 11.08 10:12; 12.08 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leebema olukorra all pead siis silmas nt messengeris suhtlemist ja kuskil koos kohvi joomist? Armukadedust ja reedetuse tunnet tekitaks see siis, kui see tuleks minuga suhtlemise arvelt, kui mina ei saa sellepärast enam samapalju mehe tähelepanu. Kui kõik minu vajadused(emotsionaalne, füüsiline, materiaalne) on rahuldatud ja mehel jaksu ja aega üle jääb, no lasku käia 🙂

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 21:55; 12.08 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu partner pole koduloom, keda ma pean ja keda oman. Ma kas elan temaga või ma ei ela temaga. kui mulle miskit ei sobi, siis räägin, rahulikult, nii nagu ma räägiks ükskõik millise inimesega, kes teeb midagi, mis on mulle sobimatu. Mida reedab inimene, kui ta ei taha minuga elada? Ennast reedab, mitte mind. Miks peaks mina end kehvasti tundma, kui teine inimene leiab, et ei taha minuga enam koos elada. Reeta saab siis kui teine on lubanud, näiteks laulatusel, pühendada oma elu ühele inimesele. Aga niisama kooselavad inimesed, kes pole üksteisele mitte midagi lubanud, mida siin reeta on? ON kaks võimalust, sa kas oled nõus sellega, mida teine teeb või ei ole. Kui ei ole, annad teada, edasi on juba teise inimese otsustada, kas ta muudab oma käitumist või teed lähevad lahku. Igasugune nn armukadeduse väljalöömine tähendab ,et elad täiesti vale inimesega ja raiskad oma aega.

+9
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal teil suhtes olles armukadedus välja lööb, millised teie piirid on?

Ütleme näiteks olukordades, kus kaaslasel ei ole vastassoost lähedasi sõpru/sõbrannasid, vaid tuttavad tekivad töölt, üritustelt.

Kas nt probleem olekski vaid siis, kui kaaslane kellegi teisega suudleks, seksiks või mingid leebemad olukorrad tekitavad ka armukadedust ja reedetud tunnet?

Mis seal vahet on, kust need vastassoost sõbrannad leitakse? Mina sain alles hiljem teada, et lisaks kolleegi armumisele olid ka sõbrannad. Naisi otsis ka netist. Kellega neist ka füüsiliseks läks, teab ta ise. Aga kõige rohkem tegi haiget ikkagi see aastaid kestev sõbrannatamine – lõbusad peod, suvised väljasõidud, koos klatšitakse, arutatakse meie suhet ja ei usu, et see naine erapooletut nõu andis. Minuga ei soovinud kusagil käia. Olgu, söömas vahest harva käisime ja siis ka kommenteeris naisi. Alguses oli see naljakas, kuid siis enam polnud, sest me ei elanud koos ja ta hakkas kadumistrikke tegema. Ma ei pidanud vastu ja minu piir sai ületatud. Nüüd on ta eks ja uues suhtes, kuid oma sõbrannade järgi jookseb siiani.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mingi ajakirjanduse aines, puht isiklikust huvist, et millised piirid inimestel on. Ka ei usu, et armukadedus näitab, et vale inimesega koos oled – mõned ongi ju armukadedamad kui teised, sellise loogika järgi nad ei saakski kellegagi koos olla. Usun, et see, kui armukadedad ollakse, tuleneb kuskilt mujalt, ilmselt peamiselt lapsepõlve mõjutused.

Ma ütleks, et mul pigem keskmist arvestades madalamad piirid. Nt olukord: kaaslane läheb üksi peole, tantsib seal kellegi teisega kehalises kontaktis, ma olen lapsega kodus – teeb armukadedaks küll. Jah, saabki viisakalt rääkida, et vaata minu tolerantsi piiri see ületas, pani mind tundma nii ja naa ja mulle ei sobi selline käitumine. Kaaslane saab siis seda aktsepteerida või mitte.
Kahekesi lõunatamine samas mingit armukadedust ei tekita. Messengeris suhtlemine ka mitte, nii kaua kui seda meelega ei varjata.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 21:42; 10.08 22:16; 11.08 10:12; 12.08 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on näha ja tunda, et mehel on mingi teise naise suhtes huvi või kahtlane sümpaatia. Naistel on ju kuues meel, tajuvad ära sellise asja. Ja siis ongi kahtlane, kui mingi naisega messengeris või päriselus kahtlaselt tihti ja palju suheldakse. Üldse teiste naistega kahekesi omavahel kokkusaamine on kahtlane.

Ja võiks ju arvata, et pikaaegsed sõbrannad on need, kelle suhtes pole mõtet armukadedust tunda. Aga nagu mehed ise alati tavatsevad öelda, siis meeste ja naiste vaheline sõprus pole võimalik. Et mehed tahaks seksida iga naisega. Naine lihtsalt paneb sõbratsooni. Ju siis see sõbrast naine lihtsalt pole huvitatud. Kui ühel hetkel peaks olema huvitatud, oleks mees kohe valmis. Kunagi ei või teada, mis nende sõbrannadega võib ühel hetkel toimuda.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 22:29; 11.08 20:09; 12.08 12:30; 12.08 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses oli see naljakas, kuid siis enam polnud, sest me ei elanud koos ja ta hakkas kadumistrikke tegema.

Aga mida sa siis ootad suhtest, kus isegi koos ei taheta elada? Kui esimene uudsuse võlu hääbub, leitakse keegi selline, kes alati olemas ning valmis tulema.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen juba nii vana, et kuni minu meelerahu miski ei sega, on mu suhteliselt ükskõik, mida keegi teine teeb. Igasuguse petmisega peab petja edasi elama ja hakkama saama, aga selle eest hoolitsegu, et ma ei aima ka.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on omavaheline kokkulepe, et ära tee teisele seda, mida ei taha, et sulle tehtaks. Ehk siis piir läheb sealtmaalt, kuidas sa ei taha, et sinu suhtes käitutakse. Flirt, naljad, tantsud- lubatud. Aga magatakse enda kaasa kõrval ja enda kaaslast taga ei räägita ja kedagi teist olulisemaks ei peeta. Oleme palju rääkinud suhetest ja arusaamadest, saame nendest asjadest ühtmoodi aru. Mõlemad ka teame, et kui me neid piire peaksime ületama, siis elu jätkub ilma praeguse kaaslaseta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks, et mul pigem keskmist arvestades madalamad piirid. Nt olukord: kaaslane läheb üksi peole, tantsib seal kellegi teisega kehalises kontaktis, ma olen lapsega kodus – teeb armukadedaks küll.

Sul pole seal üldse mingeid “piire”, sest sul pole ju õiget suhetki. Või, õigemini, sinul omastarust on suhe aga mehel mitte.

Kas tegu on ups! lapsega või tahtsid seda ainult sina, pole teada, aga kui mees sinust ja lapsest hooliks, siis ta ei viitsiks end kuhugi “peole” ajada, kus teiste naistega saaks kontaktis olla. Vähemalt sel perioodil,kui naine PEAB kodus istuma.

Loomulikult hakkad nüüd vaidlema ja ei usu, aga tee lihtne katse – las mees istub järgmisel reede ja laupäeva õhtul lapsega kodus ja mine sõbrannaga ööklubisse.
Otse loomulikult, võid ka mõne võõra mehega “kehalises kontaktis” olla.

Kui su nö. “mees” seda kõike mõistab ja saab aru, et ka sul on seda tuulutamist vaja, siis järelikult hoolib tõeliselt.
Sest tema ju ON selliselt käitunud, nagu ma aru saan.

Kui hakkab mingi jauramine, et ta ei saa hakkama või peab ikka ise minema vms, siis … võid omale juba vaikselt hakata uut meest otsima.
Sest sellest sa enam asja ei saa.

P.S. seda juttu, et kui laps, kasvõi imik, on 5 tundi isaga ja sellest lapsele mingi häda tekib, pole mõtet ajama hakata.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 08:46; 11.08 09:14; 11.08 10:20; 11.08 14:28; 11.08 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sõbrannad? See sõprusemõõt meest ja naiste vahel on naiste väljamõeldis, pluss mainpulaatorite ja sussitajate hingesugulaste teema.
Reaalis seda pole. Ja mis suudlemine? Ma isegi ei viitsi mõelda, ammugi arutada, et kas ärritavad või muudavad midagi pereelus-abielus säärased ettevõtmised. Või et kuidas neid tolereerida või endale meeldivaks mõelda. Need tegevused igatahes kokku ei käi. Et ollakse abielus, on perekond ja siis igavene valu otsida “sõbrannasid ja sõpru” kuskilt, käia öösel aga tantsimas, pidudel ja siis suudelda kuskil tulba najal või aeleda posti ümber.
Need asjad ikka koos ei käi. Sussutajatel ja suksutajatel, kes pereelu tähendust ei tea, aga käivad.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sõprusemõõt meest ja naiste vahel on naiste väljamõeldis, pluss mainpulaatorite ja sussitajate hingesugulaste teema.

Nii on.

Ja kui kõrvalteemasid oled lugenud, siis ehk panid tähele seal “suhte vahele sättimise” teemas ülihead näidet sellise mehe-naise nö. “sõpruse” kohta:

Ma küll ei kavatse lõpetada oma lapsepõlvesõbraga smside ja messengerisõnumite vahetamist, kui see ka tema uuele naistuttavale ei pruugi meeldida. Mis see minu asi on, mis sellele naisele meeldib ja mis mitte. Saagu üle.

Ehk siis naine nimetab mingit (suhtes) meest oma sõbraks, samas absoluutselt ei hooli selle nö sõbra omakorda sõbrast, e. tema kaaslannast.

See pole ju mingi sõprus.
Tädi on selle oma lapsepõlvesõbra pannud lihtsalt oma tagapingi otsale istuma ja üritab aeg ajalt vana suhet ikka igaks juhuks soojas hoida.
Sest kunagi ei tea, millal ikkagi tuleb otsus, et muud ja paremat meest ta ei leiagi, et see lapsepõlve mees oleks siiski õige ja SIIS juba on paras aeg ta sealt oma naise kõrvalt ja poolsoojalt ära, oma voodisse, rebida.
(otse loomulikult, sellised ise ei tunnista seda iialgi, vaid räägitakse mingit jura, et inimesena ok ja mehena null vms)

…….

Asja s..tem pool on see, et osad mehed on selliste sõprusemängudega ka nõus kaasa jooksma.
Muidu naised seda ju ei mängiks.
JA ka mitte kõik mehed ei jookse.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 08:46; 11.08 09:14; 11.08 10:20; 11.08 14:28; 11.08 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks, et mul pigem keskmist arvestades madalamad piirid. Nt olukord: kaaslane läheb üksi peole, tantsib seal kellegi teisega kehalises kontaktis, ma olen lapsega kodus – teeb armukadedaks küll.

Sul pole seal üldse mingeid “piire”, sest sul pole ju õiget suhetki. Või, õigemini, sinul omastarust on suhe aga mehel mitte.

Kas tegu on ups! lapsega või tahtsid seda ainult sina, pole teada, aga kui mees sinust ja lapsest hooliks, siis ta ei viitsiks end kuhugi “peole” ajada, kus teiste naistega saaks kontaktis olla. Vähemalt sel perioodil,kui naine PEAB kodus istuma.

Loomulikult hakkad nüüd vaidlema ja ei usu, aga tee lihtne katse – las mees istub järgmisel reede ja laupäeva õhtul lapsega kodus ja mine sõbrannaga ööklubisse.

Otse loomulikult, võid ka mõne võõra mehega “kehalises kontaktis” olla.

Kui su nö. “mees” seda kõike mõistab ja saab aru, et ka sul on seda tuulutamist vaja, siis järelikult hoolib tõeliselt.

Sest tema ju ON selliselt käitunud, nagu ma aru saan.

Kui hakkab mingi jauramine, et ta ei saa hakkama või peab ikka ise minema vms, siis … võid omale juba vaikselt hakata uut meest otsima.

Sest sellest sa enam asja ei saa.

P.S. seda juttu, et kui laps, kasvõi imik, on 5 tundi isaga ja sellest lapsele mingi häda tekib, pole mõtet ajama hakata.

Kus nüüd alles lendas peale ja hakkas tegema järeldusi paarist lausest… Mulle mees mitu korda pakkunud, et mine välja ja ta on lapsega kodus. Ja olengi käinud sõbrannadega tuulutamas ja tema on kodus olnud, piima pumpan välja ja ei ole mingit probleemi. Mul ei ole endal lihtsalt vajadust ega soovi olnud kuskile klubisse minna, aga restos sõbrannadega lobiseda on küll hea ja mulle hetkel piisav tuulutamine.

Ehk siis peaks olema nii, et mees ei käi väljas, seni kui laps väike? 8 kuu jooksul 2 tööüritust väljas on nüüd see, mille järgi sildistada, et see suhe ei toimi ja mees pole last tahtnud ja ei hooligi perest ja aeg oleks lahku minna? ????

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 21:42; 10.08 22:16; 11.08 10:12; 12.08 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

8 kuu jooksul 2 tööüritust väljas

Hehh, siin ma küsiks vastu, et 8 kuu jooksul mees käib kaks korda tööüritusel ja JUBA TEKIB sul armukadeduse teema perekooli suhetesse?
Mis sul juhtus?

Teema esimesest postist jätsid sellise mulje, et mees ainult ringi lehvibki….

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 08:46; 11.08 09:14; 11.08 10:20; 11.08 14:28; 11.08 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks, et mul pigem keskmist arvestades madalamad piirid. Nt olukord: kaaslane läheb üksi peole, tantsib seal kellegi teisega kehalises kontaktis, ma olen lapsega kodus – teeb armukadedaks küll.

Mulle mees mitu korda pakkunud, et mine välja ja ta on lapsega kodus. Ja olengi käinud sõbrannadega tuulutamas ja tema on kodus olnud, piima pumpan välja ja ei ole mingit probleemi. Mul ei ole endal lihtsalt vajadust ega soovi olnud kuskile klubisse minna, aga restos sõbrannadega lobiseda on küll hea ja mulle hetkel piisav tuulutamine.

Mind häiriks sellises olukorras ainult see, et ma tahaks ise olla see, kes tantsimas käib. Aga teil seda ju kindlasti ei ole – kirjutasid, et saad ise ka väljas käia. Kui mehele meeldib tantsida, siis tantsigu ja kui sinule meeldib sõbrannadega lobiseda, siis lobise. Mulle tundub küll, et sul on tore ja hooliv mees, armukadedus näitab sinu ebakindlust. Kas oled madala enesehinnanguga või on sul teie suhte osas kahtlusi…
Ma kindlasti ei tõstaks mingit tantsimise teemat üles, eriti kui mees seda ise mulle räägib kui tore oli selle või tollega tantsida. Ma arvan, et see tekitabki ainult olukorda, et kui mees järgmine kord välja läheb, siis ta lihtsalt ei räägi enam sulle, kelega ta tantsis, sest ei taha sulle pettumust valmistada.. Tantsimata tal ei jää, kui talle see meeldib. Ja selline “valge vale” on pigem midagi, mis mind suhte juures häiriks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind mingid kolleegid või ka sõbrannad mehe puhul ei häiri, kuni see suhtlemine on mõistlikkuse piires, mitte stiilis sukk ja saabas.

Mul on olnud kaks meest, kellega on olnud nii, et neil on mingi üks parim sõber ja siis ikka tõsiselt on hakanud häirima see, et ma ei saagi kunagi olla mehega kahekesi, ma ei olegi justkui suhtes ühe inimesega, vaid kahega. Mees ja tema sõber. Mitte kuskile mindud ei saa nii et toda sõpra kaasas pole, alati peab selle sõbraga ka arvestama. Hommikul esimene asi kõne sõbrale jne.

Mul pole midagi selle vastu, kui kaaslasel on sõpru või et nendega käib ka läbi nii et mind ei ole kohal, aga kui on mingi selline satelliit kogu aeg kuklas, siis seeon küll minu jaoks piir. Mine ela koos oma sõbraga ja harrasta juhuseksi, milleks sulle üldse mingi püsipartner kui selleks on olemas niisugune varjuna kaasas käiv sõber.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tundsin midagi armukadeduse ja reetmise sarnast oma esimeses suhtes ja üsna mitmel korral.

* Kui avalikul jaaniõhtul mees oma naissoost töökaaslasi nähes nendega rääkima läks ja mind 2-3 tunniks n.ö üksinda jättis;

* Kui mina kuulsin alati juttu, et talle tantsida ei meeldi, siis sellest hoolimata tantsis ta väga hea meelega nii oma töökoha üritustel kui ka tantsutas naisi perekonna pidudel jm seltskonnas (ja mina ei ole halb tantsija, kui keegi peaks arvama, et ta hoopis minu tantsuoskust häbenes);

* Kui mees “pole sellist kohta, kuhu ma minna tahaksin” põhjendusega koos minuga kuskile reisida ei tahtnud, kuid samas töökaaslaste pundiga sobis tal käia nii Saaremaal, Norras kui Hiinas. Mind kõlbas viia ainult maale mehe vanematekoju peenraid rohima ja kartuleid võtma;

* Mees keeldus minu ja lapsega loomaaeda, vabaõhumuuseumisse jms kohta tulemast põhjendusega, et laps (tollal 3-4-aastane) selleks veel liiga väike. Ja siis kuu aega hiljem käis ta neis kohtades ikkagi koos meie lapse ja (nais)töökaaslasega, kel ka sama vana laps kaasas. Kusjuures mees ise mulle sellest käigust ei rääkinud, laps rääkis (algul mees väitis, et unustas rääkida ja kui selle peale naersin, siis kuulsin, et olen üle mõistuse armukade ja minuga ei saagi üldse millestki rääkida).

Tegelikult oli analoogseid teemasid muidugi rohkem. Ma ei tea, kas mehe poolt füüsilist petmist oli, aga mina tundsin end piisavalt alandatuna. Jah, algul olin armukade, siis ükskõikne ja lõpuks olin ise see, kes esimesena uude suhtesse üle kolis. Nii et minu puhul tekitasid probleeme justnimelt need leebemad olukorrad, mida ma ise pealt ei näinud ega kuulnud, kuid mille tõttu tundsin end justkui võõra inimesega koos elavat.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees keeldus minu ja lapsega loomaaeda,

See oli küll huvitav, et pärast “jaanipäeva, nulltantsimist ja kartulivõttu” tekkis sul üldse tahtmine lapseni jõuda?
Minust oleks selline inimene juba sinna jaanipäevale koos oma töökaaslastega maha jäänud.

Isegi, kui ma oleks sama armunud olnud nagu sina ilmselt olid…

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 08:46; 11.08 09:14; 11.08 10:20; 11.08 14:28; 11.08 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma märkan oma abikaasa juures mingit erilist elevust mõne naisterahva suhtes, siis mina küsin otse, kas ma peaksin armukade olema. 25+ aastase kooselu jooksul olen seda kaks korda teinud.

(Armu)kadedust olen tundnud vaid korra, aga see polnud seksuaalne. Kui ta mu 89 aastasele vanaemale elavalt mingit naljakat oma lapsepõlvelugu rääkis, mida mulle polnud rääkinud, kuigi olime juba aastaid koos olnud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta mu 89 aastasele vanaemale elavalt mingit naljakat oma lapsepõlvelugu rääkis, mida mulle polnud rääkinud, kuigi olime juba aastaid koos olnud.

Vblla oli kuskilt hiljuti lugenud/kuulnud ja lihtsalt luuletas, et memmekesele rõõmu teha.
Not so big crime.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 08:46; 11.08 09:14; 11.08 10:20; 11.08 14:28; 11.08 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult oli analoogseid teemasid muidugi rohkem. Ma ei tea, kas mehe poolt füüsilist petmist oli, aga mina tundsin end piisavalt alandatuna.

Täiesti arusaadav. Sinu toodud näidete varal tundub, et mees oli sust tüdinud, lihtsalt ei tahtnud sinuga aega veeta ja leidis erinevaid tobedaid vabandusi selleks.

See on ka minu meelest kõige häirivam, kui minna kaaslasega enda jaoks võõrasse seltskonda ja ta seal siis mind täiesti üksi jätab. Ükskõik kas tegemist on siis mehe perega (kellega alles esimesi kordi kokku puutun) või töökaaslastega, sõpradega vms inimestega. Ühesõnaga, inimesed, keda tema teab, aga mina eriti mitte. Ja siis see mees kõnnib lihtsalt minema oma inimestega suhtlema ja jätab mind tundideks üksi. See pole isegi armukadedust tekitav olukord, vaid lihtsalt nõme kõrvalejäetuse tunne. Olgu siis naiskolleegid, sõbrannad või kes tahes. Mulle on ka nii tehtud. Tutvusin alles mehega, kutsus mind üritusele, kus olid tema sugulased. Alguses mingil määral suhtles minuga, aga pärast olin 2 tundi üksi nagu mingi üleliigne element. Ise suhtles rõõmsalt om perega.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 22:29; 11.08 20:09; 12.08 12:30; 12.08 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukade ei pea ju olema inimese peale. Armukade saab olla tegevuse, lemmiklooma, raamatu- või filmikangelase peale jne.
Armukadedus tekib siis, kui on tunne, et mind jäetakse ilma või millestki või minult võetakse ära midagi, mida ma pean endale kuuluvaks: teise inimese tähelepanu, hellitusi, mõtteid jne.
Armukadedus tekib ilmajäetuse tundest. Kusjuures see võib tõesti olla täiesti aluseta tunne.

Kade ollakse siis kui teine saab midagi, mida ma pean teenimatuks või endale kuuluvaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on suhtes midagi viltu kui oma kaaslase asemel suheldakse kellegi teisega messengeris või kus iganes ja seda isegi ei varjata. Muidugi tunneksin end kehvasti kui nii oleks. Minu jaoks oleks see peaaegu petmine, vahet pole, on see töökaaslase, sõbraga. Tekiks küsimus, miks teisega suheldakse, mida teise juurest otsitakse. Suudlemine, seks on kohe kindlasti petmine.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 23:17; 13.08 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eelmised kaks suhet olid äärmiselt ebameeldivad. Mõlemad noormehed alaväärustasid mind ja ma tundsin ka päris palju armukadedust. Ma olin ikka väga armukade inimene. Eks anti ka põhjust- suheldi minu kõrvalt teiste naistega, käidi salaja jalutamas jne

Eks mul oli mingi käitumismuster, mille järgi ma sellist tüüpi mehi ligi tõmbasin.
Aga nüüd on mul elukaaslane selline, kelle pärast ma pole kunagi pidanud ennast kehvalt tundma.
Ma olen isegi pisut üllatunud, loomulikult meeldivalt.
Kuna ta on kaitseväelane, siis sõbrannasi tal pole ja pere on ka talle väga oluline.
Ma olen õnnelik, et sain sellest armukadedus ringist välja, see ikka sõi täiega hinge.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 00:18; 12.08 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on suhtes midagi viltu kui oma kaaslase asemel suheldakse kellegi teisega messengeris või kus iganes ja seda isegi ei varjata. Muidugi tunneksin end kehvasti kui nii oleks. Minu jaoks oleks see peaaegu petmine, vahet pole, on see töökaaslase, sõbraga. Tekiks küsimus, miks teisega suheldakse, mida teise juurest otsitakse. Suudlemine, seks on kohe kindlasti petmine.

Sul sôpru ei ole, ainus sõber ongi abikaasa? Kui sõpru on, siis miks? Mis sul puudu jääb, et sõpru vaja on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on suhtes midagi viltu kui oma kaaslase asemel suheldakse kellegi teisega messengeris või kus iganes ja seda isegi ei varjata. Muidugi tunneksin end kehvasti kui nii oleks. Minu jaoks oleks see peaaegu petmine, vahet pole, on see töökaaslase, sõbraga. Tekiks küsimus, miks teisega suheldakse, mida teise juurest otsitakse. Suudlemine, seks on kohe kindlasti petmine.

Mees oma lähisugulastega ikka tohib suhelda?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 21:55; 12.08 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on suhtes midagi viltu kui oma kaaslase asemel suheldakse kellegi teisega messengeris või kus iganes ja seda isegi ei varjata. Muidugi tunneksin end kehvasti kui nii oleks. Minu jaoks oleks see peaaegu petmine, vahet pole, on see töökaaslase, sõbraga. Tekiks küsimus, miks teisega suheldakse, mida teise juurest otsitakse. Suudlemine, seks on kohe kindlasti petmine.

APPII!! Sa oled õuduste partner, isegi minu kontrollifriigist eksmees ei olnud nii äärmuslik :/

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on suhtes midagi viltu kui oma kaaslase asemel suheldakse kellegi teisega messengeris või kus iganes ja seda isegi ei varjata. Muidugi tunneksin end kehvasti kui nii oleks. Minu jaoks oleks see peaaegu petmine, vahet pole, on see töökaaslase, sõbraga. Tekiks küsimus, miks teisega suheldakse, mida teise juurest otsitakse. Suudlemine, seks on kohe kindlasti petmine.

See on mingi nali või? Isegi sõpradega ei tohi suhelda?
Kas sa tead, et mida kramplikumalt sa teda kinni hoiad, seda tõenäolisemalt ta vabadust otsib.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 00:18; 12.08 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on mingi nali või? Isegi sõpradega ei tohi suhelda?

Halvasti väljendatud, aga ta ilmselt mõtles seda, kui enamus tähelepanu läheb kellelegi teisele, mitte kaaslasele. Kui mees suhtleb enamus ajast pigem oma sõbra, kolleegi või sõbrannaga, siis tema tunneb armukadedust. Nagu siin üks, kes kirjeldas, et mehel oli parim sõber nagu vari kõikjal kaasas. Kuskil ei saanud kahekesi olla.
Ilmselt mõeldi seda, et kedagi peetakse kaaslasest tähtsamaks ja rohkem suheldakse selle teise kui oma kaaslasega. Mitte et ühegi inimesega üldse suhelda ei või.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 22:29; 11.08 20:09; 12.08 12:30; 12.08 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukadedus ikka tekib ebakindlusest või turvatunde puudumisest. See, et ma tantsitamise peale armukadedaks sain, tulenes sellest, et pole saanud mehega kahekesi ammu väljas käia ja oleksin ise tahtnud temaga tantsida ja ikka oli valus kuulda, et lõbus oli ja teisi tantsitas. Oleks ise tahtnud temaga lõbutseda ja tantsida. Ei olegi väitnud, et ise ebakindel ei oleks. Usun, et lapsega kodus olles muutuvad naised tihti ebakindlamaks – ei ole enam iseenda peremees, ei jõua/jaksa/saa alati selline välja näha ega seda teha, mida süda lustib. Mul sama, et uues rollis olek teeb ebakindlaks. Et ahah, tööl tal seal ilma lasteta vallalised naised, kes kõike seda saavad teha, mida ise praegu ei saa ja ÄKKI meest see ahvatleb. Ja siis tuleb kaine mõistus meelde tuletama, et meil on ju ikkagi koos tore pere ja alati hea aega koos veeta jne.

Ei saa aru, miks armukadedusele kohe nii negatiivne silt külge pannakse. Tavaline emotsioon, mida inimesed ikka tunnevad.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 21:42; 10.08 22:16; 11.08 10:12; 12.08 12:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Millised on teie piirid suhtes?