Esileht Pereelu ja suhted Millised on teie piirid suhtes?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Millised on teie piirid suhtes?

Postitas:

Ei saa aru, miks armukadedusele kohe nii negatiivne silt külge pannakse. Tavaline emotsioon, mida inimesed ikka tunnevad.

ma küll nii ei arva. armukadedus lähtub ahnusest ja üldisest kadedusest, ei ole siin midagi positiivset.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma küll nii ei arva. armukadedus lähtub ahnusest ja üldisest kadedusest, ei ole siin midagi positiivset.

Armukadedus ongi negatiivne emotsioon, aga ei ole ainult põhjendamata kadedusest või ahnusest, vaid nagu eelnev Kägu ütles:

Armukadedus ikka tekib ebakindlusest või turvatunde puudumisest.

Inimene tunneb, et kaaslane ei pööra (enam) nii palju tähelepanu ja suunab selle hoopis kellelegi teisele või kuskile mujale. Ja see röövibki turvatunde, tekitab ebakindla tunde.
Turvalises ja kindlas suhtes armukadedust ei esine väga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 22:29; 11.08 20:09; 12.08 12:30; 12.08 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukadedus ikka tekib ebakindlusest või turvatunde puudumisest. See, et ma tantsitamise peale armukadedaks sain, tulenes sellest, et pole saanud mehega kahekesi ammu väljas käia ja oleksin ise tahtnud temaga tantsida ja ikka oli valus kuulda, et lõbus oli ja teisi tantsitas. Oleks ise tahtnud temaga lõbutseda ja tantsida. Ei olegi väitnud, et ise ebakindel ei oleks. Usun, et lapsega kodus olles muutuvad naised tihti ebakindlamaks – ei ole enam iseenda peremees, ei jõua/jaksa/saa alati selline välja näha ega seda teha, mida süda lustib. Mul sama, et uues rollis olek teeb ebakindlaks. Et ahah, tööl tal seal ilma lasteta vallalised naised, kes kõike seda saavad teha, mida ise praegu ei saa ja ÄKKI meest see ahvatleb. Ja siis tuleb kaine mõistus meelde tuletama, et meil on ju ikkagi koos tore pere ja alati hea aega koos veeta jne.

Ei saa aru, miks armukadedusele kohe nii negatiivne silt külge pannakse. Tavaline emotsioon, mida inimesed ikka tunnevad.

Just, turvatunne võib olla võtmesõna.
Mind jättis isa maha kui 5-aastane olin, sama tegi üks hea sõbranna kooliajal. Olen aru saanud, et just need traumad mõjutavad ja mängivad tähtsat rolli armukadeduse tekkimisel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on suhtes midagi viltu kui oma kaaslase asemel suheldakse kellegi teisega messengeris või kus iganes ja seda isegi ei varjata. Muidugi tunneksin end kehvasti kui nii oleks. Minu jaoks oleks see peaaegu petmine, vahet pole, on see töökaaslase, sõbraga. Tekiks küsimus, miks teisega suheldakse, mida teise juurest otsitakse. Suudlemine, seks on kohe kindlasti petmine.

See on mingi nali või? Isegi sõpradega ei tohi suhelda?

Kas sa tead, et mida kramplikumalt sa teda kinni hoiad, seda tõenäolisemalt ta vabadust otsib.

Suhtlemisel ja suhtlemisel on ka vahe. Ma ei kujuta ette, et olen tööl 9 h kellegagi koos ja õhtul kodus ikka kirjutan samade inimestega messengeris. Sama ka sõbraga, nägite-rääkisite, miks peab olema iga päev ja igal võimalikul viisil ühenduses? Jutt oli piiridest suhtes, mitte kellegi enda küljes kinni hoidmises. Sellega ma ei tegele.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 23:17; 13.08 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi ammu, kui oma kaaslasega tuttavaks sain, siis ühel peol oli juhuslikult tema eks, kes teda kallistama tormas ja paar tantsu kutsus tegema. Vot siis olin küll väga segaduses. Ma ei teadnud, kuhu vaadata ja kuidas olla. Sõbrad kukkusid sosistama, et see on tema eks jne.
Kui ta oleks mulle teda tutvustama tulnud jms., siis oleks ilmselt kõik ok olnud. Hiljem selgus, et eksi elukaaslane oli ka seal jne. Ma ei tea, kas olin armukade, aga lihtsalt väga ebamugav oli küll.
Armukade ma üldiselt ei ole, kui kõik on avalik, viisakas ja selge. Kui mul tekiks kahtlus, et mees vaatab päriselt vasakule, siis seda olukorda ma ei taluks ja ütleks kohe mehest lahti. Päeva pealt välja ei koliks ilmselt, sest meil on lapsed, aga stressi ma ei talu ja selliselt suhtel mingit ilusat lõppu enam ei tuleks ilmselt. Vahet pole, kas on intiimsuhe olnud või ei. Tõestada seda ju ei saaks ja petmine oleks see nii ehk naa. Mina ei tsäti kuskil salaja ja ootan sama ka teistelt

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Millised on teie piirid suhtes?