Esileht Pereelu ja suhted millised on teie selleaastased puhkuseplaanid?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: millised on teie selleaastased puhkuseplaanid?

Postitas:

… ja pange laste vanused ka kirja.

Meie peres 2 ja 5 a lapsed. Puhkame juulis. Tõenäoliselt veedame paar päeva Pärnu rannas ja vanavanemate juures sealkandis, siis tahaks käia Hiiumaal või Vormsil. Kui saaks üliodava lastminute pakkumise ja sihtkohas on alla 30 kraadi, siis vast lendaks lõunasse kah nädalaks.

Mis teil plaanis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mina olen kodune ning abikaasal ootamas väga töine suvi siis tänavu puhkame enamjaolt pojaga kahekesi. Juuni teisest poolest lähme ära Käsmu. Augustist veedame kaks nädalat Lõuna- Prantsusmaal. Loodetavasti abikaasa ikka maakodusse jõuab. Aga päris mõnus on ka natuke teineteisest puhata. Laps kolmene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti läheme kohvikusse ja loomaaeda. Sel aastal ehk Riiga. Võrreldes Tallinnaga erilist vahemaad nagu polegi… Mõtleme veel.
Vanavanemate juures tuleb käimist.
Rabarock on südamelähedane.
Haapsallu läheme promeneerima.
Kõige rohkem oleme siiski kodus. Ujume, teeme suviseid õuetöid. Käime metsas marjul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaanin plaanidest puhtata. Noo kõrini. Tahan kohe päev otsa teha mida ma tahan. Et kui tahan, et mul oleks võimalik 5 tundi pilvi vahtida, ilma et mingi kellapeale kuhugi jooksma peaks.
Kõigile lähedastele soovitan sellist puhkust, millest pärast puhakama ei pea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nescafe-kus täpsemalt Põhjas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin selliseid inimesi ka käib, kel suvel puhkust napib ja 9-10-aastane üksi kodus peab passima? Ma võtaks mõne linnalapse oma 9-aastasele pojale seltsiks, muidu ei viitsi ta ennast kuidagi õue vedada, aga koos sõpradega on enamuse ajast ikka väljas. Marjapõõsad ja ujumiskoht käeulatuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perega koos puhkame 12.07-27.08. Lapsed 11, 8 ja 2. Vanemad lapsed on 1 nädala ratsalaagris, meie siis pisemaga suvekodus, nädal Saaremaal sugulaste juures, nädal Peipsi ääres ja Lõuna-Eestis, veel vanavavanemate külastus ja kui aega üle, siis ka Tallinnas mõne päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pere viieliikmeline (lapsed 4;7;12). Puhkuse sõitude piirkonnaks on jõukohane vaid Eesti. Püüame teha kas või ühe telkimise kuskil kaunis kohas, kõndida matkaradadel ning niisama kaardil näpuga vedades ringi liikuda. Kindlasti ka mõned rannapäevad.
Ehk külastame ka üht Eesti saart. Niisugune plaan vähemasti peas küpseb 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

14 juuli teneriifile. tytar 3a. saime soodsa lennu ja hotellt. tytrega kahekesi laheme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaanin puhata talvel ja tegeleda siis aktiivselt naiseotsimisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sellel aastal nagu igal suvel plaanis 8-nädalane reis, seekord läheme Uus-Meremaale. Ülejäänud suve veedame Hiiumaal. Kuna me ei käi tööl kellast kellani, vaid ajame oma asja:), siis on meil alati terve suvi vaba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil sellel aastal nagu igal suvel plaanis 8-nädalane reis, seekord läheme Uus-Meremaale. Ülejäänud suve veedame Hiiumaal. Kuna me ei käi tööl kellast kellani, vaid ajame oma asja:), siis on meil alati terve suvi vaba. [/tsitaat]

Oo, kui ma saaks puhkust vabalt valida, läheksin hoopis sügis-talvel kaheks kuuks ära, mitte suvel, kus ainult need 2 kuud siin soojem ja valgem ongi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda laps on 15 ja naabri oma on 14, kellega sõidame nädalaks ajaks Norrasse Trolliteele adrenaliini koguma ja Bergenisse ja sealt vaatame edasi, kuidas koju tagasi sõidame.tahaks paar päeva Stockholmis ka veel veeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba kevadel puhatud, mees ja mina kumbki eraldi, kaugel välismaal, ilma lasteta. Meil on mõlemal sellised reisisoovid, kuhu lapsi kuidagi kaasa võtta ei anna, seega tuleb jõnglased ühe vanemaga koju jätta.

Suve oleme maal, käime sõprade maakodudes, vanem laps on pool aega laagrites. Võib-olla teeme väikese sõidu kuhugi naaberriiki – Soome või Rootsi või Läti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Plaanin puhata talvel ja tegeleda siis aktiivselt naiseotsimisega.[/tsitaat]

Aga mina kiitsin seekord yxikmeest ja teen üleskutse: aitame tal naist leida! Ja unustame need jutud siin, mida on nämmutatud aastaid ja aastaid. Mõtleme kõik, kas meil on mõni tagasihoidlik tuttav tüdruk, kes ei ole seltskonnalõvi ja on natuke eemalehoidev, ja teeme nad tuttavaks. Ma ei usu, et yxik paha mees on, üldse mitte. Lihtsalt täiesti kommunikeerimisoskuseta. Kui talle sarnase naise leiaks, oleks kõik või sees.

Ei tahtnud teemat kõrvalteele jälle viia, lihtsalt tuli Teeme Ära! initsiatiiv. Teeme ära!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore plaan, aga ma ei vihka ühtki oma suguõde nii hirmsasti, et teda yksikmehe teele saata. Kahjuks. Yksikmees pole kindlasti kohe halb inimene, aga ta on täitsa juhm. Ja juhmiga ei oska midagi peale hakata. Jällegi, kahjuks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ja lapsed lähevad vanaema juurde ja mina puhkan üksi kodus kohe mitu nädalat 🙂 Kõigest ja kõigist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 nädal kindlasti oleme Hiiumaal, mida ootan alati. Rohkem suuri puhkuseplaane polegi- mööda Eestit, Lätis.Lapsed 6 ja 14.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed on 16-20, neil on omad suveplaanid. & mina, kui endale vaba nädala leiutan, installin Might & Magic VI & veedan jälle puhkuse Erathias. Ma kyll ei tea, kas tänavu või tuleval aastal, suvel või talvel, aga varem või hiljem kindlasti.

Olex taxoraha, võtax vaba päeva & sõidax paari õllega Paljassaarde. Seal on suvel ilus. Aga kuni tööandjad ei maxa, hea, kui õllerahagi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rabakana,kas lähed lastega rabarockile?meile
ka see südamelähedane, aga hetkel tibu 8kuune, see aasta vist jääb vahele…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tore plaan, aga ma ei vihka ühtki oma suguõde nii hirmsasti, et teda yksikmehe teele saata. Kahjuks. Yksikmees pole kindlasti kohe halb inimene, aga ta on täitsa juhm. Ja juhmiga ei oska midagi peale hakata. Jällegi, kahjuks…[/tsitaat]
Et parem siis hakaku mõni suguõde sinu mehe armukeseks,selle asemel,et oht ellimineerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Aga mina kiitsin seekord yxikmeest ja teen üleskutse: aitame tal naist leida! Ja unustame need jutud siin, mida on nämmutatud aastaid ja aastaid. Mõtleme kõik, kas meil on mõni tagasihoidlik tuttav tüdruk, kes ei ole seltskonnalõvi ja on natuke eemalehoidev, ja teeme nad tuttavaks. Ma ei usu, et yxik paha mees on, üldse mitte. Lihtsalt täiesti kommunikeerimisoskuseta. Kui talle sarnase naise leiaks, oleks kõik või sees.

Ei tahtnud teemat kõrvalteele jälle viia, lihtsalt tuli Teeme Ära! initsiatiiv. Teeme ära!
[/tsitaat]
See peaks olema kurt-tumm ja veits juhm. Kust me sellise küll leiame!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See peaks olema kurt-tumm ja veits juhm. Kust me sellise küll leiame![/tsitaat]
Ma ei saa aru miks kõik arvavad,et ma ei sobi perekonna loomiseks ja minust nagu katkust eemale hoiavad.Tegelikult ma ei sobi vaid peopanemiseks,aga pereloomiseks olen ma väga hea toorik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõidame augustis Eesti nädalaks-paariks. Üllatus ka vanematele kuna siis olen viimaseid kuid rase ! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina puhkan terve suve peipsi ääres,hommikul ärgates järvekohin kõrvus,laps 7 aastane

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]maanaine kirjutas:[/small]
[tsitaat]rabakana,kas lähed lastega rabarockile?meile
ka see südamelähedane, aga hetkel tibu 8kuune, see aasta vist jääb vahele…[/tsitaat]
8 kuud vana?
Pole probleemi.
Tekk kaasa, klapid ka ja titevarustust ning saab kaugemalt tsillida. Otse lava ette polegi vaja minna. Meil on folgitud ja reiurokitud niimoodi vabalt.
Ja õhtul mõistlikul ajal koju, et lapsi mitte üle kurnata.

Ma iga kord vaatan, et see on väga paljudele ikka pereüritus ega leia selles midagi halba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie plaanid.
Mehel on juulis 3 nädalat ja mul on 3-4 vaba päeva,käin graafikuga tööl.
Juulis lähme muumimaale(5a.tütrega)
Kaheks päevaks Lõuna-Eestisse sugulastele külla.
Rohkem pole plaane teinud,kuna mul suvel ei ole puhkust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Augusti lõpupoole plaanis minna Lätti. Kuhu täpselt, veel ei tea. Kas Lätis on ka sellisid nö igamehemajakesi( Hiiumaal ja Saaremaal on neid hästi palju), kus saab tasuta telkida?
Lapsed siis 13 ja 9 kuune( reisi ajaks siis need vanused)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiiumaa kindlasti. Veel valime kas Riia või Palanga vahel. Pärnu randa küll ei lähe, kõige lollim koht üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina puhkan lastega (3 ja 14) magala 5-kordse maja uberikkorteris. Lihtsalt lösutan ja ei tee halligi. Vahepeal nosime vorsti ka. Krt, Eestis on ikka nii hullult kallis puhata. Kogun parem suurema korteri ostuks raha, kus oleks rohkem ruumi lösutada, kui et annan oma viimased kopikad kasuahnetele eesti turismiärimeestele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted millised on teie selleaastased puhkuseplaanid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.