Esileht Pereelu ja suhted millised on teie selleaastased puhkuseplaanid?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: millised on teie selleaastased puhkuseplaanid?

Postitas:
Rabakana

RE: millised on teie selleaastased puhkuseplaanid?

[small]maanaine kirjutas:[/small]
[tsitaat]rabakana,kas lähed lastega rabarockile?meile
ka see südamelähedane, aga hetkel tibu 8kuune, see aasta vist jääb vahele…[/tsitaat]
8 kuud vana?
Pole probleemi.
Tekk kaasa, klapid ka ja titevarustust ning saab kaugemalt tsillida. Otse lava ette polegi vaja minna. Meil on folgitud ja reiurokitud niimoodi vabalt.
Ja õhtul mõistlikul ajal koju, et lapsi mitte üle kurnata.

Ma iga kord vaatan, et see on väga paljudele ikka pereüritus ega leia selles midagi halba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie plaanid.
Mehel on juulis 3 nädalat ja mul on 3-4 vaba päeva,käin graafikuga tööl.
Juulis lähme muumimaale(5a.tütrega)
Kaheks päevaks Lõuna-Eestisse sugulastele külla.
Rohkem pole plaane teinud,kuna mul suvel ei ole puhkust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Augusti lõpupoole plaanis minna Lätti. Kuhu täpselt, veel ei tea. Kas Lätis on ka sellisid nö igamehemajakesi( Hiiumaal ja Saaremaal on neid hästi palju), kus saab tasuta telkida?
Lapsed siis 13 ja 9 kuune( reisi ajaks siis need vanused)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hiiumaa kindlasti. Veel valime kas Riia või Palanga vahel. Pärnu randa küll ei lähe, kõige lollim koht üldse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina puhkan lastega (3 ja 14) magala 5-kordse maja uberikkorteris. Lihtsalt lösutan ja ei tee halligi. Vahepeal nosime vorsti ka. Krt, Eestis on ikka nii hullult kallis puhata. Kogun parem suurema korteri ostuks raha, kus oleks rohkem ruumi lösutada, kui et annan oma viimased kopikad kasuahnetele eesti turismiärimeestele.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Plaanin puhata talvel ja tegeleda siis aktiivselt naiseotsimisega.[/tsitaat]
Aga kui naise leiaksin,siis viiksin ta kihluse puhul soojale maale,nt kanaaridele puhkama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei puhkagi sellel suvel, vahetan hoopis töökohta ja otsin veel väiksemaid lisaotsi, et raha kiiremini kokku ajada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil sellel aastal nagu igal suvel plaanis 8-nädalane reis, seekord läheme Uus-Meremaale. Ülejäänud suve veedame Hiiumaal. Kuna me ei käi tööl kellast kellani, vaid ajame oma asja:), siis on meil alati terve suvi vaba. [/tsitaat]

Talvest talve, see on huvitav variant. Ei tuleks selle pealegi, et minna Uus-Meremaale, kui seal on talv, et siis Eesti omast ei piisa, et lähed lisa võtma 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

1 laps, 7a, nädala on laps minu vanematega maal, siis oleme nädala koos bulgaarias ja siis on laps nädala laagris ja meie kodus

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Esileht Pereelu ja suhted millised on teie selleaastased puhkuseplaanid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.