Esileht Ilu Millised on valgurikkad toidud

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Millised on valgurikkad toidud

Postitas:

Olen kuulnud et õhtu ei tohi süsivesikuid süüa, aga kas isetehtud leib kuulub ka süsivesiku juurde? Mida siis üldse süüa? Kohupiim ja muna tüütab ära.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.01 09:28; 27.01 19:16; 30.01 21:30; 07.02 19:05; 24.11 17:57; 30.01 18:08; 27.04 21:55; 14.07 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen endale vahel õhtuti chia seemnete- kanepiseemnete ja goji marjade pudingut. Chia seemned ja kanepiseemned on väga head valguallikad. Ja Goji marjad sisaldavad looduslikult suurt hulka erinevaid kasulikke vitamiine ja 18 erinevat aminohapet, mis teevad neist eriti hea allika valkude saamiseks (goji marjades on 10-14% proteiini).

Piimaks kasutan ma mandlipiima.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.04 15:42; 30.04 08:48; 03.05 10:18; 15.05 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mille poolest ise tehtud leib peaks olema vähem süsivesik kui poe oma? Selle asemel, et täielikult tarbimist piirata, tuleks mõelda koguste peale ja kust see süsivesik pärineb.

https://tervisliktoitumine.ee/valgud-loovad-taiskohutunde-pikaks-ajaks/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka arvanud alati, et süsivesikuid peab sööma pigem hommikuti, kuni nägun ühte populaarteaduslikku saadet, kus tehti vastav katse kahe inimgrupiga. Selgus, et organism õpib paremini süsisvesikuid omastama siis, kui neid tarbida pikema aja jooksul just õhtupoole. Teisiti öeldes ladestub seda vähem pekina vöökohale ja puusadele, kui omastamine on efektiivsem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 06:11; 30.04 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka arvanud alati, et süsivesikuid peab sööma pigem hommikuti, kuni nägun ühte populaarteaduslikku saadet, kus tehti vastav katse kahe inimgrupiga. Selgus, et organism õpib paremini süsisvesikuid omastama siis, kui neid tarbida pikema aja jooksul just õhtupoole. Teisiti öeldes ladestub seda vähem pekina vöökohale ja puusadele, kui omastamine on efektiivsem.

Süsivesikud ergutavad keha, seega uni ei tule tänu sellele eriti kvaliteetne. Seega ei ole mõistlik õhtul eelistada valgu asemel süsivesikuid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.04 15:42; 30.04 08:48; 03.05 10:18; 15.05 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka arvanud alati, et süsivesikuid peab sööma pigem hommikuti, kuni nägun ühte populaarteaduslikku saadet, kus tehti vastav katse kahe inimgrupiga. Selgus, et organism õpib paremini süsisvesikuid omastama siis, kui neid tarbida pikema aja jooksul just õhtupoole. Teisiti öeldes ladestub seda vähem pekina vöökohale ja puusadele, kui omastamine on efektiivsem.

Süsivesikud ergutavad keha, seega uni ei tule tänu sellele eriti kvaliteetne. Seega ei ole mõistlik õhtul eelistada valgu asemel süsivesikuid.

Õhtusöök ei pea toimuma vahetult enne magamaminekut. Kuskil 4 tundi varem söödud õhtusöök ei mõju enam kuidagimoodi magamise ajal ergutavalt. Süsikate mõju on suhteliselt kiire.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 06:11; 30.04 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on veresuhkur kõrge ja ei tohi seetõttu palju süsivesikuid tarbida. Diabeediõde ütles, et kui siis pigem päeva esimeses pooles.

 

Muide, kes siin pudingut tegi. Kuidas sa seda teed? Tundub hea 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on veresuhkur kõrge ja ei tohi seetõttu palju süsivesikuid tarbida. Diabeediõde ütles, et kui siis pigem päeva esimeses pooles.

Muide, kes siin pudingut tegi. Kuidas sa seda teed? Tundub hea ????

Ma teen lihtalt nii, et valan piima kaussi, lisan 3 sl chia seemneid ja siis lisan kanepiseemeneid või marju(võid juurde lisada mida iganes sa soovid). Lasen sellel pudingul veidi seista(15-20 minutit), sest siis jõuavad chia seemned ennast täis tõmmata. ????

Ma panen Sulle siia lingi ka, ma googeldades leidsin. Saad sealt võibolla parema juhendi. ???? Seal muidu kasutatakse kookospiima, aga võid vabalt kasutada ka tavalist piima.

https://nami-nami.ee/retsept/17785/vaarika_chia_kookosepuding

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.04 15:42; 30.04 08:48; 03.05 10:18; 15.05 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen endale vahel õhtuti chia seemnete- kanepiseemnete ja goji marjade pudingut. Chia seemned ja kanepiseemned on väga head valguallikad. Ja Goji marjad sisaldavad looduslikult suurt hulka erinevaid kasulikke vitamiine ja 18 erinevat aminohapet, mis teevad neist eriti hea allika valkude saamiseks (goji marjades on 10-14% proteiini).

Piimaks kasutan ma mandlipiima.

Jahvatad ära need seemned või kuidas need valgud sealt välja pääsevad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen endale vahel õhtuti chia seemnete- kanepiseemnete ja goji marjade pudingut. Chia seemned ja kanepiseemned on väga head valguallikad. Ja Goji marjad sisaldavad looduslikult suurt hulka erinevaid kasulikke vitamiine ja 18 erinevat aminohapet, mis teevad neist eriti hea allika valkude saamiseks (goji marjades on 10-14% proteiini).

Piimaks kasutan ma mandlipiima.

Jahvatad ära need seemned või kuidas need valgud sealt välja pääsevad?

kooritud ja purustatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.04 15:42; 30.04 08:48; 03.05 10:18; 15.05 23:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Millised on valgurikkad toidud