Esileht Ilu Millised prillid on ajatud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Millised prillid on ajatud?

Postitas:

Millised prilliraamid ei lähe moest ja sobivad hästi vanuses 30-40? Nägu on ovaalne, nii et iseenesest kõik sobib ja ei oskagi valida. Plaan on osta võimalikult kergest materjalist prillid ja need on suhteliselt kallid, tore kui neist kähku ära ei tüdine ja päris vanamoodne ei taha ka olla, kuna amet on selline kus vaadatakse ja hinnatakse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.11 18:05; 25.01 19:06; 06.07 13:12; 15.07 00:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ray ban

Mul on sarnased. Hea, et nägu on ka natuke näha, mitte ainult prill.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tore kui neist kähku ära ei tüdine

Kes teab, kui kiirelt sina tüdined 🙂 Ma paari aastaga ikka tüdinen. Mul ongi 4 täiesti erinevat kasutusel ja enamasti üle aasta ostan ikka uued, kui mõned meeldima hakkavad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu sa ise ka ütlesid, ovaalse näoga sobivad kõik prillimoed, seega me ei loe moodi! ainult iseennast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised prilliraamid ei lähe moest ja sobivad hästi vanuses 30-40? Nägu on ovaalne, nii et iseenesest kõik sobib ja ei oskagi valida. Plaan on osta võimalikult kergest materjalist prillid ja need on suhteliselt kallid, tore kui neist kähku ära ei tüdine ja päris vanamoodne ei taha ka olla, kuna amet on selline kus vaadatakse ja hinnatakse.

Vanamoodne oled nagunii nii, sest vanus tuleb ja 20nese jaoks on 30nene juba ajast ja arust. Seetõttu osta raamid, mis endale meeldivad ja kõige olulisem, oleksid võimalikud praktilised. Sinu nägemine ju. Aga hinnatakse, vaadatakse ja vana oled nagunii nooremate jaoks. Mida kiiremini sellega harjub, seda lihtsam elada.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanamoodne oled nagunii nii, sest vanus tuleb ja 20nese jaoks on 30nene juba ajast ja arust.

Loomulikult on teemaalgataja lootusetult vana.
Noor (või hingelt noor) poleks sellise teematamise peale üldse tulnudki.

Aga miks juba 30-selt vana ja loll peab olema, jääb muidugi arusaamatuks.
Pakun, et suitsetamine ja ülekaal.

+2
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Vanamoodne oled nagunii nii, sest vanus tuleb ja 20nese jaoks on 30nene juba ajast ja arust. Seetõttu osta raamid, mis endale meeldivad ja kõige olulisem, oleksid võimalikud praktilised. Sinu nägemine ju. Aga hinnatakse, vaadatakse ja vana oled nagunii nooremate jaoks. Mida kiiremini sellega harjub, seda lihtsam elada.

Sa oled mingi teismeline või arengupeetusega täiskasvanu?

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 08:41; 15.07 11:02; 17.07 10:00; 20.07 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga kord kui ma näen nö. ajatute prillidega inimest, siis mõtlen ma alati, et kas tal oma rahaga tõesti midagi paremat polnud teha, kui koledad prillid osta? Poodides on nii palju ilusaid ja huvitavaid raame! Mis tegelikult ei maksa ka nii palju kui arvatakse.
Ja kuna prillid on tarbeese, siis need kuluvad igapäevase kandmise juures tõesti paari aastaga väga ära.

Usu, sinu välimust hinnatakse palju rohkem, kui sul on huvitavad ja ilusad prilliraamid. Need annavad ka su enesekindlusele mõnusa tõuke 😉

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poodides on nii palju ilusaid ja huvitavaid raame!

Pane siis pilt, mis on sinu arust ilus ja huvitav raam?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 08:41; 15.07 11:02; 17.07 10:00; 20.07 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna mul on prillikandmisstaaži juba ca 40a, siis soovitused:
osta prillid, mis sulle antud hetkel meeldivad,
prille võib olla ju mitmeid (mul nt hetkel üle 10 paari),
hea, kui sul on piisavalt erinevaid prille, et oleks varu, kui katki läheb või ära kaob või kui otsid sobivat sobiva rõivastuse juurde
kindlasti muretse omale mingid tumedate klaasidega prillid, kus on ühendatud tavaprill+päikeseprillid
sa ei pea ostma prille sellest kõige kallimast poest,
prillipoodide hinnavahe on tihti 50-200x, kui võtad välismaised netipoed juurde, siis veel rohkem, aga tooted enamvähem sama kvaliteediga.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanamoodne oled nagunii nii, sest vanus tuleb ja 20nese jaoks on 30nene juba ajast ja arust. Seetõttu osta raamid, mis endale meeldivad ja kõige olulisem, oleksid võimalikud praktilised. Sinu nägemine ju. Aga hinnatakse, vaadatakse ja vana oled nagunii nooremate jaoks. Mida kiiremini sellega harjub, seda lihtsam elada.

Vana ja vanamoodne on küll kaks väga erinevat mõistet. Kui veidi kasvad, siis äkki koolis räägitakse sulle ka, mis nende vahe on.

Ajatud on ilmselt peenikese pea nähtamatu metallraamiga prillid, sest igasugused raybanid ja mustad kandilised või läbipaistvad suured plastmassraamid on ikka trendimaigulised.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 11:58; 15.07 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanamoodne oled nagunii nii, sest vanus tuleb ja 20nese jaoks on 30nene juba ajast ja arust. Seetõttu osta raamid, mis endale meeldivad ja kõige olulisem, oleksid võimalikud praktilised. Sinu nägemine ju. Aga hinnatakse, vaadatakse ja vana oled nagunii nooremate jaoks. Mida kiiremini sellega harjub, seda lihtsam elada.

Vana ja vanamoodne on küll kaks väga erinevat mõistet. Kui veidi kasvad, siis äkki koolis räägitakse sulle ka, mis nende vahe on.

Ajatud on ilmselt peenikese pea nähtamatu metallraamiga prillid, sest igasugused raybanid ja mustad kandilised või läbipaistvad suured plastmassraamid on ikka trendimaigulised.

No RayBan aviator-stiilis päikeseprillid olid moes juba aastakümneid tagasi, nii ka nüüd. Sama paljude tavaliste prillimudelitega.

Sellised metallist kitsad raamid (https://www.eyeconic.com/eyewear/eyeglasses/autoflex-55/AUTOFLEX+55.html) teevad minu meelest iga inimese vanemaks. Küll aga on prillipoes väga pädevad töötajad, kes prille soovitada oskavad – mh arvesta ka enda riietusega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No RayBan aviator-stiilis päikeseprillid olid moes juba aastakümneid tagasi, nii ka nüüd.

Mood teebki ringkäike – olid moes aastakümneid tagasi ja on moes praegu, aga ei ole olnud moes koguaeg. Praegu tunduvad nad jah head, sest on hetkel üsna aktuaalsed veel. Päris ajatuks ma neid ei nimetaks. Kui, siis vanaisa peas.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 11:58; 15.07 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan kaaluda kaasaegseid nn.nohikuprille. Imeõhukese raamiga. Teeb näo nooruslikuks, sõbralikuks. Head pilti ei leidnud. T.H.Ilves on ikka neid kandnud ja mõned kuulsused ka on selle prillistiili juurde jäänud. Sobib praktiliselt kõikidele. Universaalne.
https://www.osta.ee/0-klaasiga-uued-prillid-raamid-nohikuprillid-retro-vintage-44770397.html

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 17:08; 11.08 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan kaaluda kaasaegseid nn.nohikuprille. Imeõhukese raamiga. Teeb näo nooruslikuks, sõbralikuks. Head pilti ei leidnud. T.H.Ilves on ikka neid kandnud ja mõned kuulsused ka on selle prillistiili juurde jäänud. Sobib praktiliselt kõikidele. Universaalne.

https://www.osta.ee/0-klaasiga-uued-prillid-raamid-nohikuprillid-retro-vintage-44770397.html

Need on suht koledad ja igale näole ei sobi ka.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 21:02; 19.07 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on suht koledad ja igale näole ei sobi ka.

Pane siis pilt, millised on ilusad. Tüüpiline, et igaüks oskab midagi maha teha, aga ise ei julge ühtki pilti panna, sest siis ilmub ju järgmine, kes ütleb, et issand kui koledad. Sellepärast polegi vaja teiste nõu niiväga küsida. Üks siin imestas, et miks küll ostetakse koledaid prille, kui on nii palju ilusaid ja põnevaid raame olemas. Aga pane siis foto, millised need ilusad ja põnevad on. Seda ei tule. Ma arvan, et keegi ei osta enda arust koledaid prille, vaid maitsed on lihtsalt erinevad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 08:41; 15.07 11:02; 17.07 10:00; 20.07 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan kaaluda kaasaegseid nn.nohikuprille. Imeõhukese raamiga. Teeb näo nooruslikuks, sõbralikuks. Head pilti ei leidnud. T.H.Ilves on ikka neid kandnud ja mõned kuulsused ka on selle prillistiili juurde jäänud. Sobib praktiliselt kõikidele. Universaalne.

https://www.osta.ee/0-klaasiga-uued-prillid-raamid-nohikuprillid-retro-vintage-44770397.html

mulle ei sobi. Mitmeid kandnud, pole neist miski mind kaunistanud, see kuju enam vähem mis mulle sobib https://www.instru.ee/et/glasses/2005819

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on suht koledad ja igale näole ei sobi ka.

Pane siis pilt, millised on ilusad. Tüüpiline, et igaüks oskab midagi maha teha, aga ise ei julge ühtki pilti panna, sest siis ilmub ju järgmine, kes ütleb, et issand kui koledad. Sellepärast polegi vaja teiste nõu niiväga küsida. Üks siin imestas, et miks küll ostetakse koledaid prille, kui on nii palju ilusaid ja põnevaid raame olemas. Aga pane siis foto, millised need ilusad ja põnevad on. Seda ei tule. Ma arvan, et keegi ei osta enda arust koledaid prille, vaid maitsed on lihtsalt erinevad.

Mis sa vahutad. Pane siia enda pilt ja siis ma lingin sinu näokujule sobivad prillid.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 21:02; 19.07 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei panustaks prillide puhul rohkem kui paarile aastale. Ükskõik kui hästi neid hoiad ei ole nad kahe aasta pärast enam samad kui ostes.

Enda kogemusest plassmassraamid hakkavad ühel hetkel värvi muutma. Tuttavatel puidust detailidega prillid ei ole üle aasta vastu pidanud. Ise eelistan praeguseks metallraame. Hetkel 2a vanad prillid ja mõtlen klaaside vahetusele, raam ok aga klaasidel kriimud. Samas Hugo Bossi metallraamidelt kadus matt värv poole aastaga.

Eelistan 100+€ raame, odavam kui sama kasutusaja jooksul kolm paari odavamate raamidega prille osta.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 12:33; 06.08 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa vahutad. Pane siia enda pilt ja siis ma lingin sinu näokujule sobivad prillid.

Küsiti ovaalsele näkujule ilusaid prille. Sa ei oska ju midagi soovitada, ainult maha teha.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 08:41; 15.07 11:02; 17.07 10:00; 20.07 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel aastal ostsin sellised:
http://www.visual-click.com/pt/oculos-graduados/prada/pr-53uv/1ab1o1-black/2-15-103882.html?utm_source=google&utm_medium=shopping&utm_campaign=103882&feed_currency=EUR&gclid=CjwKCAjwgdX4BRB_EiwAg8O8HVfJ91qirugyRx1g6gWUZngbZtvf8QOTA5Pxxf6zr_BRP6_udz5-vBoC_YIQAvD_BwE

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veab sul, kui saad veel lisaks meeldivusele ka ajatusele mõelda. Mul on elus 3 paari prille olnud (esimesed sain 14-aastaselt) ja iga ostuga on nii olnud, et pidin mitu prillipoodi rohkem kui ühe korra läbi käima, et midagigi välja valida. Kusjuures kaks viimast paari on olnud meesteletist, sest minu näkku ei sobi naistekad hästi ning mulle ei meeldi liiga erilise kujuga raamid. Praegu on sarnased, usun, et saan nendega järgmised 4 aastat läbi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui jätta soovitamine müüja hooleks, siis minu ja ilmselt mitte ainult minu esimene reaktsioon olnud – issand kui õudne. Kuigi tegelikult sobib päris hästi. Igaühel on siiski mingi ettekujutus soovitavast(mis tegelikult üldse ei sobi näokuju ja nahatooniga)ja kui see pakutu on täiesti teistsugune siis ei meeldigi. Kõik vajab harjumist ja õige oleks ka keegi aus ja objektiivne inimene kaasa võtta. Mulle on soovitatud tumedaid raame, aga minumeelest tuleb mulle siis selline vana pedagoogi või raamatupidaja nägu ja teevad oluliselt vanemaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haa, võta teadmiseks, et kui loodad leida raame selle järgi, et on ajatu ja kannan kaua, saad lihtsalt tünga. Mingeid ajatuid raame ei tehtagi enam. Minul peavad kõik prillid suht kaua vastu, sest hoian korralikult ja mingeid ekstreemseid priliihävitushobisid ka ei ole. Mul on juba ammu oma maitse ja näokuju järgi välja valitud, ma tean, millised sobivad, mingit tsirkust poleks vaja teha valimisega. Ja krdi iga kord, kui ma pean lõpuks minema uusi ostma, saavad müüjad ainult nukralt ohata, et jaa, sellised nagu teil on, need pole praegu moes, selliseid praegu ei toodeta. Ma sain oma sobiva raami juba u 15-aastaselt teada.
Nüüd on möödas 25 aastat ja mitte kordagi ei ole ma enam saanud poest samasugust ilusat perfektselt sobivat raami nagu oli nendel vanadel prillidel. Võiks ju arvata, et 25 aasta jooksul on ehk mood mõned ringid täis teinud ja jälle võiks sarnane popp olla, aga ei. Nad mõtlevad järjest mingit uut tilulilu välja. Materjalid lähevad jutu järgi järjest vastupidavamaks ja innovaatilisemaks, tegelikult kvaliteet järjest langeb.
Mu praegustel prillidel, jutu järgi, oi kui imelised, titaanraamiga, kukus pärast paarikuist kandmist ninatugi ära. Mul on prillid 30 aastat, esimest korda elus juhtus selline asi. Poes teatas müüjaneiu, et jaa, see olevat tavaline, neid vahetatakse kogu aeg! Ok siis, sinu eluajal vbl tõesti on kogu aeg vaja vahetada olnud, see ei tähenda, et see normaalne on.
Nii et ära looda mingite ajatute peale, see pole optikabisnisele piisavalt kasumlik.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ega see prillimood nüüd nii kiiresti ka ei muutu, et päris kord aastas peaks uued raamid ostma. Samas paari-kolme aastaga tüdined ehk isegi.

Mulle tundub, et selliste ajatutena on jäänud alt lahtised raamid. Tagasihoidlik on ajatu, seega pigem peene metallraam. Et poleks väga vanamoodne, seda määrab juba kuju. Tavaline kitsas ristkülik on rohkem “mutilik” alt lahtise raami kui ka täismetallraami puhul. Noorel võiks ikka miski “kuju” ka olla, aga sobiva pead ise proovides välja selgitama. Mul endal on, küll ainult pimedas autosõitudeks, just alt lahtised veinipunased metallraamid, ma täpset kuju ei mäletagi, kuna pole ju pimedat aega hetkel veel eriti 😀 Aga mitte nelinurk. Valisin need, mis sobisid, mitte trendi järgi. Mulle nt sobib just metallraam – mingil põhjusel peavad raamid minu näo puhul läikima metalselt, ka tuhmid metallraamid või matid plastikraamid üldse ei sobi, isegi kui proovisin sama kuju. Seega minu kogemus näitab, et määrav pole mitte ainult kuju, vaid kogu komplekt koos materjali ja värviga, et sobiks ka su nahaga, kulmu kõrguse ja silmade suurusega.

kõige tähtsam on, et prillid sobiksid kandjale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad sellised.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 00:21; 16.08 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad sellised.

Oi kuidas ma unistasin sellistest prillidest…aastal 2007. Ma väga loodan et praegune suurte klaaside trend lõplikult ära ei kao, selliste kitsaste prillide juurde tagasi minna küll ei taha.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 12:33; 06.08 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nõus eelmise vastajaga- need kitsad on oma kümne aasta tagused prillid ju ja pole ammu enam kellegi näos neid näinud. Valdav osa noori kannab Tõnis Niinemetsa stiilis prille.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 17:08; 11.08 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prille ostetakse näokuju, mitte trendide järgi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 00:21; 16.08 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Versace.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Ilu Millised prillid on ajatud?