Esileht Ilu Millised prillid on ajatud?

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Millised prillid on ajatud?

Postitas:
Kägu

Raamid raamideks. Ma sain eelmisel aastal teada, et “seda juhtub kogu aeg, et klaasid kuuma ilmaga katki lähevad”.  Nendes erinevates kaitsekihtides, mis peale pannakse, tekivad temperatuurimuutustega pinged ja pragunemised. Olen eluaegne prillikandja, ei osta kõige odavamatest poodidest ega telli klaase internetist ja see juhtus mul esimest korda.  Nii et peab sellega ka arvestama, kas raamides klaase vahetada on lihtne. Ja kas tahadki seda enam, või tahad siis juba uusi raame ka —  nii paari aasta pärast, kui klaasid otsad annavad. Klaasid on mõnel juhul palju kallimad kui raamid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga kord kui ma näen nö. ajatute prillidega inimest, siis mõtlen ma alati, et kas tal oma rahaga tõesti midagi paremat polnud teha, kui koledad prillid osta? Poodides on nii palju ilusaid ja huvitavaid raame! Mis tegelikult ei maksa ka nii palju kui arvatakse.

Nende ilusate ja huvitavate raamidega minul on tavaliselt see, et nad lihtsalt ei istu mulle pähe. No ju mul on suhteliselt ebatüüpiline peakuju, pigem väike, aga laste raamid jäävad juba liiga väikeseks. Teine asi, et ma üldse ei viitsi oma kiire elutempo kõrvalt liiga palju prillide hooldamisega tegeleda, nii et viimane kord otsustasin kõrvale jätta kõik külgekruvitavate ninapadjakestega raamid. Need koguvad mustust ja kruvid loksuvad ka varem või hiljem lahti. Tahtsin ka ühes prillipoes asja aetud saada, mitte tundide kaupa mööda eri poode ringi käia, nii et valisin sellised suht kallid, aga lollikindlad raamid. Kuju oli algul endale väga harjumatu, aga teised ütlesid, et mulle sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul maksavad ainuüksi klaasid ca 400-500. Viimastel aastatel olen pidanud iga paari aasta pärast neid vahetama. Seega ostan mugavad, vastupidavad ja meeldivad raamid. Mitte teiste arvamuse järgi.

Kümmet paari küll rahakott ei kannata.

Mul on tavaliselt vaid 2 paari:igapäevaprillid ja päikeseprillid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raamid raamideks. Ma sain eelmisel aastal teada, et “seda juhtub kogu aeg, et klaasid kuuma ilmaga katki lähevad”. Nendes erinevates kaitsekihtides, mis peale pannakse, tekivad temperatuurimuutustega pinged ja pragunemised. Olen eluaegne prillikandja, ei osta kõige odavamatest poodidest ega telli klaase internetist ja see juhtus mul esimest korda. Nii et peab sellega ka arvestama, kas raamides klaase vahetada on lihtne. Ja kas tahadki seda enam, või tahad siis juba uusi raame ka — nii paari aasta pärast, kui klaasid otsad annavad. Klaasid on mõnel juhul palju kallimad kui raamid.

Ostsin esimest korda elus kallid ja igasugu kihtidega klaasid ja tõepoolest – klaaside pind on täiesti praguline. Vanad ja odavad klaasid pidasid kenasti mitu aastat vastu, siis tüdinesin raamidest ära ja vahetasin prillid välja.

Täiesti usumatu, et kordi kallim klaas kestab kordi vähem. Edaspidi jään ilma kihtideta klaaside juurde.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No RayBan aviator-stiilis päikeseprillid olid moes juba aastakümneid tagasi, nii ka nüüd.

Mood teebki ringkäike – olid moes aastakümneid tagasi ja on moes praegu, aga ei ole olnud moes koguaeg. Praegu tunduvad nad jah head, sest on hetkel üsna aktuaalsed veel. Päris ajatuks ma neid ei nimetaks. Kui, siis vanaisa peas.

Need prillid on stiil, mitte ood ja mul on väga kahju, et need vahepeal moeks ütitavad ennast pressida, sest siis kaob nende stiilsus ära. Sama asi näiteks rockiliku nahktagiga – see on tegelikult stiil, kuid ühel hetkel sai see moeks ning iga beibe hakkas kandma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enda kogemusest plassmassraamid hakkavad ühel hetkel värvi muutma.

Esimest korda kuulen. Mul on D&G raamid neljandat aastat igapäevases kasutuses ja ei muutu nad kuhugi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Plastmassraamide värvimuutusest. Mul on olnud sellised, mis muudavad värvi ja sellised, mis ei muuda. Need, mis ära pleekisid, olid seda värvi mis ing k on tortoise, st pruunikirjud. Läksid paari aastaga heledamaks ja koledaks. Korraliku brändi raamid muidu. Teised olid tumesinised, nendega ei juhtunud midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veebist prillide ostmisel – kust teate, et konkreetne mudel sobib? Kus õiged klaasid lasete panna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ray ban

Mul on sarnased. Hea, et nägu on ka natuke näha, mitte ainult prill.

Kus Ray-bani eestis osta-proovida saab? Googeldasin ja ainult e-poodides saadaval. Peabki riskima ostes ilma proovimata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sellised, aga sinist värvi. Väga rahul.

https://www.synsam.se/circular-collection-o12-c59-5120

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Ilu Millised prillid on ajatud?