Esileht Beebi ja mitmikud Millised rattad Maci Cosi hällile?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Millised rattad Maci Cosi hällile?

Postitas:
Kägu

Tere,

Mul on Maxi-Cosi turvahäll ja soovin teada, milline on hea pisike, mugav, lihtsalt kokkukäiv raam sellele hällile? Tahaks osta raami, millega saab poes näiteks käia. Muidu mul on Emmaljunga ning seda raami ei tahaks hakata kaasas vedama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandan, et pealkirja sai kirjaviga 🙂 Ei saa muuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole kindel, kas selline asi on olemas, aga kui on siis soovitan nii. Osta Maxi-Cosi enda rattad, et ei peaks adapteritega möllama.

Meil oli Maxi-Cosi turvahäll ja ostsime adapterid, et paigaldada häll oma Bumbleride Era kärule. Aga adapteritega oli ikka natukene tüütu mässata. Lõpuks kasutasime hälli koos käruratastega üldse ainult paar korda. Lihtsalt nii tüütu oli seda käruraami autost välja kangutada, adapterid peale panna ja siis seda hälli omakorda adapteritele kinnitada.

Seega tasuks üldse läbi mõelda, kui palju sellist hääliga ringirallimist tuleb. Poes käisime meie enamasti nii, et tõstsime hällis lapse ostukärusse. Kui superpalju asju ei ostnud, siis mahtusid need veel ka sinna kärusse beebi hälli ümbrusesse ära. Nii oli kokkuvõttes palju lihtsam, kui minna poodi koos ratastel turvahälliga ja siis veel toidukauba jaoks käru/korvi kaasa vedada.

Aga jah, kui soov hällile rattad alla saada, siis uuri, kas Maxi-Cosil endal on mingi raam või kergkäru olemas (peaks vist olema küll), siis ehk jääb vähemalt see adapteritega möllamine ära ja häll sobitub kohe raamile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd kiirelt uurides tundub, et paljudele Maxi-Cosi kärudele käivad Maxi-Cosi hällid ka ikkagi adapteritega. Tundub totter. Minu meelest Cybexi kärudele sobivad Cybexi hällid kohe niisama, ilma adapteriteta, mis tundub mõistlik.

Sel juhul on valik lai, kui niikuinii pead adaptereid kasutama, siis vali kergkäru selliselt, et oleks heade omadustega ja saaksid kasutada hästi kaua ka hiljem kui laps suur. Palju infot kärude kohta Facebookis Kärusõltlaste grupis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin kohe ka kergkäru koos adapteritega. Suur Emmaljunga oli ka olemas. Aga tegelikult kasutasin neid adaptereid vist ainult kaks korda. Ikkagi lihtsam oli võtta see kergkäru ja sõidutada vastsündinut selles. Nii käisin poes ja kaubanduskeskustes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on plaanis hiljem osta mingi kergkäru ka juurde Emmaljungale, siis soovitaks kohe osta korraliku kergkäru koos adapteritega. Kergkäru otseselt soovitada ei oska, sest neid nii palju erinevaid ja eri hinnaklassis, endal on juba teise lapsega Baby Jogger City Mini Zip, mida kasutasime ka turvahälli ratastena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka muidu Emmaljunga vanker, ei ole tahtnud algusest saadik raami autos kaasas tarida koos raamiga, kuidagi kobakas selleks. Meil oli hoopis kasutusel Quinny Zapp vankrirattad adapteritega, mis oligi koguaeg autos. Järelturul neid leidub, isegi istumisosaga, seega tulevikus saab ka seda autovankrina kasutada. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on mingi maxicosi enda kergkäru. Aga ikka ka sellel on adapterid. Mingit mässamist pole – kuni beebi on nö turvahälli vanuses, on adaptareid koguaeg kergkäru küljes ja rattad pagasnikus. Kui juba soovin kergkäru istumisosa kasutada, siis ilmseltcenam turvahälliga koos ei kasutagi, isegi kui laps autos veel hällis.

Küll aga soovitan vaadata erinevate kärude kaubakorve ja mõelda, kui suur see peab olema, kui tahad just šoppamiseks. Nt mõned väga kompaktsed kärud on väga väikse korviga.

Meil selline keskmise suurusega, aga toidupoes eelistan mahukama õlakoti riputada raamile ja siis puldikassat kasutades kohe asjad kotti. Mugavam, kui koguaeg alla kaubakorvi küürutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Qunny zapp kergkäru ratad, super kerged ja väga kokkukäivad ka autosse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millised rattad Maci Cosi hällile?