Esileht Koolilaps Millised riided kehalise tundi?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Millised riided kehalise tundi?

Postitas:

Palun nõuandeid. 4.klassis esimene tund hommikul kehaline, aga hommikud on nii külmad. Praegu on kasutusel puuvillane t-särk ja puuvillased dressid, aga kas ehk võiks olla päris spordiriided. Kas nt päris spordisärk oleks parem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 06:41; 25.09 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin täna paksema puuvillase t-särgi, kuna need spordikad on lirud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka neljandik ja kehaline esimene tund: meriino pikk pluus, puuvillane dressikas ja tuulejope. Jalas dressipüksid, kaelas sall, peas müts, taskus kindad.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 08:24; 25.09 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabalt võivad olla needsamad riided, lihtsalt paneb õhema tuule- või kilejope peale ja kui on eriti külm, siis müts ja sõrmkindad ka.
Puuvillane on mu meelest isegi keha vastas mõnusam materjal, eriti kui lapsed vahel ka seisavad, mitte ei liigu kogu aeg. Spets spordiriie sobib soojema ilmaga, kui higistamist on palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on külm siis on dressidele mõistlik alla panna kerge aluskiht, näiteks pikk spordipesu. Poiss eelmine aasta jahedamate ilmadega kui koolipükse alla pani sukapüksid siis jättis need ka kehalises dresside alla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puuvillane on just kõige halvem, eriti, kui see saab niiskeks (higi, väike vihm) ja ilm on jahe. Tänapäeval ei peaks küll keegi puuvillastes riietes sportima, kui on olemas spetsiaalsed spordiriided ja need ei maksa palju.
Kas te, vanemad, ise üldse ennast ei liiguta, et ei tea, mis riietes on mõnus, pole palav ega külm ja mis ei muutu kohe niiskeks? See, et tundub “liru”, on väga võhiklik arvamus.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Ongi nii, et mul endal puudub kogemus spets spordisärgiga, ma ei tea, mis tunne on selles olla, seepärast seda küsisingi. Ilmselt peaks siis eelistama spordipoest ostetud riideid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 06:41; 25.09 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul laps küll teises, aga ta eelistab ise spordisärk (erinevad firmad tihti saab adidase/nike outletis 5-7 euriga tk), spordiretuusid (ka olnud erinevaid ja samuti outletis 7-15 eurot) ja peal kas ta tavaline puuvillane spordipusa või softshelli stiilis jakk/jope.
Külm pole olnud ja nahkmärg ka mitte. Lisaks, siis külmema ilmaga müts ja torusall.

Ise olen ostnud lapsele alati trenni ja kooli pigem korralikud spordiriided ja pole probleeme haigeks jäämisega olnud. Samas enamus kannab tavalisi hm asju ja tihti nahk märg ja lastel külm. Hinnavahe on olematu, seega pigem juba korralikud.

Tondi outletis on tihti head aled (viimati sai lapsele adidasse nahast tossud 16 euroga) ja ka rademari outletist magistraalist ja sportlandi omast stockmanni vastast olen mina palju soodsalt saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka neljandik ja kehaline esimene tund: meriino pikk pluus, puuvillane dressikas ja tuulejope. Jalas dressipüksid, kaelas sall, peas müts, taskus kindad.

Kui laps ennast kehalise tunnis vähegi liigutab, siis see tundub ikka liig mis liig, kui temperatuur veel ikka vähemalt paar kraadi üle nulli on. Liiga paksult riietades on just oht, et ajab ennast kiirelt väga higiseks ja niipea kui siis seisma jääb, saab külma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka neljandik ja kehaline esimene tund: meriino pikk pluus, puuvillane dressikas ja tuulejope. Jalas dressipüksid, kaelas sall, peas müts, taskus kindad.

Kui laps ennast kehalise tunnis vähegi liigutab, siis see tundub ikka liig mis liig, kui temperatuur veel ikka vähemalt paar kraadi üle nulli on. Liiga paksult riietades on just oht, et ajab ennast kiirelt väga higiseks ja niipea kui siis seisma jääb, saab külma.

Kirjutatud garderoobiga oli meil ikka -2 akna taga kui kodust lahkus ja poole tunniga vast temperatuur oluliselt muutuda ei jõudnud kuniks tund algas. See tuulejope on see kõige lirum, mis kokkuvoldituna on a`la kirjaümbrikusse mahutatav. Mu meelest “ikka liig mis liiga” polnud tal kuskil.
Kehalise kotis on spordi t-särk ka olemas ja praegu kui hommikud jälle plussi poolel siis äkki kasutab seda jälle meriino asemel. Hommikul ise otsustab kas oli kooli minnes külm või pigem ei.
Iseenesest külmakartlikum laps on küll jah kui vend näiteks, samas kolme kooliaasta jooksul on haige olnud kokku vaid nädalajagu ehk et talle järelikult on sobiv riietus olnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 08:24; 25.09 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puuvillane on nii kaua hea, kuni laps ei higista ja ei saja. Minu lapsel, kes veel ei higista, on puuvillane särk all ja peal softshell, aga tal kehaline kõige viimane tund ja siis juba 10 kraadi. Kui oleks esimene, oleks tuulekas vms ka lisaks. Müts ja kindad on ka vajadusel. Püksid on tal tavaliselt soojemad jalkapüksid, millega ka talvel trennis käib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ka neljandik ja kehaline esimene tund: meriino pikk pluus, puuvillane dressikas ja tuulejope. Jalas dressipüksid, kaelas sall, peas müts, taskus kindad.

Suusatama saatsid lapse või?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ise eile puuvillase pluusiga väljas sportimas, kergelt küll, aga ikkagi higistasin. Koju jõudes oli see märg ja külm, täiesti jube. Võtsin seljast ja jätsin pahempidi kuivama, veel tunni pärast oli tuntavalt niiske.
Spordipluusid hingavad palju paremini.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Millised riided kehalise tundi?