Esileht Koolilaps Millised sisejalnõud? 5-klass

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Millised sisejalnõud? 5-klass

Postitas:

Need jalatsid, mille kohta ma kirjutasin, et laps oleks nagu valge vares teiste seas, tunduvad vanemal olevat just valitud omaenese tarkusest, mitte lapse soovil või maitse järgi.

Sul ei ole vaja oma lapsepõlvetraumat kõigile teistele üle kanda, seda enam, et sandaalid ongi tegelikult ju mugavamad siseruumides kandmiseks.

Mina oma lapse puhul hakkasin tema soovidega arvestama juba sellest ajast, kui ta oli 2-aastane. No et mis värv talle meeldib, missugused pildid parasjagu meeldivad, tuletõrjeautodega särke oli vaja leida, dinosaurustega ei meeldinud jms.

Paraku lapsega on nii, et veidike peab ka suunama, päris nii ei saa, et ostad talle ainult seda, mis talle meedib. Ikka räägid seda juttu ka, et mis omavahel kokku sobib, missuguse ilmaga mingi riideese on mõtekam, millal saab kummikutega ringi joosta ja kus võiks olla mugavam sandaalidega olla.

Ma tellin peaaegu kõik riided veebipoodide kaudu. Veebis selekteerin mingi valiku asju välja ja siis laps valib, mis meeldib. Ta on valinud ka minu jaoks täiesti ootamatuid asju, mida ma ei osanud aimatagi, et ta just sellist soovib. Jalatseid oleme ostnud nii ja naa, oleme poes vaadanud ja proovinud ja veebi kaudu tellinud. Ajapikku on juba välja kujunenud mingid firmad, mille toodang sobib ja siis on ka veebist selle firma toodangu seast lihtne sobiv leida.

Nii et ei, ma ei osta lapsele riideid nagu füürer ainult enda maitse järgi. Aga sellist asja ma ka ei talu, kui keegi hakkab teise inimeste riiete kohta mingeid silte kleepima, “valge vares”, “lasteaiakad” jms. Ma ka oma lapsele õpetan, et teised käivad nii nagu neile meeldib ja ka täiskasvanuna võib kanda selliseid riideid, millel on peal näiteks tuletõrjeauto või dinosauruse pilt. Et kui suureks kasvad, siis see ei tähenda automaatselt seda, et kogu elu on nüüd tõsine ja range.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.08 08:48; 22.08 21:15; 23.08 09:09; 24.08 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tütar läheb kolmandasse skechersi tennistega
https://skechers.ee/et/beach-bingo-sun-soaker-1-5-85663l-cnf.html

Poeg seitsmendasse Skechersi vabaajajalanõudega, umbes sellised aga suuremad
https://skechers.ee/et/elite-flex-wasik-97891l-cnf.html?color=5491

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 16:21; 26.08 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tütar läheb 4. klassi. Siianiolnud ecco rihmikud, sel aastal enam ei tahtnud. Tahab Javereid. Mulle samuti tunduvad need kuidagi ebamugavad, aga tema käis terve suve ühtedega ja väga meeldisid. No eks siis ostan…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahtise ninaga sandaalidega olen näinud mitmeid lapsi koolis ikka korralikult koperdamas. Vähemalt eest võiks nina kinni olla muidu päris ohtlik.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahtise ninaga sandaalidega olen näinud mitmeid lapsi koolis ikka korralikult koperdamas. Vähemalt eest võiks nina kinni olla muidu päris ohtlik.

Mis loogika seal on? Lihtsalt huvi pärast, kuidas see, kas nina lahtine või kinnine koperdamist mõjutab? Minu lastel pole iial ei suvel õues ega lasteaias/algklassides kinnise ninaga sandaale olnud ja koperdamist pole märganud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 16:21; 26.08 18:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Koolilaps Millised sisejalnõud? 5-klass