Esileht Väikelaps Millised sügisjalanõud teie lastel on?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Millised sügisjalanõud teie lastel on?

Postitas:

Mõtlen just kuiva ilma jalanõusid. Et kas osta tavalised tossud või ikkagi juba mingid veekindlad ja karmimad… 3aastasele tüdrukule.
Aitäh asjalikele vastajatele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 09:59; 05.10 10:14; 05.10 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selles vanuses lapsel olid kõik tossud gore tex, isegi suvel. meil on sügisel juba muru piisavalt niiske.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlen just kuiva ilma jalanõusid. Et kas osta tavalised tossud või ikkagi juba mingid veekindlad ja karmimad… 3aastasele tüdrukule.

Aitäh asjalikele vastajatele.

Kuivad ilma jalatsid ei pea ju olema veekindlad.
Aga kuna kuiv ilm või keset päeva märjaks muutuda või on lihtsalt rohi märg, siis gore-tex jalatsid on universaalsemad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu omadel on nahktossud.
Tegelikult on tehnilisest kangast k/s saapad/üle pahkluu ulatuvad tossud ka, aga need jõuavad palju vähem jalga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te ostate pigem internetist kuskilt? Saate mõne lingi ka ehk panna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 09:59; 05.10 10:14; 05.10 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen lapsele 80% jalanõudest ostnud yooxist ja peamiselt Geoxi kui nendel on parasjagu hea ale.

Mee kaubandusvõrgust olen ostnud Sportlandi outletist, CCC jalatsipoest ja Photopoint.ee veebipoest 😀 Photopoindist ma olen tellinud demari termokummikuid, head odavad, kerged ja saab kanda nii suvel kui talvel (lörtsise ilmaga). Suvel võtan voodri välja.

Veel olen tellinud jalatseid Poola kaubamajast https://www.efootwear.eu/kids-shoes/girl.html

Sealt olen ostnud ntx barteki ja Lasocki jalatseid, poolsaapaid.

Praegu ta käib kuiva ilmaga tossudega ja märja ilmaga demari kummikutega. on ka ühed nahast saapad. Kuna ma kõik jalatsid alati ostan suure alega, siis saangi osta pmt iga ilma jaoks 😀

Kui tüdruk oli 3-aastane, siis sügiseste ilmadega olid tal kollased nahast poolsaapad, yooxi poisteosakonnast ostetud. Saapad olid jalas mugavamad kui kummikud.

P.S. internetipoes otsides võta alati madalam hind ette, nendes suurtes laokaubamajades on hästi erineva hinnaklassiga jalatseid, muidu ehmatad ära, kui esimese asjana vaatavad vastu mingid 500-eurosed käimad 🙂 Ja kui teil kujuneb mingi kindel firma, mille toodang lapsele sobib, siis edaspidi on juba lihtsam konkreetse firma nime järgi otsida. Mina ntx alguses katsetasin erinevatega, nüüd otsin esmalt kindla firma nime järgi. Aa, ja kui ma tahan crocsi osta, siis seda olen tellinud crocs.eu veebilehe kaudu. Sealt on tavaliselt ühed suvesandaalid.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 10:45; 05.10 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen sulle demari kummikute lingi ka:

https://www.photopoint.ee/jalatsid/849567-demar-dino-termokummik-roosa-28-29

Photopoindist olen tellinud ka Demari talvesaapaid. (demar doggy, demar bear), maksavad 25-30€

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 10:45; 05.10 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna minu rahakott on selles osas piiratud, et 3-aastasele paariks kuuks 70-euroseid tosse osta, siis lähtun sellest. Kuival ilmal tavalised tossud, märjal ilmal kummikud-. Lasteaias on kummikud koguaeg olemas, nii et kui hommik on kuiv ja õhtu märg, pole probleemi – Samamoodi ei riieta ma last koguaeg veekindlasse riietusse, vaid ikka konkreetse ilma järgi, lasteaias on märja ilma riided olemas koguaeg.

Suuremale lapsele ostsin küll sel aastal esmakordselt goretex, kuna prismas olid vikingid hea hinnaga (alla 50 eur) – samas väiksema lapse numbrit ei olnud ja pealegi olid need (tõmmatavate) paeltega, mitte krõpsudega

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Goretex või nahast kõrgemad tossud, need ongi nn üleminekujalatsid. Veel lörtsisema ilma jaoks on Lemigo kummikud. Päris talvesaapaks Demar Kenny juba mitu aastat ja mitu suurust.

Väiksele lapsele ostsin palju ka järelturult, kasutatud Vikingid olid mõnikord õhukesed ja just parajad +10 kuni paari miinuskraadiga, kas siis tossud või õhemad talvesaapad. Nt ostast

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma eelistan vaadata odavama hinnaklassi jalanõusid, viimased ostsin lapsele Maximast. Mitte päris tossud, aga ka mitte tennised. Vihmaga on kummikud. Talvel talvesaapad. Jääb ära see iga-aastane postitus rühmalisti “kelle käes minu Mari teine saabas on, tuli koju üks jalg 28 ja teine 29, tooge palun tagasi”. Valdav osa eelistab meil rühmas Adidase ja Nike tossusid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA. Suur aitäh linkide ja nõuannete eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 09:59; 05.10 10:14; 05.10 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tavalised tossud ja on kummikud. Kojusõidu jagu kannatab valet sorti jalanõudega ka olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praeguste jahedamate ilmadega on ikka olnud kõrge äärega tennis. Olen vaadanud igasuguseid aga ikka olen Vikingi juurde jäänud.
Praegugi on kasutuses Viking Smile tennised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

D.D Step tossudega käib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige odavamad ka kergemad (termo)kummikud. Praeguse 0 lähedaste plus kraadidega panin päris paksu froteesoki jalga ja jalad olid soojad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka tavalised tossud, kummikud ja talvesaapad. Lapsed kasvavad igasugu peentest jalanõudest nii kiiresti välja. Eelmisel aastal ostsin kolmele lapsele ligi sajaeurosed gore- tex matkajalatsid, et saaksime metsas uidata. Selgus ikka, et kummikut läheb rohkem vaja, sest nad tahavad päris lombis liguneda ja astuvad hooletult nii sügavasse vette, et kummik on saapast parem. Ultrakallid jalanõud olid paari kuu pärast väikesed ja järgmisele lapsele ei sobinud kuju ja jalga ei läinud. Kaunid saapakesed on meil olemas aegajalt kellegilt saaduna küll, aga heal juhul paar korda aastas kusagile teatrisse minnes on lasutusel, sest need on ebamugavamad kui botased.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Väikelaps Millised sügisjalanõud teie lastel on?