Esileht Pereelu ja suhted Millised tähemärgid klapivad omavahel kõige paremini?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Millised tähemärgid klapivad omavahel kõige paremini?

Postitas:

Kunagi väga noorena elasin koos Lõvi mehega. Alguses oli suhe nagu taevas sõlmitud liit aga pikapeale kadus kuidagi teineteise vaheline säde ära. Aga eks saab süüdistada ka noort iga, nõudmised aina kasvasid ja tülid võtsid tuure. Ise olen ma Kaalud-Tiiger. Aga mul on palju suhteid olnud ja kui ma hakkan nüüd tagantjärele mõtlema siis enamus on olnud veemärgid. Veevalajaid ja Kalasid põhiliselt 😀
Esimene suur armastus oli Kalad, mis sest, et sellest aastaid möödas juba aga ikka mõtlen vahetevahel sellele aga elu tegi ikkagi omad korrektuurid ja kiskus meid lahku. Peale seda tuli jälle üks Kalake, siiamaani armastus ja kirg on nii suured, 2 armast tütrekest ja kooselu 11 aastat. Vahepeal on natuke raske, sest minu Kala on vahel nii endassetõmbunud ja ei räägi minuga. Aga mina tahan just palju rääkida. Eks ma ta ikka saan ka niikaugele, et ta suhtleb minuga täiesti vabalt aga tihti on ikka selline tunne, et ma pean kiskuma neid sõnu ta suust. Tülitsenud oleme ka, ärritub kergelt aga mina ärritun ka, kuid korra käratan ja siis ta tõmbub eemale ja rahuneb maha. Aga muidu kõik muu on täiesti super 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaljukits+sõnn=???? super sobivus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen Jäär. Esimene abikaasa oli Kaljukits. Suutis mu ego nii maatasa teha. Teine abikaaasa oli Kalad, abielu kestis 15 aastat. Suurt kirge pole kunagi olnud. Omamoodi tasakaalustasime üksteist.
Kolmas abikaasa on kaksikud. Oleme väga sarnased, nii välimuselt kui iseloomult.

Eks kõik oleneb ikka inimestest endist ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kalad ja ärritub? Nii palju kui mina kalasid tean (äi, mehe vend, tädi), on kõik üsna emotsioonitud ja tuimad tükid. Ei kujutaks neist kedagi ette ärritumas.

Olen sõnn ja abikaasa on kaljukits. Ütlen ausalt, tülisid ja valestimõistmist oli alguses ikka palju, pärast 4-5 aastat rahunesime maha. Nooruspõlve armastus oli neitsi, temaga sobisin hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõvi ja kaksikud.
Ise arvan küll, et ülemõistuse hästi toimib see meie eluke.
Kui see tähtsust omab, siis muud kogemused puuduvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://igav.delfi.ee/motteterad/suur-hiina-sobivustabel-vaata-jarele-kuidas-te-kokku-sobite?id=73781875

http://igav.delfi.ee/pildid/tabel-vaata-kuidas-sobivad-erinevad-tahemargid-ja-saa-teada-millist-kaaslast-otsitakse?id=72309119

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin iseenda näitel kinnitada, et Kalad ärrituvad ülikergesti. Minu nö süütenöör on nii lühike, et seda peaaegu polegi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul neid mõni olnud. On olnud skorpion, sõnn, kaljukits, kalad, kaksikud, vähk. Vähiga oli see miski, mida teistega ei olnud. Teised tähemärgid ikkagi ei sobinud mulle piisavalt. Ise olen vähk ja abikaasa on ka vähk. Tundub, et klapibki kõige paremini. Me päris sarnased. Samas olen näinud ka nõmedaid vähke ja tundus uskumatu, et ka selliseid leidub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 12:20; 10.04 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mul on palju suhteid olnud ja kui ma hakkan nüüd tagantjärele mõtlema siis enamus on olnud veemärgid. Veevalajaid ja Kalasid põhiliselt

Veevalaja on õhumärk, mitte vee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See siin on täpselt sama totter teemaalgatas nagu see, et millise tähemärgi esindaja petab rohkem:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise skorpion ja väidetavlt pidin kõige paremini klappima vähiga. Aga nii palju, kui ma vähk-mehi olen kohanud….jubedad mõttetud halajad on. Mul on seitse korda mingi asi juba ära tehtud või mingi teemaga edasi liigutud seni kuni nemad ikka alles halavad.

Parim klapp on olnud amburitega, abikaasa ka ambur. Tublid, energilised, tegutsejad.

Ka teiste skorpionitega on päris hästi klappinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise skorpion ja väidetavlt pidin kõige paremini klappima vähiga. Aga nii palju, kui ma vähk-mehi olen kohanud….jubedad mõttetud halajad on. Mul on seitse korda mingi asi juba ära tehtud või mingi teemaga edasi liigutud seni kuni nemad ikka alles halavad.

Parim klapp on olnud amburitega, abikaasa ka ambur. Tublid, energilised, tegutsejad.

Ka teiste skorpionitega on päris hästi klappinud.

Räägitakse ja kirjutatakse, et ka vähk naisele sobib kõige paremini skorpion mees. Jubedamat meest pole mul ühtegi teist olnud, kui oli skorpion. Jube isekas, närvihaige, ihnuskoi ja kehv iseloom, kes teiste ees näitleb, et on sõbralik ja lahke.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 12:20; 10.04 20:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Millised tähemärgid klapivad omavahel kõige paremini?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.