Esileht Väikelaps Millised talvekindad aastasele?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Millised talvekindad aastasele?

Postitas:

Ma pole kunagi osanud nii pisikesele kindaid osta. Millised siis ikkagi on parimad ja mugavaimad? Et oleks lihtne kätte panna ja laps saaks ka toimetada.  Mingit firmat ehk oskate soovitada?

Kas nii pisikesel võiks kinda otsad käia kombe varruka peal või all?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt 5 rida allpool sama teema.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on väikelastele parimad kindad Sterntaleris.

kauplused ülemistes ja rocca al mares.

https://sterntaler.ee/kindad-et/vett-hulgavad-kindad-et?page=1

Olen proovinud erinevate firmade kindaid, suurema lapse puhul ei ole enam eriti vahet, aga väiksemate omad on kõige mugavamad seal, hea kätte panna ja laps saab ikka liigutada ka, ei ole  jäigad. Soovitan minna koos lapsega ja proovida. Kui ma muid asju nii väikse lapse puhul sain vabalt veebi kaudu osta, siis just kinnastega oli see jama, et pidi ikka proovima enne. (suurema puhul kaob see mure ära, siis juba oskad eelmise järgi järgmist osta).

P.S. seal on mõnikord ka head allahindlused

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemuse kohaselt on nii pisikesel parimad küünarnukkideni kindad, mis käivad jope- või kombevarruka peale, siis ei ole ohtu, et käest ära tulevad või varruka ja kinda vahele tekib vahe, kust vesi, lumi ja külm sisse pääsevad. Lisakrõps, mis randme kohal on, teeb asja veel kindlamaks. Meil olid kasutusel polarnopyreti kindad, aga samalaadseid teevad mitmed firmad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin lapsele täna pikad k/s labakud kätte ja kui lapse käekõrvale kõndima võtsin, pidin end lolliks vihastama:S No pöial ei püsi õigel kohal, kinnas läheb keerdu käes ja käest tuli väikese jalutuskäigi ajal vähemalt 4 korda ära. Kodus kätte proovides tundusid head kindad ja paras number on ka, aga vat käest kinni hoidmiseks ei sobi. Päris talvekinnastega on olukord vist veel hullem, sest need paksemad ja ei saa üldse mingit haaret. Kui laps peaks kukkuma või käest lahti tõmbama, jääbki põhimõtteliset kinnas mulle kätte ju…1+ vanuses laps aga ainult seda teebki ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polarnil on meriinosisaldusega sõrmikud, mis aastasele ideaalselt kätte istuvad. Iseasi, kas laps oskab näpud laiali ajada. Reima küljelt lukuga labakud on kõige lihtsamad kätte panna, saad pöidla õigesse kohta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Millised talvekindad aastasele?