Esileht Koolilaps Millised talvesaapad teie poistel

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Millised talvesaapad teie poistel

Postitas:

Kas madala või kõrgema säärega? 38 ja 39 numbrit väga vähe saada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 00:09; 27.11 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

madalad 38 ja Kuomad 37. 38-39 saapaid tuleb varem otsima hakata, oktoobris veel oli natuke valikut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd sellest juba mõni aasta möödas, aga kui minu poja jalanumber oli 38-39, siis ostsime talle mustad Columbia naistesaapad. Poiss oli täitsa nõus sellega, muidu talle ei kõlba isegi väike roosa triip tumesinise kampsuni servas. Poeg käis nendega kas ühe või kaks talve, enam ei mäleta. Edasi olen mina käinud. Mõte oligi see, et kallid ja korralikud saapad ei läheks ühe talve järel raisku – sest olgem ausad, järelturul saab sente, kui üldse keegi vaevub su saapaid soovima – ja mina saaks nendega edasi käia. Kasutasime ära hetkelist jalanumbrite kokkulangemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

madalad. Columbia, Ecco ja Helly Hansen on olnud valikus. Timberland ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil poolkõrge sääreosaga Viking gore-tex saapad. Ostetud oktoobris Hulludelt Päevadelt. Nagu üks vastaja välja tõi, siis suuremaid numbreid tasubki vaatama hakata juba oktoobris – näiteks Osturallilt, Hulludelt Päevadelt jne. Hetkel tasub vast vaadata Sportland Outleti, sealt võib vahel leida hea hinnaga tooteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll tütar, aga Superfit Huskyd juba aastaid, praegu kolmandas klassis jalanumber 42, järgmisel aastal peab midagi muud vaatama, sest superfiti numbrid saavad otsa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil juba mitu aastat talveks 2 paari alati varutud – Vikingi Gore-tex ketsilaadsed https://www.amazon.de/viking-Unisex-Kinder-Eagle-Hohe-Sneaker/dp/B0797CXM8F/ref=sr_1_2?s=shoes&ie=UTF8&qid=1543315035&sr=1-2&keywords=viking ja ühed viisakamad nahast saapad, hetkel Clarksi Gore-tex saapad https://www.amazon.de/gp/product/B00TUX0W5G/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lundeberg uppsala talvesaapad kas on soojad,kuoma krõpsudega mudel meeldib aga need väga suured müügil meestele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 00:09; 27.11 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd sellest juba mõni aasta möödas, aga kui minu poja jalanumber oli 38-39, siis ostsime talle mustad Columbia naistesaapad. Poiss oli täitsa nõus sellega, muidu talle ei kõlba isegi väike roosa triip tumesinise kampsuni servas. Poeg käis nendega kas ühe või kaks talve, enam ei mäleta. Edasi olen mina käinud. Mõte oligi see, et kallid ja korralikud saapad ei läheks ühe talve järel raisku – sest olgem ausad, järelturul saab sente, kui üldse keegi vaevub su saapaid soovima – ja mina saaks nendega edasi käia. Kasutasime ära hetkelist jalanumbrite kokkulangemist.

Sama siin, mul on poistel 6 aastat vahet ja nüüd saab jälle uue paari talvesaapaid. Kuna poistel kasvab jalg kiiresti (vanemalt poisilt pärisin 3 paari tosse), siis kannan neid ise edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul on küll tütar, aga Superfit Huskyd juba aastaid, praegu kolmandas klassis jalanumber 42, järgmisel aastal peab midagi muud vaatama, sest superfiti numbrid saavad otsa.

3. klassi Tüdrukul! on jalanumber 42 ??? Nagu päriselt või? Mis selle lapse pikkus ja kaal küll on ?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3. klassi Tüdrukul! on jalanumber 42 ??? Nagu päriselt või? Mis selle lapse pikkus ja kaal küll on ?[/quote]

Iroonia on siin küll täiesti üleliigne, keegi ei saa ise valida oma jalanumbrit või kasvukiirust. Kaal ei tundu üldse asjasse puutuvat. Mul on ka kolmanda klassi tüdrukul jalg 40. Temast vanemal vennal on 38.

Mul on probleem pigem tüdrukugs. Jala pikkus on täiskasvanu number, aga kitsas ja kondine nagu teistel 9-aastastel, samuti on maitse-eelistused veel lapsemeelsed. Päris hädas kohe

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps Millised talvesaapad teie poistel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.