Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millised testid?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Millised testid?

Postitas:

Millist rasedustesti usaldada ? Olen saanud palju valepositiivseid neilt odavatelt. Mida soovitate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 23:12; 14.12 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedustestide õigsus on kuskil lausa 99%, hcg hormoonitaset võivad mõjutada ka erinevad ravimid. Oled sa sellest oma artiga rääkinud? Võibolla oledki testi tegemisel rase aga rasedus peetub/katkeb enne päevi? kui sa väga tihti saad valepositiivseid teste siis on ilmselt põhjus muus.. ka rasedustesti õige kasutamine on oluline. Aga mina pöörduks hoopis arstile..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa tead, et rase ei saa olla ja test on tehtud juhendi järgi, võib jah asi olla muus, nagu kägu ütles.
kuigi väga harvadel juhtudel tuleb ette valepositiivset, enamasti ikka testid ei valeta (kui nn valenegatiivne, on test tehtud liiga vara), valepositiivne võib olla nn kuivamistriip, mistõttu ei tohi kindlasti tulemust arvestada pärast pakendil ettenähtud ootamise aega (3-10 min olenevalt testist).
hind testil ei loe, kui on praak, siis pigem ei tuvasta rasedust kui et näitab, et on.
seevastu väga paljudel naistel katkeb rasedus kas oodatavate päevade saabudes või mõni päev hiljem, ja kui poleks testi tehtud, ei teakski, et oli rase. ja rasedushormooni tase võib sel hetkel olla ikka veel testiga tuvastatav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin kolm biocardi testi. Kõigile tuli lilla triibu asemel teiseks triibuks valge triip lillal taustal. Mõne minutiga oli lilla taust kadunud ning triip oli õrnroosa. Ja nii kõigi kolme testiga. Läksin arstile. Uh rasedust ei näidanud. Samuti ka mitte veretest. Sellest hoolimata rinnad suurenevad. Kõhus on jubedad gaasid. Vahepeal on kõht lahti. Samas jälle täiesti kinni. Tujud kõiguvad nagu pika hermanni tornist olev lipp. Rasedus oleks planeeritud. Proovinud oleme juba kaks aastat. Uuel kuul lähen munasarja läbitavuse uuringutele.
Hetkel teste rohkem teinud ei ole, sest eelmised punased olid kohal nagu kellavärk peale negatiivse veretesti teadasaamist. Kuid ometi kõik jätkub. Nüüdseks juba kohv ajab iiveldama. Autosõit paneb oksendama. Kõht on suurem. Süüdistan selles hetkel vaid hilisõhtuseid näksimisi, sest isud on meeletud. Käitun nagu ärahellitatud laps, sest kui ma ei söö mida ma just hetkel tahan, siis on tuju nii nii paha. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 23:12; 14.12 11:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millised testid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.