Esileht Koroonaviirus COVID-19 Millised uuringud enne vaktsineerimist?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 98 )

Teema: Millised uuringud enne vaktsineerimist?

Postitas:
Kägu

Tööandja on oma survestamisega jõudnud niikaugele, et olen valiku ees –  vaktsiin või töölt lahkumine.

Olen täiesti terve inimene, olen selle viirusega palju kokku puutunud ja haigestunud pole.

Senist etendust kõrvalt jälgides – on näha, et kõik vaktsiinitüsistused “mätsitakse” maha, mitte mingil juhul ei saa olla kõrvaltoimed vaktsiinist. Ju vist on perearstid õpetatud sellist laulu laulma.

Ja nüüd ongi mul küsimus. Kas ja mida saaks enne süsti perearstilt enda tervisliku seisundi kohta eelnevalt uurida lasta? Kas seda üldse tehakse või ongi õnnemäng? Et oleks mustvalgel kirjas, milline oli eelnevalt tervislik seisund.

Minu lähisugulane sai peale esimest AZ anafülaktilise shoki, polnud meeldv kogemus ja vaatepilt, seega põhjust kahelda on küll ja veel. Ma tegelikult ei taha seda süsti.

+24
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lahku töölt + jälgi edasist etendust kõrvalt + lase end põhjalikult uurida

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perearst ei ole kohustatud uurima tervet inimest.

 

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööandja on oma survestamisega jõudnud niikaugele, et olen valiku ees – vaktsiin või töölt lahkumine.

Olen täiesti terve inimene, olen selle viirusega palju kokku puutunud ja haigestunud pole.

Senist etendust kõrvalt jälgides – on näha, et kõik vaktsiinitüsistused “mätsitakse” maha, mitte mingil juhul ei saa olla kõrvaltoimed vaktsiinist. Ju vist on perearstid õpetatud sellist laulu laulma.

Ja nüüd ongi mul küsimus. Kas ja mida saaks enne süsti perearstilt enda tervisliku seisundi kohta eelnevalt uurida lasta? Kas seda üldse tehakse või ongi õnnemäng? Et oleks mustvalgel kirjas, milline oli eelnevalt tervislik seisund.

Minu lähisugulane sai peale esimest AZ anafülaktilise shoki, polnud meeldv kogemus ja vaatepilt, seega põhjust kahelda on küll ja veel. Ma tegelikult ei taha seda süsti.

mida peaks perearst uurime, kui  sa väidad end täiesti terve inimene olevat?

küll aga saad tööandjalt töötervishoiu arsti juurde suunamist küsida.

 

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei taha ennast vaktsineerida, siis ei jää muud üle, kui uurida, mis alternatiivid sul elatise teenimise osas on.

Abiks kõigile ükskõik mis olukorras või elu etapis – sellisesse nurka surutuna ei ole lahe elada.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli sama teema, otsustasin lahkuda. Väga palju olnud kokkupuutel koroonapositiivsetega ja ei ole haigestanud ja ei näe põhjust vakstineerimiseks ja riskeerida oma tervisega.

+19
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mina ei näe või ei ole terviseauditi hinda kirjas?

https://qvalitas.ee/services/terviseaudit/

Aga ega sellestki kasu ole, meil ju mingit hüvitist tekkinud vaktsiinikahju korral endiselt ei saa.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Senist etendust kõrvalt jälgides – on näha, et kõik vaktsiinitüsistused “mätsitakse” maha, mitte mingil juhul ei saa olla kõrvaltoimed vaktsiinist.

See etendus käib sinu peas. Mina ei näe mingit mätsimist, vaid ratsionaalset otsustamist, kas juhtum võib või ei või vaktsiinist olla. Tean ühte vanainimest, kes samal päeval peale teist süsti sai insuldi, aga ta ka eiras perearsti korraldust, et süsti saaks ainult arsti järelvalve all – läks lihtsalt suvalisse punkti ja tegi ära, isegi 15 min istuda ei viitsinud (arstid ei tea ju midagi, selle inimese eluaegne kreedo). Suurem osa mu lähitutvuskonnast ja sugulastest on vaktsineeritud ja mitte kellelgi pole mingeid tõsiseid arstiabi vajadusi olnud peale vaktsineerimist.

+11
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sinul pole ühtegi tuttavat, kuid minul on kogemus, et inimene pidi peaaegu àra surema.

+16
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundud mõistlik inimene, ära vaktsineeri. Lahku nii nõmeda tööandja juurest.

+15
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sinul pole ühtegi tuttavat, kuid minul on kogemus, et inimene pidi peaaegu àra surema.

Miks sa infot moonutad? Kirjutasin ju, et tean ühte vanainimest, kes sai insuldi. Küllap tead sinagi lisaks sellele ühele, kes oleks pidanud ära surema, suurt hulka inimesi, kellel midagi viga ei olnud peale vaktsineerimist. Ja anafülaktiline šokk on täiesti kergelt ravitav, kui see juhtub arsti valve all. Selleks jäetaksegi süstitu 15 minutiks valve alla, sest see allergiline reaktsioon avaldub kiiresti.

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurem osa mu lähitutvuskonnast ja sugulastest on vaktsineeritud ja mitte kellelgi pole mingeid tõsiseid arstiabi vajadusi olnud peale vaktsineerimist.

Sina võid isikliku kogemuse põhjal üldistusi teha, aga need, kellel on teistsugune kogemus, ei või – selge!

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ega sellestki kasu ole, meil ju mingit hüvitist tekkinud vaktsiinikahju korral endiselt ei saa.

Mis mõttes ei saa? Kust selline info?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean kahte (sugulased) kahjustuse saanut. Kui vaktsineerima kutsuti, siis mainisin neid ja kohe hakkas: ehk neil oli ikka enne juba midagi viga, blaa-blaa. Aga ehk minul on ka, aaah? Sellel vastust ei saanud ja minna ei ole julgenud.

+14
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurem osa mu lähitutvuskonnast ja sugulastest on vaktsineeritud ja mitte kellelgi pole mingeid tõsiseid arstiabi vajadusi olnud peale vaktsineerimist.

Sina võid isikliku kogemuse põhjal üldistusi teha, aga need, kellel on teistsugune kogemus, ei või – selge!

? Selgita oma järelduse mõttekäiku? Sa ei näe erinevust, et sina teed järelduse ühe juhtumi pealt (“minu tuttav oleks peaaegu ära surnud”), mina paljude juhtumite pealt? Lisaks räägid sa mingist kinnimätsimisest, kui näitena tõid välja ainult selle anafülaktilise šoki juhtumi, mida ilmselt ju kinni ei mätsitud?

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ega sellestki kasu ole, meil ju mingit hüvitist tekkinud vaktsiinikahju korral endiselt ei saa. Mis mõttes ei saa? Kust selline info?

Hakkad ämmeerikamaalt vakts.tootjalt küsima või? Edu!

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama valiku ees olin suve lõpus-lahkusin. Ei soovi töötada sellises firmas. Kui minu tervis peaks selle süstiga pekki minema, siis kaotan tervise ning ka töö 4 kuuga. Tööandjal on ükskõik. Saan aru, et seda nõuti suvel jne, aga no nüüd on selgelt näha, et see süst ei aita kuidagi, eriti kui oled veel noor. Põdesin läbi ja no ausalt, see on meedia poolt hullemaks vorbitud kui muidu on.  Töö ei ole igavene ja on näha, et enne suve nad kaotavad selle vaktsineerimise sunni ära, sest kaua sa ikka eirad seda õiget teadust.

+15
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooled nakatunud on juba pidevalt vaktsineeritud, aga ikka seda tsirkust ei peatata.

+8
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga ega sellestki kasu ole, meil ju mingit hüvitist tekkinud vaktsiinikahju korral endiselt ei saa. Mis mõttes ei saa? Kust selline info?

Hakkad ämmeerikamaalt vakts.tootjalt küsima või? Edu!

https://www.sm.ee/et/vaktsiinikindlustus

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinitüsistusega on sellised lood, et sa võid enda arvates enne ju olla täiesti terve inimene, aga kui sinuga pärast vaktsineerimist midagi juhtub, siis hakkab pihta see laul, et ju sa ikka enne juba olid põdur ja vaktsiin tõi lihtsalt esile selle, mis sinuga oleks a la homme nagunii juhtunud…

Nii et teemaalgatajal on täiesti põhjendatud mure, enne vaktsineerimist võiks ju tegelikult üle kontrollida, ega tal ei ole enda teadmata mingeid haigusi, mis pärast vaktsineerimist ühtäkki välja võiks lüüa “täiesti juhuslikult ja täiesti ilma seoseta vaktsiiniga”.

Keegi ei tee neid uuringuid, lihtsalt ongi õnnemäng, kas sa osutud selliseks, kellel ainult süstekoht punetab või viskad lusika nurka. Mu sugulast süstiti ka arstide järelevalve all, pärast oli paar päeva kunstlikus koomas, hea et ellu jäi. Aga vaktsiinitüsistusena see kirja ei lähe, sest ta ei kannatanud neli kuud… Ja jäi ellu. No nüüd muidugi tuleb keegi jutuga, et koroonasse oleks ta kohe kindlasti ära surnud… Ega ei tea. Vaktsiin ja viirus ise ei ole päris kaks sama asja. Vaktsiin sisaldab küll ja küll selliseid lisaaineid, mis tüsistuse tekitavad.

kui eelnevalt midagi ei uurita, siis võiks ikkagi olla iga inimese päriselt vabatahtlik otsus, kas vaktsineerida või mitte, ilma igasuguse survestamiseta, ilma diskrimineerimiseta. Ilma hirmutamiseta ja sildistamiseta.

+19
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkad ämmeerikamaalt vakts.tootjalt küsima või? Edu!

Kuule lammas, sellega tegeleb Eestis asuv vaktsiinikahjustuste fond. Kao oma uhhuude juurde.

+3
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pooled nakatunud on juba pidevalt vaktsineeritud, aga ikka seda tsirkust ei peatata.

Mis tsirkust? Mik need haiglasolijad pea kõik vaktsineerimata on? Vahtigu kodus, miks nad seal on?

+10
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sinul pole ühtegi tuttavat, kuid minul on kogemus, et inimene pidi peaaegu àra surema.

ja sa teadki ainult seda ühte vaktsineeritud inimest?

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkad ämmeerikamaalt vakts.tootjalt küsima või? Edu! Kuule lammas, sellega tegeleb Eestis asuv vaktsiinikahjustuste fond. Kao oma uhhuude juurde.

Ei leia uudist, et see ka loodud oleks saanud ja tegutseks, ainult algatusest on juttu

https://www.delfi.ee/artikkel/95109967/vaktsiinikahjustuste-fond-tuleb-valitsus-tahab-plaani-paari-nadalaga-valmis-saada

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ega sellestki kasu ole, meil ju mingit hüvitist tekkinud vaktsiinikahju korral endiselt ei saa. Mis mõttes ei saa? Kust selline info? Hakkad ämmeerikamaalt vakts.tootjalt küsima või? Edu! https://www.sm.ee/et/vaktsiinikindlustus

Äge, ju loodavad et maiks saab koroonatrall läbi https://www.err.ee/1608423266/vaktsiinikindlustuse-susteem-loodetakse-kaivitada-tuleva-aasta-mais

Kuidas inimestele kasulikud asjad valitsusel nii hirmus kaua aega võtavad?

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkad ämmeerikamaalt vakts.tootjalt küsima või? Edu! Kuule lammas, sellega tegeleb Eestis asuv vaktsiinikahjustuste fond. Kao oma uhhuude juurde.

Ei leia uudist, et see ka loodud oleks saanud ja tegutseks, ainult algatusest on juttu

https://www.delfi.ee/artikkel/95109967/vaktsiinikahjustuste-fond-tuleb-valitsus-tahab-plaani-paari-nadalaga-valmis-saada

uudiste asemel peaks otsesemaid allikaid kasutama.

https://www.sm.ee/et/uudised/patsiendi-ja-vaktsiinikindlustuse-eelnou-sai-valmis

eespool muide on ka sm  link  juba olemas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tsirkust? Mik need haiglasolijad pea kõik vaktsineerimata on? Vahtigu kodus, miks nad seal on?

Tee endale selgeks keda vaktsineerimata inimeseks nimetatakse, ehk oled juba ise ka seda.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tsirkust? Mik need haiglasolijad pea kõik vaktsineerimata on? Vahtigu kodus, miks nad seal on?

Tee endale selgeks keda vaktsineerimata inimeseks nimetatakse, ehk oled juba ise ka seda.

jah, keda siis?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures ma isegi ka kaalusin suvel vaktsineerimis. Aga kohale jõudes lõi mõistus pähe, järjest süstiti inimesi mingis kaubikus. Hirm hakkas, sest mulle tundus, et Eesti meditsiin taandareneb, oleks võinud kasvõi vanematele, kroonilistele haigetele mingi  läbivaatlus teha-temperatuuri mõõtmine kasvõi vms.

Nädal enne seda just käisin koeraga marutaudi vaktsiini tegemas. Aga enne seda süsti veterinaar kuulas kopse, vaatas kõrvu, mõõtis temperatuuri. Midagi häiris teda ning siis soovis vereproovi teha. Veres olid koeral põletikunäidud sipa kõrged ning otsustasime edasi lükata. Seal kaubiku juures mõtlesin kohe, et läheks ikka veterinaar juurde ja maksaks  50eur, aga vähemalt seaks seal kindlustunde, et ma ei ole lihtsalt lihatükk???? Ja nüüd ma enam ei soovigi seda süsti, sest läbipõetud ja rohkem kardan süati tagajärgi.

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiks isegi südametööd enne ja pärast testida, kui head datat saaks!

https://www.ahajournals.org/doi/10.1161/circ.144.suppl_1.10712

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 98 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Millised uuringud enne vaktsineerimist?