Esileht Koroonaviirus COVID-19 Millised uuringud enne vaktsineerimist?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 98 )

Teema: Millised uuringud enne vaktsineerimist?

Postitas:
Kägu

Kusjuures ma isegi ka kaalusin suvel vaktsineerimis. Aga kohale jõudes lõi mõistus pähe, järjest süstiti inimesi mingis kaubikus. Hirm hakkas, sest mulle tundus, et Eesti meditsiin taandareneb, oleks võinud kasvõi vanematele, kroonilistele haigetele mingi läbivaatlus teha-temperatuuri mõõtmine kasvõi vms.

Nädal enne seda just käisin koeraga marutaudi vaktsiini tegemas. Aga enne seda süsti veterinaar kuulas kopse, vaatas kõrvu, mõõtis temperatuuri. Midagi häiris teda ning siis soovis vereproovi teha. Veres olid koeral põletikunäidud sipa kõrged ning otsustasime edasi lükata. Seal kaubiku juures mõtlesin kohe, et läheks ikka veterinaar juurde ja maksaks 50eur, aga vähemalt seaks seal kindlustunde, et ma ei ole lihtsalt lihatükk???? Ja nüüd ma enam ei soovigi seda süsti, sest läbipõetud ja rohkem kardan süati tagajärgi.

Kas sa käsimüügiravimeid julged ilma eelnevate uuringuteta tarbida?

Suvaline poole aastaga välja töötatud vaktsiin ei ole sama, mis aastakümneid kasutusel olnud käsimüügiravimid. Kui loll saab olla inimene, kes midagi sellist küsib? Olen ise vaktsineeritud. Vaktsineerin puhtalt sellepärast, et mu töö eeldab väga palju reisimist ja tihti tulevad need sõidus paaripäevase etteteatamisega, niiet ei ole võimalik teha pidevalt teste või uurida ja kindlaks teha, kus parajasti test kehtib ja mis tingimustel. Olen 36-aastane naine. Ma pole isegi haiguslehel kunagi olnud. Mingeid hooajalisi haigusi ei põdenud. Mingeid terviseprobleeme absoluutselt ei olnud. Kuu aega pärast vaktsineerimist tekkisid mul veresoonte probleemid. Mu jalad on reaalselt 80% ulatuses sinikaid täis. Vere hüübimine on takistatud. Võtan esimest korda elus kangeid rohtusid ja käin arstide juures. Neid kuradi käsimüügiravimeid ei olnud mul varem kunagi olnud põhjust tarbida. Eht sai ülikoolis käies peale pikka pidu aspiriini võetud. Täna laiutavad kõik arstid käsi. Keegi ei tea, mis see täpselt on. Kas läheb üle või läheb hullemaks. Ärkan öösiti, sest veresooned liigeste juurest reaalselt valutavad. Mitte ühtegi süsti ma enam ei tee. Eks siis tuleb midagi ise välja mõelda, et ära elada. Lähen ka sujuvalt sinna lahtrisse, et nö. varjatud vead lõid välja. Kas see on mingi kergendav asjaolu? Nende “varjatud vigadega” olin ma 36-aastat elanud suurepärast, aktiivset ja väga terve inimese elu. Kahetsen, et enda sisetunde maha surusid ja endaga seda tegin.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

äna laiutavad kõik arstid käsi. Keegi ei tea, mis see täpselt on. Kas läheb üle või läheb hullemaks. Ärkan öösiti, sest veresooned liigeste juurest reaalselt valutavad. Mitte ühtegi süsti ma enam ei tee. Eks siis tuleb midagi ise välja mõelda, et ära elada. Lähen ka sujuvalt sinna lahtrisse, et nö. varjatud vead lõid välja. Kas see on mingi kergendav asjaolu? Nende “varjatud vigadega” olin ma 36-aastat elanud suurepärast, aktiivset ja väga terve inimese elu. Kahetsen, et enda sisetunde maha surusid ja endaga seda tegin.

Sa said lihtsalt vanaks. Ma olen terve inimene, aga sarnased jalavalud algasid aastaid enne vaktsineerimist paugust.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

äna laiutavad kõik arstid käsi. Keegi ei tea, mis see täpselt on. Kas läheb üle või läheb hullemaks. Ärkan öösiti, sest veresooned liigeste juurest reaalselt valutavad. Mitte ühtegi süsti ma enam ei tee. Eks siis tuleb midagi ise välja mõelda, et ära elada. Lähen ka sujuvalt sinna lahtrisse, et nö. varjatud vead lõid välja. Kas see on mingi kergendav asjaolu? Nende “varjatud vigadega” olin ma 36-aastat elanud suurepärast, aktiivset ja väga terve inimese elu. Kahetsen, et enda sisetunde maha surusid ja endaga seda tegin.

Sa said lihtsalt vanaks. Ma olen terve inimene, aga sarnased jalavalud algasid aastaid enne vaktsineerimist paugust.

Seda ei saa loomulikult välistada, aga kas Su jalad on ka üleöö 10-15 cm verevalamistega kaetud? Ja keegi ei oska öelda, et miks? Mu ema on 70 ja vanaema 87. Veidi rohkem vanemad kui mina. Niiet ega vist 36-aastaselt sellised asjad päris loomulikule vananemisele ei viita. Ilma mingite varasemate kaebusteta? Ilma mingi ülekaaluta ega muude probleemideta? Mul vahet ei ole. Loodan, et see läheb üle ja lihtsalt rohkem enda peal ei katseta. Loomulikult teel “vanaks saada” on okei, aga ise selles elada ja teada, julgen öelda, et see pole loomulik ega normaalne.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ei saa loomulikult välistada, aga kas Su jalad on ka üleöö 10-15 cm verevalamistega kaetud? Ja keegi ei oska öelda, et miks? Mu ema on 70 ja vanaema 87. Veidi rohkem vanemad kui mina.

Nad on süstimata? Kui ei, siis ehk on siiski tegu siiski sinu eripäraga. Ei, ma ei väida, et vaktsiini mõju on võimatu, lihtsalt loogiline oleks, et sellised asjad on pärilikud.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ei saa loomulikult välistada, aga kas Su jalad on ka üleöö 10-15 cm verevalamistega kaetud? Ja keegi ei oska öelda, et miks? Mu ema on 70 ja vanaema 87. Veidi rohkem vanemad kui mina.

Nad on süstimata? Kui ei, siis ehk on siiski tegu siiski sinu eripäraga. Ei, ma ei väida, et vaktsiini mõju on võimatu, lihtsalt loogiline oleks, et sellised asjad on pärilikud.

Pärilikud need probleemid ilmselgelt ei ole, sest sellist probleemi ei ole minu suguvõsas kellelgi. Ka mitte kõrges vanuses inimestel. Reageering vaktsineerimisele ongi erinevatel inimestel erinev. Ehk siis eripära. Minu organism reageeris siis sedasi. Kuna ma tegelikult ei ole kunagi ühegi tervisehädaga maadelnud ja isegi enda perearsti olen külastanud vaid juhilubade pikendamiseks, siis ega keegi seda ette näha ei saanudki. Samas on see vaktsiin ka pikaajaliste katsetusteta, niiet kas üldse oleks saanud seda ette näha isegi mingite uuringutega? Mul on lihtsalt endast kahju ja kahju, et ma usaldasin ja tegin ega mõelnud pikemalt ega uurinud.  Ilmselt ma ei oleks pidanud seda tegema. Olen olnud koguaeg väga terve ja võtsin seda loomulikult. Ükski töökoht ega hüve ei kaalu tegelikult tervist üle. 36-aastaselt ja terve olles ei oskagi nii mõelda, aga kui ma vaatan veel suvistelt piltidelt enda jalgu ja mõtlen, kuidas ma ennast siis tundsin ja kuidas ma ennast täna tunnen, siis ma vaktsineerimist ei valiks. Täna ei tea ka arstid, miks ja kuidas edasi saab. Kui hullemaks läheb, siis ei saa ma tegelikult varsti ka enam enda praegust tööd teha. Selle töö ja mugavuse pärast ma need süstid ju tegin. Mis siis lõpuks mulle jääb? Ainult rikutud tervis ja rikutud välimus. Rikutud tervisega ei tee enam suurt midagi. Ilma vaktsiinita ja varasema tervisega ja enesetundega oleksin ma väga suure tõenäosusega lihtsalt teise samaväärse töö leidnud. Suure tõenäosusega oleksin ma ka selle koroonaaja lihtsalt üle elanud, nagu ka kõik gripid, kõhuviirused ja muud tõved, mis minust seni täiesti mööda on läinud. Läksin lollilt mugavuse õnge ja kahetsen. Ja vihane olen ka. Enda peale ja selle peale, et sellist vaktsiini vastutustundetult tegelikult inimestele peale surutakse.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksin lollilt mugavuse õnge ja kahetsen. Ja vihane olen ka. Enda peale ja selle peale, et sellist vaktsiini vastutustundetult tegelikult inimestele peale surutakse.

Paljudega on vastupidi. Vastutustundetult jäetakse end vaktsineerimata ja surrakse.

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksin lollilt mugavuse õnge ja kahetsen. Ja vihane olen ka. Enda peale ja selle peale, et sellist vaktsiini vastutustundetult tegelikult inimestele peale surutakse.

Paljudega on vastupidi. Vastutustundetult jäetakse end vaktsineerimata ja surrakse.

Jah. Seetõttu see peakski olema vabatahtlik otsus. Täna on see vabatahtlik otsus, mis on tegelikult paljudele sunniviisiline. Ei mingeid uuringuid, reaalset  nõustamist (tean, sest käisin oma eaka sugulasega nn. nõustamistelgis, kus sisuliselt visati meile lihtsalt pakendi infolehed ja Koplis ilmselgelt eesti keelt ei räägita ????) ega midagi. Ma usun, et ma elan selle üle ja saan terveks. Lihtsalt soovitan tõesti väga põhjalikult mõelda kõigil, kes alles on vaktsineerima minemas. Mina noore inimesena ei olnud tegelikult päriselt sihtrühm. Tegin, sest elu nö. nõudis. Vanemad inimesed tõesti kaaluge tõsiselt ja see võib päriselt olla parim variant. Noored, kes veel valtsineerimata, siis kino ja kohviku pärast ärge seda küll tehke ja isegi kui on kaalukamad argumendid, siis päriselt mõelge väga tõsiselt enne.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures ma isegi ka kaalusin suvel vaktsineerimis. Aga kohale jõudes lõi mõistus pähe, järjest süstiti inimesi mingis kaubikus. Hirm hakkas, sest mulle tundus, et Eesti meditsiin taandareneb, oleks võinud kasvõi vanematele, kroonilistele haigetele mingi läbivaatlus teha-temperatuuri mõõtmine kasvõi vms.

Nädal enne seda just käisin koeraga marutaudi vaktsiini tegemas. Aga enne seda süsti veterinaar kuulas kopse, vaatas kõrvu, mõõtis temperatuuri. Midagi häiris teda ning siis soovis vereproovi teha. Veres olid koeral põletikunäidud sipa kõrged ning otsustasime edasi lükata. Seal kaubiku juures mõtlesin kohe, et läheks ikka veterinaar juurde ja maksaks 50eur, aga vähemalt seaks seal kindlustunde, et ma ei ole lihtsalt lihatükk???? Ja nüüd ma enam ei soovigi seda süsti, sest läbipõetud ja rohkem kardan süati tagajärgi.

Kas sa käsimüügiravimeid julged ilma eelnevate uuringuteta tarbida?

Suvaline poole aastaga välja töötatud vaktsiin ei ole sama, mis aastakümneid kasutusel olnud käsimüügiravimid. Kui loll saab olla inimene, kes midagi sellist küsib? Olen ise vaktsineeritud. Vaktsineerin puhtalt sellepärast, et mu töö eeldab väga palju reisimist ja tihti tulevad need sõidus paaripäevase etteteatamisega, niiet ei ole võimalik teha pidevalt teste või uurida ja kindlaks teha, kus parajasti test kehtib ja mis tingimustel. Olen 36-aastane naine. Ma pole isegi haiguslehel kunagi olnud. Mingeid hooajalisi haigusi ei põdenud. Mingeid terviseprobleeme absoluutselt ei olnud. Kuu aega pärast vaktsineerimist tekkisid mul veresoonte probleemid. Mu jalad on reaalselt 80% ulatuses sinikaid täis. Vere hüübimine on takistatud. Võtan esimest korda elus kangeid rohtusid ja käin arstide juures. Neid kuradi käsimüügiravimeid ei olnud mul varem kunagi olnud põhjust tarbida. Eht sai ülikoolis käies peale pikka pidu aspiriini võetud. Täna laiutavad kõik arstid käsi. Keegi ei tea, mis see täpselt on. Kas läheb üle või läheb hullemaks. Ärkan öösiti, sest veresooned liigeste juurest reaalselt valutavad. Mitte ühtegi süsti ma enam ei tee. Eks siis tuleb midagi ise välja mõelda, et ära elada. Lähen ka sujuvalt sinna lahtrisse, et nö. varjatud vead lõid välja. Kas see on mingi kergendav asjaolu? Nende “varjatud vigadega” olin ma 36-aastat elanud suurepärast, aktiivset ja väga terve inimese elu. Kahetsen, et enda sisetunde maha surusid ja endaga seda tegin.

????Kahju kohe. Seda ma ka kartsin. Viirust, kerge ja keskmise raskusega oskab iga inimene ja arst ravida, aga vaktsiinitüsistusi nii väga mitte. Seda olen igalt poolt lugenud, et kirjutatakse ravimeid ja loodetakse, et keha saab hakkama. Hetkel ka Euroopas raskused tromboosi ravimite hankimisel, pole siis vist ainult Eesti tervisemure. Sellepärast peab süstimine olema vabatahtlik, inimene peab ikka ise otsustama, mis talle on kasulik.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa käsimüügiravimeid julged ilma eelnevate uuringuteta tarbida?

Lalised superperearsti “geniaalset” mõttevälgatust? Kuhu see jollerdus on kadunud, kas koroonas?

+11
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul oli sama teema, otsustasin lahkuda. Väga palju olnud kokkupuutel koroonapositiivsetega ja ei ole haigestanud ja ei näe põhjust vakstineerimiseks ja riskeerida oma tervisega.

võib-olla oled juba enda teadmata põdenud.

mis puutub allergilisse reaktsiooni, siis inimene ikka enamasti teab , et on osadele asjadele allergiline. No ja kui juhtubki, saab adrenaliini süsti.

Perearstiga tasub kindlasti nõu pidada.

mina ei ole, antikehi 0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks need ei kartnud, kes end vaktsineerisid?

Tõenäoliselt ei ole ega jää see viimaseks asjaks, mida antud inimesed heausklikult endale müüa lasevad.

Minu ülisportlik kolleeg on vaxitud ja sügisel jäi koroonasse. Meesterahvas, pikk ja tugev. Aga ta põdes suht raskelt ja ise arvas, et kui vaxitud poleks olnud, siis oleks surnukuuris lõpetanud.

Kust tead, et su ülisportlikel sõpradel autoimmuunprobleeme või muud privaatset pole?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvaline poole aastaga välja töötatud vaktsiin ei ole sama, mis aastakümneid kasutusel olnud käsimüügiravimid. Kui loll saab olla inimene, kes midagi sellist küsib?

Kui loll saab olla inimene, kes arvab tõsimeeli, et nende vaktsiinide väljatöötamiseks kulus vaid pool aastat. Elu oleks lill kui ravimeid nii kiiresti toota suudetaks.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli enne süsti tegemist ainult üks uuring – vaktsineerija küsis, kas olen parema- või vasakukäeline. Et siis teeb süsti teise õlga.

 

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvaline poole aastaga välja töötatud vaktsiin ei ole sama, mis aastakümneid kasutusel olnud käsimüügiravimid. Kui loll saab olla inimene, kes midagi sellist küsib?

Kui loll saab olla inimene, kes arvab tõsimeeli, et nende vaktsiinide väljatöötamiseks kulus vaid pool aastat. Elu oleks lill kui ravimeid nii kiiresti toota suudetaks.

Tegelikult saab isegi üsna tark olla. Usk  sunnib inimest mõtlema millestki ühel või teisel viisil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka peale vaktsimist hullud jalavalud, tundlikkusega probleemid jms. Ükspäev käis kiirabigi ja neuroloog pakub lahenduseks antidepressante. Ei oska keegi neid tüsistusi ravida ja seostki ei taheta tunnistada.

Sundvaktsineerimine on reaalselt KURITEGU!

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka peale vaktsimist hullud jalavalud, tundlikkusega probleemid jms. Ükspäev käis kiirabigi ja neuroloog pakub lahenduseks antidepressante. Ei oska keegi neid tüsistusi ravida ja seostki ei taheta tunnistada.

Loodan, et nii sina kui eelpool jalaprobleemidega inimene on teavitanud instantse nendest asjadest ning küsivad hüvitist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sinul pole ühtegi tuttavat, kuid minul on kogemus, et inimene pidi peaaegu àra surema.

ja sa teadki ainult seda ühte vaktsineeritud inimest?

See veel puudus, et kõik vaktsineeritud tuttavad ära oleksid surnud. Midagi sellist ootasid põhjenduseks?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuu aega pärast vaktsineerimist tekkisid mul veresoonte probleemid. Mu jalad on reaalselt 80% ulatuses sinikaid täis. Vere hüübimine on takistatud

Ma tean reaalselt kolme inimest, kel sama jama. Nüüd, mitu kuud hiljem, on kûll ûle läinud, aga äärmiselt ebameeldiv tüsistus.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sundvaktsineerimine on reaalselt KURITEGU!

Nõustun.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli enne süsti tegemist ainult üks uuring – vaktsineerija küsis, kas olen parema- või vasakukäeline. Et siis teeb süsti teise õlga.

enne täitsid ju ka küsimustiku. 😉

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sinul pole ühtegi tuttavat, kuid minul on kogemus, et inimene pidi peaaegu àra surema.

ja sa teadki ainult seda ühte vaktsineeritud inimest?

See veel puudus, et kõik vaktsineeritud tuttavad ära oleksid surnud. Midagi sellist ootasid põhjenduseks?

just, just, kõik teised vaktsineeritud tuttavad on ebaolulised, arvesse läheb vaid see üks ja ainus.

ja meenutame ka, et eestis on registreeritud viis surmajuhtu, millel ei saa seost vaktsiiniga välistada.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

just, just, kõik teised vaktsineeritud tuttavad on ebaolulised, arvesse läheb vaid see üks ja ainus. ja meenutame ka, et eestis on registreeritud viis surmajuhtu, millel ei saa seost vaktsiiniga välistada.

Oleks tõenäosus 1 miljonist bingoloto täismängu võidu peale, siis ostaksin bingopileti. Mul ei oleks kahju sellest väikesest omapoolsest panusest, isegi nii väikese võiduvõimaluse puhul. Halvimal juhul kaotaksin vaid veidi raha.

Vaktsineerides ma ei soovi võtta riski, et olen v-o 1 miljonist, kes saab ravimatu autoimmunhaiguse või sureb. Samuti ei soovi seda ühelegi oma lastest ega tegelikult kellelegi kogu planeedil. Vaktsineerimisotsus peab olema vaba!

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerides ma ei soovi võtta riski, et olen v-o 1 miljonist, kes saab ravimatu autoimmunhaiguse või sureb. Samuti ei soovi seda ühelegi oma lastest ega tegelikult kellelegi kogu planeedil. Vaktsineerimisotsus peab olema vaba!

Ehk oled see ema, kelle lapsed pole saanud ühtki vaktsiini?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk oled see ema, kelle lapsed pole saanud ühtki vaktsiini?

Just nii!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli enne süsti tegemist ainult üks uuring – vaktsineerija küsis, kas olen parema- või vasakukäeline. Et siis teeb süsti teise õlga.

enne täitsid ju ka küsimustiku. ????

Ei täitnud ma mingit küsimustikku. Näitasin ID kaarti, pisteti infoleht pihku ja juba oli süstal õlas. Seda jah tädi küsis, kas olen viimase 14 päeva jooksul puugisüsti teinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli enne süsti tegemist ainult üks uuring – vaktsineerija küsis, kas olen parema- või vasakukäeline. Et siis teeb süsti teise õlga.

enne täitsid ju ka küsimustiku. ????

Ei täitnud ma mingit küsimustikku. Näitasin ID kaarti, pisteti infoleht pihku ja juba oli süstal õlas. Seda jah tädi küsis, kas olen viimase 14 päeva jooksul puugisüsti teinud.

haugi mälu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just nii!

Masendav, et mõnel lapsel satub selline vanem. Mis tundega sa elaksid, hooldades oma lastehalvatuses last kuni surmani?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

just, just, kõik teised vaktsineeritud tuttavad on ebaolulised, arvesse läheb vaid see üks ja ainus. ja meenutame ka, et eestis on registreeritud viis surmajuhtu, millel ei saa seost vaktsiiniga välistada.

Oleks tõenäosus 1 miljonist bingoloto täismängu võidu peale, siis ostaksin bingopileti. Mul ei oleks kahju sellest väikesest omapoolsest panusest, isegi nii väikese võiduvõimaluse puhul. Halvimal juhul kaotaksin vaid veidi raha.

Vaktsineerides ma ei soovi võtta riski, et olen v-o 1 miljonist, kes saab ravimatu autoimmunhaiguse või sureb. Samuti ei soovi seda ühelegi oma lastest ega tegelikult kellelegi kogu planeedil. Vaktsineerimisotsus peab olema vaba!

Aga teised peavad selle riski võtma, et sina mõnusalt elada saaksid? Vaktsineerimine pole ju ometi ainult üksikisiku jaoks! See on nakatumise vähendamiseks rahva hulgas, isolatsioonide vähendamiseks, haguslehtede vähendamiseks ja lühendamiseks, koolide ja lasteaedade tööshoidmiseks, haiglate ülekoormuse vältimiseks, toitlustus-, meelelahutus-,turismi-, teeninude jms elushoidmiseks. Kõigis neis kohtades töötavad inimesed, laekub raha riigikassasse. Kuidas küll osadel inimestel puudub täiesti võime laiemat pilti näha!

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

just, just, kõik teised vaktsineeritud tuttavad on ebaolulised, arvesse läheb vaid see üks ja ainus. ja meenutame ka, et eestis on registreeritud viis surmajuhtu, millel ei saa seost vaktsiiniga välistada.

Oleks tõenäosus 1 miljonist bingoloto täismängu võidu peale, siis ostaksin bingopileti. Mul ei oleks kahju sellest väikesest omapoolsest panusest, isegi nii väikese võiduvõimaluse puhul. Halvimal juhul kaotaksin vaid veidi raha.

Vaktsineerides ma ei soovi võtta riski, et olen v-o 1 miljonist, kes saab ravimatu autoimmunhaiguse või sureb. Samuti ei soovi seda ühelegi oma lastest ega tegelikult kellelegi kogu planeedil. Vaktsineerimisotsus peab olema vaba!

Aga teised peavad selle riski võtma, et sina mõnusalt elada saaksid? Vaktsineerimine pole ju ometi ainult üksikisiku jaoks! See on nakatumise vähendamiseks rahva hulgas, isolatsioonide vähendamiseks, haguslehtede vähendamiseks ja lühendamiseks, koolide ja lasteaedade tööshoidmiseks, haiglate ülekoormuse vältimiseks, toitlustus-, meelelahutus-,turismi-, teeninude jms elushoidmiseks. Kõigis neis kohtades töötavad inimesed, laekub raha riigikassasse. Kuidas küll osadel inimestel puudub täiesti võime laiemat pilti näha!

Haige inimene. Kas sa usud siiamaani, et see vaktsiin AITAB? See ei vähenda ega paranda sul mitte midagi. Kõik need asutused töötaksid normaalselt, kui lõpetataks see värdjalik koroonapassi mull ära. Loe rohkem, kui delfi. Sinusuguste pärast saabki diskrimineerida inimesi. Vastik oled. Tõsiselt.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tundega sa elaksid, hooldades oma lastehalvatuses last kuni surmani?

Ma ei suudaks elada tundega, et olen oma last pöördumatult vigastanud joostes kaasa iga moevaktsiiniga. Tervislikud eluviisid, hügieen ja mõistuse piires piiratud sotsiaalsed kontaktid on minu jaoks võtmetähtsusega oma laste tervise eest hoolitsemisel.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 98 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Millised uuringud enne vaktsineerimist?