Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need ongi need ealised muutused kui seni igati ok olnud peegelpilt enam kuidagi meeldida ei taha.
nüüd pole muud, kui tuleb loodusele ise hakata kaasa aitama, et nägu ikka ühtlane ja jumekas oleks.
peamine on, et nahk oleks niisutatud – kasuta niisutavaid kreeme. Jumestusvahendid tuleb omal nahal ise ära katsetada, et endale sobiv leida. mis ühele sobib, see teisele mitte. kallima otsa sarjadel on spetsiaalseid vanema naha jumestuskreeme ka, proovi neid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kosmeetikus käimine autab kindlasti, head kreemid ka. Sobilikku kreemi ei ole muidugi kerge leida, soovitada võiks apteegikosmeetikat, Apothtkast saab näiteks testreid küsida proovimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fotonoorendus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei kannata ka neid jumestuskreeme, aga väga rahul olen mineraalpuudritega, soovitan proovida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule pisteti paar päeva tagasi apteegis mingi tester näpu vahele. Kodus siis vaatasin mis see on. Pole kunagi eriti apteegi kosmeetikasse süvenenud. Oli ACO tinted day cream.
Praegu googeldades näen, et see on Soome firma(elan siin). Proovisin ja ära ütlemata hea asi.
Mul on ka punase/sinise lilla laiguline nahk, eriti siis, kui mul külm on(haigusest tingituna), kuigi olen alles 28a. Teeb näo ilma mingi maski efektita suht klaariks ja on meeldiva kreemi lõhnaga. Õhtul näoveega puhastades jäi veidi ka vatipadjale, mis tähendab, et püsib megakaua.
Kahjuks seda vist Eestis ei müüda. Mina googeldades ei leidnud. Äkki vb Sokos/stockman müüb.
Aga toode on selline:
http://www.aco.fi/tuotteet/face/kaikille-ihotyypeille/6-in-1-cc-cream-medium/

Äkki on Soome tuttavaid, kes prooviks tuua saavad.

telli netiapteegist ise, yliopiston apteeki, neil netimüük ju olemas…või sa ei taha ise tellida, miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.