Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milliseid ajakirju loete?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Milliseid ajakirju loete?

Postitas:
Kägu

Millised on tellitud või sooviksite tellida? Milliseid ostate mõnikord poest või laenutate raamatukogust? Millesieid sirvite juuksuris või hambaarsti ooteruumis? Milliseid ei vaevu kunagi sirvima?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli vahepeal Looming tellitud, aga krt liiga palju ruumi kulus nende peale, lõpetasin tellimuse ära. Saab ka digitaalselt lugeda.

Praegu ainsana käib kodus Pere ja Kodu, sest tellimus kingiti. Ka sama jama, et mida ajakirjaga teha, prügikasti nagu ei tahaks visata. Mul on ekspressi digitellimus, saaksin kõiki artikleid ka veebist lugeda.

Enamasti loengi pisteliselt, veebi kaudu, mingeid artikleid. Koju telliksin endale mingi käsitööajakirja, näiteks Burda. Mõnikord õmblen, sealt hea lõikeid võtta. Neid ei kipu ära viskama. (samas lugeda ei ole sealt suurt midagi).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tellin ja loen ainult Eesti Naist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli vahepeal Looming tellitud, aga krt liiga palju ruumi kulus nende peale, lõpetasin tellimuse ära. Saab ka digitaalselt lugeda.

Praegu ainsana käib kodus Pere ja Kodu, sest tellimus kingiti. Ka sama jama, et mida ajakirjaga teha, prügikasti nagu ei tahaks visata. Mul on ekspressi digitellimus, saaksin kõiki artikleid ka veebist lugeda.

Enamasti loengi pisteliselt, veebi kaudu, mingeid artikleid. Koju telliksin endale mingi käsitööajakirja, näiteks Burda. Mõnikord õmblen, sealt hea lõikeid võtta. Neid ei kipu ära viskama. (samas lugeda ei ole sealt suurt midagi).

Pe*e ja kodu

Please wait...
Postitas:
Kägu

keegi ei loe tänases kiires maailmas enam midagi, mõni penskar pööningult leitud lehti ehk?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pööning, ilmub 4x aastas. Ajakirja Ema olen sirvinud, tundub huvitav. Ei viitsi lugeda igasugu klatsiuudiseid ja meiginippe ja moetrende selleks kevadeks, sellised ajakirjad on aeguv praht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elisa raamatust loen Pere ja Kodu, mõnikord Eesti Naist.
Paberkujul ei raatsi osta. Kahju sellest paberihulgast, mida vaid korra loed/sirvid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naisteleht

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ma oma kollektsioone vaatan, siis olen lugenud ja alles hoidnud mitmeid aastakäike Designer Knittingut ja Cross Stitcherit. Viimane on mul tellitud ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imeline ajalugu ja GoTravel käivad ja neid loen ka. Teisi lehitsen vaid kuskil juuksuritoolil või arsti ooteruumis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Säde

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi tellisin Sensat, aga see lõpetas ilmumise.
Viimati ostsin Akadeemia. Loomingut ja Vikerkaart lugesin raamatukogus.
Praegu ei telli ega loe ühtki nn ‘naiste’ ajakirja – kõik tunduvad täpselt ühte moodi, esikaantel ka pidevalt ühed ja samad näod (tuntud isikute vastu pole iseenesest midagi, aga nt 25.korda küll ei viitsi enam lugeda).
Iga kuu ostan Mesimummi – lastele väga meeldib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesti Ajalugu ja Director ja Country Living ostan. Pere ja Kodu, venekeelne Biografija, Koer käivad koju. Kui kätte satub, siis loen kõiki kollaseid ja kollasemaid ka. Juuksuris näiteks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ainult Nat.Geo on tellitud. Varem ikka lehitsesin juuksuris naistekaid ka, aga seal ei saa ka enam hästi aru, kus on reklaam, kus artikkel. Ühest loen küll vahel, kui on minu jaoks huvitavast inimesest, äkki Eesti Naine…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Läbi Telia digitellimuse Eesti Naine ja Pere ja kodu. Koju paberkujul otsustasin ikkagi tellida Imeline ajalugu. Kahju, et seda digitaalselt lugeda ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kunst.ee, vikerkaar, positiiv

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostan vaid sisustus- ja disainiajakirju – Artravel, AD, Vogu Living, Elle Decor jms

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tellin ja loen ainult spordiajakirju (Sport, Jooksja), vahetevahel ostan ja sirvin Tervis Plussi ja Muscle&Fitnessi.

Muudest ajakirjadest ei tea, pole sisse vaadanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nipiraamatut ostan igakuiselt. Üsna regulaarselt loen ka Naistelehte, Eesti Naist, Anne ja Stiili, Pere ja kodu. Kodukirja, Autolehte ja Oma maitset sirvin ka kui kätte satuvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

loen ajakirju ainult juuksuris ja neid on seal suures valikus, aga alati juhtub nii, et esimesena võtan eesti naise ja siis muud ei jõuagi enam lugeda.

hambaarsti ooteruumis loen äripäeva ja selle muid väljaandeid.

kui kuskil kätte satuks, loeks arvatavasti maja ja diivanit (pole tegelikult kindel, et need endiselt ilmuvad).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ostan maale ikka seda väikses formaadis Eesti Ajalugu vms, see on päris huvitav. Mis mind tõesti ei huvita – on persoonilood, olgu siis Eesti Naises vm. ajakirjas. Kusjuures need persoonid pidevalt korduvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imeline Ajalugu on ainus ajakiri, mida regulaarselt loeme. Laste (10 ja 12 a) soovil on see enamasti tellitud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tellinud ei ole väga ammu ühtegi ajakirja, aga praegu veel kolmandat ja viimast korda tuli tasuta postkasti Imeline Teadus. See on hea. Laps sooviks seda tellima hakata. Ta sai koolist tasuta Imeline Ajalugu numbri ja seda tahtis ka tellida. Aga ma pole siiani raatsinud, sest numbri hind on kallis (kuigi ehk väärt ka seda) ja pärast ei taha ära visata ega toas ka hoida. Ega tasuta ka neid vanu numbreid vist keegi tahaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta sai koolist tasuta Imeline Ajalugu numbri ja seda tahtis ka tellida. Aga ma pole siiani raatsinud, sest numbri hind on kallis (kuigi ehk väärt ka seda) ja pärast ei taha ära visata ega toas ka hoida. Ega tasuta ka neid vanu numbreid vist keegi tahaks.

minu kodukoha fb grupis pakutake aegajalt ajakirjade vanu aastakäike ja need leiavad alati hetkega uue omaniku. seal ei ole ju päevapoliitika, et hiljem lugeda ei sobiks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vanu Nooruseid loen mõnikord. Need on lahedad. Tänapäevastest asjadest ei loe midagi. No mis seal lugeda, pool ajakirja on reklaami ja siis on sisutühjad artiklid. Lapse juures loen Imeline Ajalugu ja Imeline Teadus. NEed ka kahjuks reklaami täis, aga vähemalt ons seal midagigi lugeda.

Please wait...
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milliseid ajakirju loete?