Esileht Ilu Milliseid jalanõusid?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Milliseid jalanõusid?

Postitas:
Kägu

Milliseid jalanõusid te eelistate? Kõrge või madal konts? Saapad, kingad või hoopis tossud?

 

Mina ise eelistan tosse ja olen 35.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama vana. Suvel plätud/ sandaalid ja muul ajal vabaajakad

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhiliselt erinevad tossud aga ka platvorm saapad, ugg’i tüüpi saapad, crocsid. Kontsa ei kanna. Vanust 44

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

30 ja kannan kõike. Enamasti pigem tume toss/viisakam kets, sügisel madalama kontsaga poolsaabas, talvel lumesaapad,niisama autosse kevad-sügissaapad või uggid (koera pissitamiseks hea jalga panna ja rasedana oli ka mugav).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tossukandja ei ole, kannan ainult koeraga jalutamas käies. Küll aga on mul mõned tennised, mida vabaajariietuse juures kannan. Suvisel ajal igapäevaselt kas sandaalid või mugava võlviga platvormkingad, sügisel-talvel igapäevaselt pigem madal saabas/poolsaabas, kleiti kandes ja ka üritustele minnes üldjuhul alati kontsad. Kui see vanus siin midagi juurde annab, siis 27.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööpäeviti ca 3cm kontsaga kingad ja saapad,  vabal ajal baleriinad (suvel) või tossulaadsed vabaajajalatsid.

Varem olin pigem kõrgema kontsa kandja, aga vanuses 45+ hakkasid põlved valutama ja läksin üle madalale jalatsile.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul polegi tosse/tenniseid. Tunduvad nii koledad jalanõud.

Suvel peamiselt sandaalid, plätud, kevad-sügisel oleneb ilmast ja õuemineku põhjustest-kas madalam saabas niisama jalutamiseks või kontsaga saabas tööl käimiseks. Mul on ka talvesaapad kontsaga. Olen väga lühike. Ühed UGG stiilis saapad ka on, aga ma talvel väga õues ei käi, st ei jaluta, ei suusata ega matka. Alla +5 kraadi käin väljas nii vähe kui võimalik. Sisuliselt autoni ja kohe tagasi. Võimalusel kasutan parkimismaju. Koer suudab end aias ise ära jalutada.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koer suudab end aias ise ära jalutada.

See on nali, eks?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koer suudab end aias ise ära jalutada.

See on nali, eks?

Ei ole. Mul on suur aed, mitte nagu uuselamutel ~ 500m². Ikka mitu tuhat m² ja pisike koer, kes enamuse ajast magaks diivanil padja peal. Talvel lasen ta õue, jookseb seal 10 minutit ja siis tuleb tagasi. Miks ma piinan seda looma ja issend kui kumbki ei taha väljas olla? Normaalsete ilmadega teeme väikseid jalutuskäike.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kannan peaaegu kõike. Kohad, kuhu saab minna kontsaga, siis sinna ma lähengi kontsadega. Mul alla 8cm polegi midagi, eelistan 8-10cm kõrgust kontsa.
Koeraga jalutades kannan ma Timberlandi saapaid, sest need on lihtsalt mugavad.
Suvel kannan rihmikuid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milliseid jalanõusid te eelistate? Kõrge või madal konts? Saapad, kingad või hoopis tossud?

Mina ise eelistan tosse ja olen 35.

Imelik küsimus. Sõltuvalt olukorrast kõiki neid loomulikult.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti tossud ja tennised. Neid on palju Dr. Martensi sandaalid suvel ja saapad talvel.

Kontsakingi ei kanna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milliseid jalanõusid te eelistate? Kõrge või madal konts? Saapad, kingad või hoopis tossud?

Mina ise eelistan tosse ja olen 35.

Imelik küsimus. Sõltuvalt olukorrast kõiki neid loomulikult.

Kas küsimus oli ainult sulle?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milliseid jalanõusid te eelistate? Kõrge või madal konts? Saapad, kingad või hoopis tossud?

Mina ise eelistan tosse ja olen 35.

Imelik küsimus. Sõltuvalt olukorrast kõiki neid loomulikult.

Kas küsimus oli ainult sulle?

Kas ma peaks sinu eest ka vastama?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma peaks sinu eest ka vastama?

A vastasid ju – pidades üldist küsimust imelikuks ning enda vastust ainsaks loomulikuks võimaluseks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma peaks sinu eest ka vastama?

A vastasid ju – pidades üldist küsimust imelikuks ning enda vastust ainsaks loomulikuks võimaluseks.

Ma vastasin enda seisukohalt. Kuidas siis veel? Minu jaoks ongi selline küsimus imelik. Nii võiks küsida ehk koduselt inimeselt, kes saab (soovi korral) aastaringselt ja igal pool tossudes käia. Aga isegi see oleks imelik. Loomulikult sõltuvad eelistused olukorrast.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma peaks sinu eest ka vastama?

A vastasid ju – pidades üldist küsimust imelikuks ning enda vastust ainsaks loomulikuks võimaluseks.

Ma vastasin enda seisukohalt. Kuidas siis veel? Minu jaoks ongi selline küsimus imelik. Nii võiks küsida ehk koduselt inimeselt, kes saab (soovi korral) aastaringselt ja igal pool tossudes käia. Aga isegi see oleks imelik. Loomulikult sõltuvad eelistused olukorrast.

Tulin siia vastuseid lugema ja juba on siin mingi tüütus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tossud. Isegi talvel, välja arvatud eriti külmade, libedate ja sopaste ilmadega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvel rihmikuid (madalaid), tenniseid.

Sügisel-kevadel õhemaid madalaid poolsaapaid või sportlikumaid vabaajajalatseid.

Koeraga jaluatdes või matkates matkasaapaid või -tosse.

Talvel madalaid kontsata võimalikult sooje saapaid, nöörsaapaid.

Kontsa kandsin viimati 8. klassis, kui hullud platvormikad moes olid – ma ei ütle seda uhkusega, sest tegelikult tahaksin osata elegantselt kõrgekontsalise kingaga käia, aga nii väga ka mitte, et seda veel keskea künnisel harjutama hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 53. Peamiselt igasugu tosse. Mu air maxid on väga mugavad.  Talvel sportlikud ja mittelibisevad saapad.  Kunagi ei kanna ma kontsakingi, sest ma ei ole õppinud nendega käima. Ja ei kanna enam ka baleriinasid ega õhukese tallaga tenniseid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 53. Peamiselt igasugu tosse. Mu air maxid on väga mugavad. Talvel sportlikud ja mittelibisevad saapad. Kunagi ei kanna ma kontsakingi, sest ma ei ole õppinud nendega käima. Ja ei kanna enam ka baleriinasid ega õhukese tallaga tenniseid.

Air maxid on tõesti väga mugavad jalanõud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 42 ja minu jalanõudel on oluline ainult üks omadus – et see oleks mugav. Seega igasugused kingad (eriti veel kontsad) on minu jaoks välistatud, saapad on sellised piiripealsed, väga valin, mida jalga panen. Igapäevane jalanõu ikka toss.

Erandiks on spetsiaalsed tantsukingad, mis on konstrueeritud teistmoodi ja seega ka kontsaga väga mugavad, mul on üks paar teatris jms käimiseks. Need on nii üsna kallid ja õhukese nahktallaga, nendega väga kuskil käia ei raatsigi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma peaks sinu eest ka vastama?

A vastasid ju – pidades üldist küsimust imelikuks ning enda vastust ainsaks loomulikuks võimaluseks.

Ma vastasin enda seisukohalt. Kuidas siis veel? Minu jaoks ongi selline küsimus imelik. Nii võiks küsida ehk koduselt inimeselt, kes saab (soovi korral) aastaringselt ja igal pool tossudes käia. Aga isegi see oleks imelik. Loomulikult sõltuvad eelistused olukorrast.

Tulin siia vastuseid lugema ja juba on siin mingi tüütus.

Sulle on siin küll juba 20 korda vastatud, kuidas mutid anult tossudes käivad. Mis puudu on?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma peaks sinu eest ka vastama?

A vastasid ju – pidades üldist küsimust imelikuks ning enda vastust ainsaks loomulikuks võimaluseks.

Ma vastasin enda seisukohalt. Kuidas siis veel? Minu jaoks ongi selline küsimus imelik. Nii võiks küsida ehk koduselt inimeselt, kes saab (soovi korral) aastaringselt ja igal pool tossudes käia. Aga isegi see oleks imelik. Loomulikult sõltuvad eelistused olukorrast.

Tulin siia vastuseid lugema ja juba on siin mingi tüütus.

Sulle on siin küll juba 20 korda vastatud, kuidas mutid anult tossudes käivad. Mis puudu on?

Puudu ei ole midagi,üle on hoopis. Ja see oled sina.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kannan peamiselt musta värvi ketse, nöörsaapaid, sandaale. Väikese kontsa panen ülipidulikus olukorras, kui olen sunnitud pikka õhtukleiti kandma. Vanus 49, aga sama valik on terve täiskasvanuea olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma peaks sinu eest ka vastama?

A vastasid ju – pidades üldist küsimust imelikuks ning enda vastust ainsaks loomulikuks võimaluseks.

Ma vastasin enda seisukohalt. Kuidas siis veel? Minu jaoks ongi selline küsimus imelik. Nii võiks küsida ehk koduselt inimeselt, kes saab (soovi korral) aastaringselt ja igal pool tossudes käia. Aga isegi see oleks imelik. Loomulikult sõltuvad eelistused olukorrast.

Tulin siia vastuseid lugema ja juba on siin mingi tüütus.

Sulle on siin küll juba 20 korda vastatud, kuidas mutid anult tossudes käivad. Mis puudu on?

Puudu ei ole midagi,üle on hoopis. Ja see oled sina.

Ootasidki 100% selliseid vastuseid, mis su teemaalgatusele takka kiidaks? 😀 Ok, ma kirjutan siis ka nii nagu perekool ootab:

Käin ainult tossudega, sest olen 100 kilo, põlved on haiged ja minu laiale ja kõrgele jalale kingad ei sobi. Kontsi ei ole iial kandnud. Minu jaoks on peamine, et oleks mugav, ei huvita, mida teised arvavad. Samuti ei tea ma, mis on moes ja ei tahagi teada.

 

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Käin ainult tossudega, sest olen 100 kilo, põlved on haiged ja minu laiale ja kõrgele jalale kingad ei sobi. Kontsi ei ole iial kandnud. Minu jaoks on peamine, et oleks mugav, ei huvita, mida teised arvavad. Samuti ei tea ma, mis on moes ja ei tahagi teada.

Ühe moeteadliku, naiselikke kontsakingi kandva, tervete põlvedega ja ideaalkaalus “muti” kohta oled ikka äärmiselt õel, kitsarinnaline, ärapanemist nautiv ja teiste heakskiitu luniv isend. Kirjutasid ära, mida kannad – su edasised kommentaarid on puhas eneseupitus ja teiste mahategemine. Kellelegi teisel ei ole olnud vajadust eelnevate kägude jalatsieelistusi materdada.

Pane mugavad jalatsid jalga, söö lõpuks kõht täis ja mine tee väljas looduses üks pikem tiir. Puhka närvi, sul tundub seda väga vaja olevat.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrgekontsalised saapad ja kingad tööl ja tänaval, bootsad, kui käin koeraga jalutamas (sügisel ja talvel), suvel on tossud, javerid. Suvel kannan lahitseid kingi, enamasti ikka kontsaga.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma peaks sinu eest ka vastama?

A vastasid ju – pidades üldist küsimust imelikuks ning enda vastust ainsaks loomulikuks võimaluseks.

Ma vastasin enda seisukohalt. Kuidas siis veel? Minu jaoks ongi selline küsimus imelik. Nii võiks küsida ehk koduselt inimeselt, kes saab (soovi korral) aastaringselt ja igal pool tossudes käia. Aga isegi see oleks imelik. Loomulikult sõltuvad eelistused olukorrast.

Tulin siia vastuseid lugema ja juba on siin mingi tüütus.

Sulle on siin küll juba 20 korda vastatud, kuidas mutid anult tossudes käivad. Mis puudu on?

Puudu ei ole midagi,üle on hoopis. Ja see oled sina.

Ootasidki 100% selliseid vastuseid, mis su teemaalgatusele takka kiidaks? ???? Ok, ma kirjutan siis ka nii nagu perekool ootab:

Käin ainult tossudega, sest olen 100 kilo, põlved on haiged ja minu laiale ja kõrgele jalale kingad ei sobi. Kontsi ei ole iial kandnud. Minu jaoks on peamine, et oleks mugav, ei huvita, mida teised arvavad. Samuti ei tea ma, mis on moes ja ei tahagi teada.

Minu teemale kaasa kiidaks? Ma ei ole TA muidu. Mina olen see, kes kirjutas, et käin enamus ajast kingadega.
Panid veits pange.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kannan madalaid jalatseid, olemas on lahed kiilkontsaga kingad aga need jalas üliharva. Vabal ajal liigun tenniste või botastega, pikemad kõnnid matkasaabastes, tööl madalate tänavakingade või madalate saabastega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Ilu Milliseid jalanõusid?