Esileht Ilu ja tervis Milliseid juuksehooldusted teil praegu kasutusel on?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Milliseid juuksehooldusted teil praegu kasutusel on?

Postitas:

Minul shampoon ja palsam Macadamia omad. Muid tooteid ei kasuta.
Sõbrannad ma tean kasutavad veel lisaks kõiksuguseid juukseõlisid, ladvaravisid, lakke jms. Ma pole kunagi osanud sellistest lisaasjadest puudust tunda.
Mida teie kasutate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loogiline on ju, et inimestel on erinevad juuksed ja need vajavad erinevaid tooteid. Kui sind on õnnistatud igas situatsioonis siledate-sirgete juustega, siis ei lähegi sul muud vaja kui shampooni ja palsamit. Kuigi Macadamia sarjas on minu meelest kõige parem toode just juukseõli.

Ise kasutan võimalikult erinevaid tooteid. Peale ühe pudelit shampooni on juuksed sellest väsinud. Praegu hakkasin just proovima BC Bonacure uut viigiõli shampooni mis on päris hea. Palsamiks BC Bonacure Perfect Smooth. Minu kahustele laines juustele on kindlasti vaja juukseõli. Praegusel hetkel BC Bonacure Miracle oil, aga see pole minu lemmik. Kuumakaitset kasutan ka ja selleks on imehea GHD Heat Protect Spray. Juukselakki ei kasuta. Maskiks kasutan paar korda kuus Kerastase Lait Vitali mis on tegelikult palsam aga mõjub natuke juustes hoides väga hästi maskina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Shampoon ja palsam, paar korda aastas teen platsenta vahendite kuuri läbi. Maskidest hoian kaarega mööda ja juukse “toitmiseks” kasutan naturaalset kookoseõli.

Lakki v vahtu kasutan vaid soengu tegemisel (mitte tavalise patsi vms)
seega harva 😀

Jamh mind on “õnnistatud” pulksirgete juustega ja pikkadega…hmm ei mingi õnnistus tegelikult…olen kõvasti vaeva näinud et nad saada selliseks nagu nad on…ehk siis siledad, terved ja tugevad 🙂

Kuid mina ütlen et mida vähem igast jama endale pähe toppida seda tervemad on juuksed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige odavam toidupoe sügavpuhastav väga basic shampoon,
joico k-pak intense hydrator mask/palsam,
kookosõli juukseotstele seerumina ja üleni maskina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, tõsi see on, et mida vähem tooteid pähe panete, seda parem.
Mina kasutan ühte vene shampooni ja palsamit ning vahel kookosõli, kui juuksed tunduvad kuivad/räsitud.
Mingeid poemaske ei osta ja viimistlustoodetest kasutan ainult kuumuskaitset, kui sirgendan..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Blond Me sarjast shampoon ja palsam. Kasutan kuumakaitset föönitamisel ja sirgendamisel. Lakki, vahtu, vaha, geel jms pole aastaid kasutanud. Soenguid ei tee. Soenguks ongi sirgendatud juuksed 😛 . Mul on loomulikud lokid.
Vahel teen mõned maskid. Juuksed on terved. Käin juuksuris regulaarselt ja lõikan paar kuu tagant

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Wella (need suured punased) või Syossi ¨ampoone, mis igal pool saadaval on.

Lisaks palsamina kasutan juuksuri poolt soovitatud juuksemask-palsamit (väga suures (1L) potsikus on, nimi ei tule hetkel meelde ja ostangi seda ainult juuksuri käest).

Veel kasutan Wella Professionals Brilliance Leave In Balm-i.

Ja Wella Enrich Hair Ends Elixir – juukseotste õli.

Vahel kasutan ka Fructise mingeid juuksevahtusid, aga see on suht harva. Ja siis kuulub minu juuksehoolduskomplekti ka veel kookosõli, millega teen aeg-ajalt juuksemaski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kamm, sampoon ja balsam

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MInul hetkel Schauma ¨ampoon ja palsam. Vahetult enne oli Pantene pro-v tooted. EI pea vajalikuks kalleid ¨ampoone-palsameid jm juuksekosmeetikat – loodus on mind õnnistanud loomulikult tervete, paksude, tugevate ja läikivate juustega 🙂 Ainult loomulikud lokid on veel täisulikkusest puudu 😀 Ma muiudgi ei töötle ka neid kuidagi kuumaga vmt Isegi värvimist pole vaja…veel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Milliseid juuksehooldusted teil praegu kasutusel on?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.