Esileht Ilu ja tervis Milliseid kõhtutäitvaid vähekalorilisi toite tarbite?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 166 )

Teema: Milliseid kõhtutäitvaid vähekalorilisi toite tarbite?

Postitas:
Kägu

Mis tõesti kõhu täis teevad ja suvalised isud ära ajavad?

Pange oma retsepte siia sellistest toitudest!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keefir.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keefir.

Tõnäoliselt trollid niisama.Rammus keefir nüüd küll mingi dieedi toit ei ole. Pett aga on. Peti rasvasus on keefirist kordades väiksem.

0
-32
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga vähe kaloreid annab tuunikala soolvees, kanafilee,õun.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Marineeritud kurk näksiks. Aga kõhu hoiab kauem täis ja isusid vähendab valk, nt muna (või kui juba, siis munavalge, nt munavalgeomlett vms), lahja kala. Ka tomatisupp köögiviljadega (ilma lihata, nt püreesupp selleri, lillkapsa ja tomatiga, parajalt vürtsikas tsilli või cayenne pipraga, kui armastad, natuke kuulsa kapsasupidieedi supi ainetel).

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan et paast aitab paremini aga selleks peab enesekindlust olema. Kui juba asi kinnitunud, siis on lihtsam aga algus on kohutavalt raske. Youtube Dr. Ekberg seeria on mulle muljet avaldanud selle kohta, tean et see toob kiireid tulemusi. Kunagi katsetasin ka ise ja kilod kukkusid kolinal, olin siis noorem ja metabolism parem aga aitas ja vägagi efektiivselt. Tol ajal ma einetasin 1x 24 tunni jooksul, peamiselt ketolaadseid toite, muna majoneesiga, rammus puljong, tee jt. Olin siis peenike kui pilbas, ja mis veelgi toredam, toidu peale kulus minimaalselt raha.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keefir.

Tõnäoliselt trollid niisama.Rammus keefir nüüd küll mingi dieedi toit ei ole. Pett aga on. Peti rasvasus on keefirist kordades väiksem.

Tavaline, 2,5%line keefir annab 300 grammi kohta 156 kcal. 300 grammi on üks suur tassitäis. Kindlasti on keefirist madalama kalorsusega toiduaineid, kuid arvestades, kui kõhtutäitev, kasulik ja seedimistsoodustav keefir on, siis on see dieedipidajale väga hea söök. Minul on ka pidev tühjakõhu probleem, aga tassitäis keefiri lahendab selle päris hästi ja üsna pikaks ajaks ära. Minu jaoks on see näiteks üks toidukord nendel perioodidel, kui kaalualandamisega tegelen.

Lisaks keefirile on uskumatult hästi kõhtutäitev tomatimahl. Madalakaloriline ning maitse osas peaks korraga rahuldama nii soolase, magusa kui ka hapu vajaduse.

Muidugi võib lõputult siin üleslugeda olematu kalorsusega toiduaineid (mida võibki ja peab ka sööma) – porgand kapsas, kaalikas, nuikapsas, kurk jne… Aga nendega jääb sul kere heledaks. See tähendab, et mõnus näksida, aga pikalt kestvat ja mõnusat täiskõhutunnet need toiduained ei tekita.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kahtlustan, et sihukest toitu polegi. Mul on Fitlap, mis tähendab üle tuhande valmisretsepti. Aga vahet pole, kui suur on söögi kogus, varsti peale söömist on kõht jälle tühi. Ükspäev käisin sõbrannaga väljas ja sõin terve tavalise prae.. pärast ei saanud esiteks arugi, miks nii hea olla on, kuni lõpuks taipasin, et kõht on täis. Ja see tunne püsis tunde.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tõesti kõhu täis teevad ja suvalised isud ära ajavad?

Sellist asja ei ole olemas-kalorid ongi need mis kõhtu täidavad ja nälja peletavad.

Söö seda mida ikka sööd aga katsu vähem süüa.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lähtun vanasõnast-parem suutäis soolast, kui maotäis magedat. Õnneks on meil baasainevatus, nii et sööma peab ikka. Ja heeringa võileib annab nii soola, kiudaineid, rasva ja äkki ka mõne kasuliku asja veel. Magusaks võtan mett.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keefir.

Sellepärast meil ongi niipalju rasvunud inimesi, sest arvatakse et rasvaseid piimatooteid võib ohjeldamatult süüa.

0
-52
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen päris kindel, et keefirist rasvunuid meie seas ei ole – see staadium saavutatakse ikkagi grillvorsti, juustu, kohukeste ja kookidega.

Inimesed erinevad, aga meie sööme väga palju suppe – mitte kaalu pärast, aga maitseb. Ja kuigi olemuselt tõhusad supid (a la lusikas püsti), siis koostises ikkagi ained mis kuidagi paksuks ei võimalda minna. Juurikad, tomat, lahjem liha, läätsed, seened, köögiviljad, pasta.

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keefir.

Sellepärast meil ongi niipalju rasvunud inimesi, sest arvatakse et rasvaseid piimatooteid võib ohjeldamatult süüa.

Kalor on kalor- kui keha on  otsustanud rasva koguma hakata siis ta teeb seda kõigest mis suust sisse läheb.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui keha on  otsustanud rasva koguma hakata siis ta teeb seda kõigest mis suust sisse läheb.

Jah, kui sa oled half-assed dieetide ja näljutamisega oma keha lõplikult stressi ja sassi ajanud. Seda räägitaksegi, et kehale on kasulikum süüa harvem, aga korraga niipalju, et kõht täis saab (ja süüa ainult siis kui kõht on tühi), mitte ei näki mingeid “nulltoite” pidevalt sisse, hoides keha üheaegselt näljas, aga veresuhkru-> insuliini ikka kõrge, niiet rasva kaotamisest ei ole juttu.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Salat, mis koosneb rohelisest salatist, hakitud munast ja krevettidest. Värskekapsasupp. Tomati- mozzarellasalat, enne kui keegi kiljuma hakkab, siis lisan, et tomat võiks olla  ülekaalus. Kurgi- tomati- kodujuustusalat, jällegi tomat ja kurk enamuses.  Ega muidugi ükski neist ei ole veega võrreldavas kaloraažis.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan et paast aitab paremini aga selleks peab enesekindlust olema. Kui juba asi kinnitunud, siis on lihtsam aga algus on kohutavalt raske. Youtube Dr. Ekberg seeria on mulle muljet avaldanud selle kohta, tean et see toob kiireid tulemusi. Kunagi katsetasin ka ise ja kilod kukkusid kolinal, olin siis noorem ja metabolism parem aga aitas ja vägagi efektiivselt. Tol ajal ma einetasin 1x 24 tunni jooksul, peamiselt ketolaadseid toite, muna majoneesiga, rammus puljong, tee jt. Olin siis peenike kui pilbas, ja mis veelgi toredam, toidu peale kulus minimaalselt raha.

Jah, Ekberg on tegija, ma ka usun teda. Samuti Andrew Huberman ja Eric Berg.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kalor on kalor

Kalor on kalor, aga kalor ei ole absoluutselt üheselt seostud toiteväärtusega või tervislikkuse või täisväärtuslikkusega.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keefir.

Sellepärast meil ongi niipalju rasvunud inimesi, sest arvatakse et rasvaseid piimatooteid võib ohjeldamatult süüa.

No nii! Perekooli kehakaalu hull on kohal!

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellist asja ei ole olemas-kalorid ongi need mis kõhtu täidavad ja nälja peletavad.

Kõhtu täidavad valk ja rasv, mitte kalorid.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hapukasas (toores! mitte mingi surnukskeedetud suhkruga värk, mitte praekapsas jms) näiteks on imehea snäkk väga mitmes mõttes- hammastel on tööd, probiootilised bakterid, lahja ja kõhtutäitev.

Siin seletatakse, kuidas keha on aetud stressi ja dieeditaisega antud kehale info, nagu toitu oleks kogu aeg vähe, kuigi seljas on rasvakiht, siis keha seda tarvitada ei saa, samal ajal  kehal on paanika, nälg ja isud. https://www.youtube.com/watch?v=wc8pMJlFrIk

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keefir.

Sellepärast meil ongi niipalju rasvunud inimesi, sest arvatakse et rasvaseid piimatooteid võib ohjeldamatult süüa.

Vastupidi! Osad piimatooted on vägagi dieedisobilikud. Lisaks keefirile veel pett, maitsestamata kohupiim, maitsestamata jogurt jne. Küllaltki kõhtutäitvad ja head valguallikad. Sega maitsestamata kohupiimale või jogurtile mõni maasikas ja mustikas sisse, saad maitsva ampsu, mis teeb kõhu üsna pikaks ajaks täis ja on lisaks kasulik ka veel.

Mina joon keefiri päris sageli. Samuti söön kohupiima ja maitsestamata jogurtit ning rasvunud ma kohe kindlasti ei ole. Aga, kuna mul on kilpnäärme haigus ja vanust on ka üsna palju, siis pean väga hoolega valima, mida suhu pistan. Seni on kaal püsinud 54-60 kg juures. Pikkust 170 cm.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu peamised toidud on muna, kanafilee, kala, kodujuust. Lisaks kurk, tomat, salat, suvikõrvits, hapukurk, seened. Puder, võileivad, lihtsalt köögivili jne jätavad kõhu tühjaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Smuuti: Kreeka jogurt/maitsestamata jogurt (vali selline, kus suurem valgusisaldus), samas koguses piim, täistera kaerahelbed/kaerakliid, banaani, avokaadot  maasikaid, mustikaid, kirsse jne. mida parasjagu on. Võivad olla ka sügavkülmutatud. Veel võid lisada linaseemneid, chia seemneid, spinatilehti, idusid, kuusevõrseid.
Nii palju eri võimalusi. Baas on 120 g jogurtit, 120 ml piima ja 45 g kaerahelbeid. Igapäev lisad erinevaid asju juurde ja saad suurepärase toitva vahepala. Selle saab juba õhtul valmis teha ja hommikul tööle kaasa võtta.

Veel maitseb kodujuust, redis, kurk, külmsuutsu lõhe ja natuke tilli peale.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Smuuti: Kreeka jogurt/maitsestamata jogurt (vali selline, kus suurem valgusisaldus), samas koguses piim, täistera kaerahelbed/kaerakliid, banaani, avokaadot maasikaid, mustikaid, kirsse jne. mida parasjagu on. Võivad olla ka sügavkülmutatud. Veel võid lisada linaseemneid, chia seemneid, spinatilehti, idusid, kuusevõrseid.

Nii palju eri võimalusi. Baas on 120 g jogurtit, 120 ml piima ja 45 g kaerahelbeid. Igapäev lisad erinevaid asju juurde ja saad suurepärase toitva vahepala. Selle saab juba õhtul valmis teha ja hommikul tööle kaasa võtta.

Veel maitseb kodujuust, redis, kurk, külmsuutsu lõhe ja natuke tilli peale.

See pole vahepala, vaid täis toidukord. Vähekalorine pole see kindlalt mitte.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pole kunagi smuutide fenomenist aru saanud. Eriti kui sisaldab banaani või kaera – selline beebimögin. Meeldib kui toidul on tekstuur ja välimus.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pole kunagi smuutide fenomenist aru saanud. Eriti kui sisaldab banaani või kaera – selline beebimögin. Meeldib kui toidul on tekstuur ja välimus.

Minule ka ei meeldi ja kõhtu täis ka ei tee. See peakski olema toidukorra asendaja, aga minul jääb sellisest möginast kõht tühjaks, samas kaloreid ei ole selles asjas sugugi vähe. Korraks on kõht punnis, aga paari tunni pärast jälle tühi.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle saab juba õhtul valmis teha ja hommikul tööle kaasa võtta.

Seisnud peast on selline asi veel eriti plögane ja halva maitsega.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka mina ei armasta smuutisid (erandiks puhas marjadega vms või siis juba päris piimakokteil, mitte selline keetmata kördiasi). Ma eelistaks iga kell juba teha Bircheri müsli tööle kaasa, koostisained laias osas samad, aga tahkem toit.

https://mariliisilover.com/2014/01/bircher-musli/ väga vaheldusrikas, saab teha kõigega, mis maitseb ja olemas on: marjad, seemned, õunad, pirnid jne

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui keha on otsustanud rasva koguma hakata siis ta teeb seda kõigest mis suust sisse läheb.

Jah, kui sa oled half-assed dieetide ja näljutamisega oma keha lõplikult stressi ja sassi ajanud. Seda räägitaksegi, et kehale on kasulikum süüa harvem, aga korraga niipalju, et kõht täis saab (ja süüa ainult siis kui kõht on tühi), mitte ei näki mingeid “nulltoite” pidevalt sisse, hoides keha üheaegselt näljas, aga veresuhkru-> insuliini ikka kõrge, niiet rasva kaotamisest ei ole juttu.

Täiesti nõus. Söön siis, kui tunnen näljatunnet ja söön seni, kuni see näljatunne on rahuldatud. Reaalselt tähendab see minu puhul tavaliselt kolme toidukorda päevas, mõnikord ka kahte. Mõne teise inimese puhul võib see tähendada jälle 5 toidukorda päevas. Aga need pole näksimise korrad, need on konkreetsed nälja kustutamise korrad. Soovitan lugeda Paul McKenna reegleid: “Söö seda, mida sa tahad, mitte seda, mida sa arvad, et sa peaksid”, “Söö siis, kui sa tunned, et sa oled näljane ja lõpeta söömine KOHE, kui sa tunned, et nälg on kustutatud”. Kui sa niimoodi käitudes ikka alla ei võta ja arvad, et sööd liiga palju, siis vähenda söömise kiirust poole võrra. Tee nii, et su üks toidukord kestaks vähemalt 15-20 minutit.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui üritan kalorivaesemalt süüa, siis keedan või hautan külmutatud köögivilju (brokoli, lillkapsas, porgand), juurde tuunikala vees, kalorivaene sült või kanafileetükid. Ostan ka Fitlap tooteid nt frikadellid. Teen paksu supi köögiviljade ja frikadellidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 166 )


Esileht Ilu ja tervis Milliseid kõhtutäitvaid vähekalorilisi toite tarbite?