Esileht Tööelu, raha ja seadused. Milliseid koolitarbeid läheb täiskasvanute gümnaasiumis tarvis?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Milliseid koolitarbeid läheb täiskasvanute gümnaasiumis tarvis?

Postitas:

Ei tea kas läks nüüd õige teema alla, aga küsimus laiale ringile, kes käinud või teab midagi täiskasvanute gümnaasiumist. Tahaks enne päris kuu lõppu osta ära vajalikud kooliasjad, kuid pole õrna aimugi, mis kooli tarbeid täiskasvanute gümnaasiumis nõutakse? Mida osta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutusvahend ja koht, kuhu kirjutada. Kui on mingid erinõuded, siis küllap kool ka sellest informeerib.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe laps käis ja temal läks vaja nö. kontorikapist vaid harilikku, pastakaid, joonelisi ja ruudulisi kaustikuid ning ise soovis ka värvilisi tintenpene. Seega esimesel kommenteerijal õigus – kirjutusvahendit ja kohta, kuhu kirjutada. Muidugi – õpikutele kaaned, kuid neid on mõistlik soetada alles siis, kui raamatud käes ja saad selle kuhjaga ise poodi vantsida. Neil oli ka plaanis kunstiõpetus ja joonistamine (hoiatati korduvalt värviliste pliiatsite vajaduse järele), kuid 3-aasta jooksul asi niikaugele ei jõudnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paberit ja pliiatsit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 21:48; 16.08 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

päevik on ka soovitatav, kui sul just ülimälu pole.

Mul päevikut ei olnud..mul vist siis ülimälu:)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 21:48; 16.08 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevik, kalkulaator, tintenpenid? Te olete ajamasinaga kuskilt 80ndatest kohale lennanud või räägite algkoolist? Päevikuid pole isegi algkoolis enam. Tugevdatud seljaga ranitsat ei tahtnud soovitada?

Paber ja pastakas- jah, aga pole peamised kõigis ainetes, kui sul on läpakas. Kõik vähegi jutustavad ained lähevad kohe arvutisse kirja. Kalkulaator on telefonis, kodused ülesanded netis või märgid need konspekti juurde.

Ma loodan, et te ei tahtnud teemaalgataja kulul nalja teha- läheb täiskavanute gümnaasiumisse, kaasas tintenpenid, kalkulaator ja paneb päeviku lauanurgale. Hunnik kladesid ka veel kotis ja raamatutele paberid ümber pandud.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovitaks gümnaasiumiastme matemaatikatunnis telefonikalkulaatori peale loota. Läpaka abil annaks küll kõik asjad ära nikerdada, aga see oleks üks paras kilplasetöö, sest kalkulaatoriga saab sama asja sekunditega tehtud. Pealegi läheb kalkulaatorit eksamil vaja. See siis vastuseks postitajale, kes kalkulaatoreid maha tegi.

Teemaalgatajal soovitaks õpetajaga ühendust võtta ja küsida, millist kalkulaatorit kasutatakse ja see endale hankida. Või siis esimesse matemaatikatundi niisama kohale minna mõne suvalise kalkulaatoriga ja järgi uurida, mida soovitatakse, võibolla on vaja veel osta mingeid spetsiaalseid tarbeid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõike saad osta jooksvalt, kuid kindlalt osta kalkulaator, mis naitab murde ja saab murdudega arvutada. Pane suurem raha kalkulaatori peal ning ara seda kolme aasta jooksul vaheta, sest igal kalkulaatoril kaib sin, murdude teisendamine erinevalt ning eksami ajaks on koik selge. See kes kalkulaatorit ei soovitanud, see vist tahtis ainult gumnaasiumiosa labisaamist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jumal, te tuletasite meelde, et mu gümnaasiumiõpilasel oli kästud ju selleks aastaks mingi imekalkulaator hankida…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevik, kalkulaator, tintenpenid? Te olete ajamasinaga kuskilt 80ndatest kohale lennanud või räägite algkoolist? Päevikuid pole isegi algkoolis enam. Tugevdatud seljaga ranitsat ei tahtnud soovitada?

Paber ja pastakas- jah, aga pole peamised kõigis ainetes, kui sul on läpakas. Kõik vähegi jutustavad ained lähevad kohe arvutisse kirja. Kalkulaator on telefonis, kodused ülesanded netis või märgid need konspekti juurde.

Ma loodan, et te ei tahtnud teemaalgataja kulul nalja teha- läheb täiskavanute gümnaasiumisse, kaasas tintenpenid, kalkulaator ja paneb päeviku lauanurgale. Hunnik kladesid ka veel kotis ja raamatutele paberid ümber pandud.

Oled viimasel ajal kooliga kokku puutunud? Ma oma lapse kaudu puutun sellega pidevalt kokku ja võiks öelda, et polegi kaheksakümnendatega võrreldes suurt midagi muutunud. Ja ise eelistan ka märkmikku nutikale, see on täiesti inimese eelistuses kinni. Kalkulaatorgi on nutikast mugavam minu jaoks, seda vast muidugi kooli kaasa ei veaks, ei lähe väga tarvis. Kas inimene eelistab konspekti paberil, mitte läpakasse kirjutada, on ka täitsa oma asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõike saad osta jooksvalt, kuid kindlalt osta kalkulaator, mis naitab murde ja saab murdudega arvutada

mitte ainult.
gümnaasiumiõpilase kalkulaator peab suutma teisendada radiaane ja kraade, arvutama logaritme (kümnendlogaritm (log) ja naturaallogaritm (ln) ), sellega peab saama võtta siinust (sin), koosiinust (cos) ja tangensit (tan või tg nupp) ning pöördarve (1/x).
selliseid kalulaatoreid nim science kalkulaatoriteks ja need maksavad 12-35€, müügil igas kontoritarvete ja raamatupoes.

telefoni kasutamine tööde ajal on keelatud.
lõpueksamil loetakse isegi mittesisselülitatud telefoni laual või käes hoidmise korral eksam läbikukutuks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loodan, et te ei tahtnud teemaalgataja kulul nalja teha- läheb täiskavanute gümnaasiumisse, kaasas tintenpenid, kalkulaator ja paneb päeviku lauanurgale. Hunnik kladesid ka veel kotis ja raamatutele paberid ümber pandud.

Paljudes ainetes tehakse osa töid ka avatud materjalidega. Raamatud ja konspektid võivad kõik lahti olla, aga arvutit või telefoni kasutada ei tohi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajal soovitaks õpetajaga ühendust võtta ja küsida, millist kalkulaatorit kasutatakse ja see endale hankida. Või siis esimesse matemaatikatundi niisama kohale minna mõne suvalise kalkulaatoriga ja järgi uurida, mida soovitatakse, võibolla on vaja veel osta mingeid spetsiaalseid tarbeid.

Kle jaa! Võiks isegi kõigi õpetajatega enne kooli ühendust võtta. Idioodiks pidamine järgmise 3 aasta jooksul garanteeritud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

*/niheleb häbelikult

Ma küll ei käi enam koolis, aga vanamoelise inimesena konspekteerin käsitsi ning kasutan selleks asutuse kontoris valesti ja mõttetult prinditud A4 pabereid, mis ei kanna infot, kuid mille 1 külg on kirjutamiseks puhas.

Annan neid ka oma täisealisele lapsele ülikooli jaoks.

Augurauad ja erinevas formaadis kiirköitjad on olemas. Kui asi on kirjutatava sisus, siis ei ole vormil väga tähtsust. Täiskasvanute kallal ka ei norita imeliku taaskasutuse osas.

Mul ei ole kahju osta, aga paberiraiskamine on tänapäeval arutud mõõtmed võtnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikkagi penalit ja ranitsat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Milliseid koolitarbeid läheb täiskasvanute gümnaasiumis tarvis?