Esileht Koolilaps Milliseid koolitarbeid soovitate?

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Milliseid koolitarbeid soovitate?

Postitas:

vahetusjalanõud on minu laste õpetajad vähemalt esimesed aastad nõudnud lahtisi krõpsuga sandaale, need ketsid-tennised ju ei hinga, laps on terve päeva ‘nagu saabastega’;

Mingist vanusest enam laps lahtisi sandaale jalga ei ole nõus panema. Meil ütles, et on nõmedad ja koledad, keegi enam sellistega ei käi, ainult esimene klass.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 12:57; 02.07 17:03; 02.07 19:12; 11.07 10:50; 11.07 16:27; 30.07 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil pole selist vanust siiani tulnud, poiss läheb 5ndasse. ütleb, et eelistab nagu teistel (kinnised tenniselaadsed), aga võib ka sandaal olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.07 17:45; 02.07 18:47; 03.07 01:32; 30.07 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse klassijuhataja soovitas Jovi plastiliini ja kiitis üldse Jovi firmat
https://kontorikaubad.ee/toode/plastiliin-10-varvi-jovi

Kõige paremaks värvipliiatsitest on osutunud Lyra värvipliiatsid, koolilapsele kindlasti peenikesed ja minu laps armastab kolnurkse kujuga pliiatseid
http://www.hansashop.eu/et/varvipliiatsid-lyra-osiris-kolmnurksed-12-varvi.html

Harilikest pliiatsitest parimad ka Lyra peenikesed harilikud pliiatsid, vähemalt meie kogemuse põhjal
https://charlot.ee/kirjutusvahendid/harilikud-pliiatsid/harilik-pliiats-lyra-art-design-hb-p/

Pinalitest meeldib minu lapsele kõige rohkem nutikas kahepoolne pinal, kus mõned pliiatsid saab panna kummidega vahesse (näiteks rohkem vajaminevad harilikud, on kummidega vahest kergesti leitavad ja kiiresti kättesaadavad), aga kummidega vahe all on veel koht asjade paigutamiseks, näiteks värvilised pliiatsid saab panna pinali põhja, harilike pliiatsite alla, ei pea kõiki kummidega vahesse toppima. Pinali teisele poolele saab panna liimipulga, lühikese joonlaua, käärid jne. Minu lapse lemmikpinal on umbes selline:
https://kuldnebors.ee/search/search.mec?pob_action=show_post&pob_post_id=81969645&pob_cat_id=10948&pob_link_type=mypost

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist põlle soovitate suuremale lapsele kunstitundi ja kust leida neid põllesi ja lauakatteid üldse (hetkel 136cm pikk)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist põlle soovitate suuremale lapsele kunstitundi ja kust leida neid põllesi ja lauakatteid üldse (hetkel 136cm pikk)

Mina leidsin põlle Apollost, aga ma ei tea, kas neid seal veel on. Lauakatteid ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 15:17; 14.08 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps läheb sügisel 5.klassi.
Pinal- nn raamatumoodi pinal Mitte päris selle pildiga, aga sama firma ja suurus

Talle meeldib see, et iga pliiats on oma kohal ja tal on ülevaatus kõigest.
Kuna see pinal on meil teist aastat, ostsime sinna need pliiatsid Need on väga head-soovitame
Vildikad on eraldi kotis umbes sellises
Sirklid, liimid jms on sellises pinalis
Kasutame võimalusel neid vildikaid
Vihikud on suvalised-pole kindlat firmat, guaššid jms saame koolist
Koolikott on See
See on 23 l ja kuna mõned räägivad, et sellises suuruses kotid on väikesega, ütlen et see on täiesti paras, ruumi jagub. Meie laps peab alates eelmisest aastast kõiki asju koju-kooli tassima. Kõik mahtus.
Kehkakott on See

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 15:17; 14.08 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga millist pinalit esimese klassi tüdrukule valida. Koolikott sai selline, millega kaasas polnud. Ise ta tahaks muidugi TopModelli oma https://www.kaubamaja.ee/et/top-model-pinal-taidetud-3-lukuga-led-valgusega-h0367061 . Kui nüüd hind kõrvale jätta, siis sisu tundub täiesti normaalne. Ja kui mõnele tühjale pinalile sisu juurde panna tulebki hind sarnane. Täesti kasutatavad koolitarbed tunduvad.

Samas poes tundus maru suur ja raske ning kardan, et koolikott muutub liiga raskeks. Kellelgi jeva pinalitega ka kogemust, kuidas seal sisu on? Või tasuks üldse vaadata mõni kottpinal? Või peaks ikka lapsel laskma valida? Ma olen ühesõnaga täiesti segaduses ???? Ühekordne,kahekordne,kolmekordne,kott? Poleks arvanud, et ühe pinali ostmine võiks nii keeruline olla.

See ja teised sama sarja TOP Model pinalid on Prismas näiteks 34,90. Just ostsin Sikupillist. Oli see LEDiga ja veel kaks erinevat. Me valisime ühe kuldse 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütrel (läheb 3.klassi) on TopModeli pinal. Sisuga on ta rahul, vildikad on hästi vastu pidanud. Algul arvasin ka, et kottpinal on parem, et mahutab palju pliiatseid jne. Kui koolis oli mõni pilt vaja värvida, siis talle meeldib värvida väga põhjalikult ja värve peab palju olema. Kottpinalist otsimine võtab kauem aega. Sahtelpinalis on kohe näha, kui mõni värv puudu või teritamata.Kui tunnis kiire oli, siis ta pliiatseid kummivahedesse ei pannud, jättis lahtiselt, tõmbas ainult luku kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Koolilaps Milliseid koolitarbeid soovitate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.