Esileht Ilu Milliseid kosmeetikatooteid kasutate?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Milliseid kosmeetikatooteid kasutate?

Postitas:

Millised on teie lemmik kosmeetikatooted, mis on teie kosmeetikakotis? Lisage ka oma vanus :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Too Faced Born This Way jumekas, Kat Von D lainer, Anastasia Beverly Hills Dipbrow pomade, Zoeva pintslid ja lauvärvipaletid (imeline hinna-kvaliteedisuhe).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loreal true match jumestuskreem, puuder. Beautyblender, maybelline kulmupliiats(roosa pakend), lash paradise ripsmetush, jeffree star liquid lipstick, elizabeth arden 8 hour lip balm.
rohkem panen r6hku nahahooldusele, olen 32 aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevaselt kasutuses hetkel:
MaxFactor PanStick peitekreemina (üle näo ei kasuta, ainult punnidele/punetavatele kohtadele)
Ardeco valgustpeegeldav peitekreem
Maybelline selles kollases pakendis ripsmetušš, kindel lemmik aastaid

Need võiks siis brändidena välja tuua, et on kindlad eelistused (peitekreemid muidugi värvi järgi, mis sobivad)

Põsepuna, silmalainer, puuder jmt varieeruvad brändide vahel. Kuna ma eelistan kasutada kuivlainerit, siis üldiselt siin palju valikut ei ole. Pruun lainer (igapäevane) on mul hetkel ISL lauvärvikarbist ning pidulikum must on Makeup Store. Ilmselt kui pruun peagi otsa saab, tuleb ka see Makeup Store´st osta, sest Eestis pole näinud, et oleks muid kuivlainerid müügil (sh Eesti veebipoed).

vanust 36 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Benefit poore peitev primer super, Illamasqua dekoratiivkosmeetika on kaunis, decleor näo/kehahooldustooted paitavad hinge ja ihu. Tellin väga palju ilutooteid Inglismaalt ja muujalt ja ise ei jõua kõik ärakasutada, mõned head tooted soodsa hinnaga siit
buduaar.tv3.ee/turg/Turg/otsing/?searchString=&marketItemsSearch=1&user=6244

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan puusöega näopesuvahtu, täiesti imetoode, sai äsja ka mingi auhinna. https://skinprof.eu/toode/pro-pore-fill-charcoal-bubble-naopesuvaht/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkelemmikud:

Maybelline Anti-Age Eraser peitekreem
Ontic Minerals mineraalpuuder
Huda Beauty lauvärvid
Artdeco koolutav ripsmetušš
Essence vedel lainer
Physicians Formula butter bronzer
Make up factory põsepuna Rosy Haze
Essence huulepulgad

Vanus 32

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gigi Grow shade no 3
vanus M 43

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasutagi midagi, sestap ka nii kole olen.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Too Faced Born This Way jumekas, Kat Von D lainer, Anastasia Beverly Hills Dipbrow pomade, Zoeva pintslid ja lauvärvipaletid (imeline hinna-kvaliteedisuhe).

Kust Too Facedi saad? Neil on väga hea läbipaistev puuder, mida kasutasin, aga Eestis enam pole…

Ise kasutan kulmupuudrit, jumestuskreemi ja silikoonist meigišvammi – see on ülihea, soovitan. Midagi ei lähe raisku, saab pärast igat kasutamiskorda pesta ja naha vastas on meeldiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pupa BB kreem ja kulmupliiats (läheb juba neljas, täielik lemmik); The balmi cabanaboy blush; bourjois chocolate bronzer, huultel kas Nivea hügieenilist kerge värviga või värvitut huuleläiget, ripsmedushi ei vaja, sest on pikendused. Rohkem üldiselt midagi igapäevaselt ei kasuta. Kui rohkem sära vaja, kasutan bourjoisi highlighterit ja silmadele Urban Decay Naked lauvärve ning NYXi valget jumbo silmapliiatsit, mõnikord Artdeco musta silmalainerit, kui ripsmepikendused väga hõredaks läinud, a ja huultele on mul olemas ka Maci velvet teddy.

Vanus 36

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sensai ripsmetušš ja päiksepuuder
Chanel Les Beiges jumestuskreem
Chanel Rouge Coco Shine huuleläige

44

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pöördusin paar nädalat tagasi mineraalkosmeetika usku – kõike mitte, hetkel vaid aluspuuder, pealispuuder ja päikesepuuder. Igapäevaselt kasutan igatahes järgmist:
* Lily Lolo Mineral Foundation
* Lily Lolo Mineral Finishing Powder (tavalisel tööpäeval Flawless matte, sest hoiab mu rasust nägu rohkem matina, nädalavahetusel Translucent Silk, kuna annab õrna kuma, aga samas pikalt ei saa kanda ja peab üle puuderdama, läheb rasuseks nahk)
* Artdeco kulmupuuder ja Max Factori kulmupliiats
* Lily Lolo Mineral Bronzer
* Primarki ripsmetušš
* Anastasia Beverly Hills lauvärvid
* The Balmi highlighter

Vanust 27

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud

Koli oma reklaamiga laadanurka. Moded? Teatasin ebasobivast postitusest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma olin vanuses 20-25, siis ma jumestasin ennast päris korralikult. Panin ikka iga päev jumestuskreemi ja puudrit peale, värvisin silmalaud tugevalt ära. Mitte loomulike värvidega, vaid ikka sinine, lilla, rohekaskuldne, roosa, terrakotatoon olid kasutuses. Ripsmetušš loomulikult ja silmapliiatsiga jooned nii ülemisele kui alumisele laule. Need ka mitte musta, halli ega pruuniga (vahel ka nendega), aga pigem ikka türkiis, eresinine, hõbe. Tagantjärele mõtlen, et mu põhimure pidi toona olema, et kõik kindlasti aru saaks, et ma olen meigitud.
Vahepeal, kusagil 30-40 vanuses, ma eriti üldse ei viitsinud ennast värvida. Head olid päevad, kui ühtegi olulist kokkusaamist polnud ja läksin au naturel kodunt välja. Kui oli oluline kohtumine või õhtul välja minek, siis määrisin natuke toonitud päevakreemi põskedele ja käisin ripsmekaga silmad üle.
Nüüd olles 48-aastane, annan endale aru, et meigituna ja loomulikuna on mul suur vahe. Seega kui on vaja hea välja näha, siis näole täis kate peale. Jumestuskreem, puuder, põsepuna hästi kergelt, fiksaator ka. Silmalaugudele naturaalne pruunikates toonides värv. Alumisele laule halli pliiatsiga triip. Must ripsmekas. Huuleläige, vahel, kui rohkem viitsimist, ka kauapüsiv huulepulk. Aga ma naudin neid päevi, kui saan kodus töötada ega pea end meikima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumestuskreemid on Chanel Les Beige või Clinique Beyond Perfecting foundation + concealer. Kasutan neid kokku Lumene CC kreemiga. Segan käeseljal kokku paraja tooni. Kui olen kodus, kasutan vaid Erboriani CC Red correctorit. Super toode!
Ripsmetušš on kas Sensai, Clinique high impact mascara või Max Factori false lash effect.
Mulle Lily Lolo üldse ei meeldinud. Finishing Powder seisab. See-eest olen õnnelik sellise leiu eest nagu Wunder2 Perfect selfie puudri eest. 5+ asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan puusöega näopesuvahtu, täiesti imetoode, sai äsja ka mingi auhinna. https://skinprof.eu/toode/pro-pore-fill-charcoal-bubble-naopesuvaht/

Ma tellisin ka selle ja olen samuti väga rahul. Aitäh soovituse eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lily Lolo bb-kreem, maybelline lash sensational ripsmekas (lilla tuub, aastaid kasutusel, täielik lemmik), iduni puuder, bionike huuleläiked. vanus 40

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Collistari sarja, neil on hästi hea CC kreem, mis annab särava jume ja ei kogune pooridesse, samal ajal katab piisavalt. Mul on ka Collistari ripsmekas ja huuleläige, olen väga rahul ja ostan kõike Tradehousest.
Vanus 45

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu Milliseid kosmeetikatooteid kasutate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.