Esileht Beebi ja mitmikud Milliseid niisusid kasutate?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Milliseid niisusid kasutate?

Postitas:

Millised niisud teile kõige rohkem meeldivad? Ma kasutan Pampers sensitive omasid. Millise dveel on sama mõnusad, lõhnastamata ja õhukesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õõõõõõõõõõõõõõõõõõõh KUI õudne sõna on \”niisu\”. isegi juppjagu hullem kui \”mässu\”. see selleks. ainult beezhe huggieseid kasutan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga harva kasutame neid, eelistan vett, aga muidu soomest lasen tuua Natural Babycare, sama firma mähkmeid kasutame ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid kasutan. Ei tea, kas on õhukesed või paksud, sest teisi pole proovinud. Lõhnavad aprikoosi järele, sest sisaldavad aprikoosiõli. Samas kunstlikke lõhnaaineid lisatud pole.

http://looduspere.ee/lastetarbed/niisked-ratid-beebidele/natracare-niisked-ratid-beebidele-50tk

A ja minu meelest on niisud nii nunnu sõna 🙂 Mässu ajab mul aga südame pahaks. Eks see maitseküsimus. A ja muidugi kasutan neid rätikuid ainult kodust väljas, kodus on vesi kraanis kättesaadav 24/7.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisud 😀 poleks sellepeale tulnudki. Avasingi teema vaid seepärast et nägin sõna niisu ja tahtsin teada mis see on 😀
Kasutan väga palju neid – liigagi palju. Huggiesi kasutan. Mulle meeldivad kui nad on paksemad (nagu riidest taskurätid) ja väga märjad 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enne mässud, nüüd niisud, mis jube sõna järgmiseks?
Küll lähevad ikka lolliks oma lapsesaamisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

beez huggies

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eile juba seda teemat nägin, siis arvasingi, et suurem osa vestlusest kujuneb ”niisude” sõna ümber 😀

Kasutame Rainbow ja Neutrali omasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasuta üldse. Kui väga väike oli, siis mingi pampersi oma oli kotis. Üldiselt veega kõige parem puhtaks saada. Sai selle tarbeks muretsetud ühed mikrofiibrist beebipuhastus lapp. See kraaniall märjaks ning väga mõnus ja hea puhtaks teha.

Kogemus see, et kui päevas 2 korda niiske salvrättidega puhtaks teha ja siis kohe mähe peale oli nädalakene jälle koledat peput mida vaja ravida.

Mida suuremaks saab ja mida rohkem laps lisa saab seda tõenäolisem, et ei sa \”niisudega\” lapse peput puhtaks ning punane pepu kergem tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

neutral, teistes on lisaained sees, ka sensitivides. üldiselt ikka puhast vett.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisu??? Keelel on küll kalduvus lüheneda, aga kas tõesti peab iga sõna lühendama?

Enam ei kasutagi, esimesed kuud kasutasin mõnikord Pampers Sensitive-i omi. Praegu olen enne pesemist kakase pepu küljest suurema käki kokku pühkimisel juba nii osav, et teen seda mähkmega. Pissise pepu pesen ka alati ära. Salvrätikuid ei vaja, igaks juhuks on pakk olemas, et kui arstil või külas käia, et äkki on vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ÜLIRÕVE SÕNA! Mõni pube on lapse saanud taaskord ja kasutab vee semel NIISUSID.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult puhast vett kasutan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rainbow omasid, Prismas müüakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pampers sensitive

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ÜLIRÕVE SÕNA! Mõni pube on lapse saanud taaskord ja kasutab vee semel NIISUSID.[/tsitaat]

Äkki õpiks ise ennem kirjutama ja tuleks siis teiste kallal nokkima!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma sain naerda praegu, NIISUD??? Kas normaalselt ei oska rääkida?
Pampers sensitive.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle ka ei meeldi sellised tobedad lühendid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlesin misasjad need niisud on?!Kui nägin teiste teksti,siis sain aru et mähkmed,mina kasutan Liberosid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alyzy24 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma mõtlesin misasjad need niisud on?!Kui nägin teiste teksti,siis sain aru et mähkmed,mina kasutan Liberosid![/tsitaat]ei ole mähkmed,. NIISKED SALFRÄTID,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan marlit ja kui tahan seda \”niisuks\” teha siis panen kraani alla.
tänan, et tegid sellise kino teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kasutan marlit ja kui tahan seda \”niisuks\” teha siis panen kraani alla.
tänan, et tegid sellise kino teema.[/tsitaat]

100x:DDDDDDDDDDDDD
Ükspäev olid siin pampud ka mängus. Pissut täis pampud. Nummi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Marily20 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Väga harva kasutame neid, eelistan vett, aga muidu soomest lasen tuua Natural Babycare, sama firma mähkmeid kasutame ka.[/tsitaat]

mis hinnaga need mähkmed seal on ja miks nad sulle meeldivad? Kirjelda, äkki tellin ka…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 23:23; 21.01 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Niisu??? Keelel on küll kalduvus lüheneda, aga kas tõesti peab iga sõna lühendama?

Enam ei kasutagi, esimesed kuud kasutasin mõnikord Pampers Sensitive-i omi. Praegu olen enne pesemist kakase pepu küljest suurema käki kokku pühkimisel juba nii osav, et teen seda mähkmega. Pissise pepu pesen ka alati ära. Salvrätikuid ei vaja, igaks juhuks on pakk olemas, et kui arstil või külas käia, et äkki on vaja.[/tsitaat]

kah ainult igaks juhuks olemas, kui linnas või külas käin. siiani pole õnneks vaja läinud. Ikka vesi ja suure kaka korral ka lõhnatu beebi pesugeel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 23:23; 21.01 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Marily20 kirjutas:[/small]

mis hinnaga need mähkmed seal on ja miks nad sulle meeldivad? Kirjelda, äkki tellin ka…[/tsitaat]

Väike info: Kõrgkvaliteetsed ECO ühekordsed mähkmed. 100% looduslik ja looduslikult taastuv materjal. Pehme ülemine kiht ja mähkmete imav osa on tehtud tselluloosist (alternatiivina keemilisele või GMO puuvillale). Kaitsev kiht – maisi kiledest (alternatiivina naftale (polüetüleenile) või GMO maisile). Eksklusiivne tselluloos on saadud eriti puhastest Skandinaavia metsadest, kooskõlas säästva metsanduse põhimõtetega. Ei sisalda kloori ega allergeene. Pakend on kompostitav.

Rohkem infot ja toote kirjeldused: http://www.naty.lv/ee/about/

Kuni 3nda kuuni kasutasin muid mähkmeid (igat sorti sai proovitud ja pikemalt sai ka Liberole jäädud), kuid peps läks pidevalt punaseks ja ei sobinud. Need aga sobivad ideaalselt. Sellepärast hakkasin ka muid selle firma tooteid kasutama (niisked salvrätikud, dushigeel- nii pehmeks teeb naha, jms).
Praegu oskan ainult nr 3 ja nr 4 mähkmete hinda öelda.
Nr 3: 10,99¤/56tk
Nr 4: 10,99¤/48tk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Beebi ja mitmikud Milliseid niisusid kasutate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.