Esileht Koolilaps Milliseid Omega 3 sisaldavaid preparaate osta 9- aastasele lapsele?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Milliseid Omega 3 sisaldavaid preparaate osta 9- aastasele lapsele?

Postitas:

Laps väga tagasihoidlik. Kooli minek tekitab lapsel tugevat ärevust. Soovitati selle vastu Omega 3 sisaldavaid preparaate. Kas keegi on ostnud neid oma lapsele? Millised on kõige paremad ehk oskab keegi soovitada?
Tänan vastajaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Esprico- vist oli selline nimi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 15:40; 20.02 13:22;
Postitas:

Meil on kalaõli, tutti-frutti-maitseline, roheline lapik pudel, tootjat ei oska hetkel öelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 15:59; 14.02 10:17;
Postitas:

Minu poiss võtab iga hommik Mölleri kalamaksaõli!Peale joome mahla,aga kui laps pole varem võtnud siis talle ei pruugi tavaline õli maitseda,nagu keegi mainis siis on erinevate maitsetega!Mina olen oma lapsele 4 aastasest peale andnud iga päev ja meie oleme harjunud juba võtma(Ma ise kusjuures ei suuda võtta,ajab lausa öökima)!

0
0
Please wait...
Postitas:

Vaatsin järgi, se kalaõli on jah Möller’s. Ise maitsnud pole, aga laps võtab oma lusikatäie küll kenasti ära ja ei tee teist nägugi. Ju siis see tutti-frutti maitse talle sobib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 15:59; 14.02 10:17;
Postitas:

väleki kapslid – omega3 ja d-vit

0
0
Please wait...
Postitas:

apteegis on omega 3 ja 6-ga sokolaadikarukesed, maitse on suht okei.

0
0
Please wait...
Postitas:

arst soovitas ka neid karukesi. Mul paar aastat vanem laps võtab Esprico tablette, kuid mitte just suurima heameelega.

0
0
Please wait...

Huvitav, ja minu lastele meeldis just see Esprico. Praegu on meil need karukesed ja neid võtavad väga vingus näoga. Vastikud pidavat olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 15:40; 20.02 13:22;
Postitas:

Wellkid-i vitamiinides on keskmisest suurem kogus Omega 3 õlisid. Need maitsevad lastele hästi. Omega 3 (kalamaksa õli) on ka väikestes kapslites müügil. Need jah, toetavad keskendumisvõimet ja ajutegevust üldisemalt. Eks need aitavad ka täiskasvanuid 😉

0
0
Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Koolilaps Milliseid Omega 3 sisaldavaid preparaate osta 9- aastasele lapsele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.