Esileht Kodunurk Milliseid mune ostate

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Milliseid mune ostate

Postitas:

Aga ksantaankumm + asendaja töötavad päris hästi.

https://minimalistbaker.com/simple-vegan-omelet/

Ma nüüd uurisin, et mis see on 🙂 Esimest korda kuulsin just praegu sellest ainest ja kõlas küll nii, nagu tehtaks seda rehvidest…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 09:31; 29.04 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

neid mis parasjagu soodsamad ja mitte tibatillukesed 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 13:23; 29.04 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainsad kriteeriumid, millest ma mune ostes lähtun, on, et nad oleks L-suuruses, Eestis toodetud ja karbil võiks olla kirjas märge “kollased”.

Kas kollase tekitamiseks söödetakse neile mingit keemiat sisse?

lapsena kui ema kanu pidas, oli muna kollane, kui kanad välja said. Muul ajal halekollane.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 13:23; 29.04 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

99% juhtudest sööme kodukanade mune.
Asi on lihtsalt maitses. Mistahes poemunad ei ole nii head.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aga ameeriklast tahad jõukusega jalust rabada, paku talle hoopis vutimune. Nende maal on see nii pheen khraam, et haute cuisine’i restoranis pannaxe yx kõige kallima prae garneeringux. Tuttava tuttav, kellele giidi mängisin, seisis keset Rimit kui soolasammas, yhes pihus vutimunade pakk, teises nutitelefon, arvutas mitu korda eurosid dollaritex & ägas: it ain’t happening, it ain’t happening, who are you people?

Elan Ameerikas ja võin kinnitada, et vutimunad on täiesti vabalt müügil ja mitte eriti kallimad kui kanamunad.

No eks tal see tuttav mingist metsatagusest külast pärit. Võib olla isegi polnud vutimuna enne näinudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult vabapidamisel või kui neid pole, siis õrrekanade.
Saan osta ka ühe inimese käest tema kanade mune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, teadjad, kust neid rendikanu saab? Peale artiklite, kus sellest võimalusest kirjutati, ei leidnud googeldades midagi. Võtaks endale ka suveks miski sületäie, oleks toredad lemmikud ja peale selle munad ka veel omast käest võtta. No ja muidugi saaks ümbruskonnas kuulsaks kui see tola, kes Tallinnas linnas kanu peab 😛

Mune ostes üldiselt väldin puurikanade omi. Ikka vähemalt õrrekanad olgu, aga ideaalis siiski vabapidamisel. Aga pean üles tunnistama, et paar nädalat tagasi ostsin kaks karpi puurikanade mune kassitoidu sisse. Üldiselt ostan kassitoidu koostisosad kõik turult ja munadki sealtsamast, aga seekord olin liha juba jupikaupa kokku ostnud ja ei tahtnud spetsiaalselt munade järele turule sõita. Ja poes rabasid nad mind sellega, et pakkusid 39 sendi eest 10 muna… Ja sinna mu eetika kadus. Siiamaani kripeldab kui odavalt minu eetikat ära osta saab. Jäi meelde, enam ei tee nii.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Kodunurk Milliseid mune ostate

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.