Esileht Kodunurk Milliseid purustatud tomateid ostate?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Milliseid purustatud tomateid ostate?

Postitas:

Millised on teie lemmikud tetrapakis müüdavad purustatud tomatid, mis on võimalikult naturaalsed?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised on teie lemmikud tetrapakis müüdavad purustatud tomatid, mis on võimalikult naturaalsed?

Milleks Te piima kasutate? Purustatud sibulaid kasutaksin lõigutud soolaheeringaga.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige lemmikumad on need, millel on soodukas.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan tavaliselt plekkpurgis ja ise maitsestan.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostan neid, millel allahindlus. Minu arust vahet ei ole.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan tavaliselt plekkpurgis ja ise maitsestan.

Plekkpurgis tomateid võiks vältida. Soovitan osta pigem klaaspurgis.

• Ettevaatust konservtomatiga! Plekkpurkide sisepind sisaldab kemikaali bisfenool A, mis võib tekitada suhkurtõbe ja südamehaigusi, suurendada rinna- ja eesnäärmevähiohtu ning soodustada rasvumist.

Loe lähemalt https://toidutare.ohtuleht.ee/576539/tomati-koht-pole-kulmkapis-ja-teisi-tomatitarkusi

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.10 20:42; 28.10 09:30; 28.10 10:24; 28.10 15:23; 28.10 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plekkpurgis tomateid võiks vältida. Soovitan osta pigem klaaspurgis.

Kas sa seda ikka tead, miks kõrgsageduslikud raadiolained maakera kumeruse taha ei paindu?
Ilmselt sa ei tea, sest maakera on ju lapik.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.10 05:19; 28.10 11:10; 28.10 12:30; 28.10 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei osta purustatud tomateid- sinna lähevad alati kõige ebakvaliteetsemad viljad. Kooritud tomateid valin hinna järgi, natuke ka firma järgi (ei osta poe omatooteid). Pisiasi, aga ka tihti määrav- purgikaanel peab olema avamisklõpats.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plekkpurgis tomateid võiks vältida. Soovitan osta pigem klaaspurgis.

Kas sa seda ikka tead, miks kõrgsageduslikud raadiolained maakera kumeruse taha ei paindu?

Ilmselt sa ei tea, sest maakera on ju lapik.

Seda, et plekkpurgis tomatid on ebatervislikud, on vana info. Selle kohta on netis palju infot. Loomulikult on elamine kahjulik. Wifi-lained on kahjulikud jne. AGa neid vältida ei saa.

Konservtomatid on aga küll selline asi, mille puhul on valiku võimalusi. Seega, miks peaks nii lihtsa muudetava asja puhul valima selle ebatervislikuma variandi? Seda enam, et täpselt sama toote ohututuid variante on meie lettidel saada laias valikus.

Sinu jaoks rumal ja naeruväärne info. Mõne teise jaoks ehk kasulik teadmine.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.10 20:42; 28.10 09:30; 28.10 10:24; 28.10 15:23; 28.10 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plekkpurgis tomateid võiks vältida. Soovitan osta pigem klaaspurgis.

Kas sa seda ikka tead, miks kõrgsageduslikud raadiolained maakera kumeruse taha ei paindu?

Ilmselt sa ei tea, sest maakera on ju lapik.

Seda, et plekkpurgis tomatid on ebatervislikud, on vana info. Selle kohta on netis palju infot. Loomulikult on elamine kahjulik. Wifi-lained on kahjulikud jne. AGa neid vältida ei saa.

Konservtomatid on aga küll selline asi, mille puhul on valiku võimalusi. Seega, miks peaks nii lihtsa muudetava asja puhul valima selle ebatervislikuma variandi? Seda enam, et täpselt sama toote ohututuid variante on meie lettidel saada laias valikus.

Sinu jaoks rumal ja naeruväärne info. Mõne teise jaoks ehk kasulik teadmine.

Hmm, mina pole küll näinud purustatud tomateid tetrapakis laias valikus. Küll olen näinud tomatipastat. Äkki sa ajad need asjad segamini?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plekkpurgis tomateid võiks vältida. Soovitan osta pigem klaaspurgis.

Kas sa seda ikka tead, miks kõrgsageduslikud raadiolained maakera kumeruse taha ei paindu?

Ilmselt sa ei tea, sest maakera on ju lapik.

Seda, et plekkpurgis tomatid on ebatervislikud, on vana info. Selle kohta on netis palju infot. Loomulikult on elamine kahjulik. Wifi-lained on kahjulikud jne. AGa neid vältida ei saa.

Konservtomatid on aga küll selline asi, mille puhul on valiku võimalusi. Seega, miks peaks nii lihtsa muudetava asja puhul valima selle ebatervislikuma variandi? Seda enam, et täpselt sama toote ohututuid variante on meie lettidel saada laias valikus.

Sinu jaoks rumal ja naeruväärne info. Mõne teise jaoks ehk kasulik teadmine.

Hmm, mina pole küll näinud purustatud tomateid tetrapakis laias valikus. Küll olen näinud tomatipastat. Äkki sa ajad need asjad segamini?

Mina ei ole tetrapakis purustatud tomatitest mitte midagi rääkinud. Tetrapakendist kirjutas teemaalgataja. Mina soovitaks osta konservtomateid, mis on klaaspurgis. Ja neid on poes tõesti laias valikus. Tõsi, need näited on terved tomati omas mahlas. Aga neid on väga lihtne katki vajutada.

https://www.selver.ee/tomatid-omas-mahlas-moisaproua-1-kg

https://www.selver.ee/tomatid-omas-mahlas-selver-680-g

https://www.selver.ee/tomat-omas-mahlas-fit-food-680-g

Paistab, et tetrapakendis tomateid on ka https://www.selver.ee/purustatud-tomatid-eldorado-390-g

Konkreetse poe valikus oli veel tetrapakendis purustatud tomateid. Ei viitsi neid kõiki siia linkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.10 20:42; 28.10 09:30; 28.10 10:24; 28.10 15:23; 28.10 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tetrapakis on purustatud tomateid mitmeid sorte. Ostan Prismast basiilikuga varianti supi tarbeks. Mis firma, ei teagi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 11:06; 28.10 12:04; 28.10 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks osta konservtomateid, mis on klaaspurgis.

See sinu “soovitus” osta klaaspurgi tomateid ja neid siis ise laiaks litsuda on õige pisut rumalam sellest soovitusest, et kortermaja elanikud peaks ööseks oma Wifi ruuteri välja lülitama, sest “siis on ohutum”.
Kuna 8 wifi võrgu asemel, milles sa muidu oleksid, oled sa siis vaid seitsmes võrgus + kolm mobiilivõrku + kümned raadiolainete võrgud.
Healthline kirjutab, et ei soovitatata toituda AINULT konservidest, aga kes meist seda teekski?
Neid tomateid heal juhul ostad korra-paar kuus.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.10 05:19; 28.10 11:10; 28.10 12:30; 28.10 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Healthline kirjutab, et ei soovitatata toituda AINULT konservidest, aga kes meist seda teekski? Neid tomateid heal juhul ostad korra-paar kuus.

Healthline kirjutab seda ka.  Ja pole need tomatipurgid ju ainsad igapäevased BPAd sisaldavad tarbed. Mida vähem, seda parem.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 11:06; 28.10 12:04; 28.10 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei osta purustatud tomateid- sinna lähevad alati kõige ebakvaliteetsemad viljad. Kooritud tomateid valin hinna järgi, natuke ka firma järgi (ei osta poe omatooteid). Pisiasi, aga ka tihti määrav- purgikaanel peab olema avamisklõpats.

Need ebakvaliteetsemad viljad mind ei hirmuta. Mädasid ja hallitanud tomateid ikka sinna panna ei saa ning imeliku kujuga vms tomateid purustatud kujul ma ei karda.

Klõpatsi osas olen nõus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Healthline kirjutab seda ka.

Ja seda ka: Items packaged in plastic containers.

Pane nüüd metallkonservid ja plastikusse või kilesse pakitud toiduained kõrvuti.
Elamine on ikka väga kahjulik tegevus.
PS. Kas see on põhjus, miks poes müüdaval maitsestatud lihal on plastkarbis mingi narts alati põhjas? Isegi hakklihal…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.10 05:19; 28.10 11:10; 28.10 12:30; 28.10 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS. Kas see on põhjus, miks poes müüdaval maitsestatud lihal on plastkarbis mingi narts alati põhjas? Isegi hakklihal…

Ei, see küll BPA eest ei kaitse 😀 See kogub verise vedeliku endasse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 11:06; 28.10 12:04; 28.10 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks osta konservtomateid, mis on klaaspurgis.

See sinu “soovitus” osta klaaspurgi tomateid ja neid siis ise laiaks litsuda on õige pisut rumalam sellest soovitusest, et kortermaja elanikud peaks ööseks oma Wifi ruuteri välja lülitama, sest “siis on ohutum”.

Kuna 8 wifi võrgu asemel, milles sa muidu oleksid, oled sa siis vaid seitsmes võrgus + kolm mobiilivõrku + kümned raadiolainete võrgud.

Healthline kirjutab, et ei soovitatata toituda AINULT konservidest, aga kes meist seda teekski?

Neid tomateid heal juhul ostad korra-paar kuus.

See nn “laiakslitsumine” on ainult ÜKS käeliigutus, mitte mingi suur töö. Kui see aitab kaasa tervisliku toidu tarbimisele, siis ma tõesti ei mõista, milles probleem. Tõesti, need klaaspurgi terved tomatid on piisavalt lödid, et ei pea mingeid eri jõude või meetmeid kasutama nende lömastamiseks.

Lihtsalt, jää enda tõekspidamiste juurde. Mõnele teisele inimesele ehk läheb korda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.10 20:42; 28.10 09:30; 28.10 10:24; 28.10 15:23; 28.10 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt, jää enda tõekspidamiste juurde. Mõnele teisele inimesele ehk läheb korda.

Sa kipud ennast kordama.
Kas arvad, et neile muidu ei jõua kohale?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.10 05:19; 28.10 11:10; 28.10 12:30; 28.10 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt, jää enda tõekspidamiste juurde. Mõnele teisele inimesele ehk läheb korda.

Sa kipud ennast kordama.

Kas arvad, et neile muidu ei jõua kohale?

Ei kipu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.10 20:42; 28.10 09:30; 28.10 10:24; 28.10 15:23; 28.10 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plekkpurgis tomateid võiks vältida. Soovitan osta pigem klaaspurgis.

Mina soovitan ka klaaspurgis, sest sellel on kõige vähem kõrvalmaitset. Olen tundnud plekkpurgis tomatitel metalli maitset ja tetrapakis tomatitel papimaitset.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga head on lidli omad, need maitsestatud küüslaaauguga. Ootan millal lidl siia tuleb.

Ka väga head on kõik oro di parma tooted, tükeldatud tomatid ja ka kõik tomatikastmed.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan ka kooritud tomateid. Siis saan ise selle kõva tüki välja võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Kodunurk Milliseid purustatud tomateid ostate?