Esileht Väikelaps Milliseid sokke kasutate laste saabastes?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Milliseid sokke kasutate laste saabastes?

Postitas:

Poeg 6a(mürab palju õues), ning varbad külmad. Kanname siis vaheldumisi Columbia ning Kuoma saapaid, kohati tundub, et Kuomades jalg natukene soojem, tütar samas 3a( selline rahulikum) ning ei ütleks, et jalad külmad on, sammuti kasutab Kuomasid, vahel ka Ecco saapaid.
Selline mure siis, mis on Teie lastel jalas, sukkpükste peal, või ainult sukkadega saapad? Villaseid sokke ei ole katsetanud see talv, kuid olen kuulnud, et ei tohigi panna saapa sisse, kus siis müüakse termosokke, või muid sokke, mis jalad soojas hoiaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka villane sokk. termosokid maksid krooni ajal ca 150 krooni, need Reima omad. ja neid soovitatakse tungivalt ikka nendes poodides, kus neid müüakse. minu Kuomasid pole villane sokk 3 talve jooksul kuidagi rikkunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult villane sokk Kuoma saabaste sees. Termosokkide jms jutt on neile, kes seda usuvad. Millessegi peab ju uskuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 18:33; 30.01 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel pole midagi peale sukkpükste jalas, mõlemad aktiivsed tegelased ja jalad on ka -10 juures soojad, kui õuest tulevad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult villane sokk Kuoma saabaste sees. Termosokkide jms jutt on neile, kes seda usuvad. Millessegi peab ju uskuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 18:33; 30.01 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahelduva eduga ainult sokk, või lisaks villane või termosokk. Pole ta ise kurtnud, et jalgadel külm. Kodus õue minnes, siis panen ikka tavaliselt midagi lisaks aga lasteaias kahtlustan, et ta ei viitsi jamada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sukapüksid+ Lorpeni termo suusapõlvikud(eriti paksud ja mahulised).
Matkatarvete poest ostsime.
Paremaid pole enne olnud,Reimad tunduvad nende kõrval suvesokid.
Nii kahesel kui viiesel jalad soojad.Saapaid on erinevaid:pax,Viking,Columbia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka villased sokid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pakasega ikka kodukootud villane sokk ja kinnas. vbl on see minu kiiks, aga need möned vabrikus kootud sokid-indad, mis on olnud, ei tundu nii soojad kui kodukootud, mis sest et märk näitab, et 100% vill.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu poisil Viking saabas ja õhuke Lindex Fix villasokk ning pole jalad seni veel külmetanud. proovisin ka paksu villase sokiga, aga siis olid varbad oluliselt jahedamad. ju siis on ikka piisav vaba ruum saapas parem soojahoidja kui megapaks sokk …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Villased sokid ja parajad saapad. Vaba ruum saapas on tõesti parem soojahoidja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Milliseid sokke kasutate laste saabastes?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.