Esileht Koolilaps Milliseid talvesaapad tüdrud kannavad?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: Milliseid talvesaapad tüdrud kannavad?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]lootusekiir kirjutas:[/small]

Kuidas selliste vaidlusteni on üdse jõutud? Räägime ju ca 10-aastastest? Karjub ja plärtsub saabaste pärast?[/tsitaat]

No vabandan, päris häält ära jah ei röögi, aga ikka on vingumist. Ega ma siin väga oma ema-sõna maksma panema ei hakka, ma ei saa ju 10 aastasele (kes on pea minu pikkune juba!!) ise jalanõusid jalga toppima hakata!
Ma saan aru, et mina olen vanem ja mina otsustan üldjuhul ikka ostude üle, aga kui tal on oma maitse väja kujunenud, siis ma ei saa sinna midagi teha. Loomulikult ei käi ta palja kõhu ja miniseelikuga, aga matkasaapad ei kuulu tema nägemuse juurde ja on ikka raske leida korralikku saabast siis.
Kuomasid kannab mu 3 aastane poeg, 10sele näitasin ja pidi ära minestama. Titekad ja koledad pidid olema.
Isegi sellised Timberlandid ei sobinud: http://cache.osta.ee/iv2/auctions/1_1_17488985.jpg
Enamvähem pidid sobima need: http://shop.timberland.com/product/index.jsp?productId=15771866&locale=en_US
Ärge küsige, mis vahe neil on, minu meelest on üsna ühtekad.

Tõesti võib tunduda, et mu 10nene on mulle pähe istunud, aga nii see ei ole. Ma arvestan lapse sooviga ikka kah. Ilmselt tulebki minna mingile kompromissile ja loota, et lapse jalg on soe ja kuiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid esimesi ma ei hakka oma lapsele mitte pakkumagi, tal on parem maitse. Tundub, et sinu lapsel ka:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 17:07; 19.10 12:57; 20.10 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Neid esimesi ma ei hakka oma lapsele mitte pakkumagi, tal on parem maitse. Tundub, et sinu lapsel ka:)[/tsitaat]
Ilmselt mul on jah halb maitse, tänan tähelepanu juhtimast, aga milliseid saapaid sa ise kelgumäele siis soovitaksid? Midagi maitsekat palun siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pakuksin neid:
http://www.javari.de/Viking-ANDORRA-3-82570-216-M%C3%A4dchen-Stiefel/dp/B007ZZ6KRU/ref=sr_1_41?ie=UTF8&cAsin=B0085UQPU6&fromPage=search&sr=1-41&qid=1382298694583&clientPageSize=100&sizes=540168031&brands=Viking&node=344077031&sort=-product_site_launch_date&nodes=344077031&rnid=536845031
http://www.javari.de/Viking-JASPER-3-81070-Unisex-Kinder-Schneestiefel/dp/B0051DTZA2/ref=sr_1_32?ie=UTF8&cAsin=B0051DVWIU&fromPage=search&sr=1-32&qid=1382298694583&clientPageSize=100&sizes=540168031&brands=Viking&node=344077031&sort=-product_site_launch_date&nodes=344077031&rnid=536845031
http://www.javari.de/Viking-Gore-Tex%C2%AE-3-83580-M%C3%A4dchen-Schneestiefel/dp/B00EYACGTU/ref=sr_1_5?ie=UTF8&cAsin=B00CX0IWIC&fromPage=search&sr=1-5&qid=1382298694583&clientPageSize=100&sizes=540168031&brands=Viking&node=344077031&sort=-product_site_launch_date&nodes=344077031&rnid=536845031

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks siin oleneb palju ju ka sellest, kui pikki vahemaid ja mis tingimustes laps igapäevaselt liikuma peab. Mõni laps sõidab ainult auto või bussiga trepist treppi, neil võivad tõesti olla sellised eblakamad jalavarjud. Meie tüdrukul on olemas kahed talvesaapad- ühed tugevad ja sportlikud kelgumäele ning pikkadele käikudele. Teised on nn linnasaapad- nahast ja veidi edevamad, sobivad nii k/s kui talve oludesse.

Pika säärega daamisaabastel puudub mõte, kui laps kannab kelgumäel või sõpradega õues jalutades suusakomplekti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles vanuses tüdrukud on tüdinenud nendest Eccodest, Vikingitest, Columbiatest, Kuomadest mida neile titest saadik on jalga topitud. Igasugune sellist tüüpi saabas tekitab vastumeelsust ja tunnet et need on titekad.
Mu tüdruk ei karju, ei plärtsu, aga poes või netis absoluutselt välistab sellised saapad, ükspuha mis firma, mis selliseid lasteaias ja algklassides kantud saapaid üldse meenutavad. No mida ma sunnin ja ostan, kui neid hea meelega jalga ei panda. Minule isiklikult meeldivad pea kõik siin pakutud linkide saapad, aga enamus just meenutavadki neid ülalmainitud firmade tüüpilisi saapaid mida juba aastaid kantud. Ag alapsed on suureks kasvanud ja ei taha enam selliseid.
Nii et ostamegi täiskasvanute poodidest ja välistame sellist tüüpi saapad. Pika säärega,nahast, madala tallaga saapaid leiab küll, ja et tallal soe oleks, paneme veel lisaks soojendava sisetalla. Külmaga on asendamatud UGG-d. Kui on lumine talv, kõlbavad need ka kelgumäele. Poriga on kahju. Need vähemalt ei meenuta minu tüdrukule lapsepõlve, sest siis kui tema oli väike, neid veel Eestis ei olnud.
Miskid uued mida tahetakse on Moon Bootsid, mida jälle Eestis veel ei ole näinud. Minu arust enamus mudeleid päris koledad, aga välismaal noored suusakeskustes kannavad. Ilmselt kõlbab nendega ka kelgumäele minna. Samuti on mu tüdruk nõus kandma ka Salomoni sportlikke talvesaapaid, aga ainult kelgumäel ja õues. Kuhugi mujale ei pidavat kõlbama minna nendega. Lapsed on suureks kasvanud ja tahavad poppi ja noortepärast, mitte lasteaialastega sarnaseid saapaid!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.10 23:15; 17.10 15:29; 17.10 22:24; 21.10 11:40; 26.10 08:14; 26.10 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see sõltub ikka sellest kus elatakse ja kui palju on vaja liikuda talvel. Minu lapsel on jala kõndida kuskil 1,8 km ja siis peavad jalas olema korralikud mugavad saapad. Küllap on määravaks ka vanemate eelistused, mina ise ei kanna kontsaga saapaid ja ka klassikalised saapad panen jalga vaid loetud korrad talvel. Enamuse ajast käin Viking, Columbia saabastega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 15:27; 21.10 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kannan ainult Timberlandi klassikuid, ma ei viitsigi muudega väga jännata talvel. Aga laps näete ei pane neid ja kõik. Need kolm linki, mis viimati anti – out. Ilmselt jääb sellel aastal kelgutamata, sest saabast ei ole.
Lisamärkusena veel – me ei ole väga autoinimesed. Lapsel on kooli umbes 1km, elame väikelinnas ja siin linnaliine ei ole. Ikka jala. Ilus peab olema, mugavusest/praktilisusest ei hoolita, igasugused karvad ja tutid on tittedele. Tundub, et ongi mingi üleminekuiga saabaste kohapealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme ostnud turult odavad pika sääre ja lukuga seest karvased saapad. Jah, on kunstnahast, aga kuna jalg kasvab meeletu kiirusega, siis üheks talveks kallist nahksaabast kindlasti osta ei jõua. Kelgumäel käimiseks ostame kasutatud Columbia, Salomoni või Timberlandi sportlikumad saapad, neid on laps nõus kandma ka kooli minnes, siis kui väljas 20 kraadi külma on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas – Javari ja Amazon.de tellijad – teie laste jalanumbrid vastavad nende poolt pakututele? Et siis nr 35 on tõesti 22,2 cm jalamõõt, ise kodus mõõdetuna? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 12:29; 21.10 15:07; 22.10 09:59; 22.10 11:02; 22.10 15:33; 25.10 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lootusekiir kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina kannan ainult Timberlandi klassikuid, ma ei viitsigi muudega väga jännata talvel. Aga laps näete ei pane neid ja kõik. Need kolm linki, mis viimati anti – out. Ilmselt jääb sellel aastal kelgutamata, sest saabast ei ole.[/tsitaat]

Jummel küll. Kui vana laps on? Kas see jutt ei aita, et kelgumäel käivad ju kõik pubekad ka ikkagi matkasaapa moodi saabastega, kontsadega ei lähe ju keegi.

Minu oma on 7, aga ka enam seda tüüpilist lasteaia saabast sel aastal ei tahtnud. Otsisime pika säärega saabast. Kuna jalanumber on plikal 37, siis sellele jalale mõeldud saapa sääre pikkus on ikkagi täiskasvanud inimesele mõeldud. Rist ja viletsus. Õnneks 101-st poest leidsime saapa, mis talle sobis, mulle sobis selle soojus, disain ja värv polnud küll minu maitse, aga ega ma ise seda ei kanna ju ka. Vähemalt saabas olemas ja rahu majas.
Mul tuleb hirm peale kui ma teie jutte siit loen, et see läheb veel hullemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 15:23; 21.10 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]lootusekiir kirjutas:[/small]

Jummel küll. Kui vana laps on? Kas see jutt ei aita, et kelgumäel käivad ju kõik pubekad ka ikkagi matkasaapa moodi saabastega, kontsadega ei lähe ju keegi.

Minu oma on 7, aga ka enam seda tüüpilist lasteaia saabast sel aastal ei tahtnud. Otsisime pika säärega saabast. Kuna jalanumber on plikal 37, siis sellele jalale mõeldud saapa sääre pikkus on ikkagi täiskasvanud inimesele mõeldud. Rist ja viletsus. Õnneks 101-st poest leidsime saapa, mis talle sobis, mulle sobis selle soojus, disain ja värv polnud küll minu maitse, aga ega ma ise seda ei kanna ju ka. Vähemalt saabas olemas ja rahu majas.
Mul tuleb hirm peale kui ma teie jutte siit loen, et see läheb veel hullemaks.[/tsitaat]
Laps on 10, teil arenguruumi veel on siis 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes see totu siin nüüd miinuseid laob?
Teemaalgataja küsis ju, milliseid saapaid teised lapsed kannavad. Inimesed vastavad. Maitsed on erinevad, las igaüks leiab oma – milleks miinustada?
Javari ja amazoni linkidel peaks piisavalt lai valik olema ja igaüks vast leiab midagi.

Keegi küsis numbrite kohta. Mina olen tellinud suurema osa oma laste ja enda jalatsitest javarist (enne amazonist). Kuna tellin ainult neid firmasid, mida kindlalt tunnen, siis numbriga mööda ei pane. Lastele näiteks Gabori, Superfiti, Vikingi, Geoxi, Naturino, Primigi, Richteri, Hilfigeri jm jalatseid. Vahel tuustin ka e-bays ja vaatan, äkki on soovitud jalanõu juures ka müüja pandud mõõdud (ise mõõdavad).

Mina oma saledale säärele olen tellinud Gabori S mõõduga kõrge säärega nahksaapad (kannan 38 suurust), aga lapsele jäävad need ehk tiba kalliks – kui just korralikule allahindlusele ei satu.
Selles suhtes on igasugu nöörid jm asjandused tänuväärsed, et saapa saab korralikult lapse peene sääre ümber tõmmata ja ei näe koomiline välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 15:50; 21.10 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

[small]lootusekiir kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Laps on 10, teil arenguruumi veel on siis 😀
[/tsitaat]

Meil on 12 ja aina hullemaks läheb 😀
Niisuguseid saapaid pole lihtsalt olemaski, mis sobiksid nii mulle kui talle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.10 17:33; 18.10 08:55; 21.10 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu praegu 9ne keeldub ka igasugustest vähegi sportlikumatest ja nööridega saabastest jms. Tema peamine nõue oli ka, et konts olgu olla.
No nende Eccode ja Vikingite-sarnaste saabastega eelmisel talvelgi enam hästi ei leppinud, soovis \”ilusaid\”!
Sel talvel on peamiselt sellises stiilis http://www.amazon.co.uk/Geox-Girls-Sofia-Boots-J34D3M00043C9999/dp/B00BTGMNP4/ref=sr_1_3?s=shoes&ie=UTF8&qid=1382379806&sr=1-3&keywords=girls+boots
selliseid täiskontsaga saapaid on ka nõus kandma
http://www.amazon.co.uk/WOMENS-BLACK-WEDGE-HEEL-BOOTS/dp/B005HK0L7A/ref=sr_1_7?s=shoes&ie=UTF8&qid=1382380122&sr=1-7&keywords=girls+boots+high+heels
Aga ma ei oska keelata või vaielda ka, sest ausalt öeldes ise ka ei suudaks kontorisse matkasaabastega minna.. Tennis on suvejalanõu ja tossud spordijalanõud. Kusjuures see ei sõltu niiväga \”moest\” ja sellest mis on \”in\”, sest meie elame ühiskonnas, kus 90% inimestest paneb rõhku mugavusele ja käivadki enamuses tossudega (ka siis, kui seeliks seljas).
Aga meile tütrega see kuidagi ei istu, tahaks ikka nö soliidne välja näha. Õnneks elame kesklinnas, kus talvelgi lund minimaalselt, ei teki vajadust mingi porijalanõu järgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 21:31; 23.10 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
selliseid täiskontsaga saapaid on ka nõus kandma
http://www.amazon.co.uk/WOMENS-BLACK-WEDGE-HEEL-BOOTS/dp/B005HK0L7A/ref=sr_1_7?s=shoes&ie=UTF8&qid=1382380122&sr=1-7&keywords=girls+boots+high+heels
Aga ma ei oska keelata või vaielda ka, sest ausalt öeldes ise ka ei suudaks kontorisse matkasaabastega minna.. [/tsitaat]

9-aastane laps \”on nõus\” kandma selliseid kontsi ja ema ei oska keelata,st. see ongi siis ema valik, sest 9-aastane oli nõus neid kandma..?!? Ma ei kujuta ette mismoodi 9-aastane nende peal koperdab ja mida püsiv kandmine tema jagadega teha võib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 15:23; 21.10 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin meie Hellydest samuti pildi. Laenasin neid täna – vägagi mugavad ja mõnusad saapad. http://hotwomensboots.com/item/Helly-Hansen-Womens-Frogner-Winter-Fashion-Boot-89466

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 10:41; 21.10 23:59; 22.10 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

9-aastane laps \”on nõus\” kandma selliseid kontsi ja ema ei oska keelata,st. see ongi siis ema valik, sest 9-aastane oli nõus neid kandma..?!? Ma ei kujuta ette mismoodi 9-aastane nende peal koperdab ja mida püsiv kandmine tema jagadega teha võib.
[/tsitaat]

pluss veel see, kui koomiline ta nendega välja näeb.

kurb lugeda, aga samas ka lohutav. mul on mitu tüdrukut siin teemas kõne all olnud vanuste ringis ja kuigi juba viimased kolm-neli aastat oleme olnud hädas varateismelisele sobivate saabaste leidmisel, siis seda teemat lugedes saan aru, et mul on ikka vedanud – enamik siin lingitud saapaid on olnud minu laste jaoks sobilikud. kelgumäel ja muidu looduses käiakse iseenesestmõistetavalt sportlike saabastega, pika säärega nahksaapaid kantakse küll igapäevaselt, kuid siiski mitte spordiriietusega koos. paar kommi tagasi lingitud kiilkontsaga saabaste ostmiseks 9a lapsele peaksin peast põrunud olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Hea teema – ma poleks muidu arvanudki, et saabastest võiks probleemid tulla.
Mind \”kaitseb\” natuke jalanumber – tüdrukul on see nii väike, et tõsiseid nö beibekaid selles suuruses ei tehta.
Kui kooli läks, käis sellistega edasi, kuni väikseks jäid.
http://www.javari.de/Viking-Gore-Tex%C2%AE-3-78650-M%C3%A4dchen-Fitnessschuhe/dp/B007ZZ68DQ/ref=sr_1_2?ie=UTF8&cAsin=B007ZZELN0&fromPage=search&sr=1-2&qid=1382415346250&clientPageSize=100&node=533331031&sort=relevancerank&keywords=viking+play

Sealt edasi sai valitud (mina valisin) juba kõrgema säärega saapaid. Siiani pole probleemi olnud. Kõrgema kontsaga saabastest võib minu tüdruk veel õige mitmeid aastaid parimal juhul vaid und näha – ta on pisikest kasvu ja ei näeks neis hea välja. No aga tulgu, mis tuleb – midagi me ikka vast jalga leiame – tänapäeval saabaste valik nii lai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu praegu 9ne keeldub ka igasugustest vähegi sportlikumatest ja nööridega saabastest jms. Tema peamine nõue oli ka, et konts olgu olla.

selliseid täiskontsaga saapaid on ka nõus kandma
http://www.amazon.co.uk/WOMENS-BLACK-WEDGE-HEEL-BOOTS/dp/B005HK0L7A/ref=sr_1_7?s=shoes&ie=UTF8&qid=1382380122&sr=1-7&keywords=girls+boots+high+heels
Aga ma ei oska keelata või vaielda ka, sest ausalt öeldes ise ka ei suudaks kontorisse matkasaabastega minna.. [/tsitaat]

See konts on ju 8CM…!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 12:29; 21.10 15:07; 22.10 09:59; 22.10 11:02; 22.10 15:33; 25.10 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.amazon.de/Lurchi-Hollie-03-06510-M%C3%A4dchen-Stiefel/dp/B007Y4WM5G/ref=sr_1_35?ie=UTF8&qid=1382428066&sr=8-35&keywords=lurchi+stiefel

Minu lapsel sellised, need on supermugavad, pehmed ja soojad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 10:53; 22.10 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kenad… Ja tabelis toodud numbrimõõdud ses suhtes õiged, et lapse jala pikkus ongi teil (väiksem kui) 18cm?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 12:29; 21.10 15:07; 22.10 09:59; 22.10 11:02; 22.10 15:33; 25.10 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on nr 34, ostsin ilma jalga proovimata lapsele, kes suvel kandis 32 – 33 nr jalatseid (8a), sobivad ilusti. Kahjuks tundub, et neid pole saada suuremat numbrit, ma ostaks hea meelega suuremale tüdrukule ka samasugused – minu 10a oleks täiesti nõus kandma selliseid. Samalt firmalt leidsin sellised, loodan, et meeldivad mu 10a: http://www.javari.de/Lurchi-Heidi-Tex-33-16515-M%C3%A4dchen-Stiefel/dp/B00D5OSHIK/ref=sr_1_22?ie=UTF8&cAsin=B00CHHBYT0&fromPage=search&sr=1-22&qid=1382428736644&clientPageSize=100&node=533331031&sort=relevancerank&keywords=lurchi&page=1&nodes=533331031

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 10:53; 22.10 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie neiuke peaks saama sünnipäevaks sellised http://www.amazon.com/Icebug-Womens-Avila-Fashion-Boot/dp/B003CC0WBA
Loodetavasti ei tule suuri probleeme (inimkatsed veel tegemata – saapad ise alles tarneahelas)
Jääme igatahes ootama 🙂
Eelmised liibuvad läikivad ja õhukese tallaga pani eelmise nädala alguses ise kappi, et veidi pidi jahe olema. Seni käib Keeni üsna sportlike saabastega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil õnneks rahumeelne tibi 10-aastane, sai sellised \”linna\”saabasteks http://ee.nsking.eu/en/shop-item/95/645/44486
Õue/mäe/lombi-käimadeks peab muidugi midagi muud leidma…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 12:29; 21.10 15:07; 22.10 09:59; 22.10 11:02; 22.10 15:33; 25.10 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie neiuke peaks saama sünnipäevaks sellised http://www.amazon.com/Icebug-Womens-Avila-Fashion-Boot/dp/B003CC0WBA
Loodetavasti ei tule suuri probleeme (inimkatsed veel tegemata – saapad ise alles tarneahelas)
Jääme igatahes ootama 🙂
Eelmised liibuvad läikivad ja õhukese tallaga pani eelmise nädala alguses ise kappi, et veidi pidi jahe olema. Seni käib Keeni üsna sportlike saabastega.[/tsitaat]

Icebugid on supersaapad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 10:41; 21.10 23:59; 22.10 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama asi ees, UGG tüüpi saapaid pole ma nõus Eesti lörtsi sisse ostma ja suure jalanumbriga on üsna inetud ka.
Eelmisel aastal olid sellised eccod, mis olid on ka seelikuga ok aga samas sobilikud sportliku talveriietusega. Sel aastal ilmselt tuleb osta kaks paari, üks sportlikud kehalise jaoks ja teine paar siis korralikumaid madalaid ja soojasid (käib ka palju jalgsi). Kuna 11-aastase jalanr on juba 38, siis mingit odavat väljaminekut pole loota. Internetist ka tellida ei saa, kuna lapsel hästi kõrge jalg ja paljudel saabastel ei lähe jalg lihtsalt sisse või ei saa enam pärast saabast jalast ära, nt krõpsudega eccod ja crocksi saapad on välistatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.10 23:48; 25.10 23:52; 26.10 10:45; 26.10 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Ritabell kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vahel huvi pärast küsi mõne ortopeedi käest, mis tema neist UGGidest arvab. [/tsitaat]

No millist neiuhakatist huvitab ortopeedi arvamus, kamoon…

Teemasse – kontsaga saapaid ei ostaks 10-aastasele elu sees. Kuigi enda lapsepõlvest mäletan, et hirmsasti kontsad meeldisid ja suutsin isegi vanatädi käest kontsakingad välja lunida 🙂 Ega mul nendega mujal käia lubatud kui koduõues, aga hädasti oli tarvis 😀

Interneti avarustes on palju kauneid saapaid tüdrukutele – nii, et kutsu aga laps enda kõrvale istuma ja hakake otsima 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 10:20; 23.10 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lootusekiir kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No vabandan, päris häält ära jah ei röögi, aga ikka on vingumist. Ega ma siin väga oma ema-sõna maksma panema ei hakka, ma ei saa ju 10 aastasele (kes on pea minu pikkune juba!!) ise jalanõusid jalga toppima hakata!
Ma saan aru, et mina olen vanem ja mina otsustan üldjuhul ikka ostude üle, aga kui tal on oma maitse väja kujunenud, siis ma ei saa sinna midagi teha. Loomulikult ei käi ta palja kõhu ja miniseelikuga, aga matkasaapad ei kuulu tema nägemuse juurde ja on ikka raske leida korralikku saabast siis.
Kuomasid kannab mu 3 aastane poeg, 10sele näitasin ja pidi ära minestama. Titekad ja koledad pidid olema.
Isegi sellised Timberlandid ei sobinud: http://cache.osta.ee/iv2/auctions/1_1_17488985.jpg
Enamvähem pidid sobima need: http://shop.timberland.com/product/index.jsp?productId=15771866&locale=en_US
Ärge küsige, mis vahe neil on, minu meelest on üsna ühtekad.

Tõesti võib tunduda, et mu 10nene on mulle pähe istunud, aga nii see ei ole. Ma arvestan lapse sooviga ikka kah. Ilmselt tulebki minna mingile kompromissile ja loota, et lapse jalg on soe ja kuiv. [/tsitaat]

No need esimese ligi all olevad saapad on ikka õudus kuubis. Ime ka, et laps karjuma ei hakanud 😀 Aga teise lingi all on täitsa kenad saapad. Ja pole need kaks paari midagi ühtekad – ühed on koledad ja teised peaaegu ilusad. Lapsel on maitset 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 10:20; 23.10 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie perel on paremini läinud. Alla 18 a. on seadusega veel alaaealine. Laps ei saa osustada, mida ta selga paneb, mida täna sööme või kas ema ja ise peaksid kooselu jatkama või mitte. Eelpoolmainitud teemade eest vastutavad täiskasvanud.

Hetkel väga palju pakkumisi: Lisan siia suvalisi saapalinke, muidu vist läheks teema reklaami- apsu alla…

32 eur.
http://www.amazon.com/Skechers-Womens-Merced-Puff-Boot-Purple/dp/B004QM2UM4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1382522207&sr=8-1&keywords=Skechers%3A+47640

38 eur. (129 e)
http://www.polyvore.com/lacoste_perron_wedge_boots/thing?id=44880248

29 eur. (129 e)
http://www.izideal.co.uk/p13599542/blink-bll020-67128/

32 eur. (109 e.)
http://shop.lacoste.com.tr/product.aspx/ayakkabi-kadin-bot–cizme-zerubia–20323021

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )


Esileht Koolilaps Milliseid talvesaapad tüdrud kannavad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.