Esileht Hobinurk Milliseid videomänge ise mängite, naised?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Milliseid videomänge ise mängite, naised?

Postitas:

Mina nt mängin Pokemon Go-d telefonis. Konsoolis on pooleli “Ori and the Will of the Wisps”. Mõnikord suure väsimusega näpin “Candy Crush Jelly-t”

Mis teile meeldib?

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 11:34; 03.01 12:55; 24.03 10:16;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma mõtlesi, et ma olen ainuke titt, kes Candy Crushi mängib 😉 on veel wordstacks, kabe, male, kõik sellised toksin-kui-aega-on mängud. Mina mängin mänge meie peres (lastel muidugi Minecraft), mees mängin arvutis ainult malet.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oculuses lauatennist ja Beat saberit. Mul on istuv töö ja sporti teha ei viitsi, need on päris mõnusad mängud ja võtavad täitsa higistama.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Resident Evil, Farcry, Mass Effect, Stardew Valley, TERA, Secret World, Silent Hill, Detroit become human…viimasemad mida mänginid olen, üldiselt pole enam paljud meeles.

Vanus 37

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Sudoku, Nonogram, Water Sort Puzzle, Sandbox.</p>
Need jupimat aega juba, enne on muid ka olnud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pange vanus ka juurde.

Ma olen 48 ja ei kujutaks ettegi, et viitsiks millegi sellisega tegeleda. Samuti ei tea mitte ühtegi endavanust või vanemat inimest, kes mängiks.

Kord jutu käigus selgus, et üks minust palju noorem naine (ta oli siis alla 30-aastane) mängib (või mängis) mingeid mänge.

+9
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 12:50; 03.01 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 48 ja ei saa aru, miks ma ei tohiks mängida? Pokemon Go mängijaid tean mitmeid endavanuseid ja lausa pensionäre, raididel on nii mõnigi hallipäine kortsuline isik suisa mitme telefoniga platsis. Pensionieas on mängimiseks rohkem aega ka.

Mispoolest see perekoolis käimine kuidagi parem ja eakohasem ajaviide on selles vanuses? Mõni vaatab “tõsieluseriaale” ja isegi ei häbene seda. Mõni jälgib kullipilgul influentsereid… Ma korra proovisin TL insta storyt vaadata, ei saa aru kuidas te midagi nii sisutühja suudate teha. Mängimine on iga kell parem tegevus.

Teemaalgataja

+21
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 11:34; 03.01 12:55; 24.03 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 48 ja ei saa aru, miks ma ei tohiks mängida? Pokemon Go mängijaid tean mitmeid endavanuseid ja lausa pensionäre, raididel on nii mõnigi hallipäine kortsuline isik suisa mitme telefoniga platsis. Pensionieas on mängimiseks rohkem aega ka.

Mispoolest see perekoolis käimine kuidagi parem ja eakohasem ajaviide on selles vanuses? Mõni vaatab “tõsieluseriaale” ja isegi ei häbene seda. Mõni jälgib kullipilgul influentsereid… Ma korra proovisin TL insta storyt vaadata, ei saa aru kuidas te midagi nii sisutühja suudate teha. Mängimine on iga kell parem tegevus.

Teemaalgataja

Kas ma ütlesin, et ei tohi mängida?

Pigem imestasin, et sellises vanuses inimesi see huvitab ja ütlesin, et enda tutvusringkonnas ei tea mängivaid naisi.

Ei tasu iga vastust kohe isikliku rünnakuna võtta!

+7
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 12:50; 03.01 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olen väsinud, scrollin perekooli, mängimisharjumust mul ei ole. Lapse rõõmuks mängin temaga vahel Gran Turismot, Mario Karti või Mario Partyt. Kui juba mängima hakata, on lahe ja lõbus, aga omal initsiatiivil ei mängi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pange vanus ka juurde.

Ma olen 48 ja ei kujutaks ettegi, et viitsiks millegi sellisega tegeleda. Samuti ei tea mitte ühtegi endavanust või vanemat inimest, kes mängiks.

Kord jutu käigus selgus, et üks minust palju noorem naine (ta oli siis alla 30-aastane) mängib (või mängis) mingeid mänge.

Boomer

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

The Big Farm Theory. Fb Farmvillest saati meeldivad farmimängud ja see sama nagu Astrogarden oli enne.

Pokémoni ja candy crushi olen ka varem mänginud.

39

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lemmikud on Resident Evil, Tomb Raider, Bioshock, Dishonored, Last of Us, Half-Life, Metro, Stalker-sellised seeriad

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telefonis mägin erinevaid candy crushi mänge(jelly, soda, friends ja classic) ja coin masterit. Pokemoni pole enam viitsinud, see suve mäng rohkem.

Ps3 konsooliga fifa, little big planet, gtaV, just dance, sports champions.

Vanus 38a

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GTA Vice city, GTA IV, Quake III, telefonis on ka Solitaire olemas. Vahel harva meeldib ka Bubbles või Freecell Solitaire, Mahjong, BlackJack. Muidu varem sai igapäevaselt Bombermaniat käia mängimas, kui veel Playforia lahti oli.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvuti mängudest viimane lemmik oli Shadow of the tomb rider, praegu mängin Rise of the tomb rider’it. Oleks teadnud, oleks mänginud teises järjekorras, nad on sarnased, kuid esimene on parema loo ja huvitavamate ülesannetega, mitmekülgsema miljööga. Väga meeldis Assasian’s creed unity – see mäng, millest arvati, et võiks olla abi Notre Dame’i taastamisel. Olen proovinud alustada Witcheriga, kuid praegu on teised põnevamad tundunud ja pole reele saanud.

Online mängudest meeldib Path of Excile, poegadega koos mängin Warframe’i.

PS-i mängudest meeldis väga veel PS2 aegadest Da Vinci kood – üsna täpselt filmi esimese osa järgi tehtud mäng ja tegelaskujud on näitlejate koopiad. PS3 mängudest Heavy Rain ja Beyond two souls ning ka Avatar.

Igaüht neist soovitan neile, kellele meeldivad ilusa graafikaga seiklusmängud, mille taga on ka hea lugu.

36

 

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad kõige rohkem Minecraft ja Among Us 😀

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 46 ei mängi mingeid arvutimänge. Olen kunagi proovinud minesweeperit ja solitaire, aga sellest on umbes 20 aastat. Üldse ei tõmba.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingil põhjusel mul täiesti huvi puudub nende vastu. Samas tean, et mängitakse, isegi tädi, 70+ mängib mingeid farmimänge jne.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus 45. Mängin väga vähe, paar väikest mängu siiski on telefonis. Mulle meeldivad rahulikud asjad ja lemmik on I Love Hue. Soovitan kõigile, kellele meeldivad värvid, harmoonia ja rahu :). Laste lõbuks mängin mõnikord harva Draw It! See on lihtsalt naljakas. Periooditi mängin X-Boxis vanu Kinecti mänge, tihti ka koos lastega, kui mõnikord rohkem liigutada tahaks. See on kõik.

Lapsed mõnikord näitavad oma asju Minecraftis, mul ausalt hakkab hetkega seda ekraani vaadates pea ringi käima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telefonis pokemon go, hearthstone. Arvutis aegajalt kui tuhin peale tuleb sims4. PS4 peal ka aegajalt telltale stiilis mänge, lemmikumad on olnud until dawn, detroit:become human, life is strange.

N35

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

46, world of warcraft

nooremana mängisin rohkem erinevaid, nüüd olen peamiselt wow juurde pidama jäänud, sest rohkemateks pole aega. Mõnikord toksin ka hearthstone’i (kaardimäng) ja civilisationit, aga seda juhtub üsna harva. wow-s on pikemad pausid praegu mõnepäevased, kuigi on ka olnud paariaastane paus (imiku kõrvalt seda eriti ei mängi, siis kulub iga vaba hetk pigem niisama lebamiseks) 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad üldiselt roleplaying mängud, st RPG-d. Lemmikud on olnud läbi aegade näiteks Mass Effect-i seeria, Dragon Age seeria. 10+ aastat mängisin World of Warcrafti, nüüd on ca aastane paus ja eriti tagasi ei tõmba, sest MMORPG-d võtavad jube palju aega igapäevaselt.

Viimati mängisin Cyberpunk 2077-t, see oli pühade ajal mõnus ajaviiteks läbi teha.

Vastavalt tujule mängin väga erinevaid mänge – RPG-d, shooterid, strateegia, rahulikud single player mängud jne jne. Hoian jooksvalt silma peal, kui midagi uut ja huvipakkuvat välja tuleb, proovin järgi.

Telefonis/tahvlis mängin Hay Day-d – ei saa ka mina farmimängudest üle ega ümber. Meie grupis on igasuguseid tegelasi üle maalima, sealhulgas ka mitu vanaema 🙂

Olen 30.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingil põhjusel mul täiesti huvi puudub nende vastu. Samas tean, et mängitakse, isegi tädi, 70+ mängib mingeid farmimänge jne.

Ma kiidan sind, et vormistasid oma kommentaari ilma rünnakuta, nagu paljud teised nendes arvukates arvutimängude teemades: “Miks ma peaksin mängima, ma olen ju täiskasvanu. Issand jumal, mis lasteaed! Hangi omale elu! Märksa normaalsem on jooksmine / kudumine / ajakirjade lugemine/ foorumis surfamine / kalalkäimine / sarjade vaatamine / aiapidamine / diivanil lesimine / ….. ” Mõistad, et inimestel on erinevad huvialad.

 

Teemasse ka: mina enam eriti ei mängi (muud vabaajategevused on olulisemaks muutunud), kuid suurim lemmik on Syberia II.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Civilization, This war of mine, The long dark

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid mänge, mis nõuavad igapäevast sisselogimist, pole ma mitu aega mängida saanud, muidu mängisin kah farmimänge (mis sa teed, kui endal on ainult väike aed ja see on pool aastat harimiskõlbmatu?). Settlers II (igivana mäng) on suur lemmik, aga praegu mängin, nagu keegi eespoolgi, peamiselt sudokut ja teisi loogikamänge. Tegelikult ma lausa õpetan huvialaringis lastele loogikamängude mängimist ja koroonaajastul toimub see paratamatult arvutis, nii et paremal juhul saan ma oma arvutimängimist nimetada tundide ettevalmistuseks ja halvemal juhul erialaseks enesetäienduseks. 😛

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telefonis on Covet Fashion. See on siis outfittide loomine etteantud parameetrite järgi ja teiste loodud outfittide hindamine. Kapifashionista nagu ma olen.

Kui Pokemon go tuli, siis mängisin seda vägagi tulihingeliselt, passisin öösiti üleval ja sõitsin autoga mööda tühja linna ringi, et gym’e võtta. Kui kusagil foorumis oli shoutout, et praegu on seal-ja-seal mõni haruldasem pokemon, siis kohe autole hääled sisse ja kohalesõit! Aga kui nad mõni aasta tagasi tegid suurema uuenduse (raidid jne) ning mäng oli paar nädalat maas, siis sain aru, et olen maksimaalses sõltuvuses ja kustutasin mängu telefonist ära.

Arvutis mängin praegu Candy Crush Soda Saga ja Solitaire. Ongi kõik. Olen üritanud midagi muud juurde leida, aga alati kui kusagile maale jõudma hakkad, tuleb midagi ostma hakata vms ja seda ma ei tee iial. Kui tasuta mängida ei saa, siis pole mulle seda mängu vaja.

50-le lähenen.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

46, world of warcraft

nooremana mängisin rohkem erinevaid, nüüd olen peamiselt wow juurde pidama jäänud, sest rohkemateks pole aega. Mõnikord toksin ka hearthstone’i (kaardimäng) ja civilisationit, aga seda juhtub üsna harva. wow-s on pikemad pausid praegu mõnepäevased, kuigi on ka olnud paariaastane paus (imiku kõrvalt seda eriti ei mängi, siis kulub iga vaba hetk pigem niisama lebamiseks) ????

Mängisin ka pikalt WOWi. Mõned aastad tagasi juhtisime Guildi abikaasaga, aga põlesime mõlemad läbi umbes 1,5 aastaga. 4 korda nädalas raide juhtida töökohtade ja maja kõrvalt oli ikka raske. Mäng mängimata ei jäänud, aga pizzakarpe kogunes majja kuhjade viisi, uneaega 4-5 tundi, vabadel päevadel siis teinekord ärkasime kell 16. Mees lõpetas täielikult mingi hetk, mina aeg-ajalt logisin ja tegin nipet-näpet, enam ei hardcore-raidinud. Nüüd on väike tita majas ja ootan aega, kui saan vahepeal logida ja pisut mängida, uut expansionit küll ei raatsi veel osta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 40a ja ei ole kunagi midagi mänginud. Perekooli vaatamine võtab mul tavaliselt umbes 10 min, kommenteerin harva ja loen ainult üksikuid teemasid, mis huvi pakuvad mingil põhjusel. Kujutan ette, et mängimine vajaks ikka pikemat vaba aega, mida mul pole. Ei ole õnnetu selle üle 🙂 Kuna töötan ainult arvutis, siis põgenen siit esimesel võimalusel pigem raamatut lugema või õue jalutama. Ei tunne isiklikult ühtki täiskasvanud naist, kes mängiks arvutis. Vähemalt pole kunagi sellest juttu olnud kuskil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad üldiselt sellised igavad ja monotoonsed mängud. Ainuke asi, mida praegu mängin on Word Domination (mehe jaoks pole see mäng vaid inimese piinamine). Monument Valley ja Plants vs Zombies meeldis ka kunagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tunne isiklikult ühtki täiskasvanud naist, kes mängiks arvutis. Vähemalt pole kunagi sellest juttu olnud kuskil.

Just, äkki pole sellest lihtsalt juttu olnud. Mina olen sinust mõne aasta vanem, pealtnäha täiesti stereotüüpiline tegelane. Juhin ettevõtet, suur maja, mees, pubekas, koer, suur aed. Loen palju, joonistan, vaatan filme, kuulan muusikat, kokkan, kasvatan toidukraami, möllan iluaias lilledega, teen palju sporti jne jne.

Telekat mul pole, selle võrra ehk aega rohkem. Mõned õhtud nädalas mängin, pärast päevatööd võtab ilusti pinged maha. Vahel mõnel eriti kiirel perioodil muidugi ei jõua, aga siis ei jõua väga ka muid ülal mainitud tegevusi teha.

Mängin konsoolil, vahel võtan ka pubeka kampa. Kui üldse aega ei ole, siis mõni shooter sobib, tunnike kõmmutamist ja sellest piisab. Muidu meeldivad Resident Evil, Far Cry, Borderlands. Vahel ka mõni linnaehitamise simu vms. Või näiteks Ark Survival tüüpi mängud.

 

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Hobinurk Milliseid videomänge ise mängite, naised?