Esileht Hobinurk Milliseid videomänge ise mängite, naised?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Milliseid videomänge ise mängite, naised?

Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad üldiselt sellised igavad ja monotoonsed mängud. Ainuke asi, mida praegu mängin on Word Domination (mehe jaoks pole see mäng vaid inimese piinamine). Monument Valley ja Plants vs Zombies meeldis ka kunagi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tunne isiklikult ühtki täiskasvanud naist, kes mängiks arvutis. Vähemalt pole kunagi sellest juttu olnud kuskil.

Just, äkki pole sellest lihtsalt juttu olnud. Mina olen sinust mõne aasta vanem, pealtnäha täiesti stereotüüpiline tegelane. Juhin ettevõtet, suur maja, mees, pubekas, koer, suur aed. Loen palju, joonistan, vaatan filme, kuulan muusikat, kokkan, kasvatan toidukraami, möllan iluaias lilledega, teen palju sporti jne jne.

Telekat mul pole, selle võrra ehk aega rohkem. Mõned õhtud nädalas mängin, pärast päevatööd võtab ilusti pinged maha. Vahel mõnel eriti kiirel perioodil muidugi ei jõua, aga siis ei jõua väga ka muid ülal mainitud tegevusi teha.

Mängin konsoolil, vahel võtan ka pubeka kampa. Kui üldse aega ei ole, siis mõni shooter sobib, tunnike kõmmutamist ja sellest piisab. Muidu meeldivad Resident Evil, Far Cry, Borderlands. Vahel ka mõni linnaehitamise simu vms. Või näiteks Ark Survival tüüpi mängud.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Candy Crushi  mängisin aastaid, kuni sain kutse mängida empires and puzzles mängu.

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Hobinurk Milliseid videomänge ise mängite, naised?