Esileht Hobinurk Milliseid videomänge ise mängite, naised?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Milliseid videomänge ise mängite, naised?

Postitas:

Candy Crushi  mängisin aastaid, kuni sain kutse mängida empires and puzzles mängu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ma lausa õpetan huvialaringis lastele loogikamängude mängimist ja koroonaajastul toimub see paratamatult arvutis, nii et paremal juhul saan ma oma arvutimängimist nimetada tundide ettevalmistuseks ja halvemal juhul erialaseks enesetäienduseks. ????

Sellest oleks huvitav lähemalt teada saada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 11:34; 03.01 12:55; 24.03 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus 37. Telefonis Pokemon Go ja Playstationis Minecraft. Vahest paneme rallit ka lastega. Kunagi nokkisin Farming simulatoril aga see tüütas ära. Piljardit sai ka pikalt telefonis toksitud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen pea kogu aeg, mil arvuti koju tuli, mingeid mänge mänginud. Tavaliselt mingi ühte kindlat, mitte et täna mängin üht ja homme teist jne. Hulluks ei ole läinud, ajaga piiri oskan pidada. Ma vähemalt arvan nii 🙂

Praegu  telefonis Candy Crush

Ja arvutis Word of Tanks. Seda viimast väikest viisi  päris mitu head aastat. Kunagi, kui mu poeg seda nägi, tegi pilti, et ta tahab oma sõpradele näidata, milline ema tal on.  Aga üldiselt ma oma mängimisi suure kella külge ei pane. Minu tutvusringkonnas ei ole küll ühtegi, kes arvutimänge mängiks. Telefoni ehk ikka toksivad, aga neid suuri ja päris, neid mitte.

Vanus 58

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas see kvalifitseerub videomänguks – aga mängin  malet, kabet ja sudokut, vanust 53.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Age of Empires II online koos teiste mängijatega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Hobinurk Milliseid videomänge ise mängite, naised?