Esileht Rasestumine ja lapse ootamine milliseid vitamiine…

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: milliseid vitamiine…

Postitas:

esimese rasedusega sõin biomultisid nüüd aga iiveldab igaasja peale ja biomultide maitse ei tule just kasuks?
milliseid vitamiine teie võtate?
hea oleks kui hindasid ka oskate kirjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

alguses on oluline vaid foolhape. kõik, mida on palju ühte väiksesse asja topitud, on suhteliselt jama.
vitamiinid ja muud kasulikud ained ei tööta alati kõige paremas üksteisemõistmises. samuti tahavad osa lahustumiseks ja imendumiseks vett, teised rasva.
ära lase end ravimifirmadel lüpsta ostes kõik ühes tooteid. kui asi on hea kõige jaoks, ei kõlba ta reeglina mitte millekski. vajalikke asju ei pruugi sa sealt piisavalt saada ja osa asjad võivad täiesti üleliigseteks osutuda. kõik oleneb su toidust, organismi eripäradest jms.
alguses on vajalik foolhape. kui tahad, tuleb raseduse ajal kasuks ka kalaõli.
igasugu toidulisandeid ja vitamiine eelista võtta ükshaaval või siis neid, kus on üksteise imendumist soodustavad komponendid (nagu raual aitab imenduda B12). odavam ka nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ütles arst, et kuna toitun piisavalt mitmekülgselt, ei hakka ta mulle igasugu multivitamiine kirjutama, sest need tekitavad lihtsalt üleliigset söögiisu.
Fooliumhappe asendas 12-l nädalal fooliumhappe+raua kapsliga. Lisaks lubas mul jätkata kalaõli kapslitega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ütles arst, et kuna toitun piisavalt mitmekülgselt, ei hakka ta mulle igasugu multivitamiine kirjutama, sest need tekitavad lihtsalt üleliigset söögiisu.
Foolhappe asendas 12-l nädalal foolhappe+raua kapsliga. Lisaks lubas mul jätkata kalaõli kapslitega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine milliseid vitamiine…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.