Esileht Pereelu ja suhted Millisel põhjusel olete sõbrannaga suhtlemise lõpetanud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Millisel põhjusel olete sõbrannaga suhtlemise lõpetanud?

Postitas:

Mina olen elu jooksul kahega pidanud suhtlemise lõpetama.

Esimesel juhul inimene oli patoloogiline valetaja, kes valetas ka kõige pisemaid asju. Näiteks, et käis vabal päeval seal ja seal, kuigi tegelikult oli kodus. Elab oma väljamõeldud maailmas. Arusaamatu ja ei jaksanud enam iga tema öeldut analüüsida, et kas valetas või rääkis tõtt.

Teisel juhul oli tegemist kohutavalt negatiivse energiavampiiriga, kes arvas, et ainult temal on raske. Ta ei näinud üheski asjas kunagi midagi positiivset. Halas päevad läbi ühtede ja samade probleemide üle, aga oma probleemide lahendamiseks mitte midagi ette ei võtnud. Kui talle rääkisin mingist oma asjast, siis suutis ta alati seda pisendada ja kahe lause pärast jutu taas enda probleemidele keerata. Kohutavalt väsitav oli. Iga kord pärast temaga kokku saamist tundsin, kuidas olin energiast täiesti tühjaks tõmmatud.

+25
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.06 22:43; 26.06 23:37; 26.06 23:39; 26.06 23:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, üks koguaeg käis pinda, et räägi, mida sa täna tegid ja räägi, mida sa täna tegid. Tundus pettunud, kui ausalt ütlesin, et lihtsalt pikutasin mõni päev kodus. Krt, nagu iga päev peaks kuskil ringi trööpäama. Hakkasin siis “huvitavaid” tegevusi välja mõtlema talle rääkimiseks, et see jauramine lõppeks.
Teine oli halb kuulaja, kui mul väga raske aeg oli. Ma ei saanudki oma muret talle kunagi lõpuni ära rääkida, poole lause pealt hakkas alati õpetama, et miks sa ometi nii ei tee ja miks sa naa ei tee. Ta ei saanudki aru, et ma vajasin ainult selle endast välja rääkimist, mitte noomimist ja õpetussõnu!

+23
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

-Elatisteemasid, ausalt ei jõua enam kuulata. Kui poolt miinimumi ei tule, siis on laps kohe nälgas. Kõrvadel on valus.
-Tegelased “lapsed tehakse ju endale”. Lülitan koheselt off`i.
-Ettekujutajad “ilmselt sellepärast ikka”. Koheselt off`i
-Tegelased “olen kodune, mees rabab”- No ei, aitäh.
-Pinnalisusele ja ähmasusele olen lausa allergiline.

Tavaliselt kuulan, inimene räägib ise oma elust nii palju kui tahab. Ei tunne ennast petetuna, kui mõnele tuttavale on rohkem või vähem räägitud.

Kuna kõik peab olema võrdne, siis paar sõna sõpradest ka.
Kui mehed kallistavad, siis ma ei tunne ennast läbi seksituna ja ära kasutatuna.

+8
-38
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, üks koguaeg käis pinda, et räägi, mida sa täna tegid ja räägi, mida sa täna tegid. Tundus pettunud, kui ausalt ütlesin, et lihtsalt pikutasin mõni päev kodus. Krt, nagu iga päev peaks kuskil ringi trööpäama. Hakkasin siis “huvitavaid” tegevusi välja mõtlema talle rääkimiseks, et see jauramine lõppeks.
Teine oli halb kuulaja, kui mul väga raske aeg oli. Ma ei saanudki oma muret talle kunagi lõpuni ära rääkida, poole lause pealt hakkas alati õpetama, et miks sa ometi nii ei tee ja miks sa naa ei tee. Ta ei saanudki aru, et ma vajasin ainult selle endast välja rääkimist, mitte noomimist ja õpetussõnu!

Väga vaimukas.

Tegelikult siiski alustas ta enamus ajast ise oma väljamõeldud tegevuste rääkimist ja see oli vaid üks näide. Inimene valetas näiteks ka oma elukoha kohta, et tal on oma maja uuselamurajoonis, kuigi tegelikult elas paneelika korteris. Samuti väitis, et tal suri ema ära, hiljem tuli välja, et ema on jumala elus. Jne, jne jne.

Oi see “raske aeg” kestis tal mitu aastat ja probleemid olid alati ühed ja samad. Stiilis, et mees on mölakas ja ei hooli temast. Tegelikult polnud mehel häda midagi, ta lihtsalt ise polnud kunagi mitte millegagi rahul ja nägi kõiges negatiivset. Näiteks planeerisid puhkust, mees käis talle mitmeid erinevaid variante välja, sõbrannale ei sobinud ükski. Samas ise ka mitte midagi välja ei pakkunud. Kui mees loobus lõpuks sellest puhkuseplaneerimisest oli sõbranna mehe peale solvunud, et miks ta temaga reisile minna ei taha, raudselt on tal keegi teine. Või siis kurtis, et ta on paks. Nii mitu aastat järjest, samal ajal oma elustiilis ühtegi muudatust tegemata.

+8
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.06 22:43; 26.06 23:37; 26.06 23:39; 26.06 23:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult kaks korda? Kus kõik koolisõbrannad kadunud on, põhikoolist alates ikka oled lõpetanud tõsisemaid sõbrannasuhteid?

Teema ei ole lahkukasvamisest vaid mingil kindlal põhjusel suhtluse katkestamisest.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.06 22:43; 26.06 23:37; 26.06 23:39; 26.06 23:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa täpsemalt teada tahad?

Reedeõhtune ajaviiteteema eelkõige 🙂 Kuigi väike uudishimu ka, et kas ma olen ainuke, kelle ellu on sattunud veidi kummalisi inimesi.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.06 22:43; 26.06 23:37; 26.06 23:39; 26.06 23:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks parimaid sõbrannasi lõpetas minuga suhtluse, kui talle rääkisin, et minu mees(meie ühine sõber) on mind paar korda löönud ja esimene kord kui “peksa” sain, katkes mu rasedus. Hiljem on ta selgitanud, et tal olid endal elus rasked ajad ja ta lihtsalt ei suutnud minu teemaga tegeleda. Samal ajal minu eksmees pakkus tollele sõbrannale ka lisatööd, seega sõbranna jäi eksmehega edasi suhtlema. Olen talle andeks andnud küll, nüüd aastaid hiljem, kui olen abielus suurepärase mehega ja mul on laps. Oleme isegi paar korda kokku saanud aastate jooksul ja alati on väga meeldiv olnud.
18 aastasena kirjutas mulle üks väga lähedane sõbranna täiesti ootamatult, et ta arvab, et me ei peaks enam suhtlema. Ma mõtlesin, et ta üritab mingit lolli draamat tekitada või nalja teha ja ei vastanud koheselt midagi. Tema aga enam kunagi ei kirjutanudki mulle. Siiani müsteerium, meie vahel ei juhtunud midagi, isegi tülisi oli meil vähe. Meil polnud ühiseid sõpru, seega mingit tagarääkimist ka polnud. No imelik.
Ühe sõbrannaga, kellega noorena mingi aeg koos elasime, lõpetasin suhtluse, sest temaga oli emotsionaalselt raske – tema elu oli üks lõputu Draamateatri etendus ja mida vanemaks ma sain, seda raskem oli mul tema jutte taluda.
Ühele sõbrannale olen ma korduvalt näkku öelnud mis mind tema juures häirib, lootuses ja välja pakkudes, et sellega meie suhtlus lõpeb. Tema on seepeale mind aga siiralt aususe eest tänanud ja oma parimaks sõbraks kutsunud, sest vähesed olla nii siirad ja hoolivad, kui mina oma väljaütlemistes. Tegin kunagi isegi perekooli teema, et kuidas selline suhtlus lõpetada, aga aja jooksul on ta mulle väga kalliks ja oluliseks saanud, minevikus tugevalt häirinud asjad pole enam segavad minu jaoks. Raskeks tegi tol ajal asjaolu, et meie lapsed olid väga head sõbrad.
Enamus on lihtsalt muutunud sellisteks tuttavateks, kellega vahel harva kokku saame.
Tõeliselt kahju on ühest meessoost sõbrast, kellega aja jooksul lahku kasvasime ning nüüd, kui mõlemal juba pered, ei tundu enam sobilik kirjutada ka. Aga 8 aastat oli ta mulle väga oluline sõber ja mul on väga kahju, et me enam ei suhtle. Midagi romantilist polnud meie vahel eal ning tema ratsionaalsus ja huvitav ellusuhtumine aitas mul isikuna palju kujuneda.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Oi mul on väga palju sõbrannasuhteid kadunud. Suurem osa lihtsalt hääbunud ja ajahõlma vajunud. Üks läks katki, sest ta arvas, et ma keelasin oma sõbral tema poiss-sõbraks saamist (vale), ühe emale ma ei meeldinud, üks lõi minult poisi üle, mõned kolisid lihtsalt teise linna.

Aga ma ka kindlasti ei arva, et keegi on imelik ja meie teed on seetõttu lahku läinud. Ma ei suhtle inimestega juba eos, kes mulle imelikud tunduvad ja ma ei kutsu neid oma sõbrannadeks. Inimesed ja elusituatsioonid muutuvad, elud lähevad lahku.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lõpetanud ühe sõpruse klassikalisel põhjusel – sõbranna laenas raha (ja ikka tunduvalt rohkem kui korra), mille tagasimaksmisega tal kunagi kiiret ei olnud. Võtsin siis tema pärast veel ka paar järelmaksuga asja (need olid konkreetselt ta lastele), mida ta esimesed kuud ilusti maksis ja siis äkki hakkasin saama hoiatusi (ise ta väitis, et kõik on tasutud, aga ühtki tõendust esitada ei olnud). Nii et klassikaline lõpp tuli sellel sõprusel – tasusin ise need järelmaksud ja sõbranna saatsin p…e. Paar aastat hiljem hakkasime küll jälle väikestviisi suhtlema, aga endist sõprust meil enam ei olnud. Usaldusest rääkimata.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täielik klišee, aga lõpetasin sõbrannaga suhted, kui sain teada, et ta on juba mõnda aega olnud mu mehe armuke. Mehe jätsin ka maha. Ühtlasi sain hea õppetunni selles osas, et ega ma ikka ei olnud küll nii hea inimestetundja nagu eelnevalt enda kohta arvanud olin. Need kaks lollitasid mind ikka üsna pikalt.
Tegelikult tuli kogu see jama mulle kasuks, sest ilma petisest mehe ja sõbrannata muutus mu elu ilusamaks ja õnnelikumaks.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna rääkis välja mu suure saladuse, mille olin ainult talle avaldanud (jah, nüüd olen elus targem, ei koorma teisi oma saladustega). Ei suutnud temaga pärast seda suhelda, kuid kui ta mõne aja pärast mind oma sünnipäevale kutsus, otsustasin minna, sest olenemata juhtunust oli me omavaheline klapp suurepärane. Ta oli rõõmus, ma ka. Kui siis järgmisel päeval see sama inimene, kellele varasemalt ta mu saladuse välja rääkis, andis teada, et pärast mu lahkumist sünnipäevapeolt oli ta veel paarile täiesti võõrale inimesele mu saladuse välja rääkinud. Pärast seda oli lõpp, ei viitsi mina sellistega jageleda.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsepõlvesõbrannaga enam väga ei suhtle, sest tema arvamused alati muutuvad vastavalt tema boyfriendi arvamusele ja maitsele – kord hakkas ta metalifänniks ja hakkas minu seltskonnas minu (mis oli varem ka tema enda) muusikamaitset maha tegema. Siis leidis ka jalgpallifännist kuti ja kuigi ta varem oli alati mulle öelnud, kui mõttetu on jalgpallimänge käia vaatamas, siis hakkas ise ka käima. Aga kohe, kui kutiga ei klapi enam, siis on ta tagasi tema ise. Tegelt on tore, et ta suudab niimoodi vaimustuda samadest asjadest, millest tema silmarõõmgi, aga selle käigus üritab ta alati mind maha teha ja see mulle ei sobi. Eks nende kuttidega ka ei laabu, sest ta igavesti ei suuda olla see, kes ta pole.

Ülikooli ajal oli mul üks hea sõbranna, kellega suhtlus jäi katki, sest ta oli väga vaidlushimuline. Algul see mulle meeldis tema juures, sest ta kuulas ka teisi arvamusi, aga siis hakkas tunduma, et ta vaidleb vaidlemise pärast. Ükskõik, mis arvamusel mina olin, ta kindlasti oli teisel arvamusel ja pidi tingimata musta valgeks rääkima, et talle õigus jääks. Ma ei jõudnud enam sammu pidada.

Üks sõbranna tunnistas, et just see, et ma tema saladust hoida ei suutnud, teeb minust tema jaoks hea sõbra. Väga detailidesse ei lasku, aga ta ostis ühe kalli asja ja palus, et ma ta mehele sellest midagi ei räägiks. Aga juba nädal aega hiljem tema juures olles küsisin kõvasti selle asja kohta.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laenasin raha mõnele.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kooliaegsed sõbratarid kadusid pildilt, kuna hakkasime igaüks oma elu elama (põhikool)
Esimese hariduse omandamisest sõbratariga suhtlen aktiivselt, vahepealsetel aastatel me ei käinud läbi, aga poolteist aastat tagasi teed ristusid uuesti ja nüüd oleme väga aktiivsed.
Teise hariduse omandamise aegadest sõbratariga olin tagantjärele vaadates vägagi toksilises partnerluses – ta sõbrustas minuga ainult mu parematel päevadel. Rasketel hetkedel teda lihtsalt ei olnud olemas, siis tulid talle alati omad asjad ja oma elu peale.
Ühel hetkel sai mulle sellest üsna kõrini ja ma katkestasin suhtlemise.
Töösõbrad jäävad reeglina töökohtadesse, ühe endast noorema kolleegiga ma suhtlen, aga parimad sõbrad pole.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 05:36; 30.06 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ellu ei ole sattunud ühtki sellist inimest, kellega oleks pidanud ise suhtluse lõpetama. Pigem on suhtlus hääbunud ajaga, teise linna kolimise järel või lihtsalt on elud läinud erinevaid teid. Ühe hea sõbrannaga suhtluse katkemisest on väga kahju, läks nii, et tema pereliikmest sai minu toonase elukaaslase armuke ning kui me siis kaaslasega lahku läksime, hoidis tema oma pereliikme poole. Kui linnas kokku juhtume siis ikka räägime aga endist suhtlust enam taastunud pole.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omal ajal aitas ühe parima sõbrannasuhte lõpetada kogemata mu mees, kes suurest sõpruskonnast minu välja valis ja kuidagi viis üks asi teiseni. Sõbranna jäi endiselt meid tihti külastama, oli aukülaline abiellumisel ning soovis ka lapsele ristiemaks hakata (kahjuks ei tulnud välja, kuna ristivanem pidi olema ka leeritatud). Ja siis avastati lapsel tõsine terviserike ja ma usaldasin kogu tolleaegse valu ja vaeva sõbrannale, sh. ka kurtmise, et ma ei saa seda mehega rääkida, kuna tema reaktsioon asjale oli endasse sulgumine. Tulemuseks oli see, et sõbranna läks mehe juurde, kurtis, et olen vaimselt ebstabiilne ja ta on nõus alustama temaga kooselu ja saama ikka terveid järeltulijaid… seebiooper missugune. Tuli välja, et ta oli kõik need aastad ise mu meest endale tahtnud, neil olevat armastus esimesest silmapilgust jne. Igatahes lõi see käik mul pildi vägagi selgeks ja ilma liigsete sõnadeta katkes suhtlus aastateks. Nüüd on ta uuesti pildile ilmunud ja mees iga kord muigab, et kas tal on ikka ohutu või tahetakse endiselt teise koopasse nn. terveid järeltulijaid sigitama lohistada. Samas ütleksin, et eks see lugu oli jällegi meie suhtele väga hea, sest mõistsime, et lapse haiguses oleme me koos ja meil tuleb sellega ka ise hakkama saada.

Teine suhete katkemine oli samuti veidi pealiskaudsema sõbrannaga, kes ühtäkki lapsega teise mehe juurde läks, kuna suur armastus tuli peale. Kui see suhe paari kuuga läbi sai ja ta üksinda jäi ning oma abikaasa tagasi võtma polnud nõus, siis hakkasime kõik tema tegelikku palet nägema. Lapse isa maksab korralikku elatist ja laps on tihti isa juures, kuid naine käib ringi ja kurdab, et lapse isa lapsest ei hooli, elatis on nii pisike, et tema pidid lausa osakoormusega tööle minema jne. No mida sa suhtled sellisega, keda mees ka peale lahutust võimaldab osaliselt kodus olla, kui ise käid abielus olles täiskohaga tööl (ja sedagi tegelikult mitte ainult raha vaid ka eneseteostuse mõttes) ning kasvatad rohkema arvugi lapsi. Ta on jäänudki peamisest suhtluskeskkonnast ousider`iks mitte lahutuse vaid just oma provokatiivse käitumise ja valede tõttu.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu üks väga lähedane sõbranna lõpetas minuga suhtlemise ära nii, et saatiski sõnumi, et kuule ärme enam suhtle. See oli mulle paras šokk aga tagantjärgi tundub mulle üha enam, et väga hästi, et nii läks. Meie suhtlus oli kuidagi toksiliseks muutunud ja ilmselt üksteise hädade kuulamine ei mõjunud kummalegi hästi.

Mina ilmselt halasin liiga palju oma olematute suhete teemal aga samas tundsin ka, et sõbranna nagu teadis liiga hästi, mis ma ette võtma peaksin oma eluga. Kusjuures olin just tutvunud väga toreda mehega, kelle kohta sõbranna (ilma temaga kohtumata või temast midagi teadmata) hävitava hinnangu andis. Läks õnneks nii, et sõbranna läks omal soovil oma teed, mees jäi ja nüüdseks oleme abielus ja lapsevanemad. Sõbrannal pole ka elus halvasti läinud, seega polegi nagu midagi taga igatseda kuigi olime väga lähedased mingil eluperioodil.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen väga palju sõbrannasid kaotanud. Ilmselt ei sobitu ma kellegagi. Ise suhtleks hea meelega ja uusi tuttavaid leian kergelt, aga püsima ei jää keegi.
Ega keegi ka midagi otseselt ei ütle, lihtsalt hakatakse vältima ja tõrjuma- kaua sa siis ikka ühepoolselt suhtled.
Oma arvates olen positiivne, meeldib uusi asju ette võtta, adekvaatse enesehinnanguga, oskan nii kuulata kui rääkida, ei arvusta kedagi.
Ei teagi, milles asi, aga sõbrannasid mul pole:(

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülikooli ajal oli mul viimati sõbranna. Käisime igal pool koos ja tegime palju asju koos. Klapp oli suurepärane. Lõpuks läksime riidu ja miks? Sest sõbrannale ei meeldinud minu valitud poiss-sõbrad, tahtis mind ise mingi oma nõmeda tuttavaga paari panna ala pimekohting. Oli ka paras lobasuu ja rääkis pidevalt kedagi taga, kindlasti ka mind. Pidas end väga palju paremaks, moekamaks, targemaks, ilusamaks. Kokkuvõttes loobusin suhtlemast, sest kuigi reisinud ja kõrgharidusega, oli ta minu arvates sisutu mimm. Peale seda on olnud palju tuttavaid, kuid otseselt sõbrannaks pole ma kedagi enam võtnud. Mul pole vaja sõbrannasid, sest saan ise üsna hästi hakkama või kui suhtlen, siis sõbratasandil pigem mõne mehega.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole üldse selline sõbrannataja tüüpi, et sügavaid sidemeid looks.
Ühe ülikooliaegse sõbrannaga panin suhtluses natuke pidurit, kuna oli selline tüüpiline “mul on kõik kõige kehvem alati” ja ei jaksanud seda kuulata. Suhtleme seni, aga väga harva, 3 kuu jooksul korra saame ehk kokku.
Üks netisõbranna lõpetas minuga suhtluse, kuna ta mees pidi vestluseid lugema ja ei meeldinud talle see, mis me rääkisime. Ei meeldinud nt, kui sõbranna nende kodusest elust rääkis jne. Mingi aja veel suhtlesime edasi, aga suhtlus oli nii tühi ja pinnapealne, alati mõtles, mida saab öelda, et mehele okei oleks. Mingitel hetkedel saatis mulle veel nö salaja sõnumeid, kirjutas, et ära vasta praegu, mees muidu võib näha. Ilmselt saatis ja kustutas endalt kohe ära ja suhelda saime siis kui mees tööl oli. Me tegelikult suhtlesime veidi ikka edasi, aga ma ise väga ei algatanud enam, kuna suhtlus oli nii tsenseeritud ja nii see hääbus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka olen, inimesed muutuvad ja suhted muutuvad.
Hetkel kaalun suhete lõpetamist sõbrannaga, kellest pikkade aastate jooksul on saanud alkohoolik. Kui inimene ise ennast aidata ei taha, siis ei suuda teisedki aidata. Lihtsalt enam ei jõua kuulata seda ohkimist teemal küll on tervis läbi ja küll on paha olla siit ja sealt. Töökohti enam ei pea ja jooma hakkab juba hommikul. Polegi enam millestki rääkida inimesega.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema: Millisel põhjusel olete sõbrannaga suhtlemise lõpetanud?

Ühega kursuseõega seepärast, et ta pidevalt, st mitu korda nädalas küsis minult nõu oma meessuhte kohta. Iga kord andsin talle kiirnõu, näiteks ütle seda või ära tee seda, ja alati ka soovituse see suhe ruttu igaveseks lõpetada. Umbes 10 aastat hiljem ja pärast umbes 25. nende kokku-lahkuminekut sai mul villand, sest mida sa küsid, kui sa tead, et niikuinii võtad ta kohe tagasi. Katkestasin suhtluse päevapealt, aga sünnipäevadeks SMSi ikka saadan, lihtsalt enam sellist suhtlust ei vaja. Nüüdseks umbes 4 aastat tagasi.

Teise sõbrannaga on keerulisem lugu. Ta suhtub minusse positiivselt ja seetõttu armastas/armastab minust igasuguseid häid lugusid rääkida oma seltskondades. Tõesti tõeseid ja häid, aga ilustatud, liialdatud (aga siiski tõestisündinud) lugusid, mida ma kuskil öelnud olin või kus mida teinud. Lihtsalt ülemäära palju. Sellega seoses tekkisid mul mingid naissoost austajad, kes arvasid, et ma pean olema lihast ja luust geenius (mis ei ole kaugletki tõde) ning kohe äärmiselt huvitav inimene (mis on kuigivõrd tõde nagu kõigi inimeste puhul). Kuna meie turvusringkond aegajalt ka segunes, nagu Eestis sageli, siis muutus see äärmiselt kurnavaks. Näiteks ütlesin sõbrannale ükskord täisti jutu seas, et ma ei vaata võimalusel kunagi loetavate raamatute pealkirju, sest need on üldiselt nagu algaja perearsti diagnoos. Ja seda mainisin ka lihtsalt mokaotsast, et kui kaasaegse raamatu esimesel kolmel lehel keegi sureb, siis võib üsna kindel olla, et tegemist on naiste seas masspopulaarse raamatuga.

Möödus mingi aeg, nädalad. Ühel aiapeol tulid minu juurde arglikult kaks nägupidi tuttavat naist ja ütlesid, et nad on vaimustuses minu raamatufilosoofiast, mida minu sõbranna neile lühidalt tutvustas. Kas ma ei võiks pikemalt rääkida.
Mida paska. Pole seal mingit filosoofiat. Tulin siia, et šašlõkki õgida ja viina visata. Korraks niisama teen kunagi noka lahti, ajan juttu ja kuskil keerutatakse minu söögilauamölast mingi hull kõrgem filosoofia kokku. Hea, et mul veel sekti pole, sest kummardajad juba tekkisid.

Kriips sõprusele minu poolt peale, sest igas tunnis kukkus tema meelest mu suust vähemalt kolm kuldset muna ja nii ei saa ju üldse normaalselt lobiseda ja end lõdvaks lasta.

Kaks korda on ka minuga sõprus katkestatud. Kord seepärast, et elasin kaks nädalat sõbranna korteris, kuna pidin valvama ta mitut koera ja kassi. Sõbranna ütles, et söögi ja joogu ma kõike, mis majas on – rikas pere. Ma siis sõin ja jõin ka kaks veini. Pärast selgus, et üks oli mingi 3000+ eurone haruldus – no ma ei teadnud 🙂 Võtsin veinikapist kümnete teiste vahelt, pole veinispets.

Teine teadmata põhjustel. Ise arvan, et kuna mul on palju Venemaa tuttavaid ja seal ka sugulasi ja tema läks…eeee…kapo-sarnasesse struktuuri tööle. Välisluure, kapo vms. Detailselt muidugi ma ei tea. Oli jupp aega tagasi.

+8
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 11:37; 28.06 11:14; 30.06 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisel juhul oli tegemist kohutavalt negatiivse energiavampiiriga, kes arvas, et ainult temal on raske. Ta ei näinud üheski asjas kunagi midagi positiivset. Halas päevad läbi ühtede ja samade probleemide üle, aga oma probleemide lahendamiseks mitte midagi ette ei võtnud. Kui talle rääkisin mingist oma asjast, siis suutis ta alati seda pisendada ja kahe lause pärast jutu taas enda probleemidele keerata.

Mul on ka üks selline sõbranna. Eriti jube on kuulata, kuidas ta oma meest tagaselja kirub, ise olles samal ajal mehe ülalpeetav. Aga kuna ta muus mõttes on huvitav inimene, siis ma selle negatiivsuse kohalt pigistan silma kinni.

Ühe sõbrannaga lõppes mul suhtlemise siis, kui tema mees hakkas mind ahistama ja käperdama. Tahtsin sõbrannaga suhelda nii, et tema meest ei oleks seltskonnas, aga miskipärast polnud mees ise sellega nõus ja lõpuks käskis oma naisel valida, kas mina või tema. Naine valis oma mehe.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen lihtsalt mõnest väga heast sõbrannast ajapikku lahku kasvanud seoses elukohtade muutuste jm elukorraldustega seoses. Kui ikka inimene on välismaal, saad küll alguses heal juhul 3-4x aastas kokku, siis korra aastas.. siis helistad ainult, saadad sõnumeid.. ja jaks kaob ja kasvataksegi lahku. Mingite konkreetsete tülide vms asjadega ei ole iial kellegagi suhtlust lõpetanud. Kui inimene on mulle alguses juba miskit otsast ebasümpaatne, siis temast ei saagi minu sõbrannat. Nagu osa siin tõi välja, et energiavampiir või klatšib liiga palju vms. Inimesest saab ju üsna ruttu sotti. Tunnen ka mina selliseid inimesi, aga eu lase neid endale ligi ja sõbrannadeks ei pea.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kooliaegsetega jäi suhtlus soiku siis, kui kõik juba ca 20ndate alguses abiellusid ja lapsed tulid. Mul polnud suhteid väga olnud. Lapsi ka mitte. Ja kuna ma laste teemal eriti kaasa rääkida ei osanud, siis lõpuks nagu polnudki jututeemasid ja põhjust kokku saada.
Paari aasta pärast kolisin ära ja sain ise lapse ja hakkasin pereelu elama.

Üks sõbranna lõpetas minuga suhtlemise ära ja ega ma põhjust teagi. Korra ta ise otsis mind uuesti üles aga siis tuli taas igaltpoolt blokeering peale ja põhjust ma ei tea. Ma kahtlustan, et põhjus võis olla selles, kui ma ükskord tema purjus olles olekus toetasin pigem tema meest, mitte teda. Hakkas meest lambist sõimama ja oma osa said ka lapsed.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lõpetasin ühe sõbrannaga suhtlemise, sest sain lõpuks aru, et ta on psühhopaat. Jätab alati hea esmamulje ja on oma sõprade ja lähedastega ka ülisõbralik, aga selja taga kõiki aina klatšib ja proovib pidevalt manipuleerida, räägib igast valejutte nendest kokku, vahel unustab täis peaga isegi ära, et et ma olin kõrval ja nägin ju, kuidas asi tegelikult oli, mingi hoopis oma peapeale pööratud versiooni räägib asjadest. Ja noh, pidev virisemine ja halamine ja kõik on halvad ja rumalad ja koledad jne. Ja siis samade inimestega on silme ees ja sotsiaalmeedias parim sõber. Draamasõltlane on ta ka veel sellele lisaks. Üliväsitav inimene, ma ei saa ise ka aru, kuidas mitu aastat tema kõrval vastu pidasin ja iga draama korral jõudsin olemas olla. Nagu aeglane mürgitamine oli see, väga toksiline inimene.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõbrannasi
tülisi

Jäta nüüd meelde – tülisid, sõbrannasid

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 19:01; 27.06 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli titest peale sõbranna, kellega puudade kaupa soola ära söödud, kõikvõimalikku ette võetud. Kõik kestis, kuni ta üsna kitsikuses elas. Ka siis, kui meie lapsed olid väikesed. Siis tuli ta ellu raha (mitte otseselt tema enda oma aga vahet vist polegi) ja ta muutus nii ebameeldivaks ülbeks tõusikuks. Mõnikord läks asi suisa mõnitamiseni. Mina ja maalim! Me pole enam mitu aastat suhelnud.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 19:01; 27.06 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin mõtlema, kas mu elus on olnud aega, kus mul pole sõbrannat olnud, ega ei olegi. On neid olnud lapspõlvest saati, tulnud ja läinud, mõni on ka jäänud, aga jah sellist perioodi kus oleksin sõbrannatu, pole. See-eest olen väga pikalt meheta olnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli titest peale sõbranna, kellega puudade kaupa soola ära söödud, kõikvõimalikku ette võetud. Kõik kestis, kuni ta üsna kitsikuses elas. Ka siis, kui meie lapsed olid väikesed. Siis tuli ta ellu raha (mitte otseselt tema enda oma aga vahet vist polegi) ja ta muutus nii ebameeldivaks ülbeks tõusikuks. Mõnikord läks asi suisa mõnitamiseni. Mina ja maalim! Me pole enam mitu aastat suhelnud.

Oh seda kadedust.
Sain lõpuks elu nõnda ratastele,et ei pea sente lugema, võisin endale miskit lubada ja sa klätšid mind Perekooli foorumis tõusikuks?! 😀
Väga hea, et suhelnud pole. Ongi meeldivam, et sõbrad on minuga rikkuses ja vaesuses,headel ja halbadel päevadel.
Sina aga kadetse edasi.

+5
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted Millisel põhjusel olete sõbrannaga suhtlemise lõpetanud?