Esileht Erivajadustega laps Millises koolis käib teie ATH laps?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Millises koolis käib teie ATH laps?

Postitas:

Millises koolis käivad teie ATH lapsed? Millist kooli soovitate Tallinnas esimesse klassi astujale? Mida kooli valikul silmas pidada?
Ja rumal küsimus, aga kas ATH läheb ajaga nö paremaks-lihtsamaks ka? Kui rohud on välja kirjutatud, siis kas see püsimatus nö väheneb ja keskendumine paraneb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 22:30; 19.11 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps käib VHK väikeklassis. Laps on väga rahul, mingit koolistressi pole vmt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 09:16; 18.11 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühes suures koolis väikeklassis. ATH läheb üldiselt ajaga paremaks, 18 aastaselt nad juba täitsa “normaalsed” enamasti 🙂 oleneb ka kas on puhas ATHvõi mõne kaasuvad diagnoosiga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ath+asperger, õpib Tehnikagümnaasiumis, tavaklassis, võtab medikineti, saab väga hästi hakkama, just tänu ravimile. Algklassides diagnoosi ja ravi polnud, siis oli väga raske. Tänu klassijuhatajale saime hakkama

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas KSG tundub, neil olevat ka mingid väikeklassid? Mul on selle kooli suhtes tugev negatiivne eelarvamus juba kasvõi seetõttu, et väikesed lapsed kupatati Lasnamäele ja ma ei taha oma hajameelset jütsi üksi ühistransporti kasutama ja/või keerukaid liiklussituatsione lahendama usaldada. Mulle tundub, et meie kodu lähedal kesklinnas muid väikeklassidega koole pole. 21.ses kindlasti pole, see oleks asukohalt esimene valik.
VHKsse sissesaamine oleks ulme aga olen kuulnud, et suurepärane tulemus ja väga hea kool erivajadusega lastele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 01:42; 17.11 13:53; 18.11 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oii KSG on kohutav. Ise käisin seal. Tavaklassis ja nn “tavainimesena” toona polnud selliseid klasse ja topiti kōik kokku, siiani vast tehakse seda. Aga õpetajatelt sealt küll mingit toetust ei saa. Noh ja muidugi, see et see ühendati mingise teise kooliga. Aga no puhtalt õpetajate pärast ma ei piinaks oma last selle kooliga. Mul oli seal kohutav käia. Mõni õps ilmselt meelega keelduks aru saamast, et laps on ATH ja ta ilmselt teeks selle olukorra lapsele kohutavaks. Mitte et ma tohutult laimata tahan, aga seal oli 1-2 õpetajat, kes nagu lausa nautisid selle “teistsuguse” (üksköik mil moel) esile töstmist ja halvustamist, et kõik ikka kiusata saaksid. Noh mine tea – ehk on ajad muutunud paremaks, kuigi need 2 on seal koolis siianigi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ajal oli algklassides 4 paralleeli ja põhikooli alguses tehti sortimine. Kõik raskemad juhtumid saadeti 16ndasse ja seega saigi kadrioru keskkool olla “eliitkool”. Nüüd liideti ju sellesama 16ndaga.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 01:42; 17.11 13:53; 18.11 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ajal oli algklassides 4 paralleeli ja põhikooli alguses tehti sortimine. Kõik raskemad juhtumid saadeti 19ndasse ja seega saigi kadrioru keskkool olla “eliitkool”. Nüüd liideti ju sellesama 19ndaga. Ära rikuti 2 kooli, nii nn eliitkool kui ka erivajadusega laste kool.

KSG liideti Sikupilli keskkooliga, mis polnud mingi erivajadusega laste kool. Ja Sikupilli eellane oli 16. keskkool, mitte 19. Ja ka viimane oli tavakool, sellest sai hiljem Tõnismäe Reaakool.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 09:16; 18.11 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, mitte 19 vaid 16, kuhu saadeti kõik 42. Kk nõrgemad õppurid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 01:42; 17.11 13:53; 18.11 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see nn edu valem siis oleks VHK väikeklassi saamiseks…?
Kas GAGis on ka väikeklasse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 22:30; 19.11 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ath+asperger, õpib Tehnikagümnaasiumis, tavaklassis, võtab medikineti, saab väga hästi hakkama, just tänu ravimile. Algklassides diagnoosi ja ravi polnud, siis oli väga raske. Tänu klassijuhatajale saime hakkama

Minu sama diagnoosiga laps saadeti 10 aastat tagasi kiiresti sellest koolist minema. Eriti suurt selgitustööd lapse mittesobimise kohta selles koolis tegi tema esimene õpetaja. Ei mingit vastutulekut kooli poolt. Tore kui ajad on muutunud…
Põhikooli käis alates teisest klassist Ristiku koolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Erivajadustega laps Millises koolis käib teie ATH laps?