Esileht Beebi ja mitmikud Millises poes on soodsamaid beebiriideid?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Millises poes on soodsamaid beebiriideid?

Postitas:

Kuna meeldib riideid poest osta, mitte internetist, siis pakkuge Tartu poode, kust leiab soodsa hinnaga beebi riideid. Tänan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uusi või kasutatud?
Kuigi ise olen taaskasutuse fänn ja korralikke odavaid beebiriideid on Tartu kaltsukates ja kirbukatel lademetes, siis uusi riideid ostaksin nt Ohhoo poodidest. Zeppelinis on näiteks. Seal on kvaliteetsemad ja omapärasemad.
Aga hinna poolest vast Maximad jt toidupoed on odavamad.Bodysid ja sipukaid olen seal odavaid näinud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 13:12; 16.01 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pepcost saab megaodavalt.
Aga… Kõik asjad tuleb ükshaaval korralikult üle vaadata, sest neil kipub praaki olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pepcos on megakoledad, megahalva kvaliteediga asjad. Pigem siis juba Humanast kasutatud H&M asjad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pepcos on megakoledad, megahalva kvaliteediga asjad. Pigem siis juba Humanast kasutatud H&M asjad.

Ma ka ei saa aru, miks peaks kusagilt rämpsu juurde tellima, kui vähekasutatud odavaid ja kvaliteetseid beebiriideid on saadaval lademetes. Alguses saab yhte suurust ju kanda paar nädalat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 13:12; 16.01 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta kasutatult! FB marketplace näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rimi ja Prisma on odavamad. Seal vahepeal kastides allahinnatud kraam, saab lihtsamaid asju paari euro eest. Lõunakeskuses Juku poole minnes on paremat kätt pood, kus müüdi mingi Eesti tootja beebiriidrid väga odavalt veel mõni aasta tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka pepcot ei soovita, suurused seal juba ei vasta kuidagi. See pole kokkuhoid kui tegelikult kasutada ei saagi kuna lapsel ebamugav. Ise ostan hm, lindexit ja kaltsust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina julgen küll Pepcot soovitada. Beebi kasvab nii ruttu välja, et midagi koledaks pole jõudnud minna. Ostangi alati kohe teadlikult 1 nr tavanumbrist suurema, siis passib ilusasti. Just ükspäev sorteerisin lapse väikeseks jäänud riideid (olen rase, sorteerisin, et mis sobiks järgmisele) ja 90% sealt ostetud riietest oldi täiesti viisakad. Eks see sõltub ka, kui palju pesta. Mul on keskmiselt ühte suurust korraga u 6-7 body ja sellise pesemissageduse ja kasvukiiruse juures ei ole jõudnud küll ükski asi koledaks minna. Tõsi, ma olen sealt ostnud ainult bodysid. Jakke ja sipukaid eelistan TiTi omi, sest Pepcos on ainult poolsipukad, aga mulle meeldivad õlalt kinnitatavad ning ka jakke pole sobiva tegumoega leidnud. Sukkpüksid on seal ka liiga kitsad.

Aga bodysid julgen soovitada küll!

Alt olen läinud kaks korda:

Ühel bodyl läks pilt kuivatis koledaks ja ühel teisel bodyl (mida ostsin korraga 2 tk) oli pikkusest paras aga meeletult lai mu kõhnale lapsele.

Ehk siis ca 90% on täiesti okei ka veel teise ringi jaoks, rääkimata ühe lapse kandmisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millises poes on soodsamaid beebiriideid?